![]() |
A mógł iść do Dinama Zagrzeb... ;)
|
Cytat:
Swoją droga nie wpuszczenie Carlitosa od pierwszej minuty wyglądało na sabotaż. |
Carlitos sie predzej czy pozniej odblokuje. Zaklinanie rzeczywistosci nic nie da. Legia wciaz ma najlepszy sklad w Polsce i pilkarzy o wiele lepszych niz Wisla w zeszlym sezonie.
Carlitos zacznie grac tyle co u nas to zlapie luz i pobije rekordy Nikolica. Zaraz ograja jakis ogorkow z Luksemburga, strzeli 2-3 gole w dwumeczu, wszyscy zaczna prezyc cyce i sie to przelozy na lige. A w lide i tak maja z gorki, bo na Pyrach dopiero jest cicsnienie po rozbiciu banku transferowego. |
Cytat:
|
Cytat:
I jesli tak bedzie, to czy chcemy czy cnie, te ....y, zrobia na nim sukces kasowy i sportowy. Oczywicie musi byc tez odpowiedni trener ktory to ogarnie i dlatego cala nadzieja w kodziarzu ze znowu zatrudni kogoś z dupy kto bedzie podległy piłkarzom :D |
Przecież jak oni nie wejdą do LE to się tam zacznie masowa wyprzedaż. Tak jak u nas. Drugi rok nie są w stanie żyć na niedopietym budżecie. Miodek Miodkiem ale on tez nie może w nieskończoność zasypywac dziury.
Carlos jeszcze będzie zalowal ze się tak polasil na kasę jak go zaraz zaczną meczyc żeby zszedł trochę z kontraktu. |
Pytanie tylko kto potencjalnie jest ich rywalem w 4. rundzie LE? Jednak Mistrza Luksemburga powinni przejść.
Trochę nie ogarniam tych nowych zasad w eliminacjach. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Co niestety nie znaczy, że jak Carlitos wróci do optymalnej formy nie wygra im kilku meczów. Oby nie z nam :> Słuchałem wczoraj na Weszło i poczytałem kilka komentarzy (polecam, w sumie niezły ubaw). Nikt nie rozumie dlaczego trener jeszcze nie poleciał. Edit: Już poleciał. |
Cytat:
|
Z tego co zrozumiałem to nie będą rozstawieni w IV rundzie LE, bo na ścieżce mistrzowskiej rozstawionych będzie 6 klubów, które odpadną w III rundzie kwalifikacji LM - współczynnik, nie będzie miał znaczenia przy rozstawieniu klubów w LE na "ścieżce mistrzowskiej"
W związku z tym w IV rundzie eliminacji LE nie będzie równej ilości klubów rozstawionych i nierozstawionych. Więcej tutaj: http://rankinguefa.pl/nowe-przepisy-...-19-omowienie/ Tym samym Legia jeśli przejdzie 3 rundę LE może trafić na Sevillę jak i na kogoś zdecydowanie słabszego |
pepe72 - Już poleciał. :-D
|
do wykasowania
|
Cytat:
|
@ mr_kwolf - masz rację - nie doczytałem, że mogą wpaść tylko na innych przegranych z LM....
|
Cytat:
Jak to fajnie ugryźć się czasami w język zanim się coś napisze :D Cytat:
|
nie wiem czy było
https://www.youtube.com/watch?v=OaxVKRXFWvg |
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/288/news2...ale-Legii.html Czarno widzę kasę z bonusów za Carlitosa. |
@pepe72
Jeśli Legia nie awansuje do LE, to o premiach można zapomnieć, a dodatkowo będą chcieli nam go wypożyczyć, byle zejść z jego kontraktu, bo raczej nie zakochał się w Legii za 200k EUR/rocznie, mając u nas przypuszczalnie te 100-120k EUR rocznie (niezależnie od terminowości) :D. |
jak trafią na Skendię Tetovo - to mają szansę ;-)
|
będą jaja jak Spartak odpadnie z Crvena i znowu będą grali z 7egią - tym razem o awans do LE :D
|
I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną
|
" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."
Było?? Jak nie to zapraszam do dyskusji. Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość? Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Swoją rozmowę możesz nagrywać. Nawet bez wiedzy drugiej strony.
|
Nielegalne mogą być podsłuchy - nagrywanie rozmów i używanie ich w postępowaniach cywilnych jest jak najbardziej możliwe - inaczej ciężko byłoby udowodnić np. molestowanie, mobbing czy przemoc, tak samo jeżeli ktoś stosuje wobec drugiej strony groźby.......
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl