![]() |
Najgorsze jest to, że nikt, od architektów, magistratu, ZiKiT - które budowę powinny nadzorować , na firmach odpowiedzialnych za skończenie budowy w terminie, nie będzie z tej całej farsy rozliczony. Skończy sie na przerzucaniu odpowiedzialności z jednych na drugich, a w końcu sprawa umrze śmiercią naturalną...
|
PAC moim zdaniem dopóki cały stadion nie zostanie skończony w całości, nie ma opcji żeby na Reymonta zawitali kibice gości
|
Cytat:
|
to ciekawe, w takim razie napisz jeśli możesz, gdzie będzie sektor przyjezdnych i od którego meczu można się spodziewać gości.
|
Cytat:
|
po co nam cały stadion jak połowy nie możemy wypełnić w całości, wstyd trybuna wschodnia na meczu z ruchem wypelniona w 20 procentach
|
Cytat:
|
Cytat:
Może zejdą z ceną, będzie cieplej, Wisła będzie grała dobrą piłkę i będzie lepsza frekwencja..oby. |
14 tys szału nie robi, ale:
- w piątek zawsze mniej - mecz z Podbeskidziem zniechęcił pikników - max jest chyba 18 tys, więc ąż tak mało nie było - zmino jak w dupie eskimosa - przeciwnik z dołu tabeli Oczywiście wolałbym, żeby w kasie zabrakło biletów ale jest jak jest :) Myślę, że jak będzie otwarty cały stadion, to również ceny biletów zjadą trochę w dół. |
zimno? haha zimno mi bylo to bramki na 2:1 potem juz mi bylo goraco jak w lecie ale macie racje trybuna E wyglada dramatycznie jak jest tak pusta
|
Cytat:
|
Być może na mecz z Widzewem, ale to nic pewnego.
Co do frekwencji na stadionie po jego otwarciu, to wzrośnie z kilku powodów: - otwarty zostanie sektor VIP, gdzie sprzedawane będą miejsca businessowe. 1638 bardzo drogich miejsc, które się powinny sprzedać bez większych problemów. Na Legii na podobny sektor bilety chodzą za 666/1000zł, fakt tam mają business klub, ale u nas zorganizowanie restauracji w środkowej części trybuny zachodniej nie jest niemożliwe. Kwestia tego, jak klub podejdzie do sprawy, a powinien podejść poważnie, bo można na tym zarobić. -zwolnione zostaną miejsca na II poziomie trybuny wschodniej obecnie zajmowane przez prasę, ta przeniesie się na własny sektor trybuny zachodniej. Dojdą też kolejne atrakcyjne miejsca na II poziomie trybuny zachodniej. - otwarty zostanie sektor gości - możliwe będą obniżki cen biletów No i ludzie będą mieć świadomość, że stadion jest gotowy. W chwili obecnej część rezygnuje, bo sądzi, iż stadion jest niegotowy, są jakieś niedogodności no i brak było poważnej kampanii marketingowej. Te 24tys ludzi średnio jest do ściągnięcia. Trzeba tylko reklamy i wyników sportowych. |
Wczoraj mecz pierwszy raz na narożniku - konkretnie F. Mam jedno bardzo ważne pytanie. Po prostu ta kwestia mnie zmiażdzyła. Czemu nie ma na trybunie F toalety męskiej zamkniętej, w sensie normalnego kibla tylko i wyłącznie pisuary. Z ciekawości podszedłem do stewardów z pytaniem, gdzie mogę skorzystać z takiego miejsca to byli zaskoczeni, ponieważ na trybunę E nie mogli mnie wpuścić, a na F jest tylko taka toaleta w dodatku jedna.
Czy to spełnia wymogi UEFA ? Nie wydaje mi się. Bo co jeśli przyjechałby do nas Włoch, Niemiec czy Holender i w przerwie nie spasowałaby mu kiełbaska i chciał się jej pozbyć? Chyba by się załamał. |
Powinienes zesrac sie w gacie a potem pozwac klub o szkody moralne :)
A wlasciwie to miasto by klub nie jest wlascicielem obiektu. |
Cytat:
Przy wejściu na balkon. Jedno z wielu "drobiazgów" na stadionie, które trzeba dopracować. |
Cytat:
Ja bym wprowadził zasadę, że na mecz tzw.atrakcyjny może kupić bilet w normalnej cenie tylko osoba która ma wykupione min 5 biletów na inne mniej atrakcyjne mecze. Dla innych stawka promocyjna 300 zł najtańszy. Może by to frekwencji jakoś specjalnie nie podniosło ale klub by nieźle zarobił bo "na Legię" wypada iść więc pewnie tłum fanatyków od przypadku i tak by wyłożył kasę. Nikt mi nie powie, że 35 zł na narożnik ( najtańsza opcja nie licząc G bo to miejsce dla dopingujących a nie dla każdego) to jest jakaś nieosiągalna suma. Co do właściwego tematu - z rozmów z wykonawcami na północnej do zakończenia wielu istotnych prac daleka droga. Może się zdarzyć, że wpuszczą kibiców przed zakończeniem rzeczywistym pełnych zakresów robót. To jest powszechna praktyka np w przypadku centrów handlowych. Niby działa a "pod spodem" dłubią jeszcze pół roku. Nie wiem tylko czy to może przejść na stadionie gdzie z założenia są imprezy o podwyższonym stopniu ryzyka. Realnie nie widzę kibiców na północnej wcześniej niż w maju ale w sumie nie takie cuda się już zdarzały. Będzie może presja żeby oddać "na sztukę" żeby w mediach ładnie wyglądało a robota sobie będzie szła dalej. |
Cytat:
Przy normalnym wychodzeniu po meczu z Ruchem z G2, trwa to ok......20 min...w czasie paniki, była by masakra...:evil: I nie ważne ile jeszcze potrwa budowa stadionu-te rozwiązania pozostaną.....do najbliższego meczu w P.E lub daj Bóg L.M...tylko co wtedy? Gramy bez D i G?:idea: |
Ostatnie derby w ekstraklasie bez kibiców gosci... WSTYD !!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
Trybuna G to jest ok 6700? Czy jaka pojemność? D, E i F to łącznie 12 tyś? Bo wczoraj G było pełne ale 7 tyś na pozostałych trybunach... Hmm tam było tyle przestrzeni że można się było gonić po tej trybunie, E27, E17 puściutkie... Dobity był środek górnego piętra, ale reszta nie. |
Cytat:
http://www.stadionwisly.info/aktualn...zla_widocznosc Cytat:
|
mnie zastanawia od dluższego czasu co za debil (i nie przepraszam) wymyslił latarnie na środku drogi między wschodnią a parkiem czyli na ul Reymana.wczoraj jeden gość zaliczył taka czólkiem,że się lekko wygięła.dobrze,że był twardy i nie padł
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z G2 wychodzimy tylko jednym zejściem..a do fosy trzeba by się dostać wrazie czego z XXXII rzędu;)....wydaje mi się, że z D swego czasu, szybciej się wychodziło....Tak czy siak...wymogów raczej nie spełniamy;)
|
Czyli chcecie powiedzieć że wczoraj na D E F było 8 tys kibiców czyli 3/4 pojemności było zapełnione... :D
|
Cytat:
|
Przepraszam że rozmywam, ale coś takiego udało mi się nabazgrać...
http://libuszewski.pl/pictures/z-01-obtulowicz.jpg Może nie jest to wierne odwzorowanie, ale chodziło mi o to aby podkreślić charakter nowego stadionu |
Chciałem iść kiedyś na narożnik zobaczyć z ciekawości jak to wygląda, ale już nie musze. Dzięki! ^^
|
Zaje...ste ! :)
|
Cytat:
A co ze zdjeciami z budowy, faktycznie juz w pewnym momencie zabronili wszystkim wchodzic na teren budowy? Ty robiles bardzo dobre zdjecia, bo niestety Ci z oficjalnej to malo pojecia o fotografi maja, tak poprostu sobie pstrykaja.. |
Super. Podoba mi bardzo jak rozrysowałeś dach :)
|
Jeśli nie masz nic przeciwko, to od razu drukuje i wkładam w antyramke!!Idealnie sie skomponuje na ścianie z rysem trybuny przedwojennej :)
http://historiawisly.pl/wiki/images/...zualizacja.jpg Posiada ktoś może taką rysowana wizualizacje stadionu z czasów 1953 - 2000 ? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
@LukL
Brak telebimów. (: Kreska całkiem fajna, podkreślająca jakim nonsensem jest ten cały okrąglak. |
W tym momencie żeby wejśc na plac budowy i porobić zdjęcia trzeba mieć zgodę od ZiKITu ;]
|
Wystraszyli się że ktoś dokumentuje ich buble. Taka wczesna komuna.Co się dziwić jak prezydent komuch to i takie obyczaje
|
Nie wiem czy ktoś wrzucił, ale jutro jest czat z prezydentem Krakowa:
http://www.krakow.pl/informacje/5561...ezydentem.html Można się przypomnieć :) |
Wiadomo czy telebimy ruszą na meczu z Widzewem, były już jakieś testy?
|
Cytat:
|
I moje przewidywania stały się faktem - trybuna zachodnia na Legii została ukończona wcześniej od naszej zachodniej, mimo że jej budowa wystartowała ponad rok później. Brawo Polimex, brawo ZIKIT!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl