![]() |
Radoslaw "nie tak sie umawialismy", umawial sie z Benhakerem
http://sport.onet.pl/0,1248759,1934035,wiadomosc.html |
Zapowiadali dziś wielki powrót Kuby na boisko.Niestety Błaszczykowski nie zasiadł nawet na ławce rezerwowych, a Borussia zremisowała 4-4 z Hannoverem 96. Mam nadzieję,że to tylko opóźniony powrót,a nie odnowiona kontuzja,bo wtedy będzie już kiepsko
|
http://sport.wp.pl/kat,1742,wid,1094...7ab6&_ticrsn=5
Nawotczyński zdobył bramkę. Wie ktoś czy grał Radosław "Nie tak się umawialiśmy" Matusiak? |
Grał..pierwsza bramka dla Widzewa była w dużym stopniu jego zasługą
|
Brameczka Franka - palce lizać. I bardzo ciekawy komentarz.
Wygląda, że Smuda ma rację w sprawie Franka, że na niego trzeba uważać nawet w szatni. Ktoś w temacie meczu z Bełachatowem napisał, że nie mają komu pomocnicy i Beto dogrywać w pole karne (teraz, bez Brożka to już do kwadratu nie mają komu), a mogli mieć ..... |
wie ktos może co się dzieje z Hristu Chiacu?
|
Przestańcie się nakręcać Frankiem:
- kupę lat grał na R22 - FAKT - 115 bramek zdobył - FAKT - odszedł jak mazgaj i mięczak - FAKT - nadal strzela bramki jak żaden polski piłkarz współcześnie- FAKT A flaga z "judaszem" to teraz się należy bardziej Cleberowi, bo Franek mnie grzeje tylko o ile odbiera punkty naszym przeciwnikom do pudła. |
Cytat:
byli tez inni....z Surmą Łukaszem na czele....., Dolha nie lepszy Cleber koszulką nie rzucał... co do Franka kubeł zimnej wody zwolennikom i przeciwnikom. Dajmy facetowi spokoj, zrobił wiele dobrego i ciut złego.... |
W meczu Amici z Górnikiem, grali nasi byli piłkarze. Strąk w ostatnich minutach wykończył pięknie akcję Peszki.
|
Frankowski to jest legenda Wisły i jeden pokemon z drugim tego nie zmieni. Dla mnie Franek jest większym Wiślakiem od Was. Wasze argumenty są na poziomie dzieci w piaskownicy.
Wielkie oburzenie jak się pojawi temat Frankowskiego. Ludzie, gdybyście się zachowywali obiektywnie wobec wszystkich byłych piłkarzy Wisły, to nie było by tak gorąco tutaj. Jak czytam, te wasze pseudo argumenty o judaszu to mnie szlak trafia. Przez takich ludzi jak Wy nie mamy teraz wartościowego napastnika, a mogliśmy mieć najlepszego. Nie będę już Was przekonywał, bo upartych dzieciaków nie da się przegadać. Znając życie mój post zostanie usunięty, ale niektórzy nie mogą się pogodzić z prawdą. Pozdrawiam. |
Michel, zobacz jaki paradoks. Ja mam dokładnie takie same odczucia w stosunku do Ciebie. O, i to:
Cytat:
Biedny, represjonowany przez to, że prezentuje jedyną słuszną wersję prawdy. Jesteś już tak przerażająco nudny i jednocześnie tak ślepo zapatrzony w przyszłego ojca Twoich dzieci- Frankowskiego, że jestem wręcz pewny, że przydałaby Ci się rozmowa z psychologiem, a może i psychiatrą. Musisz zrozumieć, że, dzięki Bogu, dla wielu osób na Wiśle wartości typu duma, honor i miłość do Wisły są ważniejsze niż uwielbienie do piłkarza- kimkolwiek by on nie był i wszystkie te osoby dobry wizerunek moralny, że tak go nazwę, przedkładają nad możliwy sukces sportowy. A żeby nie było off topa, to o dziwo Darek Dudka właśnie rozegrał cały wyjazdowy mecz przeciwko Olympique Lyon, który zaraz pewnie jego drużyna wygra. Jestem na poważnie pod wrażeniem.:O |
Cytat:
|
Cleber strzelił zwycięską bramkę dla Tereka.
|
z karnego?
|
Cytat:
|
Cytat:
A swoja droga, gdyby Cleber gral wczoraj w Belchatowie, to moze dla Wisly pyknalby ta jedyna bramke w 90 minucie ? Kto wie. |
Cytat:
|
Cytat:
Żródło: http://fc-terek.ru |
W Tereku nie ma żadnego Klebera ani drugiego Clebera.
Ruskie mają swój język. G. (Guedes) |
Cytat:
ps Unirea w końcu wygrała a jedną z bramek zdobył Varga - chyba nie nasz;)? Unirea jest 2 w tabeli , jeden punkt straty do Dinama i 3 przewagi nad 2 następnymi zaspołami. |
Marcyś Motyka wywalony z Polonii. W sumie też nasz były...
|
Bramka Clebera: http://goaltv.ru/football/russia/295...s-nalchik.html
|
Cytat:
|
Cytat:
Unirea niestety gra teraz jak Wisla - dobrze u siebie, gorzej na wyjazdach - miejsce w piątce będzie sukcesem (drużyny z miejsc 3-6) grają w Lidze europejskiej |
Cytat:
|
Gdy pod koniec lutego przerabialiśmy Frankowskiego, to za ucieczki osobiste South były bany.
|
Cytat:
Po drugie - to raczej nie była wycieczka, tylko zwrócenie uwagi na problem z komunikatywnym pisaniem w naszym języku. Po trzecie - post leci, a autor niech spróbuje przekazać swoje myśli w sposób dający się przeczytać. |
Cytat:
Swoja droga, zajebista bramka. |
nie zapomne mordy frankowskiego jak triumfowal razem z dudkiem w studio tvp podczas nieudanych dla naszej reprezentacji meczow na ms'06 na ktore miano czelnosc go nie zabrac...
|
kaelowiec napisał(a):
nie zapomne mordy frankowskiego jak triumfowal razem z dudkiem w studio tvp podczas nieudanych dla naszej reprezentacji meczow na ms'06 na ktore miano czelnosc go nie zabrac. ..."mordy frankowskiego?..,triumfował? , z dudkiem?.." Znowu sie zaczyna? Znowu jad kapie? To jest żenujące. Argumenty a raczej spostrzeżenia "miażdżą," to ma być polemika na najlepszym forum w Polsce? Sorry kolego,ale bez względu na osobiste poglądy na temat osoby Franka to jakiś elementarny poziom kultury przydałoby się trzymać, nie uważasz ? Kwalifikujesz sie do "nagrody" za taki post..... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl