![]() |
To ja już widzę nowy tekst Jawora :D Miasto finansuje dojazd bandytów na miejsce zbrodni.
ŻART! Głupi. Nie spinać się. |
sensej, gdzieś czytałem, że te kulturalne bilety będą wycofane, także odpada.
|
Hala Wisły Kraków uratowana! Znalazł się inwestor
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...stor,id,t.html Ale jaja. Jeśli to prawda - super! |
Cytat:
|
Rewelacja! Brawo... teraz tylko dogadywać szczegóły i budować ;]
|
Międzynarodowa firma podobno - marzy mi się jakiś Shell np albo jakaś Motorola - w końcu mocno siedzą w Krakowie.
|
https://lh4.googleusercontent.com/_Z...0/P3310048.JPG
źródło: http://forumkraka.pl/showthread.php?tid=16 Ja pier*** Ten wjazd ledwo co zrobiony a juz sie sypie i to jak, chyba nie powie mi ktos ze to normalne, ladnie pojechali z betonem... Chyba jednak osoba, bardzo powazna ze srodowiska budowalnego, ktora mowila ze wiedzac dokladnie z czego byly budowane trybuny, to za 10 lat do rozbiorki, na wschodniej tez juz takie orzeszki sa... |
Nie jest to ani Shell, ani Motorola ;)
Cytat:
Cytat:
|
Bardzo mnie ucieszyła ta informacja. Oby to prawda !
|
Oby to nie był news na jutrzejszy Prima Aprilis.
|
No to Majchrowi gul musiał skoczyć, że mu przepadnie te 8 baniek ojro ;)) Fajnie że hala powstanie, będzie odwracać uwagę od stadionu.
A ta wyrwa w betonie ze zdjęcia może powstała w wyniku uszkodzenia mechanicznego, ktoś łopatą zahaczył czy coś... |
Pamiętajcie o jutrzejszej dacie ;)
|
Myślę,że w takiej sytuacji żartów by nikt nie robił bo to co się dzieje wokół naszego stadionu i hali jest na tyle żenujące,że w tych tematach na żarty poprostu miejsca już nie ma !
|
Rzeczywiście może to być żart na prima aprilis, ale ze 2-3 tygodnie temu GK też pisała o prowadzonych negocjacjach przez TS Wisła z potencjalnym inwestorem.
|
1. kwietnia jest jutro. Po tych całych cyrkach jakie były z planowaniem tej hali, włącznie z osobą prezydenta Krakowa wątpię by był to żart. Redakcja raczej w ten sposób by z nami nie żartowała. Tak mi się wydaje.
|
Dajcie spokój żart takiego kalibru byłby zwyczajowo niesmaczny.
Trzeba się cieszyć, że coś ruszyło :) |
Oby tylko to się potwierdziło ! I tylko czekać na budowę, mam nadzieję, że sprawniejszą od stadionu.
|
Nowym inwestorem jest firma Comarch.
|
Cytat:
|
ale wbił się ładnie, co do minuty :D
|
Podobno nowym inwestorem ma być firma budowlana.
|
kto jest inwetorem jest najmniej ważne. Istotne jest to, że niemal rzutem na taśmę udało się wszystko zorganizować.
|
Nie zapominajmy, że w dalszym ciągu 8 mln. euro jest w łapkach marszałka Sowy, a nasza działka w Majchrowskiego.
|
Cytat:
Jest cień nadziei (jeśli to prawda) i tyle... nic nie zostało załatwione/zorganizowane. Nie ma co wierzyć w zapewnienie prezesa TSu, nie jest to autorytet w menadżerce dzisiejszych czasów. |
Cytat:
Dobre info na początek weekendu i oby cały weekend poszedł w dobrym kierunku. Oby się udało :) |
a może to firma CP RE sp. z o.o ( cześć Can Pack)
http://www.cpre.pl/index_wa.php?action=inwestor No ciekawy jestem co to dzisiaj ogłoszą..... |
domin, zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to, że udało się znaleźć potencjalnego inwestora w wyznaczonym terminie.
Mam pytanie, do kogo należy działka na której będzie hala? Czy ewentualna budowa to będzie partnerstwo prywatno-publiczne czy właścicielem terenów jest Wisła i hala będzie Nasza, a nie miejska? |
Działka była TS (nie wiem czy na własność czy w dzierżawne wieczystą). Skoro miasto miało budować hale na początku to teren ten musiałby zostać skomunalizowany. Miasto niby ogłosiło konkurs na projekt, kasę na jego wykonanie też chyba przeznaczyła, ale raczej skoro budowa z ich strony się nie rozpocznie, to chyba d o przejęcia terenów nie doszło.
|
Tereny są nadal własnością TS-u.
|
Budowę gdańskiego stadionu rozpoczęto 15 grudnia 2008 roku i 30 dni zostało do końca. A my w tym czasie nie możemy skończyć 2 trybun - blisko połowe mniejszego stadionu......
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789
Wisła nic nie może, jedyną jej kartą przetargową jest to że albo Wisła będzie użytkować stadion albo będzie stał pusty. Dlatego trzeba uzgodnić jak najmniejsze koszty utrzymania. W tej kwestii to miasto jest pod ścianą.. klub musi o tym pamiętać. |
Cytat:
|
To dzisiaj pokazali co to jest profesjonalizm w organizacji meczu. Człowiek wchodzi na mecz z synem, siada na sektorze w pełnym słońcu, plaża maksymalna i myśli jak tu się schłodzić. Jak ? Odpowiedź prosta. Zimnym napojem kupionym w jednym z kilku okienek cateringowych. I jakie jest zdziwienie kiedy okazuje się że kilka minut przed końcem pierwszej połowy to można sobie kupić ale gorącą herbatę lub kawę. Podobno mają być później .... były przez 10 min w trakcie drugiej połowy.
I proszę niech nie wypowiadają się Ci którzy sobie siedzieli cały mecz w cieniu że zawracam głowę i czepiam się. I do czego też zmierzam. Taki akcjami to zarobią na pewno kokosy. Precle, kiełbaski itp . Tylko żaden nie potrafił sprawdzić jaka pogoda będzie na mecz. Ze nie będą schodzić ciepłe napoje a zimne w ilości 200 razy większej. To sobie jeden z drugim imbecylem strzelili samobuja. Teraz na każdy mecz będę kupował sobie 0,5 litrowe napoje a Wisła lub najemcy Wisły już na mnie nie zarobią w tym zakresie. I pewnie postąpi tak wiele osób. Marketingowo i wizerunkowo tragedia. Zastanawiam się czy ktoś pozwoli sobie na słowo przepraszam. Aha. Ja tam 2 godziny wytrzymam ale co mam powiedzieć 6 letniemu dziecku ? Kupić precla z solą ? |
Cytat:
|
0,5 l. ZAMKNIĘTĄ można. W połowie drugiej połowy ktoś z grupy 20 dzieciaków wpadł na pomysł żeby zadzwonić do kogoś dorosłego (możliwe że kierowcy) żeby im kupić coś do picia. I co ? Dostali 2 pełne siatki coca coli. Więc przekazywać i wnosić można.
|
Nie wiem może mi się wydawało ale widziałem jakieś krzesełka? na szczycie trybuny C koło kamery. Czyżby wymieniali to co zepsute?
|
Cytat:
tylko od dziś nie wolno wnosić nawet półlitrowych napojów zatrzymano mi na wejście wodę niegazowaną |
To nie mozna juz wnosic 0,5l nawet po otwarciu przy ochronie (co juz swoja droga jest paranoja...)?
|
Kilka uwag po meczu, nie chodzi mi o narzekanie, tylko o dorzucenie swoich trzech groszy, które mogłyby polepszyć sytuację w przyszłości:
1. Wspomniane już picie 2. Zadymione toalety. Wszedłem po meczu do WC, było siwo od dymu. Nie palę, więc mi to przeszkadza. Rozumiem jednak tych, którzy palą i nie są w stanie wytrzymać dwóch godzin bez papierosa. Przestrzeni pod trybunami jest tak dużo, że można wydzielić jakiś kącik dla palących w osobnym pomieszczeniu. 3. Nie wiem, kto planuje kursy komunikacji miejskiej, ale chyba nie jest trudne do przewidzenia, że skoro Wisła gra mecz, to po meczu będzie większy ruch. A tu 139 w stronę Huty jedzie krótki autobus, 173 na Bieżanów - krótki. Tak trudno jest na 2 - 3 kursy w porze zakończenia meczu puścić przegubowce? To chyba tyle z mojej strony:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl