Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

LucjuszWielki 25.07.2018 10:00

Heh pisałem wcześniej, że "MAM NADZIEJĘ, ŻE TO PRAWDA" z ta chorą córką (chodziło oczywiście o faktyczny powód odejścia)... Jednak to ściema, wątpię, aby klub brnął w takie coś, sytuacja na tyle bezczelna, że jak Saloniki go chciało to klub mógł go sprzedać nawet za 100k euro ! A tu nie dość, że dogadywał się za plecami klubu to pewnie było tak: "ok, powołam się na chorą córkę i rozwiążę kontrakt, nie będziecie płacić odstępnego, ok Fran to dawaj..."

cfa 25.07.2018 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1510591)
Heh pisałem wcześniej, że "MAM NADZIEJĘ, ŻE TO PRAWDA" z ta chorą córką (chodziło oczywiście o faktyczny powód odejścia)... Jednak to ściema, wątpię, aby klub brnął w takie coś, sytuacja na tyle bezczelna, że jak Saloniki go chciało to klub mógł go sprzedać nawet za 100k euro ! A tu nie dość, że dogadywał się za plecami klubu to pewnie było tak: "ok, powołam się na chorą córkę i rozwiążę kontrakt, nie będziecie płacić odstępnego, ok Fran to dawaj..."


Nie życzę mu źle tym bardziej jego córce ale życie bywa bezczelne i takie sytuacje czasami potrafią się srogo zemścić.

LucjuszWielki 25.07.2018 10:08

BTW: Nie wiem czy mam się cieszyć z tego że legła poległa czy nie, bo jak mamymieć jakiś hajs? Taka chora znowu sytuacja... ale piękne jest to, że los odpłaca się carlitosowi za urestwo. Nawet jak tirówka odpadnie, to zaraz się w lidze przebudzą, co gorsza przyjdzie Nawałka... Wejdą najakieś tory i carlitos znowu postrzela i będzie facjata mu się cieszyć ehhhh :/

KoPer 25.07.2018 10:18

Michał Miśkiewicz na testach w Koronie Kielce

emjot 25.07.2018 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1510539)
Velez mial jednak "horom corke".

takie prodoly opowiadac o chorobei dziecka? Zenada

w internetach twierdzą że "horom curkę"

:P

kbr 25.07.2018 13:21

Frankowski jest legendą Wisły. Wbijcie to sobie do główek i nie porównujcie Go z gościem, który "grał" u nas ledwo rok.

buczo1985 25.07.2018 13:36

Totalny niesmak. Brak honoru to delikatnie powiedziane. Człowiek ten wykazał się niebywałym s....*** . Ale to kolejny raz gdy uwidacznia się słabość zarządu. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jak chciał odejść to proszę bardzo, ale nawet za te śmieszne 100 tys. euro. A tak to kolejny grajek wyruchał Wisłę i poszedł w cholerę po kłamliwym i ckliwym spektaklu.

Patryko 25.07.2018 15:07

Kur***stwo czystej wody, rechotem losu nazwałbym w tym przypadku jakąś ciężką kontuzję (więzadła, złamanie) i rzeczywisty powrót do kraju :]

bódyń 25.07.2018 16:50

Dukat twierdzi, ze Velez dostawal regularnie przelewy. Tylko nie powiedzial, czy to byla cala pensja czy część:)

silver03 25.07.2018 17:02

Ma się wrażenie jakby każda strona mówiła pół-prawdy.

Charlie 25.07.2018 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1510612)
w internetach twierdzą że "horom curkę"

:P

Informacje o chorobie córki Veleza pojawiły się już zimą.

krzysztofff 25.07.2018 17:40

Kiko na skauta?najpierw trzeba mu aktualny kontrakt placic!

arti 25.07.2018 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1510627)
Kur***stwo czystej wody, rechotem losu nazwałbym w tym przypadku jakąś ciężką kontuzję (więzadła, złamanie) i rzeczywisty powrót do kraju :]

Uwolnić się od tego kto Ci nie płaci za robotę tj. kur..?:) mało kto zna (ja nie) kulisy więc po co te złorzeczenia? moim zdaniem się dogadali-był filmik żeby obie strony zakończyły to z twarzą, a teraz Wisła udaje oszukaną i udaje, że macha szabelką, a wpisy zrobionych w konia kibiców mogą Velezowi nagwizdać... niektórzy z Was brali za dobrą monetę wywiad sprzed miesiąca czy 1,5 o rozmowach nt. przedłużenia kontraktu. przestańcie wreszcie dawać się robić w konia w taki sposób. wszystko w zasadzie wporzo, a miesiąc potem kibice zbierają na stadion o ktokolwiek kto ma jakąś ofertę ucieka gdzie się da... nie dotarło jeszcze do Was, że D&S są totalnie niewiarygodni?

serek.c2 25.07.2018 18:27

Czyli nie znasz kulisów, ale wyrok wydajesz. Logiczne.

brylant17 25.07.2018 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1510638)
Uwolnić się od tego kto Ci nie płaci za robotę tj. kur..?:) mało kto zna (ja nie) kulisy więc po co te złorzeczenia? moim zdaniem się dogadali-był filmik żeby obie strony zakończyły to z twarzą, a teraz Wisła udaje oszukaną i udaje, że macha szabelką, a wpisy zrobionych w konia kibiców mogą Velezowi nagwizdać... niektórzy z Was brali za dobrą monetę wywiad sprzed miesiąca czy 1,5 o rozmowach nt. przedłużenia kontraktu. przestańcie wreszcie dawać się robić w konia w taki sposób. wszystko w zasadzie wporzo, a miesiąc potem kibice zbierają na stadion o ktokolwiek kto ma jakąś ofertę ucieka gdzie się da... nie dotarło jeszcze do Was, że D&S są totalnie niewiarygodni?

Kolonia hiszpańska w Wiśle się kończy został jeszcze Imaz, wcale się nie zdziwię jak za chwilę i Imaz odejdzie

bódyń 25.07.2018 19:20

A tu na weszlo o velezie z ciekawym zrzutem ekranu z rozmowa z kibicem (powod chorej corki byl podstawiony)

http://weszlo.com/2018/07/25/velez-wisla-saloniki/

dynek.pl 25.07.2018 19:35

A tu wywiad z Velezem -> http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...bnie,13366276/

Nie wiem czemu ale bardziej mu wierzę.

wisniaTSW666 25.07.2018 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1510645)
A tu wywiad z Velezem -> http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...bnie,13366276/

Nie wiem czemu ale bardziej mu wierzę.

A Ty byś zrobił coś takiego i mówił o swojej córce że jest chora itp? Ja bym nie był w stanie to przyciąga złe moce... dlatego nie wierzę w jakies Club order...

Patryko 25.07.2018 20:11

Hmm... czytam wypowiedzi ex. viceprezesa na tt, czytam te artykuły nt. Veleza i przyznam szczerze, że ręce mi trochę opadają. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że zmusili go do zasłaniania się rzewną historyjką o chorej córce, przecież to przekracza granice jakiejkolwiek przyzwoitości. Niespecjalnie przepadam za naszym zarządem (obecnym i byłym), ale jakość ciężko mi sobie wyobrazić, że zdobyliby się na coś tak podłego.

Papier przyjmie wszystko, wystarczy pokazać przelewy bankowe na konto Veleza (które wg. słów Dukata były przelewane na czas właśnie ze względu na córkę) i raz na zawsze sprawę wyjaśnić.

wiśnia 25.07.2018 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1510645)
A tu wywiad z Velezem -> http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...bnie,13366276/

Nie wiem czemu ale bardziej mu wierzę.

Ktoś tutaj perfidnie okłamuje kibiców, albo nasz były vice albo Velez.
Fran twierdzi ,że filmik powstał na życzenie zarządu aby kibice się nie czepiali, zrzeka się części należnych pieniędzy a na resztę poczeka bo rozumie trudną sytuacje klubu. Dzisiejszy Komunikat Pani rzecznik jak na dłoni widać jest pod publiczkę.....ludzie nie macie za grosz honoru.

bódyń 25.07.2018 21:02

Velez pewnie musi mowic ze klub wiedział inaczej by wyszlo, ze oszukiwał przy rozwiazywaniu kontraktu.
Ale skoro Dukat bral udział w ty duza szansa, ze klamie lub cos spieprzyl

LucjuszWielki 25.07.2018 21:07

"Wybierając ofertę Arisu Velez uznał, że nadal będzie daleko od domu, ale za to będzie mógł regularnie wysyłać żonie pieniądze."

"to chociaż przysyłaj regularnie pieniądze”

ZARAZ ZARAZ ! To co piłkarz na poziomie 2 ligi hiszpanskiem gdzie priorytetem jest zdrowie dziecka i wątpliwe aby wydawł hajs na furty i kasyno zyje od pierwszego do pierwszego???

Nie no bądźmy poważni,,... chłop ma bańke euro na koncie i czeka na 8k euro miesiac w miesiac??? Ktoś wieÂŽzy w te brednie powielane przez Mige??

Zobaczymy jak z Bascha bedzie

Guzik 25.07.2018 21:14

Zarabia 4 razy więcej niż przeciętny Hiszpan i twierdzi że brak mu stabilizacji bo klub mu płaci nie reguralnie, sorry ale to jest bajka bo nawet jak jest poślizg to góra 3 miesiące a koniec końców i tak całość otrzyma

LucjuszWielki 25.07.2018 21:22

Oczywiście, nie wierze w takie bzdury... Zaraz ktoś wyjedzie: że ma swoje wydatki LOL to jak ma wydatki przed leczeneim córki? BZDURY!!! Jakby zarabiał 1k euro to można łykać... sory, brednie, Miga po raz kolejny się kompromituje pisząc takie bujdy...

Zona czeka na pieniadze z pl... Co to k... stan wojenny i Polska gdzie mąż z USA 100 dolców przesyła i paczka z bananami i pomarańczami robi??

czaro 25.07.2018 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1510650)
Ale skoro Dukat bral udział w ty duza szansa, ze klamie lub cos spieprzyl

Podobno jak Dukat wsiada do tramwaju, to szyny zmieniają bieg i ludzie zamiast do pracy, jadą na wy....ów.

Ludzie ogarnijcie się. Tyle razy uciekali z Wisły piłkarze. Za TS m.in.: Cierzniak, Mączyński, Carlitos, Llonch - za pół darmo, bo naciskali na transfer; albo za darmo, bo byli nielojalni. A teraz z góry zakładamy, że piłkarze, którzy grają tu góra rok i w niczym nie są z klubem związani są bardziej wiarygodni, niż osoby związane z klubem od lat.

Przy czym nie przesądzam, jak było - nie wiem. Być może prawda leży gdzieś po środku. I zgadzam się, Dukat bogiem zarządzania na pewno nie jest. Chodzi mi tylko o to, by krytyka była uzasadniona.

bódyń 25.07.2018 21:46

Generalnie co znaczy, ze zawodnik chce rozwiazac kontrakt? Jak mu klub nie placi to jest to prawnie umotywowane. W innych przypadkach to strzelanie focha czy mam "chorom curke". Filipiak pokazal w ciagu paru dni jak takie rzeczy sie zalatwia. Mam nadzieje, ze juz nikomu nie odpuscimy a slychac ze Basha chce rozwiazac kontrakt. Jak ktos go kupi to moze isc.

czaro 25.07.2018 21:48

To inna sprawa. Jednak, kiedy w kasie pustki nie ma za bardzo pozycji wyjściowej do próby sił.

Jagul 26.07.2018 07:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1510651)
"Wybierając ofertę Arisu Velez uznał, że nadal będzie daleko od domu, ale za to będzie mógł regularnie wysyłać żonie pieniądze."

"to chociaż przysyłaj regularnie pieniądze”

ZARAZ ZARAZ ! To co piłkarz na poziomie 2 ligi hiszpanskiem gdzie priorytetem jest zdrowie dziecka i wątpliwe aby wydawł hajs na furty i kasyno zyje od pierwszego do pierwszego???

Nie no bądźmy poważni,,... chłop ma bańke euro na koncie i czeka na 8k euro miesiac w miesiac??? Ktoś wieÂŽzy w te brednie powielane przez Mige??

Zobaczymy jak z Bascha bedzie

Co Cię obchodzi na co on wydaje swoje pieniądze i jakie ma priorytety? Jego pieniądze jego sprawa. Na pewno nie pochwalam jego działania (jeśli faktycznie grał kartą "chorej córki" i to z jego inicjatywy) ale szanujmy się.

Szkoda, że ludzie nie są tak chętni żeby wytykać pensje zarządowi ale do jakiegoś grajka łatwiej się do.......ić.

Don Donson 26.07.2018 08:06

Jest umowa, że masz płacić.
Nie płacisz - odchodzę.
Proste jak dupcenie i nie doszukujcie się etyki w biznesie bo jej tam nie ma - liczy się pieniądz.

emjot 26.07.2018 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1510636)
Informacje o chorobie córki Veleza pojawiły się już zimą.

tu nie chodzi o to co jak i kiedy
tylko co z tego wyszło


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl