![]() |
W Rakowie w środku pomocy wyróżnia sie 20 letni Warchoł.10 goli jak na pomocnika to sporo.Problem w tym, że Raków za darmo go nie sprzeda...
|
Ku.... czytam i nie wierzę... Kokoszkę chcecie w Wiśle? To może jeszcze Surmę, Dolhe?
|
Cytat:
Cytat:
|
Małeckiemu zdecydowanie NIE!
Gdybyśmy go zakontraktowali to byłby ogromny błąd.. |
Widzę że niektórzy są juz tak zdesperowani brakiem transferów że juz beznogiego by wzięli. Na litość boską Małecki wszystkich obraża, na wszystko strzela focha został zwykłym przecietnym ( w stylu Jankowski bądź Cywka) skórokopem a wy się w nim doszukujecie jako wzmocnienie. To już lepiej poszukać w niższych liga jakis młodych perspektywicznych grajków którzy przynajmniej zaangażowaniem będą coś sobą prezentować. NIE dla Małeckiego w Wiśle
|
Cytat:
Jak chce być w Wiśle to niech idzie to Wisły Zakopane. Jego ego pozwoli mu latać wysoko, wyżej niz Stochowi. |
Cytat:
|
W tym całym artykule z gównianego Weszło podobało mi się najbardziej pół ostatniego zdania.
"Dawajcie szansę ludziom, którzy na nią czekają" Mamy TRZECH skrzydłowych, którzy nie dostali nigdy prawdziwej szansy; Kuczak, Marszalik, Handzlik. Ktoś powie, że w rezerwach nie brylują, cóż, jeżeli w E-Klasie wystawiłoby się od razu pięciu juniorów, to efekt prawdopodobnie byłby ch*jowy, ale jeżeli spróbować powoli wkomponowywać ich w drużynę złożoną z ogranych zawodników, to któryś może odpalić. Jak na razie nie mieliśmy szansy się przekonać. |
Przerażający jest poziom wiedzy "dzieci Cupiała" na temat historii w jakich niektórzy piłkarze opuszczali Nasz klub.
Jak ktoś równa w jednym szeregu Małeckiego i kokoszkę to nie mam pytań. Podejrzewam że za 100-200mln to byście nawet zgodzili się na zmianę nazwy Naszego klubu. No chyba że to już znak czasu że plują Ci w twarz - to się oblizujesz, w imię tolerancji itd |
Cytat:
|
I właśnie dlatego Stary Zgredzie, powrót Małeckiego jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dlaczego? Dlatego, że reprezentuje ten sam poziom, co Ty.
|
Cytat:
|
ale Fratnic się cieszy a kibice już zastanawiają się na którą stronę błoń powinni teraz chodzić.
|
Cytat:
|
Myślę, że spokojnie znajdzie się gość o umiejętnościach zbliżonych do Małeckiego z pierwszej ligi, za 1/4 jego kontraktu i z pięcioma latami mniej na liczniku (całkowicie abstrahując od jego "trudnego charakteru" i wybryków z przeszłości).
|
Też jestem przeciwny taki powrotom, a już zwłaszcza w tym przypadku. Patryk nie prezentuje już dawno poziomu, który by mógł w jakikolwiek logiczny sposób argumentować zatrudnienie go z niezłym bądź co bądź kontraktem. A dodając do tego jego specyficzną osobowość i różnorakie wybryki, więcej z tego będzie w ogólnym rozrachunku szkody niż pożytku.
Żadne trzymanie szatni za mordę mnie tutaj nie przekona, bo jeśli o to chodzi, to już wolałbym ściągnąć Sobola - chociażby do sztabu szkoleniowego. Nam potrzeba piłkarzy świeżych, a nie zblazowanych gwiazdeczek. Mały zresztą gwiazdorzyć uwielbia, więc tym bardziej nie wydaje mi się, aby w momencie, gdy nie istnieje praktycznie żaden wartościowy trzon zespołu, taki as był nam potrzebny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja się zastanawiam... skoro nie mamy kasy ani na transfery ani na duże kontrakty to lepiej poszukać w niższych ligach, 18-20 letnich zawodników, na pewno są i gwarantuję że jeśli tylko przyjdą to będą gryźć ziemie od 1 do 90 min i w cale nie za nie wiadomo jaką kase .... Ale my wolimy szukać za granicą...
|
Cytat:
|
Cytat:
A Wy tu wymyślalącie ,jakiś Brazylijczyków ,Portugalczyków czy Bałkańców. Załatwić jakiś autobus i w Polskę. Można jeszcze okleić napisami "WISŁA BUS" i jedziemy w trasę. |
Cytat:
Jeżeli piszesz Małecki z dużej litery to napisz również z dużej litery Kokoszka. Dla mnie większą piz#ą, i pajacem będzie Małecki. Ale co tam, wystarczy sobie Reymana wytatułować, wyjść na gniazdo, i jest się idolem. Gratuluję wyboru idola :) Dobrze napisane - damy szansę Kuczakowi i spółce, a Małecki niech dokończy karierę i jak wróży mu Weszło - niech uczy WF w szkole w Suwałkach. |
Dokładnie dać szansę naszej młodzieży Małecki juz pokazał co potrafi :/
|
Pomijając już nawet sprawy pozaboiskowe : Małecki sportowo nie jest nam potrzebny, nie wniesie nic do drużyny.
|
A Goncerz z GKS-u ?? Kuczak powinien więcej grac bo ma potencjał , albo wyp do I ligi i możne jak Chrapek po powrocie bd grał.
|
Jeśli szukamy kogoś na skrzydło, a na to wyglada bo Małecki to skrzydłowy to powinniśmy pozyskać kogoś z nich;
Romen Gergel (20 spotkań w TME-8 bramek i 4 asysty), Flavio Paixao (20 spotkań w TME-5 bramek i 5 asyst), Krzysztof Janus (20 spotkań w TME-3 bramki i 6 asyst), Arkadiusz Reca (14 spotkań w I lidze-6 bramek, 2 asysty). Każdy wydaje się być wzmocnieniem, jednak dla mnie największym byłby Gergel i Reca. |
OŚ Łukasz Bogusławski http://www.transfermarkt.pl/lukasz-b...spieler/157871
OL Marcin Warcholak http://www.transfermarkt.pl/marcin-w...spieler/266274 PŚ Irakli Meskhia http://www.transfermarkt.pl/irakli-m...spieler/201629 PP Dawid Kaminski http://www.transfermarkt.pl/dawid-ka...spieler/235821 N Leandro http://www.transfermarkt.pl/leandro/...spieler/264870 Na uzupełnienie składu ?? |
Wisla Płock podobno nie chce się pozbyć A.Reci a Gergel za drogi ale obu z chęcią bym widział w Wiśle :)
|
Reca na lewej Gergel na prawej i by byla pomoc , ale mało realna
|
Myślę, że napastnik nie będzie dla nas w tym okienku priorytetem, bo coś czuję że Krzysiu Drzazga odpali i w rundzie wiosennej będzie miał na koncie 6 bramek ;)
|
nawet 2 napastników na taki klub to zdecydowanie za malo
|
na pewno za mało, ale 2 skutecznych napastników na klub z dużymi problemami finansowymi...musi wystarczać.
|
Jeśli wiosnę zaczęlibyśmy w ataku z Brożkiem, Drzazga, Handzlikiem i obiecującym snajperem z zagranicy (co do nazwisk to nie mam pomysłu) to może coś z tego będzie.
Do tego koniecznie musi przyjść minimum 1 skrzydłowy i porządny defensywny pomocnik. A że potrzeba też i ofensywnego pomocnika czy środkowego obrońcę to już nawet nie wspominam... Jeśli wywalimy/sprzedamy czyt. zejdą nam z kontraktów Crivellaro, Popović, jakiś bramkarz, Cywka, Donald (jego bym sprzedał) oraz Jović/Burliga (ciasno jest na ich stronie, a Bartosz na zmiennika jest OK) to powinny pójść za tym kolejne transfery. Oczywiście wszystko przy założeniu, że chcemy się wzmocnić. |
Cytat:
Napastnik, defensywny oraz ofensywny pomocnik, a także skrzydłowy to mus, ale czy tak nasze potrzeby widzą eksperci z dworu Cupiała, którzy latami obserwowali Cywkę i Crivellaro, aby w końcu sprezentować ich nam na kilka lat? |
Jak podaje 90minut.pl Nazário opuści prawdopodobnie Lechię.Może z nim by tak podpisać ? gorszy od Crivellaro nie będzie...
|
Nazario na prawe skrzydło to by była niezła opcja , w lechii pokazal ze jakis potencjał ma .
|
Już lepiej Kuświka wypożyczyć. W Ruchu strzelał bardzo dobrze
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...arek.html?as=1 |
Na Kuświka to nas nie stać, ale na Lewickiego z Zawiszy powinno starczyć (11 goli).
|
zamiast lewickiego lepiej Goncerza z GKS
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl