Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

didzej132 27.08.2010 11:39

u mnie jest taki sam problem ;/ http://tswisla.eu/ wie ktoś jak to zmienić ??

volasTSW 27.08.2010 12:01

witam;) chciałabym się dowiedziec jakim tramwajem lub autobusem dojade spod galerii krakowskiej pod stadion hutnika..z góry dzięki za odpowiedź

tomek_TSW 27.08.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez volasTSW (Post 969127)
witam;) chciałabym się dowiedziec jakim tramwajem lub autobusem dojade spod galerii krakowskiej pod stadion hutnika..z góry dzięki za odpowiedź

tramwaj 15

LanceTS 27.08.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 969112)
u mnie jest taki sam problem ;/ http://tswisla.eu/ wie ktoś jak to zmienić ??

u mnie to samo. Wyglada to tak, jakby obrazki wygasły.

Mistel 27.08.2010 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek_TSW (Post 969131)
tramwaj 15

I dodam jeszcze że lepiej wsiąść w ten o 13:34, bo 15 jedzie tam 26 minut, to akurat będziesz 45 minut przed meczem żeby spokojnie miejsce zająć. Następny jedzie o 14:00.

qqbaa 27.08.2010 13:37

Mam pytanie czy jutro jest otwarty urząd miasta na wielickiej ? Nie wiem gdzie to sprawdzić. Ewentualnie do której godziny dzisiaj ?

volasTSW 27.08.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 969182)
I dodam jeszcze że lepiej wsiąść w ten o 13:34, bo 15 jedzie tam 26 minut, to akurat będziesz 45 minut przed meczem żeby spokojnie miejsce zająć. Następny jedzie o 14:00.

musze jechac duzo wczesniej, by kupic bilet, zresztą muszę jeszcze coś zalatwic;) ale dzięki wielkie za informacje i dobre chęci;)

didzej132 27.08.2010 16:00

Witam mam pytanko czy jest jakś kara za przyklejanie vlepek np na znaki lub przystanki ??

edit: byłby ktoś w stanie zaprojektować szalik bardzo prosze jak coś to na priva

Haidar 27.08.2010 16:56

Mam pytanie: nie wie ktos moze jak nazywa sie model bluza Umbro, wyszly w wersji czarnej i szarej z kapturem, z przodu przy szyi gumki od kaptura wystajace a na plecach wzory w paski we wszystkich kierunkach. Przypomina taka "kangurke" jakby. Chodzi mi o nazwe modelu lub miejsce gdzie taka bluze mozna dostac. Pozdrawiam

BRTS39 27.08.2010 17:25

Kiedyś zablokowałem mozliwość podpowiadania stron jeśli chozi o pasek adresu. NP. Wpisuje a i pokazuje sie allegro.pl interia.pl
Wie ktoś jak to przywrócić.

dostuffca 27.08.2010 17:30

czy po oddaniu krwi w tej akcji > http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23811 > można również otrzymać komplet badań krwi jak to ma miejsce przy regularnym oddawaniu krwi?

Tuman 27.08.2010 17:55

Orientuje sie ktoś jaka stacja kolejowa jest najbliżej centrum w łodzi? i jak nazywa sie ta stacja przy stadionie Łksu?

węgorz2 27.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 969060)
Co można kupić maluchowi na pierwsze urodziny? Dziewczynka.
Pierwszy raz idę na taką imprezę (ponoć teraz standardem jest taki wystawny "roczek"... :shock:), nie mam zatem pojęcia jaki "rozmach" ma miec prezent. Idę jako dobry przyjaciel rodziców, nie jestem członkiem rodziny / ojcem chrzestnym.

ja sie wstrzeliłem ,po konsultacji z rodzicami kupiłem fotelik do samochodu-fajny prezent moim zdaniem

Awe 27.08.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 968794)
Mam pytanie dotyczące facebooka. Czy da się coś zrobić, aby znajomi nie widzieli mnie jako "online"?? Jeżeli tak to jak??

W prawym dolnym rogu: czat-opcje-offline

LuKaS TSW 27.08.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tuman (Post 969447)
i jak nazywa sie ta stacja przy stadionie Łksu?

Łódź Kaliska


Jeżeli ktoś był kiedyś na zbiorach jabłek to proszę o priv.

kornd 27.08.2010 21:38

może mi ktoś powiedziec jak nazywa się ta piosenka grana przed meczem Wisły?

wislak_92 27.08.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 969640)
może mi ktoś powiedziec jak nazywa się ta piosenka grana przed meczem Wisły?

http://www.youtube.com/watch?v=WYeDsa4Tw0c

chimpanze 27.08.2010 22:17

Czy firma GLS dostarcza paczki w soboty?? czy musze czekac do poniedzialku?

Pawel.Busko 27.08.2010 22:27

heh dziś miałem do czynienia z ta firm i sobota to dla nich dzień wolny.

Rond 27.08.2010 22:53

Co oznacza symbol nad znaczkiem Nike na koszulkach Interu? Białe koło z czerwoną obwódką i czarną kropką na środku.

Tiramisu 27.08.2010 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 969689)
Co oznacza symbol nad znaczkiem Nike na koszulkach Interu? Białe koło z czerwoną obwódką i czarną kropką na środku.

Tarcza Scudetto? (tradycyjnie noszona przez zawodników, którzy zdobyli Puchar Włoch w piłce nożnej)
Ta kropka w środku to raczej zielona ;).

Rond 27.08.2010 23:32

A ja myślałem, że to przeciw rasizmowi.

medyk 27.08.2010 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 969640)
może mi ktoś powiedziec jak nazywa się ta piosenka grana przed meczem Wisły?

http://www.youtube.com/watch?v=ttQjm-8OITE czasem tez to

kuken 28.08.2010 07:13

Pytanie do używających serwisu internetowego Pekao 24. Próbuję się zalogować tak jak zwykle,ale po wprowadzeniu numeru klienta i hasła wyskakuje dodatkowe okienko:
"Wprowadź nazwę użytkownika i hasło dla https://www.pekao24.pl" i są 2 pola na podanie tych danych. Pierwszy raz coś takiego mi się pojawiło i mam poważne wątpliwości czy ktoś tych danych nie próbuje wyłudzić. Prosiłbym o sprawdzenie jak to u Was wygląda.

Piwek 28.08.2010 08:36

Ja używam serwisu pekao24, ale takiego przypadku jeszcze nie miałem.
Najpewniej będzie jeśli zadzwonisz do biura obsługi klienta banku.

Pusher 28.08.2010 08:55

Jak dojechac na stadion Hutnika tramwajem z Matecznego lub spod galeri krakowskiej? ;>

Endorfinka 28.08.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pusher (Post 969772)
Jak dojechac na stadion Hutnika tramwajem z Matecznego lub spod galeri krakowskiej? ;>

Z Matecznego - Tramwaj nr 8 na Dworzec główny, a później 15stką.
Z Dworca głównego - 15stką.

Zola 28.08.2010 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Endorfinka (Post 969789)
Z Matecznego - Tramwaj nr 8 na Dworzec główny, a później 15stką.
Z Dworca głównego - 15stką.

Z Matecznego też 10 można pod dworzec ;)

miba 28.08.2010 11:25

Szpece od satelitek mogą mi pomóc z tym tematem? :)

Znalazłem stare pudełeczko, które ma takie oto wyjścia z tyłu:
http://i35.tinypic.com/339svpd.jpg

a z boku jeszcze:
http://i33.tinypic.com/iciv0p.jpg

i starego dobrego fergusona, który z tyłu wygląda tak:
http://i34.tinypic.com/59tvlt.jpg

W normalnej karcie tv do kompa wyjścia są chinchowe, więc problemu by nie było, gdyby nie to, ze miejsca w obudowie mało i karta sieciowa powoduje, ze obraz "szumi".

Mam to pudło za które trochę temu zapłaciliśmy coś pod 200zł, więc szkoda by było go nie wykorzystać, czy jest jakaś opcja połączenia fergusona z tym BOXem?

Czy jest w ogóle możliwość połączenia ich kablem antenowym? Bo w Fergusonie zauważyłem tez wyjście anteny...

Ktoś kumaty pomoże?

Szperałem w google i nic ciekawego nie znalazlem...

na elektrodzie byl jeden temat, wspomnieli w nim o kablu S-Video, ale Ferguson S-Video nie ma, więc pasowałoby znaleźć kabelek S-Video Chinch, ale co w tej sytuacji z dźwiękiem zrobić?

DominoForza 28.08.2010 12:16

szybkie pytanie , wpuszczaja dzieci za free na mecz ? jak tak do do ilu lat ? i czy musze miec ich legitymacje ,prosze o szybka odp bo mam dwoch mlodych Wislakow do wziecia :)
edit:kupie bilet przed meczem ?

WISŁAZWE 28.08.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 969872)
szybkie pytanie , wpuszczaja dzieci za free na mecz ? jak tak do do ilu lat ? i czy musze miec ich legitymacje ,prosze o szybka odp bo mam dwoch mlodych Wislakow do wziecia :)

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecz za darmo z głównej.

~SKWARU~ 28.08.2010 17:02

Wybiera się ktoś 31 sierpnia do Chorwacji przez biuro podróży FanClub ? Jeśli tak , zapraszam na PW.

Mateusz_1906 28.08.2010 17:10

Ma ktoś może do załatwienia karte multisportu ??

dostuffca 28.08.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 969423)
czy po oddaniu krwi w tej akcji > http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23811 > można również otrzymać komplet badań krwi jak to ma miejsce przy regularnym oddawaniu krwi?

podbijam 124

crazykaro 28.08.2010 19:49

Zakładając że akcja zbiórki krwi jest organizowana przez jakąś stację krwiodastwa to wyniki krwi na pewno będzie można odebrać w którymś w centrum które to organizuje

rzep 28.08.2010 22:01

da się jakoś oszukać ''limit oglądnietych minut'' na megavideo?

Tylko_Wisła! 28.08.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 970442)
da się jakoś oszukać ''limit oglądnietych minut'' na megavideo?

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17798

h3po4 28.08.2010 22:33

Witam nie wie ktoś może czy jest jeszcze zgoda Karpaty Krosno i Glinik Gorlice ?
Bo mam szalik zgodowy tych dwóch drużyn i chce go sprzedać ;)

Pozdro

didzej132 28.08.2010 22:39

Nie chciało by się komuś zaprojektować szalika ??
Bardzo proszę
jak cos na priva

Blacha92 28.08.2010 23:00

znacie kogos kto skupuje uszkodzone laptopy za dobra cene?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl