Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

~SKWARU~ 29.08.2010 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 970442)
da się jakoś oszukać ''limit oglądnietych minut'' na megavideo?

Wystarczy zrestartować router (albo gdy ktoś go nie posiada ogólnie połączenie z internetem). Oczywiście warunkiem jest zmienne IP.

MatMario 29.08.2010 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miba (Post 969845)
Szpece od satelitek mogą mi pomóc z tym tematem? :)

Znalazłem stare pudełeczko, które ma takie oto wyjścia z tyłu:
http://i35.tinypic.com/339svpd.jpg

a z boku jeszcze:
http://i33.tinypic.com/iciv0p.jpg

i starego dobrego fergusona, który z tyłu wygląda tak:
http://i34.tinypic.com/59tvlt.jpg

W normalnej karcie tv do kompa wyjścia są chinchowe, więc problemu by nie było, gdyby nie to, ze miejsca w obudowie mało i karta sieciowa powoduje, ze obraz "szumi".

Mam to pudło za które trochę temu zapłaciliśmy coś pod 200zł, więc szkoda by było go nie wykorzystać, czy jest jakaś opcja połączenia fergusona z tym BOXem?

Czy jest w ogóle możliwość połączenia ich kablem antenowym? Bo w Fergusonie zauważyłem tez wyjście anteny...

Ktoś kumaty pomoże?

Szperałem w google i nic ciekawego nie znalazlem...

na elektrodzie byl jeden temat, wspomnieli w nim o kablu S-Video, ale Ferguson S-Video nie ma, więc pasowałoby znaleźć kabelek S-Video Chinch, ale co w tej sytuacji z dźwiękiem zrobić?

Taki kabel według mnie powinnien załatwić sprawę obrazu http://allegro.pl/s-video-rca-nowe-i1201217298.html lub takie coś http://allegro.pl/przejscie-wtyk-s-v...193305326.html

A dźwięk to przejściówka z chinch na jack http://allegro.pl/przejscie-wt-jack-...195758959.html

To tak na chłopski rozum, ale po opisach myślę że powinno działać.

eryk_cartman 29.08.2010 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 970474)
Witam nie wie ktoś może czy jest jeszcze zgoda Karpaty Krosno i Glinik Gorlice ?
Bo mam szalik zgodowy tych dwóch drużyn i chce go sprzedać ;)

Pozdro

Od 14 maja nie ma już zgody. Tak samo jak z Unią Tarnów. Pzdr

DominoForza 29.08.2010 09:27

wie ktos moze czy dlugo musze czekac jak bede chcial dzisiaj oddac krew na Bloniach
inaczej czy sa kolejki czy odreki ze sie tak wyraze,bede tam kolo 13-14

didzej132 29.08.2010 11:45

Na meczu z koroną przy 2 trybunach młyn będzie na E ??

Edit:
Witam mam wielką prośbe może mi ktoś podać wymiary szalika Wyjazd Rzecz Święta
Bardzo prosze o info
jak coś to priv
z góry dziękuje

Arkas 29.08.2010 14:25

Jak to jest z kupnem alkoholu w Selgrosie? Jak nie masz koncesji to można też kupić czy nie?

MatMario 29.08.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 970679)
Jak to jest z kupnem alkoholu w Selgrosie? Jak nie masz koncesji to można też kupić czy nie?

Na koncesje jest deczko taniej, ale nawet bez koncesji kupisz. Są dwie ceny koncesja i bez koncesji.

Oswięcim 29.08.2010 15:38

Mam pytanie dotyczące giełdy komputerowej na Balickiej. Czy idzie tam kupić kopie zapasowe na xboxa 360 ?
Dla niektórych może śmieszne ale zawsze jezdziłem na giełde do Katowic gdzie było dosłownie wszystko a w szczególności xlegal:). Ostatnio po długim czasie zawitałem na ową giełde i zleksza się zdziwiłem. Same sklepy miały stoiska i o piratach można już w tym miejscu zapomnieć. Mam nadzieję że ta Karakowska jeszcze nie spadła tak nisko :P

Tuman 29.08.2010 17:59

Poleci ktoś jakąś dobrą szkołe jazdy do 1200 zł?

siwy0000 29.08.2010 18:40

Stach (10 znaków)

PaluchTSW 29.08.2010 19:11

Mam pytanie :)
Czy ktoś z was nie posiada w domu i chce oddać / sprzedać STAREGO BOOMBOXA tzw GHETTOBLASTERA z lat 80 ! (słynne noszenie na ramieniu i bujaka po bronxie). Całkiem serio, jestem zainteresowany bardzo takimi cackami z 3 dekad wstecz ! modele które mnie interesują:

LASONIC TRC-975
http://di1.shopping.com/images1/pi/d...ic+TRC+975.jpg

LASONIC 931 , LASONIC TRC-920,

AS AUDIOSONIC
http://img01.allegroimg.pl/photos/12.../37/1207253788

I Inne ! Jeśli ktoś posiada PODOBNE lub oczywiście te ! bardzo prosze o PW ! lub gg 5056116 , bardzo mi zależy. Kupię!

2. część Pytania.
Jeśli nie posiadacie, to może wiecie GDZIE coś takiego mogę znaleźć ? obskoczyłem Halę Targową, giełdę na balickiej... bez skutku. Może jakieś lombardy? komisy? może znacie kogos kto sie tym interesuje? wszelkie info mile widziane , prosze o pomoc i dzieki !

rafil 29.08.2010 19:39

może tu: http://rtv-agd.shop.ebay.pl/Sprz-t-a...=p3286.c0.m282

PaluchTSW 29.08.2010 19:53

sprawdzałem ebaye. Jednak amerykanie,niemcy,brytyjczycy (posaiadaja tego typu rzeczy) ale wysyłka przekracza wartość maszyny czasem więc szukam czegoś z Krakowa i reszty Polski,by przesyłka nie była droga.

Al_29 29.08.2010 20:42

jaki wynik polskich koszykarzy?

WislakWiDoK 29.08.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 970935)
jaki wynik polskich koszykarzy?

Belgia wygrala.

Kamson 29.08.2010 21:01

Miałem gadu-gadu na wersji chyba 8.0. Nie mogłem importować ani eksportować kontaktów ani na serwer ani do pliku. Myślałem, że ściągnięcie najnowszego (totalnie poj*banego) gg 10.0 naprawi problem, ale wciąż podczas próby "transportu" kontaktów gg crashuje. Jakiś pomysł co z tym zrobić?
Gdy zakładam moje konto od nowa to ściągają mi się tylko kontakty sprzed kilku miesięcy...

moonga 29.08.2010 22:05

Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza (chirurga-ortopede) ze szpitala św. Rafała, oto ich wykaz:
CHIRURGIA URAZOWO – ORTOPEDYCZNA
Prof. dr hab. n. med. Bogusław Frańczuk

Dr n. med. Maciej A. Kasparek

Dr n. med. Waldemar Gołda

Dr n. med. Bogdan Koczy

Dr n. med. Tomasz Pardała

Dr n. med. Paweł Kamiński
Lek. med. Stanisław Szymanik
Lek. med. Stanisław M.Kruk

Lek. med. Michał Mielnik

Lek. med. Piotr Chomicki-Bindas

Lek. med. Sylwia Krzykawska

Lek. med. Piotr Morawiecki

Lek. med. Lechosław Piertasiewicz

Lek. med. Stanisław Pluta
Lek. med. Tadeusz Solawa
Lek. med. Szymon Oleksik

Dr n. med. Renata Komisarska

Lek. med. Edward Prędkiewicz

Lek. med. Maciej Frączek

Lek. med. Karol Tomczyk

Lek. med. Łukasz Łoś

Albo ewentualnie jakiś inny dobry lekarz, który ma doświadczenie w urazach stawu skokowego.

murray 29.08.2010 22:09

Kruk dobry lekarz. Poza tym jest jeszcze Mierniczek i Gołda, ale ten ostatni ma mieszane opinie.

Nitrox 29.08.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moonga (Post 970978)
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza (chirurga-ortopede) ze szpitala św. Rafała, oto ich wykaz:
CHIRURGIA URAZOWO – ORTOPEDYCZNA
Prof. dr hab. n. med. Bogusław Frańczuk

Dr n. med. Maciej A. Kasparek

Dr n. med. Waldemar Gołda

Dr n. med. Bogdan Koczy

Dr n. med. Tomasz Pardała

Dr n. med. Paweł Kamiński
Lek. med. Stanisław Szymanik
Lek. med. Stanisław M.Kruk

Lek. med. Michał Mielnik

Lek. med. Piotr Chomicki-Bindas

Lek. med. Sylwia Krzykawska

Lek. med. Piotr Morawiecki

Lek. med. Lechosław Piertasiewicz

Lek. med. Stanisław Pluta
Lek. med. Tadeusz Solawa
Lek. med. Szymon Oleksik

Dr n. med. Renata Komisarska

Lek. med. Edward Prędkiewicz

Lek. med. Maciej Frączek

Lek. med. Karol Tomczyk

Lek. med. Łukasz Łoś

Albo ewentualnie jakiś inny dobry lekarz, który ma doświadczenie w urazach stawu skokowego.

Polecam doktora Radosława Kukiełke. Reszte masz na p.w

Jackie17 29.08.2010 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moonga (Post 970978)
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza (chirurga-ortopede) ze szpitala św. Rafała, oto ich wykaz:
CHIRURGIA URAZOWO – ORTOPEDYCZNA
Prof. dr hab. n. med. Bogusław Frańczuk

Dr n. med. Maciej A. Kasparek

Dr n. med. Waldemar Gołda

Dr n. med. Bogdan Koczy

Dr n. med. Tomasz Pardała

Dr n. med. Paweł Kamiński
Lek. med. Stanisław Szymanik
Lek. med. Stanisław M.Kruk

Lek. med. Michał Mielnik

Lek. med. Piotr Chomicki-Bindas

Lek. med. Sylwia Krzykawska

Lek. med. Piotr Morawiecki

Lek. med. Lechosław Piertasiewicz

Lek. med. Stanisław Pluta
Lek. med. Tadeusz Solawa
Lek. med. Szymon Oleksik

Dr n. med. Renata Komisarska

Lek. med. Edward Prędkiewicz

Lek. med. Maciej Frączek

Lek. med. Karol Tomczyk

Lek. med. Łukasz Łoś

Albo ewentualnie jakiś inny dobry lekarz, który ma doświadczenie w urazach stawu skokowego.

Polecam dr. Morawieckiego ktory w maju skladal mi V kosc srodrecza. Zabieg byl trudny ale po rechabilitacji z powrotem moglem wrocic do bronienia.

wislacki mati 29.08.2010 22:49

Mam gg na jednym kompie niedawno kupilem sobie laptopa z netem sciagnalem gg i musze wpsac jakies haslo ktore (przynajmniej obilo mi sie tak o uszy) nie wymyslalam sobie ja tylko mi sie samo regeneruje i ponoc moge to znalezc gdzies w plikach. Wie ktos gdzie dokladnie moge to znalezc??

miba 29.08.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jackie17 (Post 970995)
Polecam dr. Morawieckiego ktory w maju skladal mi V kosc srodrecza. Zabieg byl trudny ale po rechabilitacji z powrotem moglem wrocic do bronienia.

Również polecam pana doktora, mało jest takich lekarzy, którzy tak mocno przejmują się swoimi pacjentami!

krzysiek92 29.08.2010 23:03

Lek. med. Stanisław Szymanik polecam poskładał mi kolano (skomplikowana rekonstrukcja) 4 miesiąc i działa świetnie...

MłodePokolenie 30.08.2010 08:42

Ja polecam dr. Berte Kowalską, lecz ona z czego wiem prywatnie przyjmuje.

moonga 30.08.2010 09:03

Dzięki wszystkim za odpowiedz i pw. Właśnie szukam prywatnie bo z naszą służbą zdrowia to po 8 miesiącach od kontuzji czuje jakby mi kości 'za bardzo' na siebie nachodziły w stawie... Może prywatnie coś sie będzie dało z tym zrobić.

piter116 30.08.2010 10:13

Mam internet z UPC,który łączy się poprzez modem Atlanta. Internet w laptopie działa mi tylko przez kabel, nie moge połączyć się poprzez Router Linksys i TP LINK (niby pisze connected ale pojawia się żółty wykrzyknik). Mieliście podobny problem? Bo słyszałem, że niektóre routery nie funkcjonują z UPC.

Arkas 30.08.2010 15:30

Potrzebuję tanio kupić spirytus. Może ktoś polecić jakiś sklep? Jak coś to PRIV.
I orientuje się ktoś ile kosztuje w Selgrosie?

kubawislak 30.08.2010 15:49

Ma ktoś z was ten monitor? Co o nim sądzicie, bo widzę, że na poprzedniej aukcji poszedł jak świeże bułeczki.
http://allegro.pl/sklep-samsung-moni...196977647.html

szprotson 30.08.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 971112)
Mam internet z UPC,który łączy się poprzez modem Atlanta. Internet w laptopie działa mi tylko przez kabel, nie moge połączyć się poprzez Router Linksys i TP LINK (niby pisze connected ale pojawia się żółty wykrzyknik). Mieliście podobny problem? Bo słyszałem, że niektóre routery nie funkcjonują z UPC.

w Viscie sa problemy ponoc z pobieraniem DNS moze tu tkwi problem

E; zadzwon do UPC :)

piter116 30.08.2010 16:14

Szprotson akurat tak się składa, że mam Windowsa 7.

mercury 30.08.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 971312)
Ma ktoś z was ten monitor? Co o nim sądzicie, bo widzę, że na poprzedniej aukcji poszedł jak świeże bułeczki.
http://allegro.pl/sklep-samsung-moni...196977647.html

moj brat ma, monitor jest kozacki, mozesz smialo brac ;)

TSW Fanatyk 30.08.2010 17:16

http://www.tswisla.eu/ <---- macie problemy z wyświetlaniem obrazków na tej stronie? (chodzi o zdjęcia koszulek itp..)

didzej132 30.08.2010 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 971355)
http://www.tswisla.eu/ <---- macie problemy z wyświetlaniem obrazków na tej stronie? (chodzi o zdjęcia koszulek itp..)

Tak a jest na to jakaś rada ?

igortsw 30.08.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 971369)
Tak a jest na to jakaś rada ?

Chyba nie ma to raczej od nich wyszło.
Poprawcie mnie jeśli się mylę.

yoda79 30.08.2010 18:54

Czy możliwa jest konieczność wyrwania dolnego zęba żeby założyć aparat na górne zęby? Takie coś dzisiaj u ortodonty usłyszałem.

South 30.08.2010 19:21

jak wygląda sprawa ze sprowadzanym autem(które znajduje się już w Polsce) ? Chodzi mi o kwestie rejestracji ,opłat itd

rzep 30.08.2010 20:36

szukam tytułu filmu, zaczyna się od sceny w jakiejs starej opuszczonej hali, laska jest przywiązana do filara, wszędzie pełno świeczek, obok koleś tańczy jakiś taniec, chce ją spalić, no i na końcu filmu następuje powrót do tej sceny. pomocy

to w miarę charakterystyczne

anka1906 30.08.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 971437)
jak wygląda sprawa ze sprowadzanym autem(które znajduje się już w Polsce) ? Chodzi mi o kwestie rejestracji ,opłat itd

http://www.motofakty.pl/artykul/form...upie_auta.html
http://forum.pclab.pl/topic/164995-S...-co-dalej/7dni

mam nadzieje że to Ci pomoże :)

przy okazji ja zapytam, gdzie można kupić takie bułki jak podają kebaby w nich? Maja one jakąś fachową nazwe?

didzej132 30.08.2010 20:48

Wie ktoś może o której ma być mecz Wisły z koroną ??

eryk_cartman 30.08.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 971411)
Czy możliwa jest konieczność wyrwania dolnego zęba żeby założyć aparat na górne zęby? Takie coś dzisiaj u ortodonty usłyszałem.

Rozmawiałem z matka mojej panny, ona jest ortodontką i mówiła, że może być taka sytuacja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl