Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Jot 18.08.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 963907)
czy lista wyjazdowa na mecz z Widzewem zostala juz wyslana??

może to ci coś podpowie:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...2&postcount=25

LuKaS TSW 18.08.2010 17:37

Rudi5555 tu masz lepszy:http://e.pardon.pl/pa636/cca1149000036231474ebada ;)

Mateuusz 18.08.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 963914)

wiem widzialem, jednak osoba ktora ma do sprzedania bilet twierdzi ze jutro ma bys wyslana lista. pisalem na maila wyjazdowego ale nie doczekalem sie jeszcze odpowiedzi. dlatego pytam tutaj

Rudi5555 18.08.2010 17:39

^^
tamten jednak bardziej mi się spodobał ale ten też jest "orginalny"

Buziek_LG 18.08.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 963911)
Poszukuje transparentu(?) o treści: nie czytam,nie oglądam nie głosuje
w kolejności loga : GW, TVN,PO
Niestety wujek Google nie pomógł a widziałem kiedyś że ktoś na forum miał to w podpisie.
Pomoże ktoś?

tutaj przejrzyj jak nie będzie to w niedzielę Ci wrzucę jak dziewczyna odda mi lapka http://www.google.com/images?um=1&hl...=&oq=&gs_rfai=

no i masz jeszcze dwa o podobnej tematyce
http://img63.imageshack.us/img63/1587/popolicja.gif
http://blubry.pl/files/k/klimatowy/thumb2_2_5457_0.jpg

Rudi5555 18.08.2010 18:31

Nie ma :/
Jak dostaniesz z powrotem to się nie śpieszy.
Dzięki

labtec 18.08.2010 18:59

mam problem z instalcja gry Battlefield 2 z oryginalnej plyty, bo w instalatorze musze podac kod , wiecie numer seryjny z instrukcji. Ale jej nie mam, zapodziałem gdzieś. i nie wiem co teraz zrobić żebym mógł zainstalować grę z płytki i grać sobie normalnie.

Deamon Tools coś tutaj pomoże ?



Nie wiem czy to jakoś pomoże ale takie pliki są na tej płycie:

http://i37.tinypic.com/2z8rtye.jpg

faruk_hadzibegic 18.08.2010 19:08

Poszukaj w plikach tekstowych. Tam może być podany kod. Jeżeli nie - to proponuję Ci wejść na stronę www.serials.ws i znaleźć kod do gry.

Tylko_Wisła! 18.08.2010 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szyman423 (Post 963768)
Jeżeli Cie złapali, podałeś im prawdziwe dane i wgl . to raczej tak.
Jak mnie złapali to mówili że jak na drugi dzień nie zapłace to bedzie wieksza kwota.

A co jeśli kanar popełnił literówke w nazwisku ?:D

jurukuru 18.08.2010 19:42

Potrzebuje jakiejś sprawdzonej stronki z pogodą, żeby w miarę przewidzieć pogodę na kilka dni na przód. (oprócz meteo)

Rudi5555 18.08.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 963989)
Potrzebuje jakiejś sprawdzonej stronki z pogodą, żeby w miarę przewidzieć pogodę na kilka dni na przód. (oprócz meteo)

http://new.meteo.pl/
wybierasz "model um"
potem wybierasz miasto.
Sam używam i nie narzekam.

Rudi5555 18.08.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 963963)
mam problem z instalcja gry Battlefield 2 z oryginalnej plyty, bo w instalatorze musze podac kod , wiecie numer seryjny z instrukcji. Ale jej nie mam, zapodziałem gdzieś. i nie wiem co teraz zrobić żebym mógł zainstalować grę z płytki i grać sobie normalnie.

http://www.cd-key.xwp.pl/ ?

jurukuru 18.08.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 964012)
http://new.meteo.pl/
wybierasz "model um"
potem wybierasz miasto.
Sam używam i nie narzekam.

popatrz jeszcze raz na mojego posta :) ale potrzebuje bardziej do przodu, dokładnie na początek przyszłego tygodnia. ale dzięki za chęci.:-)

labtec 18.08.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 964013)

nie dziękuje, nie ma tam keya do wersji Deluxe - a taką mam.


ale był tutaj działający:http://www.serials.ws/index.php

dzięki.

Woland 19.08.2010 14:55

Dostanę w jakimś sklepie w Krakowie środek na rdzę BrunoxEpoxy, czy zostaje mi jedynie kupno przez internet?

St@chu 19.08.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 963989)
Potrzebuje jakiejś sprawdzonej stronki z pogodą, żeby w miarę przewidzieć pogodę na kilka dni na przód. (oprócz meteo)

Ja wiem czy to takie wiarygodne... Niby IMGW...

www.pogodynka.pl

Konrad. 19.08.2010 18:01

Jeśli ktoś w ciagu ostatnich kilku miesięcy kupował jakiegoś laptopa, to prosze o kontakt na priv...

Awe 19.08.2010 19:15

Jakiś sposób na zmycie fugi z płytek?

Maciejj 19.08.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 964473)
Jakiś sposób na zmycie fugi z płytek?

szopem..........

~SKWARU~ 19.08.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 964473)
Jakiś sposób na zmycie fugi z płytek?

Wujek google potrzebował 10 sekund żeby znaleźć odpowiedź - http://dziennik.dziennikbudowy.pl/Ek...at=np&Count=10

kolarz90 19.08.2010 20:21

Ja mam takie pytanie - kiedy ostatnio dostaliście Newslettera z oficjalnej strony Wisły? Na ich listę jestem wpisany od dłuższego czasu, początkowo dostawałem normalnie, ale od paru miesięcy wcale.

DominoForza 20.08.2010 09:49

Dalby rade ktos sciagnac plik z chomikuj.pl bo plik za duzy jak na moje zwykle konto i wrzucuc na inny server np:hotfile.com ,bardzo bym byl rad
http://chomikuj.pl/sloonik82?fid=76209234 A4.dta

concedi 20.08.2010 14:48

PILNE! w MORDzie na prawko kat. B żeby zapisać się na egzamin trzeba iść osobiście czy może ktoś zrobić to za inna osobę pokazując na przykład skan dowodu?

StelmiOriginal 20.08.2010 14:53

Osobiście.


10znakow

labtec 20.08.2010 16:35

MAM WINDOWSA 7 - na pulpicie fotkę w formacie .jpg i dałem jako tapete.

Wszyskto ok, ale jak wyłączę i włącze komputer to już nie mam tej tapety tylko czarne tło.

Tak samo jak wyjdę z gry to już nie mam tapety.

Co jest ??

yoda79 20.08.2010 19:07

Mam to samo,podbijam.

crazykaro 20.08.2010 20:01

To muszę przyznać że bardzo dziwna sytuacja. Ja nie mam problemu z ustawieniem tapety ale polecam ostatni post z tego forum
http://forum.dobreprogramy.pl/znika-...e-t330238.html

Eternit 20.08.2010 20:15

Takie pytanie, jestem po obronie licencjatu, ale nie odebrałem dyplomu jeszcze ergo nie oddawałem legitymacji studenckiej (ważna do 31 października), mogę na tę legitymację podpisać umowę zlecenie jako student?

spartan 20.08.2010 21:27

Możesz do czasu pobierania nauki czyli oficjalnie do 01.11.
Chyba, że zarejestrowałeś się w UPPK....

Al_29 20.08.2010 21:47

Gdy chce zgrać piosenki na komórke, wyskakuje mi taki błąd. http://i33.tinypic.com/rs5s8m.jpg
pamięci mam wystarczająco, jednak zeby sie wgrały, musze usunąć inne z telefonu..
jaka może być tego przyczyna?

bercik860 20.08.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 965313)
Gdy chce zgrać piosenki na komórke, wyskakuje mi taki błąd. http://i33.tinypic.com/rs5s8m.jpg
pamięci mam wystarczająco, jednak zeby sie wgrały, musze usunąć inne z telefonu..
jaka może być tego przyczyna?

A jak zgrywasz? Wsadzasz kartę do czytnika pamięci? Bo ja mam tak, że na karcie pamięci jest taki mały przełącznik 'LOCK', i jak jest zablokowane to nie można na karcie nic zapisać.

Al_29 20.08.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bercik860 (Post 965332)
A jak zgrywasz? Wsadzasz kartę do czytnika pamięci? Bo ja mam tak, że na karcie pamięci jest taki mały przełącznik 'LOCK', i jak jest zablokowane to nie można na karcie nic zapisać.

przez usb... ale jak usune piosenke która jest juz na karcie, to tak jakby w jej miejsce wchodzi ta nowa...

rainha 21.08.2010 11:52

Hej,
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz (bar itp) na jakiejś większym TV ;) ?

crazykaro 21.08.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rainha (Post 965744)
Hej,
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz (bar itp) na jakiejś większym TV ;) ?

Projektor jest w c.k browarze ale trzeba by tam zadzownic dopytac się i zarezerwowac bo miejsca może brakować

wislacki 21.08.2010 14:37

Jak kształtują się ceny laptopów we wrześniu w stosunku do sierpnia?
Pójdą w górę, czy warto się jeszcze wstrzymać z zakupem?

TSW Fanatyk 22.08.2010 11:29

http://allegro.pl/item1184410356_odb...00_fk6900.html

kupię gdzieś taki dekoder taniej albo jakiś inny dobry jakościowo i w przystępnej cenie?. Czy w ogóle opłaca się inwestować w Fergusona?

Mistel 22.08.2010 13:19

Wie ktoś może gdzie kupię w krakowie niedrogo taki pierścień zakładany na dwa palce?

Kamil 22.08.2010 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 965044)
PILNE! w MORDzie na prawko kat. B żeby zapisać się na egzamin trzeba iść osobiście czy może ktoś zrobić to za inna osobę pokazując na przykład skan dowodu?

nie wiem czy nei za pozno, ale nie trzeba isc osobiscie,
wypisujesz upowaznienie

Stavanger 22.08.2010 20:44

Mam pytanie:

Czy macie jakiś prosty ( może być własny ) przepis na dobre gofry? Bo tak ostatnio naszła mnie ochota na nie i okazuje się, że kompletnie nie wiem jak je przyrządzić. No i co polecacie na nie bądź do nich.

Kobieta_Wislak 22.08.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 966713)
Mam pytanie:

Czy macie jakiś prosty ( może być własny ) przepis na dobre gofry? Bo tak ostatnio naszła mnie ochota na nie i okazuje się, że kompletnie nie wiem jak je przyrządzić. No i co polecacie na nie bądź do nich.

2 szklanki mąki
2 szklanki mleka
2 jajka
1 łyżeczka proszku do pieczenia
5 łyżek oleju
szczypta soli
Cukier puder do posypania

Oddzielone żółtka należy zmiksować z mlekiem, mąką, proszkiem do pieczenia, olejem oraz solą na jednolitą masę. Kolejno ubijamy na sztywno białka i mieszamy z wcześniej przygotowanym ciastem.
Gofry pieczemy w rozgrzanej i natłuszczonej gofrownicy do osiągnięcia pożądanego koloru (na rumiano: około 6 minut)
A podajemy z cukrem pudrem lub konfiturami owocowymi, owocami i bitą śmietaną
smacznego :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl