Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

ponury 31.03.2011 12:49

To ja już widzę nowy tekst Jawora :D Miasto finansuje dojazd bandytów na miejsce zbrodni.

ŻART! Głupi. Nie spinać się.

joshi 31.03.2011 12:52

sensej, gdzieś czytałem, że te kulturalne bilety będą wycofane, także odpada.

farben 31.03.2011 17:52

Hala Wisły Kraków uratowana! Znalazł się inwestor

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...stor,id,t.html

Ale jaja. Jeśli to prawda - super!

WislaFan123 31.03.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1071239)
Hala Wisły Kraków uratowana! Znalazł się inwestor

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...stor,id,t.html

Ale jaja. Jeśli to prawda - super!

Czyli wyszla jeszcze jedna dobra rzecz dla nas ! - skoro to bedzie zewntrzny inwestor to musi wylozyc 50% inwestycji, a wiec kolejne 32 mln zl, o 15 wiecej niz mialo miasto, wiec hala powinna byc duzo lepsza - moze wieksza o jakis 1 tys :)

Marcin_fan 31.03.2011 18:02

Rewelacja! Brawo... teraz tylko dogadywać szczegóły i budować ;]

rafkur 31.03.2011 18:50

Międzynarodowa firma podobno - marzy mi się jakiś Shell np albo jakaś Motorola - w końcu mocno siedzą w Krakowie.

WislaFan123 31.03.2011 18:56

https://lh4.googleusercontent.com/_Z...0/P3310048.JPG
źródło: http://forumkraka.pl/showthread.php?tid=16

Ja pier*** Ten wjazd ledwo co zrobiony a juz sie sypie i to jak, chyba nie powie mi ktos ze to normalne, ladnie pojechali z betonem... Chyba jednak osoba, bardzo powazna ze srodowiska budowalnego, ktora mowila ze wiedzac dokladnie z czego byly budowane trybuny, to za 10 lat do rozbiorki, na wschodniej tez juz takie orzeszki sa...

rav 31.03.2011 19:00

Nie jest to ani Shell, ani Motorola ;)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gazeta Krakowska
Właśnie w czwartek mija termin, który dał na to klubowi prezydent miasta, Jacek Majchrowski.

Tym też nie ma za bardzo co się przejmować. Majchrowski sobie może dawać terminy, ważniejsze jest stanowisko Urzędu Marszałkowskiego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1071242)
Czyli wyszla jeszcze jedna dobra rzecz dla nas ! - skoro to bedzie zewntrzny inwestor to musi wylozyc 50% inwestycji, a wiec kolejne 32 mln zl, o 15 wiecej niz mialo miasto, wiec hala powinna byc duzo lepsza - moze wieksza o jakis 1 tys

Niekoniecznie inwestor musi wyłożyc 50%. Wcale też nie jest powiedziane, że pozyskane zostanie całe 8 mln euro, choć na pewno byłoby to najlepsze rozwiązanie.

herkules 31.03.2011 19:30

Bardzo mnie ucieszyła ta informacja. Oby to prawda !

Gwiaździsty 31.03.2011 20:14

Oby to nie był news na jutrzejszy Prima Aprilis.

wujekWojtek 31.03.2011 20:18

No to Majchrowi gul musiał skoczyć, że mu przepadnie te 8 baniek ojro ;)) Fajnie że hala powstanie, będzie odwracać uwagę od stadionu.

A ta wyrwa w betonie ze zdjęcia może powstała w wyniku uszkodzenia mechanicznego, ktoś łopatą zahaczył czy coś...

WiślakMyślenice 31.03.2011 20:32

Pamiętajcie o jutrzejszej dacie ;)

jaro1985r 31.03.2011 20:42

Myślę,że w takiej sytuacji żartów by nikt nie robił bo to co się dzieje wokół naszego stadionu i hali jest na tyle żenujące,że w tych tematach na żarty poprostu miejsca już nie ma !

madenn 31.03.2011 20:43

Rzeczywiście może to być żart na prima aprilis, ale ze 2-3 tygodnie temu GK też pisała o prowadzonych negocjacjach przez TS Wisła z potencjalnym inwestorem.

Kandzior 31.03.2011 20:54

1. kwietnia jest jutro. Po tych całych cyrkach jakie były z planowaniem tej hali, włącznie z osobą prezydenta Krakowa wątpię by był to żart. Redakcja raczej w ten sposób by z nami nie żartowała. Tak mi się wydaje.

buczo1985 31.03.2011 21:01

Dajcie spokój żart takiego kalibru byłby zwyczajowo niesmaczny.
Trzeba się cieszyć, że coś ruszyło :)

Rybka1928 31.03.2011 22:43

Oby tylko to się potwierdziło ! I tylko czekać na budowę, mam nadzieję, że sprawniejszą od stadionu.

Mistel 31.03.2011 23:00

Nowym inwestorem jest firma Comarch.

Jackes 31.03.2011 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1071342)
Nowym inwestorem jest firma Comarch.

01.04 i juz mamy pierwszy zart...

Gucio25 31.03.2011 23:30

ale wbił się ładnie, co do minuty :D

wujekWojtek 31.03.2011 23:54

Podobno nowym inwestorem ma być firma budowlana.

joshi 01.04.2011 07:01

kto jest inwetorem jest najmniej ważne. Istotne jest to, że niemal rzutem na taśmę udało się wszystko zorganizować.

Gwiaździsty 01.04.2011 07:18

Nie zapominajmy, że w dalszym ciągu 8 mln. euro jest w łapkach marszałka Sowy, a nasza działka w Majchrowskiego.

domin_czyzyny 01.04.2011 07:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1071355)
kto jest inwetorem jest najmniej ważne. Istotne jest to, że niemal rzutem na taśmę udało się wszystko zorganizować.

do momentu, kiedy nie dojdzie do podpisania umowy, załatwienia wszystkich spraw budowlanych i administracyjnych, podpisania umowy kredytu na budowę i nie zostanie wbita pierwsza łopata to nie ma się czym jarać.

Jest cień nadziei (jeśli to prawda) i tyle... nic nie zostało załatwione/zorganizowane.

Nie ma co wierzyć w zapewnienie prezesa TSu, nie jest to autorytet w menadżerce dzisiejszych czasów.

MatMario 01.04.2011 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1071357)
Nie zapominajmy, że w dalszym ciągu 8 mln. euro jest w łapkach marszałka Sowy, a nasza działka w Majchrowskiego.

Info było takie że tak nie jest.Działka jest TS, kasa jest u Sowy.

Dobre info na początek weekendu i oby cały weekend poszedł w dobrym kierunku. Oby się udało :)

Wicked 01.04.2011 08:58

a może to firma CP RE sp. z o.o ( cześć Can Pack)

http://www.cpre.pl/index_wa.php?action=inwestor

No ciekawy jestem co to dzisiaj ogłoszą.....

joshi 01.04.2011 09:16

domin, zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to, że udało się znaleźć potencjalnego inwestora w wyznaczonym terminie.
Mam pytanie, do kogo należy działka na której będzie hala? Czy ewentualna budowa to będzie partnerstwo prywatno-publiczne czy właścicielem terenów jest Wisła i hala będzie Nasza, a nie miejska?

Wicked 01.04.2011 09:49

Działka była TS (nie wiem czy na własność czy w dzierżawne wieczystą). Skoro miasto miało budować hale na początku to teren ten musiałby zostać skomunalizowany. Miasto niby ogłosiło konkurs na projekt, kasę na jego wykonanie też chyba przeznaczyła, ale raczej skoro budowa z ich strony się nie rozpocznie, to chyba d o przejęcia terenów nie doszło.

rav 01.04.2011 09:54

Tereny są nadal własnością TS-u.

Arapaho 01.04.2011 19:02

Budowę gdańskiego stadionu rozpoczęto 15 grudnia 2008 roku i 30 dni zostało do końca. A my w tym czasie nie możemy skończyć 2 trybun - blisko połowe mniejszego stadionu......

normalny 1906 01.04.2011 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1071534)
Budowę gdańskiego stadionu rozpoczęto 15 grudnia 2008 roku i 30 dni zostało do końca. A my w tym czasie nie możemy skończyć 2 trybun - blisko połowe mniejszego stadionu......

Wiemy o tym wszyscy i nic na to nie poradzimy.Tu powinien w końcu coś zadziałać klub ,ale ani Basałaj ,ani jego poprzednik Wilczek nie kwapią się do tego.Co gorsza klub nie ingerował choć w najmniejszy sposób w tą całą budowę ,co robił choćby prezesunio z drugiej strony błoń przy okazji budowy ich stadionu.Tu winnym jest Wilczek ,który siedział cały czas cicho,co gorsza ten osobnik nadal pracuje w tym klubie ,co zakrawa na zwykłą kpinę ,dokąd ci dwaj dyletanci będą w zarządzie nie czeka Wisły nic dobrego.

aNouc 01.04.2011 19:28

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789


Wisła nic nie może, jedyną jej kartą przetargową jest to że albo Wisła będzie użytkować stadion albo będzie stał pusty. Dlatego trzeba uzgodnić jak najmniejsze koszty utrzymania. W tej kwestii to miasto jest pod ścianą.. klub musi o tym pamiętać.

fan01 02.04.2011 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1071357)
8 mln. euro jest w łapkach marszałka Sowy

Pytanie laika - te 8 mln euro siedzi teraz na jakimś koncie UE, czy na jakimś koncie marszałkowskim? Ciekawy jestem komu się procenty naliczają ot tak grubej kasy...

krakus76 03.04.2011 17:43

To dzisiaj pokazali co to jest profesjonalizm w organizacji meczu. Człowiek wchodzi na mecz z synem, siada na sektorze w pełnym słońcu, plaża maksymalna i myśli jak tu się schłodzić. Jak ? Odpowiedź prosta. Zimnym napojem kupionym w jednym z kilku okienek cateringowych. I jakie jest zdziwienie kiedy okazuje się że kilka minut przed końcem pierwszej połowy to można sobie kupić ale gorącą herbatę lub kawę. Podobno mają być później .... były przez 10 min w trakcie drugiej połowy.

I proszę niech nie wypowiadają się Ci którzy sobie siedzieli cały mecz w cieniu że zawracam głowę i czepiam się.

I do czego też zmierzam. Taki akcjami to zarobią na pewno kokosy. Precle, kiełbaski itp . Tylko żaden nie potrafił sprawdzić jaka pogoda będzie na mecz. Ze nie będą schodzić ciepłe napoje a zimne w ilości 200 razy większej. To sobie jeden z drugim imbecylem strzelili samobuja. Teraz na każdy mecz będę kupował sobie 0,5 litrowe napoje a Wisła lub najemcy Wisły już na mnie nie zarobią w tym zakresie. I pewnie postąpi tak wiele osób.

Marketingowo i wizerunkowo tragedia. Zastanawiam się czy ktoś pozwoli sobie na słowo przepraszam.

Aha. Ja tam 2 godziny wytrzymam ale co mam powiedzieć 6 letniemu dziecku ? Kupić precla z solą ?

picasso 03.04.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1072408)
Teraz na każdy mecz będę kupował sobie 0,5 litrowe napoje a Wisła lub najemcy Wisły już na mnie nie zarobią w tym zakresie. I pewnie postąpi tak wiele osób.

a wymyślileś jak to wniesiesz?

krakus76 03.04.2011 18:09

0,5 l. ZAMKNIĘTĄ można. W połowie drugiej połowy ktoś z grupy 20 dzieciaków wpadł na pomysł żeby zadzwonić do kogoś dorosłego (możliwe że kierowcy) żeby im kupić coś do picia. I co ? Dostali 2 pełne siatki coca coli. Więc przekazywać i wnosić można.

crazykaro 03.04.2011 18:35

Nie wiem może mi się wydawało ale widziałem jakieś krzesełka? na szczycie trybuny C koło kamery. Czyżby wymieniali to co zepsute?

tedyy 03.04.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1072408)
Teraz na każdy mecz będę kupował sobie 0,5 litrowe napoje a Wisła lub najemcy Wisły już na mnie nie zarobią w tym zakresie. I pewnie postąpi tak wiele osób.


tylko od dziś nie wolno wnosić nawet półlitrowych napojów zatrzymano mi na wejście wodę niegazowaną

Maverjuve 03.04.2011 19:38

To nie mozna juz wnosic 0,5l nawet po otwarciu przy ochronie (co juz swoja droga jest paranoja...)?

Grisza1 03.04.2011 20:07

Kilka uwag po meczu, nie chodzi mi o narzekanie, tylko o dorzucenie swoich trzech groszy, które mogłyby polepszyć sytuację w przyszłości:
1. Wspomniane już picie
2. Zadymione toalety. Wszedłem po meczu do WC, było siwo od dymu. Nie palę, więc mi to przeszkadza. Rozumiem jednak tych, którzy palą i nie są w stanie wytrzymać dwóch godzin bez papierosa. Przestrzeni pod trybunami jest tak dużo, że można wydzielić jakiś kącik dla palących w osobnym pomieszczeniu.
3. Nie wiem, kto planuje kursy komunikacji miejskiej, ale chyba nie jest trudne do przewidzenia, że skoro Wisła gra mecz, to po meczu będzie większy ruch. A tu 139 w stronę Huty jedzie krótki autobus, 173 na Bieżanów - krótki. Tak trudno jest na 2 - 3 kursy w porze zakończenia meczu puścić przegubowce?

To chyba tyle z mojej strony:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl