![]() |
Dzieki, zamiast na początku wakacji robić remont to niedawno rozpoczeli modernizację,
|
Nie wiem czy to do inwestycji ale ...
Cytat:
|
Dylemat czy tutaj czy do śmieszności czy założyć temat "krakowska mafia" ...
Cytat:
Komentarz: ja p.i.e.r.d.o.l.ę |
Niedługo szmaciarza Obtułowicza ktoś z grobu wykopie.
|
Mysje Tajster? hehe
|
Cytat:
|
Jednak faktycznie "ja pierd.olę" :rotfl:
Cytat:
|
K.urwa k.urwie łba nie urwie. Sukinkot musi mieć dobre kwity na czerwonego Jacka.
|
Tajster to jak u nas tow. Kapa - niezatapialny :lol:
|
Pretensje można mieć tylko do wyborców Majchrowskiego
|
Mam wrażenie, że ten czerwony cwel napluł Krakowianom na twarz ale pier.doli, że to chyba deszcz.
Jeszcze wczoraj kandydatura tej k.u.r.w.y przez którą kiedyś nie dojechałem do Rotundy to jakiś żart primaaprilisowy. To się zdziwiłem i wkur.wiłem. CO ZA BEZCZELNA BANDA S.K.U.R.W.Y.S.Y.N.Ó.W ! |
Te kwity muszą być naprawdę zajebiste jak gość możliwe że poświęcił stołek prezydenta ...
Cytat:
|
to się dzieje , a za 4 lata czerwona"bezpartyjna" gnida 60% w 1 turze, brawo Kraków , wiwat , co oni zrobili przez te 26 lat wolności, przecież nawet w takim Krakowie nie ma tylu beneficjentów komuszo-urbanoplatfusianych, chce się wyć z bezsilności, liczę że Krakus Prezydent Duda pokaże naszym rodakom właściwa drogę, 6 sierpnia niedaleko, jest nadzieja
|
Tak jak wszyscy Krakusi w polityce.. partia i nic więcej...
|
Cytat:
pożyjemy zobaczymy , jedno jest pewne, 6 sierpnia zniknie pogrążony w bulu specjalista od kur, kaszalotów, bigosu, złotego wieku i wsi-owego towarzystwa |
No dobra, ale on będzie prezydentem całego kraju, a nie Krakowa. Ten siwy dziad dalej będzie pluł nam w twarz...
P.S Podawać dalej...Może coś z tego będzie.. https://www.facebook.com/events/933793660018515/ |
Czy jest winny czy niewinny, tego nie wiem. Jedno jest pewne: jakim by nie był fachowcem, to nie powinien być powoływany na takie stanowisko przed wyjaśnieniem wszystkich zarzutów.
Daleki jestem od wyrokowania, bo być może ktoś specjalnie nakręcił nagonkę na gościa? Kiedyś wszyscy zwyzywali Stanisława Żółtka od łapowników a potem się okazało, że to wszystko było szkalowanie. |
no i poszedł Tajster w piz.duuuuu :D szkoda że z Jackiem się tak nie da :(
|
Nie wiedziałem gdzie wkleić więc w inwestycje...
Arena Kraków przegrała z katowickim spodkiem organizację MŚ w hokeju! http://sport.interia.pl/hokej/reprez...ms,nId,1864915 |
No to mamy kolejną sportowa inwestycj w Krakowie. Ciekawe czy realizowaną z tych pieniędzy co je Majchrowski zapier...lił Wisle (8 mln euro)? :
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ovii,id,t.html |
http://www.strefabiznesu.gazetakrako...dla-malopolski
No bardzo jestem ciekaw czy doczekamy się wreszcie przyzwoitego wyjazdu na Warszawę.... |
ja bardzo kibicuję wschodniej obwodnicy Krakowa...to w dużym stopniu rozładuje korki w mieście...każdy kolejny most na Wiśle jest na wagę złota...
|
Cytat:
Ja sam zainteresowany jestem północną obwodnicą, która domknęła by ring wokół Krakowa ale można nia nią czekać jak na Godota. Cytat:
To jest skandal, chyba jesteśmy jedynym państwem w Europie, w którym miedzy dwoma największymi miastami nie ma autostrady. A tu jeszcze pod znakiem zapytania stoi zwykła ekspresówka ! Tak Kopacz, to jest właśnie ruina, ten wyjazd z takiego miasta jak Kraków do stolicy kraju. Od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z wiadomości napawających optymizmem znalazłem jeszcze coś takiego, chociaż czytając komentarze to widzę, że krytyki też nie brakuje... Cytat:
|
Co do jazdy do Wawy to fakt, przedzieranie się przez 29 listopada to masakra teraz. A koniec S7 jest planowany dopiero na 2020, także jeszcze ponad 4 lata męki :)
|
Cytat:
W tej chwili to wyglada tak ze masz drogi dwupasmowe ktore przechodza w jednopasmowe i sie korkuja nie pozwalajac przeniesc plynnie ruchu. Trasa bedzie bardzo dobra alternatywa dla Aleji jak i autostrady, ktora na tym odcinku ma po dwa pasy i wydaje sie ze wiekszego ruchu nie przyjmie. W piatek o gpdzinie 15 stoisz miedzy skawina a zakopianka bo tak duzy jest tam ruch do wyjazdu na zakopane. |
Obwodnica - czy to wschód czy północ jest oczywistą oczywistością.
Sami urzędnicy kiedyś podawali że dziennie od północy do Krakowa wjeżdża ponad 70 tys aut w tym ciężarówek - i wiele z nich wali prosto do Opolskiej i na zachód bo innej drogi nie ma. Nawet jak powstanie wschodnia co i tak jest lepsze niż nic - nie wydaje mi się żeby tirowcy objeżdżali Kraków dookoła 40 km żeby pojechać z północy na zachód - dalej się będą pakować na 29-tą. |
Kraków. Koniec ze szkieletorem
Zabudowa szkieletora rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku i zakończy w drugiej połowie 2017 r. Można już rezerwować lokale usługowe i biura. Ceny wynajmu mogą się wahać od 13 do 15 euro za metr kw. http://www.strefabiznesu.gazetakrako...eletor656.jpeg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl