Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

maTyS. 15.02.2009 16:10

2182,20 zł + marzenie

luki 16.02.2009 21:40

Za 4 dni

2187,00zł + 4M

maTyS. 17.02.2009 11:14

2188,20zł + marzenie

R33 17.02.2009 19:21

Za dwa dni:
2190,60zł + 2 marzenia

SZYMEK_TSW 17.02.2009 19:30

2191,80 zlotych + marzenie

gris 17.02.2009 21:43

2193,00 + marzenie

luki 17.02.2009 23:57

2194,20 + marzenie

zuraw9 18.02.2009 07:37

2195,40 + marzenie

kroko. 18.02.2009 08:14

2196,60 zł

maTyS. 18.02.2009 13:55

2197,80 zł + marzenie

Ala1955 18.02.2009 16:43

2199,00 + marzenie

igortsw 18.02.2009 23:54

+ 3,60 PLN za 3 dni = 2 202,60 PLN + M

maTyS. 19.02.2009 13:37

2203,80 zł + marzenie

WiślakNH 19.02.2009 14:05

2205 złotych + marzenie

Ala1955 19.02.2009 14:26

2206,20 + marzenie

R33 19.02.2009 19:32

Za dwa dni:
2208,60zł + 2 x marzenie

Ala1955 20.02.2009 08:22

2209,80 + marzenie

kroko. 20.02.2009 09:23

2211,00 zł

WISŁA 1906 NH 20.02.2009 09:24

2212,20zł złłłłłł

WiselkaMLP 20.02.2009 10:38

2213.40 zl + marzenie

maTyS. 20.02.2009 12:42

2214,60 zł + marzenie

jachting 20.02.2009 19:34

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl

6.
http://www.marzenia.bphtfi.pl/ dodajemy 1% marzenia


Jeśli któryś z moderatorów tu zagląda niech doklei 6 nick -marzenia do postu tytułowego -jego brak to jednak małe nieudogodnienie .

2215,80 zł plus

eye63 20.02.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 678385)


Jeśli któryś z moderatorów tu zagląda niech doklei 6 nick -marzenia do postu tytułowego -jego brak to jednak małe nieudogodnienie .

2215,80 zł plus

Tzn. uniedogodnienie tak? :) 2217 zł + marzenie

WiślakNH 20.02.2009 20:35

2218,20 złotych = marzenie

marco94 20.02.2009 21:03

2219,40 zł + marzenie

jachting 20.02.2009 21:12

2220,60 zł plus (zaległe)


Cytat:

Tzn. uniedogodnienie tak? :)
nie wiem , ja mam teraz zainstalowane automatyczne poprawianie i twoja forma uznana jest za błąd .

gianbuffon 20.02.2009 23:51

2221,80 zl+ marzenie

Ala1955 21.02.2009 08:48

2223,00 + marzenie

WISŁA 1906 NH 21.02.2009 09:40

2224,20zł

Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda

maTyS. 21.02.2009 10:46

2225,40 zł + marzenie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl