Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kadziolek1906 10.03.2009 14:44

Mój na dzisaj/jutro co sądzicie ???
A
Liverpool-Real-0(1 połowa)
Barca-Lyon-0(1 połowa)
B
Juve-Chelsa-1
MU-Inter-1
C
Sparta-Zlin(Hokej)
Dumbarton-elgin(4 liga szkocka)
D
Bayern-Sp.Lizbona-1
Reading-Charlton-1
Sheff-blackpool-1
E
Kazan-Omsk-1
Cska-Dynamo-1
San.Antonio-Charlotte-1
Detroit-phoenix-1
2 z 5 za 5 zł ew. wygrana 85 zł

DrewniaQ 10.03.2009 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 690233)
A jakiż to kupon musi dzisiaj wejść? ;>


Ten najbardziej wartościowy! Najlepiej każdy!


941345 Barnsley FC - Birmingham City (Typ) X 3,25 [Otwarte] 10-03-09 20:45
941375 Sheffield United - Blackpool FC (Typ) 1 1,55 [Otwarte] 10-03-09 20:45

5zł stawione, do wygrania 25zł


930409 Juventus Turin - Chelsea FC (Podwójna szansa) X2 1,48 [Otwarte] 10-03-09 20:45
930420 Liverpool FC - Real Madrid (Podwójna szansa) 1X 1,30 [Otwarte] 10-03-09 20:45
941405 Reading FC - Charlton Athletic (Typ) 1 1,40 [Otwarte] 10-03-09 21:00

15zł stawione, do wygrania 40zł

Nitrox 10.03.2009 15:16

Moje typy na weekend:

Arsenal- Blackburn 1 1,27
Chelsea- Manch. City 1 1,37
Mecheln- Anderlecht 2 1,76
APOEL- Pitsellias 1 1,27
Thrasyvoulus- Panathinakos 2 1,57
AEK Ateny- OFI 1 1,27
Almeria- Barcelona 2 1,67
Ajax- Graafschap 1 1,27
Bochum- Bayern M. 2 1,57
Juventus- Bologna 1 1,37
Sienna- AC Milan 2 1,86


Mam zamiar postawić 50 złotych, do wygrania wtedy jest 2960 złotych.

Co sądzicie o moich typach ?? ??


EDIT: PrawdziwośćDlaGRY, to moze je rozdziele na dwa i obstawie po 25 złotych.

PrawdziwośćDlaGry 10.03.2009 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 690261)
Moje typy na weekend:

Arsenal- Blackburn 1 1,27
Chelsea- Manch. City 1 1,37
Mecheln- Anderlecht 2 1,76
APOEL- Pitsellias 1 1,27
Thrasyvoulus- Panathinakos 2 1,57
AEK Ateny- OFI 1 1,27
Almeria- Barcelona 2 1,67
Ajax- Graafschap 1 1,27
Bochum- Bayern M. 2 1,57
Juventus- Bologna 1 1,37
Sienna- AC Milan 2 1,86


Mam zamiar postawić 50 złotych, do wygrania wtedy jest 2960 złotych.

Co sądzicie o moich typach ?? ??


ja sądzę że jest ich za dużo :)

wislak_92 10.03.2009 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 690261)
Moje typy na weekend:

Arsenal- Blackburn 1 1,27
Chelsea- Manch. City 1 1,37
Mecheln- Anderlecht 2 1,76
APOEL- Pitsellias 1 1,27
Thrasyvoulus- Panathinakos 2 1,57
AEK Ateny- OFI 1 1,27
Almeria- Barcelona 2 1,67
Ajax- Graafschap 1 1,27
Bochum- Bayern M. 2 1,57
Juventus- Bologna 1 1,37
Sienna- AC Milan 2 1,86


Mam zamiar postawić 50 złotych, do wygrania wtedy jest 2960 złotych.

Co sądzicie o moich typach ?? ??

I co, liczysz, że to wszystko Ci wejdzie?

Powodzenia.

kameleon2323 10.03.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 690261)
Moje typy na weekend:

Arsenal- Blackburn 1 1,27
Chelsea- Manch. City 1 1,37
Mecheln- Anderlecht 2 1,76
APOEL- Pitsellias 1 1,27
Thrasyvoulus- Panathinakos 2 1,57
AEK Ateny- OFI 1 1,27
Almeria- Barcelona 2 1,67
Ajax- Graafschap 1 1,27
Bochum- Bayern M. 2 1,57
Juventus- Bologna 1 1,37
Sienna- AC Milan 2 1,86


Mam zamiar postawić 50 złotych, do wygrania wtedy jest 2960 złotych.

Co sądzicie o moich typach ?? ??


EDIT: PrawdziwośćDlaGRY, to moze je rozdziele na dwa i obstawie po 25 złotych.

heheh powodzenia moze zagraj systemem albo rozdiel na 3 kupony :P

Nitrox 10.03.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 690265)
heheh powodzenia moze zagraj systemem albo rozdiel na 3 kupony :P

Za bardzo nie umiem grac systemami, jaki proponujesz??

LuKaS TSW 10.03.2009 15:34

dokładnie rozdziel to sobie na chociaz 2 kupony wyjdzie Ci po 5 meczy i już większa szansa,chociaż widziałem kupony które siadały nawet z 20 meczami no ale taki cud to raczej rzadkość.

a grał ktoś z was może w fortunie tego experta? bo bonusy są niezłe ale wytypować całą kolejkę jest bardzo trudno

na weekend z Polski(wszystko podwojna szansa):
Belchatow-Wisla 2-2
Gornik-Lech 0-0
Polonia-LKS 1-1
Lubin-Leczna 1-1
Flota-Stilon 1-1
Znicz-Katowice 1-1

kurs 8 zl

DrewniaQ 10.03.2009 15:40

Przeważnie takie mecze, lecąc po kursach nigdy nie wchodzą. Daj jakimś systemem może, albo rozdziel.

Verinho 10.03.2009 15:52

Na dzisiaj:
Liverpool - Real M. 2
Juventus - Chelsea 2
Panathinaikos - Villareal 1
Wolverhampton - Ipswich 1
Bayern M. - Sporting L. 1
Stawka: 5 zł
Przewidywana wygrana: 305 zł

jaro1985r 10.03.2009 16:09

Przeboj Wolbrom - Sandecja Nowy Sacz 2 2,90 ( Sandecja to stara Kmita wiec warto zaryzykować!)
http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gifKolejarz Stroze - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 1,65
GKS Belchatow - Wisla Krakow 2 2,15
Odra Wodzislaw Slaski - Slask Wroclaw 2 2,55
3 z 4 za 29zl 343,90

grzesiek632 10.03.2009 16:35

ja mam zamiar postawic na czwartek:

CSKA Moskwa - Szachtar 1 - 1,85
PSG - Sporting Braga 1 - 1,70

co powiecie?
te druzyny na ktore mam zamiar postawic sa obecnie na topie;) wiec mysle ze wejdzie...

WiselkaMLP 10.03.2009 17:17

Milton Keynes - Huddersfield 1.75 1
Exeter - Bournemouth 1.90 1
Brentford - Barnet 1.55 1
Kettering - Grays 1.60 1

kurs: 8.25

KOMBINACYJNY 0-9-3

Norwich - Cardiff x2
Morecambe - Bury x2
Bastia - Montpellier x2
Chateauroux - Bologne x2
Ferreira - leixoes x2
Odra W - Slask Wroclaw x2
Doncaster - Birmingham 1x2
Cheltenham - Hartlepool x2
Monaco - Touluse x2
Le Mans - Rennes x2
Caen - Lille 1x2
Mantova - Sassuolo 1x2

kurs: (ustalony z gory dla tej kombinacji) 14.89

PrawdziwośćDlaGry 10.03.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 690276)
Na dzisiaj:
Liverpool - Real M. 2
Juventus - Chelsea 2
Panathinaikos - Villareal 1
Wolverhampton - Ipswich 1
Bayern M. - Sporting L. 1
Stawka: 5 zł
Przewidywana wygrana: 305 zł

uważałbym na Bayern, bo wygrana 5-0 wprowadzić może rozluźnienie w ich szeregach. Panata też łatwo mieć nie będzie. Juve uważam że ma szansę wygrać albo chociaż zremisować, a Real wg na pewno nie wygra. Ogólnie będzie ciężko okropnie. pozdro

Nitorx
Jak masz 50zł to podziel to na 3 kupony po 10zł (triple) z ako ok 3-4. I jeden za 20zł dubel z kursem ok 2.0
Jak mądrze podzielisz to uważam że z tych 50zł możesz mieć ok 130 ;) pozdro

KuLwIk 10.03.2009 18:30

Moje typy na dziś:

Sheffield United - Blackpool FC (Typ) 1 1,55
Wolverhampton Wanderers - Ipswich Town (Typ) 1 1,80
Reading FC - Charlton Athletic (Typ) 1 1,40
Millwall FC - Northampton Town (Typ) 1 1,70
Milton Keynes Dons - Huddersfield Town (Typ) 1 1,70

Kurs 11,29

Drugi kupon:

FC Barcelona - Olympique Lyonnais (Typ) 1 1,35
FC Porto - Atletico Madrid (Typ) 1 2,10
Panathinaikos - CF Villarreal (Typ) 1 2,60
Southampton FC - Derby County (Typ) 1 2,35

Kurs 17,32

Bobic 10.03.2009 18:41

FC Bayern München - Sporting Lissabon (Typ) 1
Juventus Turin - Chelsea FC (Typ) X
Liverpool FC - Real Madrid (Typ) X
Panathinaikos - CF Villarreal (Typ) X

Rodzaj zakładu System (2/4)

Tobi1906 10.03.2009 19:06

Coś doe MNie...

2 z 4

A Liverpoll-Real X DO PRZERWY I 1 :(
A Mu-Inter 1 :)


B Juve-Chelsea (1pol) x :)
BHamburger0Galatasaray 1


c Porto-Atleticom M (1pol) 1
CPanathinaikos-Villareal x do przerwy i 2 :)



D bARCA-lYON 1
D Psg-Braga 1
DMC-Aalborg 1
D Werder-St.Etienne 1


przy pelnej puli 346,20

pozdro dla typera Gonza ;)

kuczmen 10.03.2009 19:15

Mój kupon na dzisiaj
Liverpool - Real M. 10 kurs 1.27
Bayern M. -Sp.Lizbona 1 kurs 1.68

wrescie do przodu

Zola 10.03.2009 20:53

Bayern - Sporting 1
Panathin.-Villarreal 2
Juventus -Chelsea 2
Liverpool - Real 1

Stwaka 3zł, do wygrania 73,90zł

ciesla1991 10.03.2009 22:35

Barcelona-Lyon 1
Roma-Arsenal x2
MANCHESTER-Inter 1
Porto-Atletico 1x

MCX 10.03.2009 23:05

Man U - Inter X
Porto - Atletico 2
Roma - Arsenal X

Dla zabawy gram za małą kasę, ale kurs ogólny jest miażdżący, trochę ponad 30 :)

ciesla1991 10.03.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 690534)
Man U - Inter X
Porto - Atletico 2
Roma - Arsenal X

Dla zabawy gram za małą kasę, ale kurs ogólny jest miażdżący, trochę ponad 30 :)


Manchester Wygra wiec masz kupon z Glowy :))

mac251_251 10.03.2009 23:13

Ciesla po co tak głupio komentujesz powyższe typy . To że lubisz MU albo postawiłeś na niego to nie znaczy , że masz pisać ze wygra i kolega wyżej ma kupon z głowy bo tego to na pewno nie wiesz , bo piłka jest nieobliczalna a , jeśli twierdzisz i opierasz się tak pewnie na typ 1 MU to uzasadnij dlaczego , jeśli mnie przekona to ja tez postawie i może zgarnę jakiś hajs :) bez napinki pozdro

ciesla1991 10.03.2009 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 690541)
Ciesla po co tak głupio komentujesz powyższe typy . To że lubisz MU albo postawiłeś na niego to nie znaczy , że masz pisać ze wygra i kolega wyżej ma kupon z głowy bo tego to na pewno nie wiesz , bo piłka jest nieobliczalna a , jeśli twierdzisz i opierasz się tak pewnie na typ 1 MU to uzasadnij dlaczego , jeśli mnie przekona to ja tez postawie i może zgarnę jakiś hajs :) bez napinki pozdro


hehe bez napinki .. :) Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA :))

1q2 11.03.2009 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 690546)
hehe bez napinki .. :) Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA :))

Analiza po chuju - pewnie juz jesteś milionerem:)

A co do tematu(w głębsze analizy bawić się nei zamierzam) - też postawie na ManU choć beż żadnych szaleństw.
Inter akurat widziałem kilka razy ostatnio i ich gra zupełnie mnie nie przekonuje.To że mają taką przewage to świadczy bardziej nie o ich sile a o słabości ligi włoskiej.
są tylko 2 'ale'.

-Kurs na ManU, jak na pojedynek gigantów jest bardzo słabiutki
-Wiadomo że Mourinho to zajebisty motywator - on ma w cholere niewyrównanych rachunków z Fergusonem i ten mecz to pewnie najważniejszy mecz w jego karierze.Łatwo skóry nie sprzeda więc wszystko sie może zdarzyć , a kurs na inter, powyżej 5 jest zajebiście kuszący.Z drugiej strony patrząc jak Lpool zniszczył Real...hehe - raczej nikomu nie pomogłem w podjęciu decyzji ale jak to sie mówi 'nie ma letko'.

wiecej obiecuje sobie po jutrzejszym hokeju szwedzkim -HV+Frolunda.

Zola 11.03.2009 08:30

Barca - Lyon 1
Roma - Arsenal 2
ManU - Inter 1

rocco_1906 11.03.2009 09:44

Analiza Manchesteru zajebista:lol:
od siebie dodam tylko ze w Interze mały szpital.nie zagtrają Materazzi,Burdisso,Chivu.po kontuzji jest Walter Samuel i nie wiadomo w jakiej bedzie dyspozycji;] takze defensywa Interu na tle trójkąta Rooney-Berbatov-Krystyna(Ronaldo) moze bardzo blado wyglądać.

ja na dzis gram wlasnie MAN U i Barce.


na wieczór jeszcze biathlon w Vancouver:) ale to juz tylko dla zabawy i za grosze:)

ciesla1991 11.03.2009 10:21

Dajcie jakies typy na Weekend :)

Moj Typ To:

Belchatow -WISLA 2
Manchester-Liverpool x
Arsenal-Blackburn 1
AEK Ateny-OFI 1
Chelsea-Man.City 1

za 10 zl do wygrania 175,50zl :)

PrawdziwośćDlaGry 11.03.2009 12:09

nie lubię Arsenalu i grać na nich ale dziś obok kursu przejść nie można.
Roma - Arsenal (DNB) 2 @2.15

po krótce dlaczego. Nie zagrają Cicinho i Pizarro którzy nabawili się kontuzji w feralnym meczu z Interem (3-3 gdzie Roma już miała 2-0). Środek pola również bardzo osłabiony. Brak zawieszonego DeRossiego i kontuzjowanego Aguilaniego oraz bez Perotty i Cassetiego to praktycznie wszystko. Wszyscy wiemy ile ci gracze znaczą. Również bramkarz Romy ostatnio jest w takiej formie że szkoda pisać. Do tego nie wiadomo czy na 100% gotowy do gry będzie Totti i Tonetto. Zostaje Mirko Vucinic. Ogólnie Spaletti będzie miał problemy ze skompletowaniem skłądu na ten mecz. W Arsenalu do gry gotowi są Walcott i Eduardo. Wciąż jednak brak Fabregasa, Toure i Rosickiego. Brak również Arszawina który grał już w pucharach w Zenicie.
Jak już pisałem, nie lubię grać z Arsenalem ale dziś pewne argumenty przemawiają za nimi i spróbuję za jakieś 40zł.

p.s bo pewnie większość taśmorobów będzie pytać co to DNB (Draw no bet) czyli Remis nie ma zakładu. Inaczej.. padnie remis buk zwraca mi stawkę.

WiślakNH 11.03.2009 12:29

Barcelona - Lyon 1
Manchester Utd - Inter 1

Duża większość osób tak obstawia solidnie bukmacherzy zarobią w razie jakiejś wpadki :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl