![]() |
no z karnego strzelili...;/
|
Czy ktoś nie z redakcji mógłby napisać (jeśli widział) krótką ocenę z meczu. Nie chodzi mi oto, że w redakcji pisze się źle, albo coś ale chciałbym mieć jakieś szersze rozeznanie jak to wyglądało :)
Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem bardzo negatywnie zaskoczony postawą Marcelo. Popełnił kilka błędów, które kończyły się groźnymi sytuacjami, np. dał się wyprzedzić rywalowi w polu karnym( ok. 0:30 na filmiku), dał się mijać( ok. 0:41) i do tego łatwo oddany karny. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, a nie zwiastun kiepskiej formy, bo bez Marcelo w formie bylibyśmy w głębokiej czarnej rozpaczy.
Pozytyw, że Burliga dostał 90 minut, Leszczak też się kilka razy fajnie pokazał. Mam nadzieję, że obaj jadą na obóz. Bramkarz- dobre interwencje, ale po takim urywku trudno oceniać wyrokować, czy się nada. |
Wie ktoś czemu Singlar się nawet na ławce rezerwowych nie pojawił?
|
Problemy z kostką miał i nie trenował ostatnio...
|
Wie ktoś może o ktorej godzinie będzie podana kadra jaka wyjeżdza do Austrii?
|
Mówcie, co chcecie, ale Nurković rozegrał naprawdę dobre spotkanie...
|
Powiem wam szczerze ze na tym filmku podobała mi sie gra łobo kilka wrzutek i nawet niezły drybling mam nadzieje ze wreszcie pokaze na co go stac
|
Cytat:
Dokładnie to samo miałem napisać. Mam nadzieje , że ten sezon będzie bardziej udany bo potencjał ma. |
No byłoby fajnie gdyby Łobo złapał rowna, stała forme, wtedy Mały mogłby grac w ataku badz na lewej pomocy. Do tego zeby doszedł Bozok i juz mamy ciekawy skład, szeroka ławke ktora czesto decyduje o awansie badz jego braku do LM
|
Cytat:
Sobolewski, Cantoro, Jirsak, Gaguła, Diaz,Varga , Małecki, Łobodziński- naprawdę mamy drugą linię o olbrzymim potencjale (tym bardziej jeżeli dojdzie Bożoki). Kłopot w tym ,że tacy zawodnicy jak Jirsak, Cantoro, Łobodziński czy Varga z różnych względów nie prezentowali w minionym sezonie pełni swoich możliwości. Mam nadzieje ,że w tym sezonie będzie lepiej. Jestem bardzo ciekawy czy na liście zawodnikow , którzy wybierają się na zgrupowanie w Ausrii znajdą sie takie nazwiska jak Nurkovic czy bożok.... |
Cytat:
|
Skrót meczu z Ruzomberokiem z wisla.krakow.pl do pobrania. Foramt avi.
http://uploader.pl/?d=69C876B11 |
Po obejrzeniu skrótu meczu według mnie Nurković pozytywnie się zaprezentował. A to że puścił bramkę z karnego to pewnie i Pawełek by puścił. Dziwne że zwlekają z podjęciem decyzji.
|
Łobo potencjał ma napewno, od połowy 2004 do połowy 2006 grał w Zagłębiu na bardzo wysokim poziomie, później wraz z powołaniami do kadry Leo coś się w nim zacięło. Większa presja, oczekiwania co do jego postawy, wszystko to spowodowało, że Wojtek nie potrafił ustabilizować formy, ale od czasu do czasu przebłyski miał. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie ma dla niego w klubie przyszłości na skrzydle. Małecki i Ćwielong pokazali, że potrafią wnieść znacznie więcej jakości do gry zespołu.
Skorża powinien pomyśleć nad zmianą pozycji dla Łoba. Szukamy cały czas tego mitycznego, wysokiego, szybkiego, silnego, dobrze grającego głową napastnika. Czemuby nie przekwalifikować Łobodzińskiego na środkowego napastnika. Młody już nie jest, ale myśle że nie byłoby z tym problemu. W sytuacji strzeleckiej potrafi się znaleźć, piłka go szuka w polu karnym, często schodzi do środka, w poprzedniej rundzie jak wchodził na końcowe 15-20 minut zawsze z 2 setki przynajmniej miał. Ja bym zaryzykował. |
Cytat:
|
Ciekawe kiedy podadzą kadrę na obóz? Normalnie odbywało się to jakieś trzy-cztery dni wcześniej, a teraz jutro wyjeżdżają - kadry nie ma :) Pewnie wiąże się to z jakimis ruchami transferowymi :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cebanu pojechał na zgrupowanie.
|
Jest gdzieś skład kadry która pojechała, na obóz?
|
|
Szkoda mi tego Drozdowicza, ze nie pojechal. Wydaję mi się, że to móglbybyć niezły transfer.
|
Cytat:
|
hehe widzielsicie wogle tego drozdowicza w akcji?? piejecie z zachwytu zeby mu dac szanse, ba zeby go odrazu zakontraktowac... widocznie jest za słaby zeby mu dac sznase w jakims innym sparingu..
mysle ze jak by cos moglo z niego byc to by pojechał do Ausrii.. idąc waszym tokiem myslenia to kazdego zawodnika ktory jest u nas na testach nalezy zakontraktowac, bo moze akurat wyrosnie z niego swietny piłkarz:D pomyslicie troche |
Cytat:
|
Cytat:
źródło http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl