![]() |
Faktycznie stadion idiotycznych nie prezentuje sie okazale od srodka.
Offtop: Fortart, nie zabłądziłeś przypadkiem? Nie jestes tu mile widziany, wiec zegnamy. Kazdy Twoj kolejny wpis odbiore jako bezczelną prowokacje. Zmiataj. |
Całkiem zgrabny ten stadionik Pasów. Za te pieniadze i w tym czasie nie wiem czy mozna było zrobic coś o wiele lepszego. Jest dobrze wkomponowany w otoczenie, nie głupim pomysłem było zrobienie nierównych trybun. Mogliby bardziej pobawic sie w ułozenie pasów na trybunach. Ale z tym płotem między sektorami to faktycznie przegiecie :)
|
Niby zgrabny, niby elewacja ładna, dla mnie Krokus na Bora i Tesco na Kapelance ładniej się prezentują :-)
|
Dla mnie to wyglada jak wjazd do części magazynowej supermarketu:
http://www.wikipasy.pl/images/c/cb/2...ebudowa_70.jpg Albo to, brakuje tylko wieży wartowniczej: Z zewnatrz tradycyjna elewacja supermarketowa (nie mylić z np. galeriami) wewnątrz ciasno, niziutko i z kratami. Ale kraty i pasiaki na placu apelowym współgrają ze sobą. Brakuje tylko wspomnianej wieży wartowniczej. http://www.wikipasy.pl/images/2/27/2...ebudowa_25.jpg |
CO do stadonu Cracovii i tych gesto porozmieszczanych krzeselek.
1 mysle ze to jest taki trik jak ten "snieg" na trybunach. Dzieki sniegowi wystarczy ze sie zapelni 3/4 (?) trybuny a wydaje sie ze trybuna cala zapelniona. W przypadku Cracovii trik jest taki ze wystarczy ze zapelnia 3/4 stadionu (a moze i 1/2) a bedzie komplet bo krzeselka s atak blisko siebie ze kazdy jak usiadzie i nie wyprostuje to zajmie dwa :D 2 priblem. Jesli juz zbiora komplet kilkunastu tys kibicow to zapewne na nastepny mecz nikt nie przyjdzie. Dziewczyny sie podusza w tym scisku. Po trzecie jak bedzie goraca pogoda to naprawde fajnie bedzie tak sie ocierac cialem i kisic na tych krzeselkach :D |
Czyli 750-tysięczzne miasto jakim jest Kraków nie potrafi wybudować chociaż jednego porządnego stadionu...
I dobrze, nie zniósłbym gdyby tylko nam Majchrowski s.......ił obiekt... |
Gwiaździsty - nie obrażaj hipermarketów :-) Pewnie na świecie wiele ładniejszych by się znalazło. Zresztą, jest pod Rzymem "fajne" więzienie - długie, szare, Ali Agcę w nim przetrzymywano. Jak zobaczyłem to zdjęcie powyżej, pomyślałem że przez pomyłkę załadowałeś zdjęcie więzienia Rebibbia :rotfl:
A bardziej poważnie - nic mnie ich stadion nie obchodzi. Niech - szybciej i lepiej - kończą nasz. |
Cytat:
do 3. razy sztuka. Czyli nastepny stadion bedzie juz topowy. Albo Rydlowka, albo Suche Stawy. |
a moze hala sportowo-widowiskowa? :D
|
Jeszcze jedno ujęcie od nas http://img576.imageshack.us/img576/1859/20100820367.jpg
|
Kilka wieczornych fotek stadionu Cracovii
http://i34.tinypic.com/2nges80.jpg http://i38.tinypic.com/311rngk.jpg http://i35.tinypic.com/1ruh42.jpg Moim zdaniem jest nieźle. |
Najbardziej śmieszą mnie te kołowroty na zewnątrz, myślałem ze bedą w środku kurnika.
|
ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje ze w .... jasniejsze oswietlenie trybuny maja ? u nas tak ciemno z tego co widzialem na fotach z prezentacjii
|
Cytat:
|
Ma ktos jakies zdjecia jak obecnie wyglada nowy stadion we Wrocławiu?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://kamera2012.eu/wroclaw1/ w najbliższym czasie powinno to jeszcze lepiej wyglądać jak wszystkie rygle będą dotrą już do Wrocławia http://img819.imageshack.us/img819/4278/dsc05968c.jpg |
A u nas prawdopodobnie nastąpiła lekka kosmetyka sektora gości. Z długiego i wąskiego, prostokąta (wyłącznie trybuna dolna) zrobiono kwadrat (dolna - skrócona do rogu, a nie połowy bramki i górną). I bardzo dobrze :)
http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1003.JPG EDIT: A dzisiaj przeczytałem w PS, że mecz otwarcia na Waszym stadionie z Australią będzie rozgrywany w takich warunkach, że będą otwarte dwie trybuny tylko. I tak sobie przypomniałem chichranie się paru forumowiczów, że Legia zrobiła festyn, bo otworzyła stadion z trzema trybunami. Macie więc pole do popisu Chichracze :) |
Meczem otwarcia" kolego" ma być mecz z Legią :)
mecz z Australią jest meczem rozgrywanym na naszym stadionie i nie jest oficjalnym otwarciem stadionu gdyż nie jest on ukończony. Cytat:
|
Cytat:
ale Ty mylisz pojecia... to nie jest oficjalne otwarcie stadionu.. tak jak to bylo u Was, po prostu mecz repry rozgrywany jest na Reymonta przy dwoch trybunach i tyle.. i tak samo OFICJALNYM otwarciem nie jest mecz z Legia, po prostu tak sie zlozylo ze w tym czasie gramy z Wami, a rownie dobrze moglibysmy grac sparing z Chemikiem Bydgoszcz , gdyby w tym czasie stadion byl oddany do uzytku, ale ODDANIE DO UZYTKU NIE OZNACZA OFICJALNE OTWARCIE NA PAPIERZU, OFICJALNE ma byc podczas podczas koncertu kogos tam + mecz z zagraniczna druzyna, albo jedno z dwoch, reszta to domysly i dopiski, jak w Twoim wykonaniu.. |
Cytat:
Cytat:
|
http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...22sierpien.jpg
No i przyszła pora na kolejne ujęcie z Gdańska. Stadion z miastem w tle 22-08 |
Cytat:
25 września bodajże z Arką mają grać. |
|
Cytat:
|
A jak w Gdansku bedzie sie miala sprawa naswietlenia plyty boiska. Tzn widze ze podobnie jak w Poznaniu dach jest duzy i na gorze pozostaje niewielka szczelina - tak bynajmniej wydaje mi sie patrzac na zdjecie kilka postow wyzej. Tez bedzie slabo naswietlona murawa?
|
http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG
Czy we Wrocławiu tam z lewej strony stadionu na tej focie jest może budwana autostradoiwa obwodnica Wrocławia (AOW)? Bo jeśli tak to ten stadion będzie miał chyba najlepszy dojazd ze wszytskich budowanych obecnie w kraju. Bo z tego co kojarze to gdzies kiedys wyczytałem, ze mimo, że Wrocław ma opóźnienia (ok 3 m-cy) ze stadionem to jednak w projekcie ma uwzględnione wszytsko wokoło (parkingi drogi dojazdowe itd) a Poznań i Gdańsk nie do końca. A jakby we Wrocławiu to była faktycznie AOW obok stadionu to byłaby bajka i nie był oby kluczenia po mieście przynajmniej ( bo korki i tak pewnie w dniu meczy będą Nieuniknione). |
Tak to jest AOW- Autostradowa obwodnica Wrocławia, to po lewej na zdjęciu. Zresztą do stadionu będzie można dojechać tramwajem, bo linia niedaleko, autem i pociągiem, który też ma stację całkiem niedaleko.:-)
Tutaj masz więcej o samym stadionie: http://www.skyscrapercity.com/showth...03762&page=649 Tu o drogach wokół stadionu: http://www.skyscrapercity.com/showth...769358&page=22 A tu o AOW: http://www.skyscrapercity.com/showth...41312&page=415 Co do stadionu teraz przyjeżdżają rygle, które są na bieżąco montowane, tak więc za kilka dni stadion zmieni się nie do poznania. zdjęcie jednego takiego elementu z transportu: http://img717.imageshack.us/img717/9912/20100824214.jpg |
Mam nadzieję że sie sprzyda... miłego oglądania
http://www.skyscrapercity.com/tags.p...ktura+sportowa |
na tej fotce widać, że Kraków jednak stawia na asfalt czy się mylę?
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-08-...ebudowa_22.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl