Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

martinius028 27.06.2009 15:36

no z karnego strzelili...;/

sharkey 27.06.2009 16:16

Czy ktoś nie z redakcji mógłby napisać (jeśli widział) krótką ocenę z meczu. Nie chodzi mi oto, że w redakcji pisze się źle, albo coś ale chciałbym mieć jakieś szersze rozeznanie jak to wyglądało :)

Pozdrawiam

wislak_92 27.06.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 752325)
Czy ktoś nie z redakcji mógłby napisać (jeśli widział) krótką ocenę z meczu. Nie chodzi mi oto, że w redakcji pisze się źle, albo coś ale chciałbym mieć jakieś szersze rozeznanie jak to wyglądało :)

Pozdrawiam

Mecz był nagrywany i to przez kilka osób, w najbliższym czasie zapewne pojawi się jakiś skrót.

matizaq 27.06.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 752342)
Mecz był nagrywany i to przez kilka osób, w najbliższym czasie zapewne pojawi się jakiś skrót.

Proszę bardzo -filmik ze strony oficjalnej >>


Uran235 27.06.2009 18:58

Jestem bardzo negatywnie zaskoczony postawą Marcelo. Popełnił kilka błędów, które kończyły się groźnymi sytuacjami, np. dał się wyprzedzić rywalowi w polu karnym( ok. 0:30 na filmiku), dał się mijać( ok. 0:41) i do tego łatwo oddany karny. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, a nie zwiastun kiepskiej formy, bo bez Marcelo w formie bylibyśmy w głębokiej czarnej rozpaczy.

Pozytyw, że Burliga dostał 90 minut, Leszczak też się kilka razy fajnie pokazał. Mam nadzieję, że obaj jadą na obóz. Bramkarz- dobre interwencje, ale po takim urywku trudno oceniać wyrokować, czy się nada.

sharkey 27.06.2009 21:19

Wie ktoś czemu Singlar się nawet na ławce rezerwowych nie pojawił?

martinius028 27.06.2009 21:28

Problemy z kostką miał i nie trenował ostatnio...

qchar90 28.06.2009 10:52

Wie ktoś może o ktorej godzinie będzie podana kadra jaka wyjeżdza do Austrii?

DeadOrAlive 28.06.2009 10:59

Mówcie, co chcecie, ale Nurković rozegrał naprawdę dobre spotkanie...

Lukasz TSW 28.06.2009 11:18

Powiem wam szczerze ze na tym filmku podobała mi sie gra łobo kilka wrzutek i nawet niezły drybling mam nadzieje ze wreszcie pokaze na co go stac

Tylko_Wisła! 28.06.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz TSW (Post 752626)
Powiem wam szczerze ze na tym filmku podobała mi sie gra łobo kilka wrzutek i nawet niezły drybling mam nadzieje ze wreszcie pokaze na co go stac


Dokładnie to samo miałem napisać. Mam nadzieje , że ten sezon będzie bardziej udany bo potencjał ma.

Jaroo1 28.06.2009 11:26

No byłoby fajnie gdyby Łobo złapał rowna, stała forme, wtedy Mały mogłby grac w ataku badz na lewej pomocy. Do tego zeby doszedł Bozok i juz mamy ciekawy skład, szeroka ławke ktora czesto decyduje o awansie badz jego braku do LM

matizaq 28.06.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 752629)
Mam nadzieje , że ten sezon będzie bardziej udany bo potencjał ma.

Podobnie jak Cantoro czy Jirsak. Nie zapominajmy jeszcze o Gargule ,choć nie wiadomo jak będzie sobie radził po kontuzji. Jeżeli wszyscy nasi pomocnicy dojdą do swojej optymalnej formy to trener Skorża może mieć problem bogactwa.

Sobolewski, Cantoro, Jirsak, Gaguła, Diaz,Varga , Małecki, Łobodziński- naprawdę mamy drugą linię o olbrzymim potencjale (tym bardziej jeżeli dojdzie Bożoki). Kłopot w tym ,że tacy zawodnicy jak Jirsak, Cantoro, Łobodziński czy Varga z różnych względów nie prezentowali w minionym sezonie pełni swoich możliwości. Mam nadzieje ,że w tym sezonie będzie lepiej.

Jestem bardzo ciekawy czy na liście zawodnikow , którzy wybierają się na zgrupowanie w Ausrii znajdą sie takie nazwiska jak Nurkovic czy bożok....

ZwrABG 28.06.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 752629)
Dokładnie to samo miałem napisać. Mam nadzieje , że ten sezon będzie bardziej udany bo potencjał ma.

mi też właśnie wydaje się że poprawił drybling oby tak dalej :)wydaje mi się że już pod koniec zeszłego sezonu było w miare dobrze :)

dawidex44 28.06.2009 11:56

Skrót meczu z Ruzomberokiem z wisla.krakow.pl do pobrania. Foramt avi.
http://uploader.pl/?d=69C876B11

sayek89 28.06.2009 12:29

Po obejrzeniu skrótu meczu według mnie Nurković pozytywnie się zaprezentował. A to że puścił bramkę z karnego to pewnie i Pawełek by puścił. Dziwne że zwlekają z podjęciem decyzji.

Szarny 28.06.2009 13:08

Łobo potencjał ma napewno, od połowy 2004 do połowy 2006 grał w Zagłębiu na bardzo wysokim poziomie, później wraz z powołaniami do kadry Leo coś się w nim zacięło. Większa presja, oczekiwania co do jego postawy, wszystko to spowodowało, że Wojtek nie potrafił ustabilizować formy, ale od czasu do czasu przebłyski miał. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie ma dla niego w klubie przyszłości na skrzydle. Małecki i Ćwielong pokazali, że potrafią wnieść znacznie więcej jakości do gry zespołu.

Skorża powinien pomyśleć nad zmianą pozycji dla Łoba. Szukamy cały czas tego mitycznego, wysokiego, szybkiego, silnego, dobrze grającego głową napastnika. Czemuby nie przekwalifikować Łobodzińskiego na środkowego napastnika. Młody już nie jest, ale myśle że nie byłoby z tym problemu. W sytuacji strzeleckiej potrafi się znaleźć, piłka go szuka w polu karnym, często schodzi do środka, w poprzedniej rundzie jak wchodził na końcowe 15-20 minut zawsze z 2 setki przynajmniej miał. Ja bym zaryzykował.

kohprzem'68 28.06.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 752660)
Po obejrzeniu skrótu meczu według mnie Nurković pozytywnie się zaprezentował. A to że puścił bramkę z karnego to pewnie i Pawełek by puścił. Dziwne że zwlekają z podjęciem decyzji.

Dziwne jest to że chcą kogokolwiek pozyskac na na tą pozycje .

fialo 28.06.2009 14:44

Ciekawe kiedy podadzą kadrę na obóz? Normalnie odbywało się to jakieś trzy-cztery dni wcześniej, a teraz jutro wyjeżdżają - kadry nie ma :) Pewnie wiąże się to z jakimis ruchami transferowymi :)

63.5 Kg 28.06.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 752746)
Ciekawe kiedy podadzą kadrę na obóz? Normalnie odbywało się to jakieś trzy-cztery dni wcześniej, a teraz jutro wyjeżdżają - kadry nie ma :) Pewnie wiąże się to z jakimis ruchami transferowymi :)

Zawsze oglaszano kadry na obozu dzien pzred wyjazdem...

1q2 28.06.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 752660)
Po obejrzeniu skrótu meczu według mnie Nurković pozytywnie się zaprezentował. A to że puścił bramkę z karnego to pewnie i Pawełek by puścił. Dziwne że zwlekają z podjęciem decyzji.

Pamiętam słowa naszego super trenera że warto zatrudnic Australijczyka bo dobrze się ustawia i dobrze się rzucił przy karnym:D - to akurat że w meczu nie miał chyba żadnej interwencji go nie interesowało , więc idąc tym tokiem rozumowania z Bośniaka nic nie będzie bo nie dość że nie obronił karnego to jeszcze rzucił się w inna stronę niż powinien.

canarinhos 29.06.2009 12:43

a Nasi pilkarze juz w Austrii :)

http://wislasoccer.com/news_item_10818.htm

szczaq21 29.06.2009 13:00

Cebanu pojechał na zgrupowanie.

Baala 29.06.2009 13:06

Jest gdzieś skład kadry która pojechała, na obóz?

szczaq21 29.06.2009 13:06

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nie_w_austrii/

opelopel 29.06.2009 13:58

Szkoda mi tego Drozdowicza, ze nie pojechal. Wydaję mi się, że to móglbybyć niezły transfer.

AYALA 29.06.2009 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez opelopel (Post 753228)
Szkoda mi tego Drozdowicza, ze nie pojechal. Wydaję mi się, że to móglbybyć niezły transfer.

po jednym sparingu rezygnowac z chłopaka.Szkoda ze nie zakontraktowano go np. na rok bo z tych fragmentów jak strzela gole dla GKP widac że ma pojecie co zrobic z piłką w polu karnym.Pepe też od razu nie grał tak dobrze jak tej wiosny.Rok to myśle takie minimum jakie sie powinno dac zawodnikowi na wykazanie sie no chyba że jest to taki drewniany koleś jak Beto, tu sprawa była jasna po 3 miesiącach

wiertar 29.06.2009 14:48

hehe widzielsicie wogle tego drozdowicza w akcji?? piejecie z zachwytu zeby mu dac szanse, ba zeby go odrazu zakontraktowac... widocznie jest za słaby zeby mu dac sznase w jakims innym sparingu..

mysle ze jak by cos moglo z niego byc to by pojechał do Ausrii..

idąc waszym tokiem myslenia to kazdego zawodnika ktory jest u nas na testach nalezy zakontraktowac, bo moze akurat wyrosnie z niego swietny piłkarz:D pomyslicie troche

mic 29.06.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez opelopel (Post 753228)
Szkoda mi tego Drozdowicza, ze nie pojechal. Wydaję mi się, że to móglbybyć niezły transfer.

To zle Ci sie wydaje, facet prezentowal poziom gorszy niz w ME

brylant17 29.06.2009 15:21

Cytat:

Konrad Gołoś jest jednym z piłkarzy, który nie pojechał na zgrupowanie pierwszego zespołu Wisły Kraków do Austrii. Pomocnik w ubiegłym tygodniu przeszedł operację kolana - czytamy w serwisie wisla.krakow.pl.
- Ze względu na nasilający się, pomimo prób leczenia zachowawczego, ból w prawym kolanie, podjęliśmy decyzję o zabiegu operacyjnym. Konrad kilka dni temu przeszedł rekonstrukcję chrząstki stawowej w klinice w Poznaniu – powiedział lekarz pierwszej drużyny, Mariusz Urban.

Oznacza to, że pomocnika czeka ok. 4-5 miesięcy przerwy w treningach. Zawodnik będzie przechodził rehabilitację w Krakowie pod okiem sztabu medycznego Wisły.

źródło http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl