Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

szprotson 06.08.2018 13:25

zapomniales o Handzliku

Karherop 06.08.2018 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1511741)
zapomniales o Handzliku

Ciężko o nim pamiętać. Nic nie znaczący junior.

szprotson 06.08.2018 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1511742)
Ciężko o nim pamiętać. Nic nie znaczący junior.

Jak każdy u Nas, z tym ze tego zabrano do Legii a nie jak wiekszość 3 czy 4 liga

BlurgH 06.08.2018 14:32

Krótko mówiąc - chcesz sobie zje...ć karierę ? Wyznaj miłość Legii grając w Wiśle ;)
Podoba mi się rozumowanie Rivera o opatrzności, a tak z drugiej strony - jestem ciekawy, jak by wyglądała Wisełka z tymi trzema zawodnikami w składzie...

!!IRIVER!! 06.08.2018 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1511746)
Krótko mówiąc - chcesz sobie zje...ć karierę ? Wyznaj miłość Legii grając w Wiśle ;)
Podoba mi się rozumowanie Rivera o opatrzności, a tak z drugiej strony - jestem ciekawy, jak by wyglądała Wisełka z tymi trzema zawodnikami w składzie...

Tak jak wcześniej, każdy z nich był w Wiśle szanowany i ceniony. Jeśli tylko zdrowie by pozwoliło to pewnie graliby pierwsze skrzypce :)

Blaszczu16 06.08.2018 16:34

Moim zdaniem dostali takie kontrakty w elce że im motywacja spadła na łeb na szyję. Opadli na laurach i nie muszą się starać na boisku tak jak w Wiśle.

brylant17 06.08.2018 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1511736)
Będzie nasz problem, jak (L) odpadnie z LE i odeśle nam Carlitosa zawiniętego w folię z opisem "zwrot gwarancyjny, prosimy o zwrot pieniędzy" i w uwagach "jeszcze niedawno działał"...

Nie mogą 14 dni już minęło :lol:

Patryko 06.08.2018 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1511752)
Moim zdaniem dostali takie kontrakty w elce że im motywacja spadła na łeb na szyję. Opadli na laurach i nie muszą się starać na boisku tak jak w Wiśle.

Bo przecież 100% kontraktu dostają niezależnie od tego, czy grają czy siedzą na ławce? ;)

arti 06.08.2018 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1511740)
A co Wy się tym martwicie? Wszystkie transfery na linii Wisła->Legia z ostatnich lat to jednak niewypały.
Cierzniak - wieczny rezerwowy.
Mączyński - wieczny kontuzjowany.
Lopez - wieczny przepłacony(?) ;)

Beka, mam wrażenie, że jakaś opatrzność nad nami czuwa i to nie przypadek, że wszystkim nagle brakuje talentów, zdrowia, charakteru itd. Karma wraca za mówienie jednego, a robienie czegoś innego. Całą te trójkę łączą rozmaite deklaracje, a jak przyszło co do czego to sobie Wisłą gębę wytarli.

Opatrzność chyba jednak niezbyt czuwa nad Wisłą (i umysłami zarządzających):
- już słaby finansowo Cupiał zamiast puścić za paręset tys. Cierzniaka (i Handzlika) traci go za darmo
- zarząd doprowadza klub do takiej zapaści finansowej, że Carlitos robi co chce i Wisła dostaje za niego czapkę gruszek.

Może dopadnie go syndrom najedzonego, leniwego kota, a może zaraz wezmą trenera, który postawi burdel do pionu i wtedy C będzie ciągnął grę jak na wyjeździe z trnavą.
Moim zdaniem należy mu się garść "pozdrowień" jak przyjedzie z l, a poza tym ch.. z nim.

mitmichael 06.08.2018 17:45

W ogole Carlitosa nie zaluje za ta jego wazeline, niech gnije. Zagra slabo to zostanie zmieniony, u nas zdarzaly mu sie slabsze mecze to i tak nie zostawal zmieniany a w nastepnym wychodzil od poczatku. W Legii juz tak dobrze miec nie bedzie bo jest Kante a wroci jeszcze Niezgoda. Jedyne z czego sie moze cieszyc to z tego, ze wpadnie mu kasa miesiac w miesiac. Ciekawe czy za pol roku lub rok rozkocha sie w Legii, z niej nie uda mu sie tak latwo uciec. Kontrakt ma do 2021 roku a jak gral nie bedzie to zgnije tam w tej swojej ukochanej warszawce bo nikt sie nim nie zainteresuje.

kacpaw91 06.08.2018 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1511760)
W ogole Carlitosa nie zaluje za ta jego wazeline, niech gnije. Zagra slabo to zostanie zmieniony, u nas zdarzaly mu sie slabsze mecze to i tak nie zostawal zmieniany a w nastepnym wychodzil od poczatku. W Legii juz tak dobrze miec nie bedzie bo jest Kante a wroci jeszcze Niezgoda. Jedyne z czego sie moze cieszyc to z tego, ze wpadnie mu kasa miesiac w miesiac. Ciekawe czy za pol roku lub rok rozkocha sie w Legii, z niej nie uda mu sie tak latwo uciec. Kontrakt ma do 2021 roku a jak gral nie bedzie to zgnije tam w tej swojej ukochanej warszawce bo nikt sie nim nie zainteresuje.

Ale po co ma chcieć uciekać. Piękna kaska co miesiąc terminowo wpływa. Jak z formą będzie gorzej to wpisze do CV nową ligę polską IV ligę, tam załaduje trochę brameczek i będzie znowu gwiazdą ligi... czwartej.

lukaszsz86 06.08.2018 20:26

Jak z formą będzie gorzej to może nie będzie chciał uciekać, ale legia będzie chciała się go pozbyć bo jak nie awansują do LE to nie będą mieli z czego płacić jednego z najwyższych kontraktów grajkowi który grzeje ławę.

rozarian 06.08.2018 20:58

Nie napiszę, że się jakoś specjalnie martwię :-D tym, że Mioduski musi zabezpieczyć ponad 6 mln rocznie na takich gagatków jak Jędza i Carlitos. Nie nasz cyrk i nie nasze małpy, ale z ciekawością pooglądam jak będą gasić ten pożar po ewentualnym odpadnięciu z Rumunami w IV rundzie :D

pepe72 06.08.2018 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1511768)
Nie napiszę, że się jakoś specjalnie martwię :-D tym, że Mioduski musi zabezpieczyć ponad 6 mln rocznie na takich gagatków jak Jędza i Carlitos. Nie nasz cyrk i nie nasze małpy, ale z ciekawością pooglądam jak będą gasić ten pożar po ewentualnym odpadnięciu z Rumunami w IV rundzie :D

Jakimi Rumunami? Przecież muszą najpierw przejść Luxemburczyków. Po tym co pokazali na Słowacji ...

donecki 06.08.2018 21:03

Byli piłkarze jeszcze grający w innych w ogóle nie powinien Was tak długo interesować.
Liczą się tylko nasi lub byli niegrajacy. Po co ta rozkmina z Carlitosem. To już nic nie zmieni jaki jest teraz.

rozarian 06.08.2018 21:03

Grają z ogórkami z Luksemburga. No dobra, grają ogórki z ogórkami :P

wiesniak842 06.08.2018 21:03

To ciekawe. Jakich Belgów?

Patryko 06.08.2018 21:14

Oby pyknął im ten awans do LE (ciężko mi się to pisze). Gdyby nie bonusy za Carlitosa, to chętnie bym popatrzył na ich odpadnięcie z tymi kelnerami z III rundy i runięcie tego zajebiście stabilnego finansowo, warszawskiego kolosa na glinianych nogach.

kacpaw91 06.08.2018 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1511773)
Oby pyknął im ten awans do LE (ciężko mi się to pisze). Gdyby nie bonusy za Carlitosa, to chętnie bym popatrzył na ich odpadnięcie z tymi kelnerami z III rundy i runięcie tego zajebiście stabilnego finansowo, warszawskiego kolosa na glinianych nogach.

Oby im nie "pyknął". Oby skończyło się płacenie horrendalnych kwot takim "gwiazdom", co wpływa na całą ligę i na to, że my też bierzemy udział w tym przepłacaniu (a raczej braliśmy). A i tak wyjmują najlepszego gracza ligi za dużo mniej niż konkurencyjne oferty. Sprawiedliwie będzie jak im nie "pyknie".

Karherop 06.08.2018 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1511771)
Grają z ogórkami z Luksemburga. No dobra, grają ogórki z ogórkami :P

Te ogórki z Luxemburga kilka sezonów temu pyknely Salzburg. Generalnie to nie sa chlopcy do bicia ale druzyna powiedzmy na poziomie naszej 1 ligi lub dołów ekstraklasy. Legia sie mocno zdziwi jak ich zlekceważy.

Tak czy siak, Rumuni z Cjul już na pewno wybija Legii grupe LE z głowy. Stety my też zobaczymy bonusy za Carlitosa jak świna niebo.

masada 07.08.2018 06:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511774)
Oby im nie "pyknął". Oby skończyło się płacenie horrendalnych kwot takim "gwiazdom", co wpływa na całą ligę i na to, że my też bierzemy udział w tym przepłacaniu (a raczej braliśmy). A i tak wyjmują najlepszego gracza ligi za dużo mniej niż konkurencyjne oferty. Sprawiedliwie będzie jak im nie "pyknie".

Oby pyknął. Dla nas gra toczy się o 2 x tyle pieniędzy, które uzbieraliśmy w ReymonTTa 22. Sprawiedliwość to my akurat miejmy na razie w dupie, a po prostu przetrwamy.

ArturBarlinek 07.08.2018 06:20

a ja pierrdolę bonus za Carlitosa (150k Euro).
Za sam awans dostaliby kilka milionów euro, a lepiej, żeby im tych milionów brakło.
My sobie poradzimy.

wiesniak842 07.08.2018 07:39

Nie no, ponad 600 tysiecy zlotych dla nas. 5 oplaconych meczow przy R22. Nie chcemy, bo Legia awansuje. Czy wyscie powariowali?

Przybyszewski 07.08.2018 08:08

To jest myślenie długoterminowe/strategiczne. Jak w ległej pierdyknie w końcu to się skończy wyciąganie zawodników od nas za bezcen.

funkykoval 07.08.2018 08:15

NIe rozumiem tylko dlaczego sprzedając Carlosa do Legii zapisali sobie jakieś bzdurne bonusy za awanse Legii - zapomnieli o zeszłorocznych bonusach za Mączyńskiego, które zobaczyliśmy jak świnia niebo.

Wg mnie powinno się postawić na bonus za sprzedaż (np. 30% kwoty transferu nie mniej niż 300 tys euro) oraz odszkodowanie w przypadku rozwiązania/wygaśnięcia kontraktu Carlosa z Legią 300 tys euro - przynajmniej byłoby to pewne do uzyskania.

wiesniak842 07.08.2018 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1511783)
To jest myślenie długoterminowe/strategiczne. Jak w ległej pierdyknie w końcu to się skończy wyciąganie zawodników od nas za bezcen.

A u nas jak sie nie polepszy, to niedlugo Piast Gliwice bedzie wyciagal naszych zawodnikow za bezcen.

szprotson 07.08.2018 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1511784)
NIe rozumiem tylko dlaczego sprzedając Carlosa do Legii zapisali sobie jakieś bzdurne bonusy za awanse Legii - zapomnieli o zeszłorocznych bonusach za Mączyńskiego, które zobaczyliśmy jak świnia niebo.

Wg mnie powinno się postawić na bonus za sprzedaż (np. 30% kwoty transferu nie mniej niż 300 tys euro) oraz odszkodowanie w przypadku rozwiązania/wygaśnięcia kontraktu Carlosa z Legią 300 tys euro - przynajmniej byłoby to pewne do uzyskania.

idz w takim razie i sie ich zapytaj dlaczego zrobili tak a nie inaczej :)

Patryko 07.08.2018 10:09

150k euro w naszej obecnej sytuacji może stanowić różnicę między płynnością finansową a finansową zapaścią, a Wy jeszcze macie jakieś wątpliwości, czy należy Legii życzyć powodzenia w awansie?

Oczywiście, długoterminowo przydałby się tam teraz mega kryzys - wyciąganie zawodników od nas to jedno, proponowanie astronomicznych kontraktów jak na polskie realia to drugie.

Kaan 07.08.2018 10:43

Sukinkoty, zrobili tak, że ni huja, musimy Legii kibicować :foch:

:haha:

Przybyszewski 07.08.2018 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1511787)
A u nas jak sie nie polepszy, to niedlugo Piast Gliwice bedzie wyciagal naszych zawodnikow za bezcen.

Dlatego miejmy nadzieje ze się polepszy ale te bonusy za Carlosa niewiele tutaj zmienia. W skali kilkudziesięciu milionów budżetu to nie jest coś co nas może uratować albo pogrzebać. Zejście z pensji Dukata dało podobny efekt.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl