Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

!!IRIVER!! 01.08.2018 11:00

A mógł iść do Dinama Zagrzeb... ;)

pepe72 01.08.2018 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CrazyBoy96 (Post 1511260)
To co, jeszcze miesiąc i koniec wielkiego Carlitosa ? :)

Ale gol wczoraj to chyba jego asysta?
Swoją droga nie wpuszczenie Carlitosa od pierwszej minuty wyglądało na sabotaż.

7 kotów 01.08.2018 11:53

Carlitos sie predzej czy pozniej odblokuje. Zaklinanie rzeczywistosci nic nie da. Legia wciaz ma najlepszy sklad w Polsce i pilkarzy o wiele lepszych niz Wisla w zeszlym sezonie.
Carlitos zacznie grac tyle co u nas to zlapie luz i pobije rekordy Nikolica.
Zaraz ograja jakis ogorkow z Luksemburga, strzeli 2-3 gole w dwumeczu, wszyscy zaczna prezyc cyce i sie to przelozy na lige. A w lide i tak maja z gorki, bo na Pyrach dopiero jest cicsnienie po rozbiciu banku transferowego.

tas de fleia 01.08.2018 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1511285)
Carlitos sie predzej czy pozniej odblokuje. Zaklinanie rzeczywistosci nic nie da. Legia wciaz ma najlepszy sklad w Polsce i pilkarzy o wiele lepszych niz Wisla w zeszlym sezonie.
Carlitos zacznie grac tyle co u nas to zlapie luz i pobije rekordy Nikolica.
Zaraz ograja jakis ogorkow z Luksemburga, strzeli 2-3 gole w dwumeczu, wszyscy zaczna prezyc cyce i sie to przelozy na lige. A w lide i tak maja z gorki, bo na Pyrach dopiero jest cicsnienie po rozbiciu banku transferowego.

No i zapewne tak będzie. Z tym tylko, że nie podejrzewam żeby miał tam grać dłużej niż do końca sezonu. Chyba że przedstawią tam złote perspektywy. Jeżeli nie, to zakładając jego udany sezon, w przyszłym roku o tej porze już go w Polsce nie będzie.

szprotson 01.08.2018 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1511286)
No i zapewne tak będzie. Z tym tylko, że nie podejrzewam żeby miał tam grać dłużej niż do końca sezonu. Chyba że przedstawią tam złote perspektywy. Jeżeli nie, to zakładając jego udany sezon, w przyszłym roku o tej porze już go w Polsce nie będzie.

Biorąc pod uwagę to sie dzieje teraz w L, i to jak oni wygladaja, glupota było by nie budowanie druzyny w oparciu o Carlitosa.
I jesli tak bedzie, to czy chcemy czy cnie, te ....y, zrobia na nim sukces kasowy i sportowy. Oczywicie musi byc tez odpowiedni trener ktory to ogarnie i dlatego cala nadzieja w kodziarzu ze znowu zatrudni kogoś z dupy kto bedzie podległy piłkarzom :D

mr_kwolf 01.08.2018 12:47

Przecież jak oni nie wejdą do LE to się tam zacznie masowa wyprzedaż. Tak jak u nas. Drugi rok nie są w stanie żyć na niedopietym budżecie. Miodek Miodkiem ale on tez nie może w nieskończoność zasypywac dziury.

Carlos jeszcze będzie zalowal ze się tak polasil na kasę jak go zaraz zaczną meczyc żeby zszedł trochę z kontraktu.

!!IRIVER!! 01.08.2018 13:08

Pytanie tylko kto potencjalnie jest ich rywalem w 4. rundzie LE? Jednak Mistrza Luksemburga powinni przejść.
Trochę nie ogarniam tych nowych zasad w eliminacjach.

funkykoval 01.08.2018 13:09

Cytat:

7 kotów napisał:

Zaraz ograja jakis ogorkow z Luksemburga, strzeli 2-3 gole w dwumeczu, wszyscy zaczna prezyc cyce i sie to przelozy na lige. A w lidze i tak maja z gorki, bo na Pyrach dopiero jest cicsnienie po rozbiciu banku transferowego.
jaja to będą jak zamiast ograć tych ogórasów -przejdą ich dzięki bramce strzelonej w 119 minucie dogrywki

mr_kwolf 01.08.2018 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1511300)
Pytanie tylko kto potencjalnie jest ich rywalem w 4. rundzie LE? Jednak Mistrza Luksemburga powinni przejść.
Trochę nie ogarniam tych nowych zasad w eliminacjach.

Mój post z tematu o europejskich pucharach:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1511291)
Skąd to przekonanie? W czwartej rundzie mogą trafic na naprawdę mocna ekipę. CFR Cluj, Rosenborg, Hapoel Beer Sheva czy starzy znajomi z Astany i Tiraspolu. Przy odrobinie szczęścia (a ich nieszczescia) może to byc nawet zespół pokroju RB Salzburg lub AEK Ateny ;)

Mówiąc krótko. Wszyscy. Mogą być zarówno rozstawieni jak i nierozstawieni w decydującej rundzie.

pepe72 01.08.2018 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1511285)
Carlitos sie predzej czy pozniej odblokuje. Zaklinanie rzeczywistosci nic nie da. Legia wciaz ma najlepszy sklad w Polsce i pilkarzy o wiele lepszych niz Wisla w zeszlym sezonie.
...

Skład może ma i lepszy ale z trenerem absolutnie nie trafiła.
Co niestety nie znaczy, że jak Carlitos wróci do optymalnej formy nie wygra im kilku meczów. Oby nie z nam :>
Słuchałem wczoraj na Weszło i poczytałem kilka komentarzy (polecam, w sumie niezły ubaw). Nikt nie rozumie dlaczego trener jeszcze nie poleciał.

Edit: Już poleciał.

maaarcin 01.08.2018 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1511322)
Nikt nie rozumie dlaczego trener jeszcze nie poleciał.

Ale przecież poleciał :)

funkykoval 01.08.2018 14:19

Z tego co zrozumiałem to nie będą rozstawieni w IV rundzie LE, bo na ścieżce mistrzowskiej rozstawionych będzie 6 klubów, które odpadną w III rundzie kwalifikacji LM - współczynnik, nie będzie miał znaczenia przy rozstawieniu klubów w LE na "ścieżce mistrzowskiej"

W związku z tym w IV rundzie eliminacji LE nie będzie równej ilości klubów rozstawionych i nierozstawionych.
Więcej tutaj:
http://rankinguefa.pl/nowe-przepisy-...-19-omowienie/
Tym samym Legia jeśli przejdzie 3 rundę LE może trafić na Sevillę jak i na kogoś zdecydowanie słabszego

leyzer87 01.08.2018 14:21

pepe72 - Już poleciał. :-D

GonzoNS 01.08.2018 14:25

do wykasowania

mr_kwolf 01.08.2018 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1511324)
Z tego co zrozumiałem to nie będą rozstawieni w IV rundzie LE, bo na ścieżce mistrzowskiej rozstawionych będzie 6 klubów, które odpadną w III rundzie kwalifikacji LM - współczynnik, nie będzie miał znaczenia przy rozstawieniu klubów w LE na "ścieżce mistrzowskiej"

W związku z tym w IV rundzie eliminacji LE nie będzie równej ilości klubów rozstawionych i nierozstawionych.
Więcej tutaj:
http://rankinguefa.pl/nowe-przepisy-...-19-omowienie/
Tym samym Legia jeśli przejdzie 3 rundę LE może trafić na Sevillę jak i na kogoś zdecydowanie słabszego

Nie mogą trafić na Seville ponieważ, w przeciwieństwie do ostatnich lat, kluby mistrzowskie mają swoją ścieżke, a nie są mieszane do innych zespołów jak było dotąd. Dlatego w 4 rundzie eliminacji LE trafią na pewno na jakiegoś mistrza, który już odpadł z eliminacji LM.

funkykoval 01.08.2018 14:45

@ mr_kwolf - masz rację - nie doczytałem, że mogą wpaść tylko na innych przegranych z LM....

Kocur 01.08.2018 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1510869)
Mam nadzieję, że z tym 1 mln od Kuby to nieprawda bo my mu tej kasy nigdy nie oddamy.
Zawsze będą inni wierzyciele i pilniejsze wydatki.
Tak jak za stadion nie płaciliśmy - tylko, że Kuba się nie upomni.


Jak to fajnie ugryźć się czasami w język zanim się coś napisze :D

Cytat:

Wisła Kraków, która zmaga się z wielkimi problemami finansowymi, spłaciła już pożyczkę, której udzielił jej reprezentant Polski, były wiślak, Jakub Błaszczykowskie


Jak się okazuje, Kuba pożyczył klubowi 1,5 mln zł i to nie podczas lipcowego kryzysu, ale już wcześniej, bo wiosną, gdy Wisła starała się o licencję na ewentualną grę w europejskich pucharach - twierdzi na Twitterze Michał Trela z "Przeglądu Sportowego".

Jak podaje dziennikarz, Wisła spłaciła już pożyczkę. Należne Błaszczykowskiemu według prawa odsetki, piłkarz przekazał na bilety na mecze Wisły dla dzieci z domów dziecka.



Arkadiusz.Czerepach 02.08.2018 11:23

nie wiem czy było
https://www.youtube.com/watch?v=OaxVKRXFWvg

pepe72 02.08.2018 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1511324)
Z tego co zrozumiałem to nie będą rozstawieni w IV rundzie LE, bo na ścieżce mistrzowskiej rozstawionych będzie 6 klubów, które odpadną w III rundzie kwalifikacji LM - współczynnik, nie będzie miał znaczenia przy rozstawieniu klubów w LE na "ścieżce mistrzowskiej"

W związku z tym w IV rundzie eliminacji LE nie będzie równej ilości klubów rozstawionych i nierozstawionych.
Więcej tutaj:
http://rankinguefa.pl/nowe-przepisy-...-19-omowienie/
Tym samym Legia jeśli przejdzie 3 rundę LE może trafić na Sevillę jak i na kogoś zdecydowanie słabszego

90minut już rozpisało:
http://www.90minut.pl/news/288/news2...ale-Legii.html

Czarno widzę kasę z bonusów za Carlitosa.

BlurgH 02.08.2018 14:25

@pepe72
Jeśli Legia nie awansuje do LE, to o premiach można zapomnieć, a dodatkowo będą chcieli nam go wypożyczyć, byle zejść z jego kontraktu, bo raczej nie zakochał się w Legii za 200k EUR/rocznie, mając u nas przypuszczalnie te 100-120k EUR rocznie (niezależnie od terminowości) :D.

funkykoval 02.08.2018 15:05

jak trafią na Skendię Tetovo - to mają szansę ;-)

szym_ek 02.08.2018 16:07

będą jaja jak Spartak odpadnie z Crvena i znowu będą grali z 7egią - tym razem o awans do LE :D

brylant17 02.08.2018 16:38

I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną

LucjuszWielki 03.08.2018 10:49

" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."


Było??
Jak nie to zapraszam do dyskusji.



Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?


Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie??

kacpaw91 03.08.2018 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1511503)
" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."


Było??
Jak nie to zapraszam do dyskusji.



Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?


Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie??

A co UEFA na takie groźby?

Karherop 03.08.2018 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511506)
A co UEFA na takie groźby?

Musieli by go nagrac z taką wypowiedzią, a że nagrania bez wiedzy drugiej strony są nielegalne tak koło się zamyka.

it 03.08.2018 11:42

Swoją rozmowę możesz nagrywać. Nawet bez wiedzy drugiej strony.

funkykoval 03.08.2018 12:28

Nielegalne mogą być podsłuchy - nagrywanie rozmów i używanie ich w postępowaniach cywilnych jest jak najbardziej możliwe - inaczej ciężko byłoby udowodnić np. molestowanie, mobbing czy przemoc, tak samo jeżeli ktoś stosuje wobec drugiej strony groźby.......

LucjuszWielki 03.08.2018 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511506)
A co UEFA na takie groźby?

Jakby się dowiedzieli, że ma zaległości w wypłacie to pewnie pogłaskaliby go po głowie...

Dariook 03.08.2018 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1511447)
I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną

Chyba w Spartaku Trnava :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl