Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

dostuffca 04.12.2008 21:14

Lewandowski jeszcze na ławce ale już komentatorzy wprowadzają fazę na zbawiciela :)

rafalek 04.12.2008 21:19

Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....

ToTylkoJa 04.12.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 638137)
Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....

to już było przerabiane. Maciej Iwański komentuje tak każdy mecz z udziałem polskiej drużyny. Nie ma to znaczenia, czy gra Legia, Wisła czy Lech. Więc po co po raz n-ty wracać do tego samego?

gigant 04.12.2008 21:22

"Strzelcie ****om gola" słyszałem, mam nadzieję że jutro sarzało i stec odpowiednio się do tego odniosą, bo po meczu z Totenhamem zrobili aferę na całą Polskę.

rafalek 04.12.2008 21:27

No nie.......ale teraz się Depor zdenerwuje i im puknie 3...oby

jgw 04.12.2008 21:28

Zaczął o Wiśle Iwański gadać i strzelili gola :/

piotrek chicago 04.12.2008 21:29

1-1 ale akcje godna uwagi i oklaskow. ojjjj rozkrecili sie w koncowce mogli juz wygrywac bo alcje na 110%

LeBlanc 04.12.2008 21:30

Lech to może wygrać.

Lechista69 04.12.2008 21:31

Lech przegra, oni maja dusze przegranych :)!

Ikki 04.12.2008 21:33

Lech ma szansę to wygrać... widać, że walczą, że mają okazje...
Wynik jednak w drugiej połowie całkowicie otwarty...

rutek 04.12.2008 21:33

a ja im życze wygranej i awansu

szczebrzeszcz 04.12.2008 21:40

może kogoś zainteresuje
Zilinia Radolskyego wygrywa z Aston Villą 2:1 na wyjeździe :p do 20 min wygrywali 2:0

jova 04.12.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 636004)
Arboleda, jova a na co Ci on? na ligę?, bo przecież jak się zetknie z lepszym przecienikiem to wali babol za babolem. Odsyłam do bramek CSKAA.

całe szczęście, że Depor to leszcze... :>

Maciuś 04.12.2008 21:40

Arboleda i Stilic zajebiscie graja.

born2b3k 04.12.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rutek (Post 638149)
a ja im życze wygranej i awansu

jo tysz :-p

iiYama 04.12.2008 21:45

Stilic jest za dobry na naszą ligę. Magicznie zakręca piłę.

Deportivo chyba trochę odpuściło w pierwszej połowie, jak się nie obudzą Lech ma szansę wygrać to spotkanie.

Widać że Hiszpanie lepsi technicznie, ale determinacja, siła i zdecydowanie po stronie Kolejorza.

Generalnie dobry mecz gospodarzy.

harthausen 04.12.2008 22:22

całkiem niezłe okazje bramkowe Lecha a skuteczność grajków no wypisz wymaluj jak naszych w wielu meczach tej rundy.

Po takich meczach kibice drużyny, która powinna wygrać a udało jej się tego nie zrobić mają niesmak.
Ciekawe, co poznaniaczki dziś po meczu będą odczuwać :)

PS. Nancy - CSKA 3-3 , gdy to się utrzyma, to tak czy tak europejskie emocje w wykonaniu polskich drużyn w tym sezonie się kończą

kiju.ts 04.12.2008 22:34

lech 1-1
nancy 3-4 !!!

ToTylkoJa 04.12.2008 22:35

CSKA prowadzi 4-3. A przy wyniku remisowym w Nancy, nic nie jest jeszcze przesądzone

Luu... 04.12.2008 22:41

moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/

Arturo Qr2nów 04.12.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 638191)
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/

To nie tylko Ty wtopiłeś. Ogólnie dzień cudów w sporcie...

jasnyGwint 04.12.2008 22:45

jak wygląda sytuacja Lecha ? mają szanse na awans ? jakie ?

ToTylkoJa 04.12.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 638193)
jak wygląda sytuacja Lecha ? mają szanse na awans ? jakie ?

z tego co mówili na tvp2, to wygrana dwoma golami daje awans Lechowi bez względu na to, co się będzie działo w drugim spotkaniu

ja_ka_ 04.12.2008 22:49

Tak jest, żeby awansować Lech musi w Rotterdamie wygrać dwiema bramkami.

sq 04.12.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 638196)
z tego co mówili na tvp2, to wygrana dwoma golami daje awans Lechowi bez względu na to, co się będzie działo w drugim spotkaniu

a jeśli w meczu Deportivo-Nancy nie bedzie remisu to jakakolwiek wygrana Lecha daje awans Lechowi

eye63 04.12.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 638196)
z tego co mówili na tvp2, to wygrana dwoma golami daje awans Lechowi bez względu na to, co się będzie działo w drugim spotkaniu

Nie. Tam była mowa, że jeśli wygrają dwa mecze (Depor, Feyenoord) to mają awans. Teraz muszą wygrać mecz z Feyenoordem i liczyć, że ktoś wygra w meczu Depor-Nancy. Jeśli będzie remis w tym meczu, to Lech musi przynajmniej jedną bramką wygrać, popatrz na tabelę, to będziesz wiedział dokładnie - co jeszcze wtedy musi się wydarzyć lub wygrać dwoma bramkami - wtedy awansuje kosztem Deportivo.

gooro3333 04.12.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 638191)
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/

Po pierwsze nie obrazaj lodowek a po drugie 3pln to jak na bukmacherke smieszne stawkin :D

Rybka fan :) 04.12.2008 22:53

tak więc mają realną szansę na wyjście z grupy, podobnie jak my mieliśmy pare lat temu, też grając ostatni mecz z Feyenoordem.

djjamajczyk 04.12.2008 22:53

ha ! obiektywnie muszę powiedzieć że gre Lecha mi sie bardzo podobała , szybka , odważna póki mieli parę. mam nadzieję że nabiją nam jeszcze punktów troche :D wg. zasługiwali na zwycięstwo

sq 04.12.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro3333 (Post 638203)
Po pierwsze nie obrazaj lodowek a po drugie 3pln to jak na bukmacherke smieszne stawkin :D

jakby nie bał się potęgi Lecha to by obstawił 2.000 zł hehehehehheeh
no ale nie był widać pewien kh kh kh

ToTylkoJa 04.12.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 638202)
Nie. Tam była mowa, że jeśli wygrają dwa mecze (Depor, Feyenoord) to mają awans. Teraz muszą wygrać mecz z Feyenoordem i liczyć, że ktoś wygra w meczu Depor-Nancy. Jeśli będzie remis w tym meczu, to Lech musi przynajmniej jedną bramką wygrać, popatrz na tabelę, to będziesz wiedział dokładnie - co jeszcze wtedy musi się wydarzyć lub wygrać dwoma bramkami - wtedy awansuje kosztem Deportivo.

no nie wiem, czy wystarczy wygrać jednym golem, gdy będzie remis w drugim meczu. W tvp2 mówili o dwóch golach, a nie dwóch meczach

tofik 04.12.2008 22:56

Ha! Pisałem, że remis będzie. :D Właściwie to mogli nawet wygrać, bo to Depor na wyjazdach cienkie.

jasnyGwint 04.12.2008 22:59

to znając ich szczęscie remis w meczu Depor-Nancy jest pewny, trzeba będzie sie udać do bukmachera :>

ToTylkoJa 04.12.2008 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 638216)
to znając ich szczęscie remis w meczu Depor-Nancy jest pewny, trzeba będzie sie udać do bukmachera :>

właśnie remis w tym meczu jest pożądany. Bo przy wygranej którejś z tych drużyn Lechowi styka wygrana jedną bramką z Feyenoordem


1. CSKA Moskwa 4 4 0 0 12-4 12
2. AS Nancy..... 3 1 1 1 8-6 4
3. Deportivo La .3 1 1 1 4-4 4
4. Lech Poznań .3 0 2 1 4-5 2
5. Feyenoord... 3 0 0 3 1-9 0

igortsw 04.12.2008 23:02

Noo dzisiaj Lech pomimo remisu faktycznie niezły mecz. W ogóle całe spotkanie oglądało się dość fajne akcje z obu stron, wartka akcja... Swoją drogą spodziewałem się troche więcej po Lewandowskim w końcówce a tu lipa :P Według mnie remis z Feyenordem i Pyry odpadją...

maTyS. 04.12.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 638191)
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/

to widze nie tylko Twoje zmartwienie.Lech zagrał dobry futbol brakło im trochę zimnej krwi i szczęścia bo sytuacje mieli.no cóż jak to w zwyczaju polskich drużyn bywa jeszcze mecze w grupie sie nie zaczęły a już trzeba się żegnać:Dchociaż chyba nie wszystko jest jeszcze przesądzone.

TSNH 04.12.2008 23:06

Frajersko stracili tą bramke na początku i odrazu mieli pod góre, ale + za to że grają ofensywanie no i podjeli walke do końca

SV_ 04.12.2008 23:09

Deportivo vs Nancy - remis | Feye - Lech - wygrana Lecha 2 bramkami
Wtedy wchodzi CSKA - Nancy - Lech

Deportivo vs Nancy - wygrana czyjakolwiek | Feye - Lech - wygrana Lecha jakakolwiek
Wtedy wchodzi CSKA - Depo/Nancy - Lech

ToTylkoJa 04.12.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 638226)
Deportivo vs Nancy - remis | Feye - Lech - wygrana Lecha 2 bramkami
Wtedy wchodzi CSKA - Nancy - Lech

Deportivo vs Nancy - wygrana czyjakolwiek | Feye - Lech - wygrana Lecha jakakolwiek
Wtedy wchodzi CSKA - Depo/Nancy - Lech

a co będzie w takim przypadku?
Feyenoord 0-1 Lech
Depor 1-1 Nancy

wchodzi Lech czy Depor w takiej sytuacji?

Galileo 04.12.2008 23:13

oj chyba kibice Amiki czują ogromny niedosyt, Depor. potwierdziło słabą dyspozycję na wyjazdach i gdyby nie ta szczęśliwie zdobyta bramka na początku meczu, Lech spokojnie mógłby to spotkanie wygrać. A i tak przecież Kuchenki miały co najmniej pięć okazji do zdobycie gola, i tylko wyjątkowemu braku szczęścia a może umiejętności mogą cieszyć się jedynie z jednego punktu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl