![]() |
Cytat:
|
za bramkami zawsze była siatka do łapania piłek..
|
Jak nic takiego nie mieliśmy? A co to było takie wysokie przed D i E jak nie siatka do łapania piłek?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Właśnie bardzo obawiam się, że nasi zajebiści działacze pójdą po bandzie i mając w pamięci niedoszły sparing z rezerwami Liverpoolu w Jaworznie, na który cenę biletów ustalili na poziomie 50 złotych, teraz też mogą wyskoczyć z 50 zetami za najtańszy bilet. Już fakt, że na amatorów z Litwy i anonimów z Azerbejdżanu na obcym stadionie trzeba było płacić po 25- 30 zeta daje trochę do myślenia (kompletu na drugim meczu nie było, na pierwszym chyba też nie, ale ludzi było raczej więcej). |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38898/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38903/ http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38897/ tutaj sama farba już nie starczy. Nie rozumiem, jak projektant mógł dopuścić do tego, aby to w taki sposób zostało wykonane. Żadnego nadzoru ze strony biura Obtułowicza nie ma? Tutaj już sama farba nie wystarczy, trzeba łatać te dziury. Cała elewacja wschodniej wymaga wykończeniówki i to nie półśrodkami. Mam nadzieję, że jak będą malować trybuny D/E to nie zrobią tego niebieską farbą, a bardzo jasnym odcieniem szarości. |
Nie piszę o podświetlaniu trawy tylko o tym ze ktos tam zrobił sensowny i efektowny projekt iluminacji.Tam wykorzystali stopnice i zieleń, gdzie indziej wykorzystają co innego.
|
http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg ''Stare już próbki dla zabarwienia elewacji nowych trybun. 3 kolor od lewej miał zostać wykorzystany. Niestety z powodu braku środków fasada nowej trybuny wschodniej zostanie taka jaka jest.'' I wszystko jasne...
|
Cytat:
Czemu mnie to nie dziwi? |
Fajnie, że chcą nas 'połechtać' farbą na zewnętrznej elewacji i podświetleniem, ale jednak jest do czego się przyczepić.
1. Beton jest tak krzywy i dziurawy w niektórych miejscach, ze będzie konieczne łatanie, żeby było równo. 2. Stadion jest bardziej kwadratowy od kostki rubika, ale oświetlanie robią w okrągłej dziurze. W Krakowie jest pełno iluminacji, których światła są kwadratowe. Jeżeli nie wyrównają zewnętrznej elewacji to podświetlenie zamiast 'wypięknić' stadion będzie uwidoczniało każdą, dziurę, czy niedoróbkę. Pomimo to wielki plus za to że rozum do głowy wraca (raczej strach przed linczem w mediach itd.) ludziom odpowiedzialnym za budowę naszego stadionu. Nawet jeśli stadion na R22 nie jest dziełem sztuki to sprawia wrażenie nieprawdopodobnie solidnej i monumentalnej budowli. Mi osobiście na tym etapie budowy podoba się bardzo i nie mogę się doczekać pierwszego meczu przy wszystkich trybunach i 33 tys. kibiców. Będzie miazga! ps. jeżeli faktycznie są to stare próbki i stadion zostanie goły to jeb*c punkt 1. i to co nad nim. |
Z wykończenia musiał zrezygnować inwestor, a nie Polimex. Tylko dlaczego projektant do tego dopuścił...
Co nie zmienia faktu, że zupełnie spierniczono beton, zwłaszcza na elewacji! http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg + wcześniejsze linki. Będąc na wizycie na budowie SN widziałem masę betonu konstrukcyjnego, do zasypki i powiem jedno - on był lepszej jakości, niż ten "elewacyjny" na Reymonta 22. |
Cytat:
|
Aha.
Gdyby zrobiono elewację z betonu architektonicznego, to dzisiaj nie byłoby śpiewek o braku wykończenia, ale wiadomo, beton konstrukcyjny jest tańszy i prostszy do wykonania... Zawalił projektant, który nie powinien dopuścić do zmiany, zawalił inwestor, który nie powinien zrezygnować najpierw z betonu architektonicznego, a później z wykończenia elewacji, zawalił wykonawca, bo tak spieprzyć beton nie jest łatwo. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udowie//38912/
Profesjonalizm pełną gębą. Już widze jak np. Sobol strzeli na siłę i trafi w tą kamerkę, to kamerka wyląduje na głowie któregoś kibica na młynie. Nie wiem kto to wymyślił, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. |
skończcie temat kamer. Wiadomo kto to wymyślił więc po **** do tego wracać.
|
Cytat:
Jest tak że brakło kasy na stadion i Inwestor postanowił rezygnować z wszystkiego co tylko nie jest niezbednę m.in.z malowania elewacji (troche mnie to zdjecie zmyliło - zapomniałem że ma juz chyba z rok).Jeśli klub dobrze ponegocjuje to bedzie mógł sam wykończyć stadion, zamontować telebim i zrobić kilka innych rzeczy. I tak bedzie placil ok.5 mln zl rocznie więc zamiast tego moga się spokojnie dogadać w sprawie wykończenia .Jestem zdecydowanym zwolennikiem w obecnej sytuacji takiego rozwiązania gdyż wtedy klub zrobi wiele rzeczy z głową, kupi porządny sprzęt, wykończy gustownie elewacje itd- zamiast płacić czynsz przez jakiś czas. Majchrowski spokojnie na to pójdzie bo chcą mieć tego strupa już z głowy. Ponadto byłoby dobrze jakby zmodyfikowali konstrukcje pod telebimy i przycięli je juz teraz- póki jest sprzęt na budowie- jakieś 1-1,5m od dołu.Wtedy znacznie się poprawi widoczność dla ludzi siedzących za telebimami oraz dla kamer oczywiście - a telebim kupuje sie i tak na wymiar więc no problem |
Myślę tak samo odebrać budowę od miasta i ugadać się że jak nie mogą już dokończyć jak się należy to w ramach opłat za stadion dokończyć te ostatnie nie dociągnięcia co to za różnica dla nas czy płacić miastu czy dopieścić stadion gotówko żadna a że tak powiem estetycznie musimy i tak coś z tym zrobić!!
|
Ktos mówil że murawa jest juz dobra na R22 http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-07-30
http://www.stadionwisly.info/fotorel...wy/2010-07-30# |
widzę że znów narzekanie, a nie potrafiło się zebrać 10 osob zeby zebrac podpisy ;|
|
Wisła w obecnej sytuacji finansowej nie dokończy budowy, nie ma się co oszukiwać, zwłaszcza, że z zapleczem trybuny północnej, to to będą grube pieniądze.
Miasto to nawet tnie koszta bez pojęcia... Można było zrezygnować z budowy jęzora przed trybuną zachodnią, zastąpić mury ogradzające loże VIP barierkami, zrezygnować z masztów, a oświetlenie podwiesić pod dachem ( obecne pomosty techniczne trybun E/W są do tego w pełni wystarczające). Zamiast glazury w hallach kibiców można było zastosować posadzki żywiczne. Oszczędności na tym byłyby większe, niż na rezygnacji z wykończenia elewacji... |
Cytat:
|
Well, do czasu, kiedy Wisła wróci na stadion, murawa powinna być gotowa. Na razie tylko ciągle tam coś kopią.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38914/
Patrząc na tą fotkę kopią chyba bo wypełniają rurki od podgrzewania murawy glikolem. Mam tylko nadzieje że nie będzie nieprzewidzianych niespodzianek i nie będą musieli z powodu pękniętej rurki kopać na środku boiska. Co do naszej murawy to chyba nie jest tak źle co by nasze gwiazdki trochę na niej nie pograły. |
ehhh super....mecz z Arką niestety na Hutniku, nie wiem czemu miałem złudzenia....
|
Nie odbiegając od tematu... Ciekawe czy elewacje pomalują całą na niebiesko czy jakoś inaczej.
|
W ogóle nie pomalują.
|
Elewacji nie pomalują w ogólę,spójrz na poprzednią stronę...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl