Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Arapaho 05.08.2010 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 952422)
Co do estetyki, beton mi się podoba, Tobie nie - na tym zakończmy dyskusję w tym temacie, bo szkoda się spierać. Każdy ma swój gust.

Beton architektoniczny miał być, a nie ma - co mają teraz zrobić? Zburzyć stadion i postawić od nowa?

Miała być kostka brukowa, a nie ma.
Pozdrawiam

Powiedz że żartujesz?
Mogą poprawić ubytki i zabarwić to co jest (tańsza wersja), położyć na beton tynk maskując przy tym wszelkie niedociagnięcia elewacyjne (droższa wersja). Widziałeś z bliska elewacje wschodniej? Jak podoba Ci się beton na którym są setki zacieków, widać łączenia belek i pojawia się coraz więcej ubytków (co najmniej jakby ten stadion miał juz z 10 lat) to ja naprawde wymiekam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 952422)
Co mnie obchodzi co się dzieje na Kałuży - NIC.
Pozdrawiam

Tyle mnie obchodzi że jako kibic Wisły jestem dyskryminowany w jawny i bezczelny sposób.Ty to akceptujesz , ja nie.

wislak906 05.08.2010 13:23

Wrzuci ktoś obraz z kamery numer 1?

Pablo84 05.08.2010 13:43

Ewentualnie otworzyć tuż przed, by pokazać ludowi jakim wspaniałym jest prezydentem.
Wcześniejsze wybory też poprzedzało otwarcie paru ważnych inwestycji,to samo jest teraz.
Niby stadion Wisły, część Golikówki, Długa, nie wiem jak z Nowohucką...


:lol:
A gdzie ****a stadion, Hala widowiskowo sportowa, hala kongresowo-koncertowa przy Grunwaldzkim, rondo Ofiar Katynia??

MatMario 05.08.2010 13:55

Z tego jak ja rozumiem tą wypowiedź Wisła wróci dopiero na ukończony w 100% stadion. Czyli zapomnijmy o graniu w tym roku. Jedyne co może się odbyć jest to mecz międzypaństwowy, tak to czekamy na koniec budowy.

Mam nadzieję że to moja nadinterpretacja tych słów...

wis997 05.08.2010 14:11

Witam Was,Jestem ze Zgierza k/Łodzi kibicuje Wiśle od 10 lat nawet może więcej nie udzielam się na forum,co nie oznacza, że nie czytam bo robię to codziennie:) Robią u mnie aktualnie kanalizację spytacie co to ma do budowy stadionu? a więc jak widzę ze chłopaki zaczynają robotę o 6 a kończą o 21:30 a czasem o 22 to widać postępy nie leża tylko zapier.... i myśle ze jakby u nas tak stadion był robiony to na początku czerwca już byłby skończony... tyle na ten temat niech dalej budują jak budują a może w 2012 się uda...Ch.j Ci na imię Majchrowski Ty skur....

farben 05.08.2010 14:14

Kraków: Majchrowski wyjaśnia i szuka zgody z fanami Wisły

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isly,id,t.html

Ciekawe, co to za niespodzianka, którą obiecuje Majcher na otwarcie:) A w ogóle to z jego tekstu wynika, że wszystko jest super, stadion jest genialny, tylko winne są media.

szymonw7 05.08.2010 14:19

fajnie by było gdyby zrobili elewacje trybun A,B,C na czerwono, a D,E na biało. Dodać do tego niebieskie elementy dachy i mamy stadion w kolorach Wisły ;D

St@chu 05.08.2010 14:24

Moim zdaniem zdecydowanie tuż przed wyborami chce się pojawić na stadionie (co za tym idzie w mediach), jak przecina ?wstęgę?, a w każdym razie jak odbiera budowę, żeby pokazać, jak to za jego czasów inwestycje w mieście kwitną...

Ktoś może podać termin oddania stadionu Cracovii? Zapewne także jesień 2010...?

PiotrG 05.08.2010 14:25

Cytat:

- Będą. Ich brak wynika z trudności prowadzenia inwestycji na "żywym organizmie", jakim jest stojący stadion - czytamy. - Wejścia, które były w narożach trybuny, musiały - siłą rzeczy - zniknąć, gdy bryłę stadionu zamknięto ze wszystkich stron. Skomplikowana operacja przekładania całego uzbrojenia trybuny, by można było zrobić schody, musiała potrwać. Mam jednak zapewnienie od wykonawcy, że w połowie września trybuna będzie gotowa - zapewnia.
Słyszymy to od 3 lat. Chłop mnie ma pojęcia co pier***i, wnętrze można było budować niezależnie, nawet podczas użytkowania trybuny, co świetnie pokazał przypadek trybuny południowej.
Na trybunie nic się nie dzieje, bo nie ma pieniędzy na wykonanie jej wnętrza, a el presidento twierdzi, że w połowie września będzie gotowa :lol:
Cytat:

W swoim felietonie prezydent obiecuje dla kibiców Wisły niespodziankę. Jaką? O tym przekonają się po zakończeniu budowy stadionu. - Zapewniam, że wielu osobom przypadnie do gustu - kończy swój artykuł.
Ja nawet wiem co to za niespodzianka - oddanie stadionu w czerwcu 2011 bez telebimów i kiosków...
Do tego pieprzenie o "zapewnieniach wykonawcy". Wykonawca pieprzy od rzeczy, bo przecież i tak go nikt nie pilnuje.

Jak gość wygra wybory, to będzie to największa porażka kibiców Wisły w Krakowie...

filip74 05.08.2010 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 952482)
Moim zdaniem zdecydowanie tuż przed wyborami chce się pojawić na stadionie (co za tym idzie w mediach), jak przecina ?wstęgę?, a w każdym razie jak odbiera budowę, żeby pokazać, jak to za jego czasów inwestycje w mieście kwitną...

Ktoś może podać termin oddania stadionu Cracovii? Zapewne także jesień 2010...?

Zgadza się że jesienią , a dokładnie koniec września.
Oczywiście 2010

blanco 05.08.2010 14:31

Oczywiście,że Majchrowski wygra. Parę naszych głosów niestety nic tu nie zmieni... on nawet nie ma porządnego kontrkandydata,to jak ma przegrać ?

Donki 05.08.2010 14:33

20 SIerpnia oswietlenie, czyli ewentualna 4 runde LE gramy w Lubinie SUPER !!
Mam nadzieje, że pan prezydent na otwarciu stadionu bedzie ..

St@chu 05.08.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 952488)
Zgadza się że jesienią , a dokładnie koniec września.
Oczywiście 2010

No i w ten sposób, moim zdaniem, staje się jasne, skąd wzięło się dziwaczne stwierdzenie prezydenta o oddaniu dopiero całości stadionu na przełomie października i listopada...

jkw 05.08.2010 14:52

Cytat:

Tyle mnie obchodzi że jako kibic Wisły jestem dyskryminowany w jawny i bezczelny sposób.Ty to akceptujesz , ja nie.
Nie wiedziałem że dyskryminacja jest wtedy kiedy mamy stadion dwa razy większy i pewnie jak się dokończy budowa to z 3x droższy. Tutaj nie powinnyśmy zwalać całej winy na Majchrowskiego gdzyż zarząd Wisły po pierwszej wybudowanej trybunie powinien, odsunąć naszego projektanta od dalszego projektowania i by nie było problemu, bo firma miałaby dokumentacje która pozwalałaby dokończyć bez przeszkód stadion na czas.

picasso 05.08.2010 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jkw (Post 952518)
Nie wiedziałem że dyskryminacja jest wtedy kiedy mamy stadion dwa razy większy i pewnie jak się dokończy budowa to z 3x droższy. Tutaj nie powinnyśmy zwalać całej winy na Majchrowskiego gdzyż zarząd Wisły po pierwszej wybudowanej trybunie powinien, odsunąć naszego projektanta od dalszego projektowania i by nie było problemu, bo firma miałaby dokumentacje która pozwalałaby dokończyć bez przeszkód stadion na czas.

zarząd Wisly nie jest inwestorem i odsuwać to sobie może,ale krzesło od stolika.

Arapaho 05.08.2010 15:28

Na otwarcie stadionu powie że rezygnuje z kandydowania. Nic innego nie da się wymyślić żebyśmy byli zadowoleni po ukończeniu tej pseudo-budowy :)

Charlie 05.08.2010 15:44

Wszystko fajnie, ale na trybunie głównej jest jeszcze dużo do zrobienia, wystarczy spojrzeć ile po ułożeniu dachu trwały prace na C. I jaką mamy gwarancje, że zdążą z całym stadionem do końca października? Bo moim zdaniem żadnej i jeśli Basałaj pójdzie na propozycję Majchrowskiego to na stadion wrócimy zapewne na wiosnę, więc nie wiem czy dla klubu nie byłoby korzystniej wrócić już teraz i grać przy 1-2 trybunach niż kisić się większość rundy w Hucie, bez gwarancji, że mecze z Legią i Zagłębiem zagramy na nowym wykończonym stadionie.

VanBasten 05.08.2010 16:16

Jeśli to miałaby być prawda i faktycznie skończyli by stadion na listopad to ja za ! Ale jakoś nie wierzę w kolejny termin , który znowu sto razy będzie przekłądany .Jesli ktoś w jakiś rozsądny sposób jest w stanie dac gwarancje ukończenia budowy w terminie to OK .
A co do wyborów to wszyscy tu płaczą , że Majcher już nie będzie prezydentem ....a ja wam mówię , że niestety będzie . Pomijając kibiców Wisły ma duże poparcie w całej reszcie elektoratu . To smutne ale prawdziwe . Zreszta wielu z was , którzy tu się teraz zarzekają , że nie będzie głosowac na Majchra , jestem pewien , że w ogóle nie będzie głosować co jest praktycznie jednoznaczne z paparciem "człowieka który nigdy nie zejdzie na psy " . Nie głosując oddajcie głos na niego ! Czy ktoś z was ma kandydata na którego zagłosuje ? Bardzo jestem ciekawy .

derr 05.08.2010 16:18

Drugi kandydat mr.Kracik jest zadeklarowanym innowiercą takze z deszczu pod rynne

Gwiaździsty 05.08.2010 18:23

Majchrowski celowo odwleka otwarcie stadionu Wisły bo się zorientował, że przed wyborami poprzez media będzie słychać na całą Polskę "Wuj ci na imię...". Dlatego całą klakę urządzi sobie w kurniku na ul. Kałuży, wśród swoich. Tam bedzie przecinał wstęgę w otoczeniu pasiatej swołoczy. U nas nie będzie przed wyborami, a jeśli już to zrobi to przy pustym stadionie przed kamerami i dziennikarzami.

Pablo84 05.08.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 952491)
Oczywiście,że Majchrowski wygra. Parę naszych głosów niestety nic tu nie zmieni... on nawet nie ma porządnego kontrkandydata,to jak ma przegrać ?

Moim zdaniem jednak nie doceniasz mocy Wiślackiego elektoratu.Gdybyśmy chcieli możemy sporo zdziałać, ale do tego trzeba akcji np na stadionie, nie na forum.

Arapaho 05.08.2010 19:57

Kto wie czy tego właśnie nie wymyślił- opóźnić stadion na po wyborach

VanBasten 05.08.2010 22:12

A ja myślę , że Ty skolei przeceniasz siłę Wiślackiego elektoratu :) Wielu kibiców jest bez prawa głosu bo sa nieletni , wielu nigdy nie głosuję i równie wielu nie zna szczegółów działalności Majchrowskiego bo się tym nie interesuje . Większość zwykłych obywateli będzie na niego głosowac bo jest dobry w obiecankach cacankach , zrobi im fajnego sylwestra , zrobi sie odpowiednij pijar przy okazji oddania w terminie stadionu Pasów , opóźnienia na Wiśle zwali się na klub i inne okoliczności /bo przeciez na Cracovii się dało ale tam miał partnera a na Wiśle nie/ i tym podobne bzudry .......większość ludzi to kupi . A najgorsze jest to , że w sumie to nie ma alternatywy !!! Czy Wiślacy mają jakiegoś wyrazistego kandydata ? Nie . Czy w ogóle jest ktoś o kim z czystym sercem możemy powiedzieć , że będzie lepszy od obecengo prezia ? Nie . Smutne to wszystko i dobijające ale taka jest prawda .Ja nigdy na Majchra nie głosowałem bo nie trawie komuchów nawet tych , którzy się w odpowiednim momencie "nawrócili" .Nigdy chłopa nie mogłem zdzierżyć i to nie tylko za podejście do Wisły ale ogólnie za całokształ . Niestety nie widzę nikogo na kogo chciałbym zagłosować . To mnie bardzo dobija i martwi .Wiem ,że jak tak dalej pójdzie to nie będę głosował wcale a tym samym pomoge Majchrowi w pozostaniu na stołku . A to już mnie całkiem w****ia ...

murray 05.08.2010 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 953012)
Majchrowski celowo odwleka otwarcie stadionu Wisły bo się zorientował, że przed wyborami poprzez media będzie słychać na całą Polskę "Wuj ci na imię...". Dlatego całą klakę urządzi sobie w kurniku na ul. Kałuży, wśród swoich. Tam bedzie przecinał wstęgę w otoczeniu pasiatej swołoczy. U nas nie będzie przed wyborami, a jeśli już to zrobi to przy pustym stadionie przed kamerami i dziennikarzami.

Wystarczy, że pożyteczne media podniosą larum, że jak kibole śmią wyzywać prezydenta, który zbudował im stadion. Stadion z czterema trybunami i dachem, czyli taki, jaki powinien być. A że się kibolstwu nie podoba? A przecież im nic się nie należy. A nie w terminie? Pfff, toż to pikuś. Brak operatora? To on ma wszystko załatwiać?

***
Dzisiaj w Radio Kraków słyszałem (po południu), że u pasiastych i u nas mają być koncerty na otwarcie stadionu. I teraz pytanie. Czy ktoś o tym wcześniej słyszał?

anthony09 05.08.2010 22:52

Majchrowski robi piękny stadion Cracovii, dopracowany w każdym szczególe, a nasz to ... "bubel" Stadion za 500 mln złotych będzie wyglądał gorzej niż stadion za 150 mln ;/
http://img841.imageshack.us/img841/2606/img0220e.jpg
Widok z Parku Jordana




A tak w ogóle to nie wiem kiedy i czy w ogóle ktoś poprawi zaplecze od Al. 3 Maja ?
Bo ten widok jest po prostu tragiczny ...
http://img43.imageshack.us/img43/7599/img02112.gif

DarekW 05.08.2010 23:12

O co Wam chodzi??! Przeciez jest super!

http://www.youtube.com/watch?v=bAEsESMLjSA

VanBasten 05.08.2010 23:14

Aż się serce kraja jak się patrzy jak to robi Legia . Piekny stadion , zbudowany na czas , odpowiednie otwarcie .....itp Czyli poprostu tak jak to powinno wyglądać w profesjonalnym klubie .A u nas ?......Heh szkoda gadać .

PiotrG 05.08.2010 23:27

u profesjonalnego inwestora*
W przypadku naszego obiektu klub nie miał żadnego bezpośredniego wpływu na budowę - mógł jedynie zgłaszać poprawki, czego wcześniej nie robił, co robi teraz, lecz ZIKIT te poprawki i prośby ma w 4 literach. Na Legii mieli ten luksus, że klub zabulił za kompletny projekt obiektu (bodajże 15mln), a miasto zobowiązało się go zrealizować w całości. Klub miał prawną możliwość nadzoru i kontaktu, bo realizowano ich projekt.

As 05.08.2010 23:31

Przeciez na Legii brakuje jeszcze jednej trybuny? Chyba ze mi sie przewidzialo jak ogladalem jakis program na TVNe

PiotrG 05.08.2010 23:34

Brakuje, ale już jest w budowie. Gotowa ma być w lutym 2011r
Budowę podzielono tam na 2 etapy, tak, aby Legia mogła grać cały czas na stadionie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl