![]() |
Cytat:
"Po takim sukcesie dość nieoczekiwanie Carrillo odszedł z Videotonu. Ponoć nie mógł dojść do porozumienia z zarządem klubu w kwestii budowy drużyny na nowy sezon. " czyli polski Smuda nerwowy jest :) |
No cóż gość ma parcie na sukces i tyle...
|
Z twarzy widac, ze konfliktowy.
|
i jeszcze zagadka jakie jest podobieństwo naszego trenera ze Smudą ??
|
-rozsprzedaj trenerowi pół składu
-pie.rdol, że wszystko to jego wina WITAMY W WIŚLE |
Gdyby to było rozsprzedane to jeszcze, tu po prostu ludzie zaczęli zdupczać za darmo
Cywka - aaa zdupczam do Lecha Llonch - zdupczam do Willem II Brlek - zdupczam z powrotem do Włoch Mitrović - nie szanują mnie tu, więc zdupczam Basha - płaca nieregularnie, wiec raczej zdupczam Cuesta - hmmm a może by tak zdupczyć, gdzieś indziej? Małecki - zdupczam bo trener mnie wk.urwia Głowa & Brożek - kazali nam zdupczać Carlitos - sprzedają mnie, ale to prawie jakbym zdupczał :D:D:D |
Wdowczyk - konflikt z włodarzami
Kiko - konflikt z włodarzami Carrillo - konflikt z włodarzami Coś strasznie konfliktowych tych trenerów bierzemy. Musimy Tomka Kulawika ściągnąć żeby w końcu znowu drużyna mogła wszystkim kierować :) |
Prawda jest taka, że w każdym normalnym zachodnim klubie trener sam sobie dobiera współpracowników. Jest jednak jedno ale, trener na zachodzie średnio pracuję pewnie 2 lata, a czasem więcej. Natomiast w Wiśle wiadomo jak to wygląda. Ja osobiście nie wierze, że Carillo będzie tu pracował do końca sezonu. Nie chodzi o te jego aktualne fochy, tylko pewnie przytrafi się gorsza seria i zostanie zwolniony.
Uważam, że zarząd nie może aż tak się uginać. Wydaje mi się, że i tak mocno dostosował się do tego co chce Carillo. Widać, ze jest to trener który chce mieć władzę absolutną. Natomiast chore jest to, że lata do klubu, że Sobolewskiego jest więcej na filmie niż jego. Dziwne wydaje się to, że Carillo też jakoś wszędzie długo nie pracował, więc albo z nim jest coś nie tak, albo nie akceptuje tego, że klub nie dotrzymuje jakiejś obietnicy. W tym momencie jest to chyba przeciąganie liny. Albo Wisła go wypier.. ( co jest najmniej możliwym scenariuszem), albo sam się poda do dymisji, żeby klub nie płacił. Puentując, najsmutniejsze jest to, że w Wiśle dalej to samo. Brak kasy na wypłaty, problem z przedłużeniami kontraktów, generalnie szykuję się marazm. Tak jak kiedyś tu napisałem nie da się przebudowywać drużyny co pół roku, żeby coś osiągnąć. Takie jest moje zdanie. Kosa, Żurawski w pierwszym swoim sezonie też nie zachwycali. |
Carillo omamiony wizja cudów nad Wisłą, pucharów etc w końcu zobaczył do jakiego bałaganu przyszedł. Jak dla mnie to pożegnamy go przed początkiem sezonu. Na pewnie jakiegokolwiek zawodnika, którego chce kasy brak, zbudować raczej niczego nie zbuduje...
Postulatu z Sobolem nie rozumiem ale wygląda na celowe zagranie i pretekst do odejścia. |
Widzicie powtorke tego samego wzoru postepowania ?
Wolski nie do zatrzymania - Wdowczyk odchodzi on wie ze nie ma co sie kopac z koniem (zarzadem) - proba czarnego PR - jaki to trener zly bo nie zyje w klubie 24/7 tylko jedzie do domu po meczu. U kibicow utrwalil sie obraz: "Wdowczyk to ****** bo zostawil Wisle a tak naprawde to wcale nie jest taki dobry terer potrzebujemy kogos kto bedzie sie identyfikowal z klubem nie Warszawiaka!" Brlek - Maczynski - sprzedani po starcie sezonu czyli wystrzelenie srodka pola w kosmos - trzeba budowac od poczatku z ludzi bez formy I ogrania (sezon juz trwa!) Kiko zaczyna cos narzekac w zamian dostaje totalny pojazd i w efekcie nastepuje rozstanie. "Kiko to wuefista z 4 ligi Hiszpanskie za maly kapelusz na Wisle z nim nie mamy szans walki o puchary a to nam jest potrzebne zarzad robi swietna robote mamy kozaka nastepce" Carlitos do sprzedania Pol - nieudolnosc zarzadu Mitrovic - nie wiadomo o co chodzi Zaczyna sie powoli ze trener zly. Nawet jezeli nie jest super specjalista to ma prawo wybierac swoich wspolpracownikow bo to on swoja sliczna twarza firmuje ten projekt. Obecnie mamy kilka tygodni zeby przemeblowac sklad i cofamy sie o przynajmniej pol roku w budowie mechanizmow, ustawien, zachowan druzyny etc. Trenera to napewno nie bawi I ja mu sie nie dziwie bo poprzednich 2 tez to nie bawilo. "Carilllo no nie awansowal do pucharow poroznil sie z Sobolem kochal Mitrovica, nie ma pucharow etc" Ale zarzad jest ok :) |
Zarzad jest okej tylko dla ślepych każdy myślący człowiek wie juz od jakiegos czasu ze Ci ludzie nie nadają sie do zarzadzania klubem, jedyne co im wyszlo to zrobienie sobie z Knury tuby propagandowej to fakt, nie ma sie co dziwic ze trener w....iony jak wyjebali mu wszystkich sensownych zawodnikow ktorzy ogarniali taktyke to jak cofnąć sie do samego poczatku, zarzad to amatorzy i tyle
|
Carillo nie przychodził do Wisły aby sie bronić przed spadkiem - runda wiosenna pokazała ze ma papiery zeby bić sie o najwyzsze cele...niestety ale to klub nie ma papierów a mowiac wprost nie ma pieniedzy aby takie cele osiagac lub o nie walczyć... Sobol to idealny czlowiek na walke o srodek - przetrze sie w boju...ale to bedzie kierunek w dół a nie w góre...zeby byc dobrym w tym co sie robi musisz doświadczyć wielu roznych sytuacji aby móc umieć w przyszłości reagować... Sobol nie doswiadczyl jeszcze niczego - gdzies to musi zaczac robic na wlasny rachunek ... Carillo ma racje ze go nie chce - ma swoich. Poza tym za duzo ich aystuje...Sobolewski niech idzie w swiat - 1-2 liga jest co robić. Samo bycie legenda nie uprawnia do bycia trenerem Wisly Kraków - przynajmniej do tej pory opierajać sie na tych deklaracjach zarządu. o co my mamy walczyc w przyszlym sezonie jak nie ma 2/3 druzyny ludzi ktorzy juz w jakis sposob byli zgrani ? z nowych przecietnych ludzi Carillo ma zrobić puchary? no bez jaj :) ...kiedy i gdzie ? można "wyjąć" trenerowi 2-3 zawodników ale nie 2/3 druzyny... walka o utrzymanie hiszpańskiemu trenerowi nie jest potrzebne w CV - tym bardziej ze to Wisła go chciała.
Jak wygenerować odpowiednią frekwencje przy takiej rotacji ? w kadrze mamy 3-4 piłkarzy których można nazwać Wiślakami...z całym szacunkiem ale Wasilewski jest w klubie półroku...super charakter i piłkarz ale Wiśłakiem to on nie będzie już... można "zrobić" Wiślakiem piłkarza z każdego zakątka świata ale nie po pół roku.... W Poznaniu też wyrzucili trenera...poki co to Bielica wyszedł na tym dobrze a Lech to sie okaże czy ich cały Ivan Đurđević podoła... Jedynym ratunkiem zeby to nie .......n...ło jest dobra sprzedaz Lopeza...to jest dla nas jak kroplówka :) na podtrzymanie funkcji życiowych klubu... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No to dzialaj wariacie a nie ....... tylko w klawiature jak jakis zajechany gimbus :lol: |
Cytat:
Obecnie Pani prezes to prawnik a vice prezes to ziomeczek w krotkich spodenkach włożony w garniak także skonczcie .......ic o profesjonalizmie tego zarzadu, to, ze lubicie jak jest wielkie gowno to nie znaczy, ze kazdy inny lubi |
Czy to .......olo na temat trenera to jest efekt anonimu z love Kraków? Bo jeśli tak, to chyba niektórzy komentujący deczko odlecieli.
|
Cytat:
Dodatkowo - skladajac do kupy rozne informacje wychodzi na to, ze dziennikarz z portalu ktory jest partnerem klubu dostal zlecenie na artykul ktory podlozy fundamenty pod wy.......enie Carillo. Chyba wyrok na Joana juz zapadl i mozna sie spodziewac wkrotce mocnego tąpniecia. Zarzadu nie winie natomiast ze to .......nie, tylko za sposob w jaki to zalatwiaja. Zaufanie spada drastycznie. Finanse sa jakie sa i po prostu nas nie stac na normalne funkcjonowanie. Nie ma kroplowki od miasta, nie ma bogatego wujka, pewnie jedne dlugi latamy innymi. Najprosciej byloby sprzedac Lopeza za 10mln do Kuwejtu i zaczac od nowa z sakiewka na kilka zakupow. |
https://youtu.be/6oCtBcYX8BM
:popcorn: Hit na dzisiaj: "naobiecywali Carillo jak przychodzi a teraz zobaczył w jakim gó.wnie jest" :D |
Cytat:
Więc zatrudnij sobie jakiegoś wspaniałego menadżera (na pewno dasz radę opłacić pensję takiego speca ze swojego kieszonkowego) i niech działa! profesjonalnie! :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Piecdziesieciu odrazu :D jprd.
Odlatujac to kontrakt Kiko zaraz wygasa. Poczytaj. |
Cytat:
|
A nie, jak frytki, to spoko, uspokoiliście mnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Noo jesli Carillo bedzie chcial odejsc i zerwie umowe to czemu ma Wisla mu płacić kontrakt? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl