![]() |
Jak na razie to same wzmocnienia rywala ;)
|
Na razie to wszyscy nasi eks piłkarze robią niesamowitą karierę w legii i walczą w europejskich pucharach :lol:
|
Cytat:
Krazy nad nimi widmo bankructwa i tylko faza grupowa Ligii Europy moze uratowac sytuacje ;) |
Czyli po wielu latach Stolarski dopiął swego. Pamiętacie aferę z nim w roli głównej? i tak wyszedł trochę z twarzą bo ostatecznie zwinął się do innej drużyny na L.
|
Cierzniak(Dolha) - Stolarski Kokoszka Velez Kaczorowski - Guerrier Mączyński Surma(Handzlik) Zając - Carlitos Svitlica
Ahh, chciałbym zobaczyć taki skład na boisku, legendy <3 Trybuny szalałyby z radości |
Cytat:
|
Cytat:
kompleksy chociaż nie wiem skąd one się biorą .. |
Doczekaliśmy czasów, w których w kadrze Legii wśród zawodników, którzy zagrali choć jeden mecz w Ekstraklasie, jest więcej wychowanków Wisły (Stolarski, Mączyński) niż Legii (Żyro). A niby takie dobre szkolenie mają... Jak to odbierają tradycjonaliści?
Wniosek - dawać szanse młodym w pierwszym zespole i ich indoktrynować, że albo Wisła albo zagranica. PS Mam nadzieję, że Legia nie będzie próbowała ściągnąć Chrapka, chociaż to wychowanek według definicji UEFA a nie tej tradycyjnej. |
Cytat:
Z drugiej Legia będzie się musiała wyprzedawać, więc mała szansa na MP. |
Stolarski wybierał się swego czasu do Starej Damy, a skończył w starej k.... Dla mnie coś nie do wyobrażenia. Czy fakt, że grał w Lechii, a nie Wiśle usprawiedliwia go do zapomnienia słów, które wypowiedział ? Zreszta, nie on pierwszy...
|
Wisła okazuje się nie być dla piłkarzy zbyt dużą wartością. Jednak gdyby taki przypadek miał miejsce tylko jeden raz, byłby ekscesem, wtedy można by zawodnika ganić. To jest jednak pewna reguła, ja nie doszukiwałbym się problemu w samych zawodnikach a we Wiśle. To nie są czasy romantyzmu.
Mączyński, Stolarski. Im Wisła nie dała praktycznie nic, dlaczego ich krytykować? Kogoś pominąłem? |
Przestańcie żyć przeszłością.
To jest teraźniejszość: https://zapodaj.net/images/8433f392a1e42.jpg Fakty są takie, że Legia może sobie przebierać w naszym składzie jak w sklepie. Lech, Jaga czy Lechia prawdopodobnie też. Jesteśmy średniakiem tej ligi, a dla średniaków wychowankowie się nie zabijają. Wychowankowie poświęcają się jedynie dla klubów, które gwarantują im kasę lub/i sukcesy. Póki nie będziemy mieli jednego lub drugiego to nie będziemy mieć wiernych wychowanków. Przestańcie żyć przeszłością. Młody piłkarz, który przyjdzie do naszego klubu w wieku (dla przykładu) 15 lat, miał jakieś 8 lat, gdy Wisła ostatni raz wygrała ligę. Tak wygląda rzeczywistość. Cytat:
Dokładnie tak jest. Nie ma sensu wierzyć, że doczekamy się jakiegoś lojalnego wychowanka. Zgłosi się Legia - pójdzie do Legii, zgłosi się Lech to do Lecha. Zgłosi się ktokolwiek kto sypnie dużą kasą - odejdzie. To nie złote czasy, gdy młodzi Brożkowie mieli u nas jak pączki w maśle. Cieszmy się, że nie odchodzą do Cracovii i na chwilę obecną to powinno być nasze jedyne oczekiwanie co do zawodników wychowanych przez Wisłę. Jedyne realne. |
Cytat:
Mnie to już raczej nic nie zaskoczy, póki jesteśmy "biedni", to zespoły z topu będą sobie robić z nas klub satelicki do wychowywania zawodników do gry za pół darmo. |
Ale co, mamy go jeszcze poklepać po plecach? Ocena powinna być jednoznaczna. Jednoznacznie negatywna.
|
Cytat:
Więc "przebieranie" to już przeszłość. |
Cytat:
Pierwszy nie był tytanem intelektu, ale trochę miłych chwil dał, a do jego pieprzenia, że kocha Legię nie przywiązywałbym większej uwagi. O Svitlicy z kolei mało kto pamięta, zagrał tu niecałe dwa mecze. |
Czy Carlitos już zakochał się w klubie z Luksemburga? :rotfl:
|
Gol Tomasza Cywki w barwach Lecha , na osłodę porażki z Genk
|
Carlitos... i na co Ci to było? (no dobra, wiem - dla kasy)
W Krakowie byłby nadal jak król, w Warszawie teraz raczej wielu przyjaciół mieć nie będzie. |
Cytat:
Legia musiała zdrowo przepłacić. Może zagra jeszcze parę dobrych meczy, może wygra im nawet mistrzostwo (jak zrzuci brzuszek) ale kiedy czytałem tu histeryczne płacze jaką to gwiazdę straciliśmy i ile Legia na nim zarobi, miliony euro - ani chybi... Taka refleksja, że nie tylko nesta nie uczy się nigdy. 99.999% piłkarzy tej ligii jest gówno warta. To jest fakt udowodniony empirycznie. Nie płakałem po Carlitosie, tak jak nie płakałem po Meliksonie. Ostatnim dobrym piłkarzem Wisły był Marcelo. Wcześniej Diaz. To tak zanim zaczniecie wylewać żółć po Bashy czy Imazie. P.S. A Ondraszek może być królem strzelców. Nie dlatego bo jest dobry, ale ma motywacje a liga jest półamatorska. Jak mógł Demjan, to każdy może. Przy nim Kobra to właściwie technik... P.S. 2 Serio zasugerowałbym szukanie piłkarzy w czwartej Bundeslidze. Tak jak mistrz Luksemburga. Ich ofensywni zawodnicy to mieli takie zagrania momentami... Śmiali się z trzecioligowych hiszpanów, po Guntherach z niemieckich pastwisk będą już tylko płakać. P.S. 3 Myślę że jak piłkarze Legii będą dostawali po ryju na jakimś parkingu, to Carlitos będzie naturalnym kandydatem. |
Cytat:
|
Ondrasek królem strzelców to napewno nie będzie chyba że do grudnia napyka z 20 bramek.
|
Cytat:
|
Gdyby nadal był u nas Carlitos to pewnie byśmy ostatni mecz wygrali. Carlitos na nasze warunki to świetny piłkarz. Tak że nie ma co zaklinać rzeczywistości. W stosunku do klubu zachował się jak ostatni ....................... ale piłkarzem na warunki LE jest świetnym.
|
Legia nie przepłaciła za Carlitosa.
Nie mam pewnych informacji co do jego zarobków w stolycy, ale mówi się o ok. 40 tys euro + koszt wynajmu apartamentu ok. 5 tys euro czyli ok 45 tys euro miesięcznie. Zgadzam się z Kominkiem, że ten Carlitos z Wisły to na poziom ekstraklapy piłkarz wybitny, więc sumując kwotę transferu i jego zarobki to Legia nie przepłaciła. |
Cytat:
|
Cały problem "warszawskiego carlitosa" to fakt,że on praktycznie nie przepracował okresu przygotowawczego a cały ten czas poświęcił na tupanie nóżkami w kierunku Legii.No i taki zapuszczony Lopez jest tyle wart ile każdy widzi.Ale to już nie nasz problem :-)
|
Cytat:
Oczywiście nie mówię tutaj o potrzebie zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia, bo to chyba oczywiste. |
Cytat:
Dalej stawiajcie tej sierocie ołtarzyki bo miała sezon konia i kiwała inne sieroty. Dla mnie jest on żałosnym parapiłkarzem z zerową ambicją. Zamiast trenować, nawet indywidualnie skoro miał już alergię na Kraków spasł się jak świnia bo dostał wysoki kontrakt i kasę za podpis. Nie miałem bólu dupy o tą hiszpańską przybłędę, ale po tym co pokazał w nowym klubie przestałem go traktować jako profesjonalnego piłkarza. Nawet jeżeli wygra Legii tą gównianą ligę (w co wątpię) dla mnie nie jest sportowcem, jest zwykłym hochsztaplerem. Nie dogadamy się w tym względzie. |
Jak nie stał obok zawodowego piłkarza skoro grał z Głowackim czy Wasilewskim? Profesjonalizmu im nie odmówisz : - )
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl