![]() |
Tak tylko z wyłowionych informacji na twitterze - Fran chciał 3 letniego kontraktu, u nas nikt mu nie chciał w obecnej sytuacji tego zagwarantować, wobec czego kontrakt rozwiązano.....
Według mnie nikt tutaj specjalnie nie musi kłamać, jeżeli spojrzymy na to w ten sposób: 1) Fran w związku z chorobą córki potrzebuje pewnej stabilizacji finansowej i pewności zarobkowania na dłużej; 2) Wisła szła mu na rękę, dostawał normalnie przelewy terminowo, ale nie mogła mu dać nowego 3-letniego kontraktu w obecnej sytuacji finansowej; 3) kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron - Fran dostał kontrakt na 2 lata, co pozwala na stabilizację finansową w świetle choroby córki Wg mnie niepotrzebne w takim przypadku oskarżenia i przepychanki, aczkolwiek to tylko informacje szczątkowe pochodzące z prasy i twittera. Aris za żadnego zawodnika nie płaci p oawansie, a Fran w niedługim czasie może się zdziwić jeżeli chodzi o terminowość wypłat w greckich klubach, o czym wspominali nasi piłkarze grający kiedyś w Grecji.... |
Cytat:
Poza tym jakby nie miał wypłąt, to mógłby rozwiązać kontrakt z winy kluby, więc chyba coś dostawał skoro tak nie zrobił... |
Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze nie dostawał kasy na czas tylko z 2 miesięcznym poślizgiem. Co przyznał sam dukat Po drugie Velez nie mówił że potrzebuje stabilizacji, tylko że potrzebuje być w Hiszpani przy córce! Więc jeżeli saloniki są w Hiszpani, to racja nikt tutaj nie kłamał.. |
Sprawa z Velezem jest nie do wygrania, nawet jak zrobił Wisłę w bambuko.
Wystarczy teraz że Velez puści informację że córka została przyjęta w jakiejś klinice w Salonikach, co przecież nie jest trudne do załatwienia, aby miał takie potwierdzenie, i ze względu na najlepszych lekarzy został zmuszony właśnie tam podpisać kontrakt. |
Cytat:
|
@ wiertar
powołujesz się na ten wpis ??? Damian Dukatâ @DamianDukat W odpowiedzi do to @JaarekM @DawidKonopka2 i jeszcze Przecież to oczywiste ze miał -3 wypłaty ale ktoś przyłożył mu kibolska lufę do głowy i wyśpiewał to co mu kazaliśmy. 14:49 - 24 lip 2018 Jeżeli ktoś nie zrozumiał ironii w tym wpisie to mamy do czynienia z osobą w nowomowie nazywaną inteligentną inaczej... pierwszym z brzegu niejaki Szymon Jadczak |
Ale czego nie zrozumiał? Velez dostawał kasę z poślizgiem ale dostawał, więc podstaw do rozwiązania umowy z winy klubu nie miał .
|
Dukat pisał, że dostawał Velez wszystkie wypłaty dostawał w terminie, właśnie dlatego, że miał szczególną sytuację rodzinną. Nie wiem, czy to prawda, ale tak powiedział były członek zarządu. Z wersją wiertara spotykam się pierwszy raz na tym forum.
|
Mam nadzieję, że z tym 1 mln od Kuby to nieprawda bo my mu tej kasy nigdy nie oddamy.
Zawsze będą inni wierzyciele i pilniejsze wydatki. Tak jak za stadion nie płaciliśmy - tylko, że Kuba się nie upomni. |
Cytat:
|
Cytat:
|
za jakiś czas będzie zrzut na zwrot bańki Kubie:)
|
Na pensjach sie zaoszczedzi, a z ekstraklasy pieniadze beda z kazdym sezonem beda wyzsze. Tez kiedys sie sprzeda Araenica, Bashe i Halilovicia. Wytrzymac ten sezon i bedzie dobrze.
|
Cytat:
|
Pytam o sens w sensie: jaki miałoby cel TS, żeby nadal mieć, jak miało 100% akcji Wisły przy pozbyciu się wierzytelności?
|
Adam Nawałka zostanie trenerem legii prawdopodobnie, wychowanek Wisły, trenerem legii, czy tylko mnie to irytuje ?
Wiślacka legia powoli się robi :) |
I oby go spotkał syndrom Mączyńskiego...
|
Kasa misiu kasa....
|
Ja nie rozumiem tego hype'u wokół Nawałki. Przypadkiem zaszliśmy daleko na ME, na MŚ totalny blamaż. Nawałka to w gruncie rzeczy bardzo słaby trener. Nikt poważny zza granic go nie weźmie, nas na niego nie stać, więc jeśli nie pójdzie do Legii to może skończyć już z trenowaniem.
Zasady? W tych czasach? Dajcie spokój. Teraz zasady się nie liczą, liczy się biznes. |
Cytat:
Nie zagłębiając się w szczegóły, po pierwsze poprawia to sytuację klubu (drastyczna poprawa większości wskaźników, usunięcie kwestii kosztów tego długu, zwiększenie szansy na uzyskanie finansowania zewnętrznego), na czym chyba jednak powinno zależeć właścicielowi, z drugiej ułatwia poszukiwanie potencjalnego kupca na akcje (jak wcześniej - spółka w lepszej sytuacji ekonomicznej, zlikwidowanie większość tzw. długu netto, który obniża wartość rynkową przedsiębiorstwa), wreszcie rozwiązuje problemy z księgowaniem tej wierzytelności w księgach właściciela (kwestia zmian wartości wierzytelności i związanych z tym zysków lub strat, kwestia możliwości naliczania i odzyskania oprocentowania tych wierzytelności, podatków, cen transferowych). Ogólnie, z perspektywy właściciela ta wierzytelność niczego mu nie daje, a tylko przeszkadza. Nie widać żadnych perspektyw na jej spłatę (pewnie też na spłatę odsetek), nie ma też szans na to, aby ktoś zdecydował się kupić klub pozostawiając tę wierzytelność po stronie TS (oznaczałoby to, że musiałby do ceny zakupu dorzucić ponad 40 mln zł, które byłby winien TS), co utrudnia poszukiwanie inwestora i zmusza do kombinowania z przenoszeniem wierzytelności na nabywcę (tak jak to miało miejsce w przypadku transakcji TF-TS), przy okazji dokładając problemów rachunkowo-podatkowych w bieżącej działalności tak spółki, jak i akcjonariusza... |
Cytat:
Legia obecnie cierpi przez 3-5-2 i jej fani chcą zmian. A Nawałka... to największy fan 3-5-2, więc formacji nie zmieni, a to oznacza, że cierpienia Legii będą trwały dłużej. Czy to źle? :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oj z tym mistrzem to nie byłbym za bardzo pewny, bo Legia msirzostwo zdobywała bardziej słabością rywali (Piast, Jagiellonia, Kuchenkorz) niż własną siłą.... w tym sezonie kuchenkorz wzmocnił sie ofensywnie i może tak łatwo nie odpuścić Legii... w tym sezonie mistrzem Legia nie będzie....
|
Równie dobrze może wynikać to z tego, że u nas miał mocną pozycję i nie tak szybko mógł trafić na ławkę. Tam jest inaczej.
|
Tam jest gruby a u nas nie był, jeszcze dodam to bystre spostrzeżenie.
|
To co, jeszcze miesiąc i koniec wielkiego Carlitosa ? :)
|
Za miesiąc może będzie dalej grał o lige mistrzów w swoim wymarzonym od dziecka klubie poza granicami Polski :D
|
Nie przesadzajcie... widac, że gość robi u nich różnice, widać ze z innej ligii, a to ze w warszafce nie potrafia postawic na najlepszego strzelca i zawodnika w historii ekstrakalsy to już śmiech... lepiej niech gruby Rado gra lol, prędzej czy później hiszpan z wadą zgryzu nastrzela multum bramek.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl