![]() |
Przypomnę tylko, że do piątku te 2 cymbały mają złożyć wyjaśnienia w sprawie kupna Wisły do PZPN. Jak to spierdo.lą lub wpadną na genialny pomysł pokombinowania z dokumentami to może grozić nam odebranie licencji.
|
Cytat:
Art. 18 kodeksu spółek handlowych § 2. Nie może być członkiem zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej albo likwidatorem osoba, która została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwa określone w przepisach rozdziałów XXXIII-XXXVII Kodeksu karnego oraz w art. 585 10 , art. 587, art. 590 i w art. 591 ustawy. Przestępstwa dotyczące wiarygodności dokumentów (w tym podrobienie czy posłużenie się podrobionym dokumentem) to rozdział XXXIV k.k. |
Janexks89 pisze na TT, że Meresiński szuka ludzi do zarządu i nie ma żadnego drugiego dna, tj nie lata po palmach, siłowniach, sądach ani niczym innym.
Nie szukajmy na siłę sensacji i nie dawajmy pożywki warszawiakom, żydom, amikorzom i reszcie tałatajstwa!! |
Jak tak dalej pójdzie, to dzięki tym dwóm kombinatorom wypier.dolą nas z Ekstraklasy na zbity pysk.
|
Cytat:
Cytat:
Ale ogólnie niewesoło to wygląda... |
Cytat:
a pozywke daje Meresinski ze swym (hahaha) partnerem biznesowym p. Citko |
Cytat:
Wszyscy sympatyzujemy/lubimy/przyzwyczailiśmy się do Wisły (niepotrzebne skreślić) i kierując się dobrem klubu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: te dwa-trzy tygodnie to hańba dla tego klubu. Wizerunkowa porażka. Właściciele olali nas ciepłym moczem, gówno mnie obchodzi co tam wie kilku "kumatych". Wisła to nie kilka osób tylko przynajmniej te kilkanaście tysięcy stałej ekipy na stadionie, to pokolenia dziesiątek czy setek tysięcy ludzi których już z nami nie ma- ludzi wielkich jak i szarego bezimiennego tłumu, to nasze dzieci które powinny mieć możliwość oglądania sukcesów o jakich nam się nawet nie śniło. W imieniu ich wszystkich powinniśmy dać kolesiowi jeszcze pare tygodni a potem jeśli tak dalej będzie to go wywieźć na furmance do Balic, wybrać najdalszy lot i opłacić bilet w jedną stronę. No ale lepiej wymyślać jakieś warszawskie medialne spiski i rozsiewać paranoje niż konkretnie rozmawiać o transparentności i rzetelności? |
Miała być jutro konferencja, ale nie będzie. Transfery również miał być. Czego miało nie być? Coraz większy bałagan. Meresiński dolewa tylko benzyny do ognia. Możliwe, że nigdy się nie wypowie i będzie bawić się w Cupiała. Nie ten poziom panie Jakubie
|
Cytat:
|
Tak jak napisałem. Wierzę, że odkręcicie kurek z kasą,
ale zmieńcie słupa bo roznosi fetor. Edit: to jedyne racjonalne biznesowo i wizerunkowo rozwiązanie (bo nie przypuszczam, żeby honor tutaj odgrywał rolę). |
No ale z drugiej strony unikając otwartego wystąpienia, zwielokrotnia tą wrogą atmosferę w trybie przyśpieszonym. Jak teraz słyszę, że goście, którzy tydzien temu mieli pomysł na postawienie klubu na nogi... według niejakiego JanexKSa chodzą i............ =====> SZUKAJĄ <===== ludzi do zarządu............. to co mamy sobie myśleć????
Podziwiam to grono entuzjastów i optymistów w tym temacie. Oby Wam to rzeczywistość wynagrodziła. Póki co nijak nie jestem Was w stanie zrozumiec. |
Cytat:
dzieki Bogus za ten cyrk, naprawde zabawnie wyszlo ale moze dalo by sie to odwolac jeszcze? :mysli: |
ALE TO BOGUSLAW CUPIAL ZGOTOWALI WISLE TEN LOS to o co ten placz .Wracajac do tematu oni byli bardziej zaskoczeni ze sie udalo niz my ,podejrzewam ze zadnych sponsorow nie bylo i nie ma .Po prostu ten numer w Kielcach sie nie udal ale w Krakowie juz TAK .
|
Eh.. Męczące to juz wszystko zaczyna być. Chciałbym wyłączyć internet i obudzić sie za miesiąc i zobaczyć na czym stoimy. Cos co ma być pasja i odskocznia - wykańcza. Na pracy sie skupić nie można, jadę na urlop kupiłem jakiś drogi internet w tel. żeby być na bieżąco... Masakra, niech to wreszcie sie skończy i będzie trochę światła na to wszystko.
Stawiam na to, w kwestii konferencji, ze mieli gotowy skład zarządu, ale w miarę wypływania rewelacji, panowie elegancko podziękowali za występ w świetle kamer obok pana JM i firmowania zabawy swoim nazwiskiem. Więc szukają dalej. Pewnie tez transfery sie przeciągają. |
Mozna tez przypomnic, ze nasz "dobrodziej" napsiał ksiązke pt "Wrogie przejecie" co ma wymowny tytul przy obecnych zawirowaniach.
http://ksiegarniaszkolnapwn.pl/ksiaz...,80116400100KS Fragment z tej strony "Nigdy nie wiadomo, co los przygotował za życiowym zakrętem. Warto się jednak odważyć, by to sprawdzić, zwłaszcza jeśli ma się do stracenia dorobek życia… Demokracja i kapitalizm mają to do siebie, że potrafią ukryć złodziejstwo pod wieloma różnymi nazwami. Jedni nazywają je przejęciem, dla innych jest to transfer dużej ilości kapitału bez wiedzy organów państwowych. Złodziejstwo zawsze jest jednak złodziejstwem, jedynie bardziej lub mniej wyrafinowanym. Łatwiej zawsze coś komuś zabrać niż postarać się o to samemu i bez znaczenia pozostaje, czy zabierają barbarzyńcy, czy ludzie ubrani w luksusowe garnitury." Chodzą sluchy ze drugie wydanie będzie mieć tytuł "Autobiografia":)) |
Najgorsze jest to, że oni sami się kompromitują, sami się pogrążają i sami odbierają sobie resztki jakiejkolwiek wiarygodności u osób u których jeszcze tę wiarygodność (czy może raczej wiary w taką wiarygodność) mają. Odwołanie tej konferencji przyczyni się jedynie do podsycenia plotek i fatalnej atmosfery, która od momentu przejęcia Wisły przez Meresińskiego się utrzymuje.
|
Wygląda to coraz gorzej. Moje obawy o to że domniemani sponsorzy nie chcą by do nazwy ich firmy przyklejiło się nazwisko pana M. są coraz większe. Info o sponsorach i transfery miały przykryć pytania o przeszłość. Nie wyszło to i konfy nie ma
|
|
Cała ta sytuacja bardzo dziwnie wygląda. Może to tak właśnie miało być, że klub ma upaść, wyzerować wszystkie długi. Nawet SKWK dalej cicho siedzi, prawie jak "nasz" prezes.
|
Tak mnie naszło przed chwilą...
Co się dzieje z naszym klubem? :( Wisła Kraków Witamy, Czego konkretnie dotyczy pytanie? Pozdrawiamy Pytanie które zadaje sobie każdy kibic Wisły. A mianowicie od przejęcia Wisły przez pana Jakuba Meresińskiego nie wiadomo kompletnie nic a nic co się dzieje i będzie działo z naszym klubem. Wisła Kraków to nie pierwszy lepszy warzywniak tylko klub z tradycjami i piękną historią. Dziwi mnie oraz innych kibiców fakt że nie było żadnej oficjalnej konferencji prasowej. A jeśli miała być to została odwołana. Niedługo minie miesiąc czasu. Wisła Kraków Witamy, Zdajemy sobie z tego sprawę. Będziemy starali się jak najszybciej wyznaczyć nowy, jak najbliższy termin konferencji. Pozdrawiamy |
Cytat:
Zwracam uwagę, że SKWK to jedyne grono, z którym nowi właściciele byli łaskawi się skomunikować. Kto wie czy faktycznym właścicielami klubu nie są przypadkiem osławieni panowie w krótkich spodenkach. |
Jesli masz racje a tego tez sie chyba najbardziej boje to....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To już bardziej prawdopodobne, że potrzebowali dowolnego klubu jako słupa dla lewych akcji finansowych, ale czy wtedy Citko ryzykowałby całą swoją karierą menedżerską? |
Przypomina to model obecnie panujący w naszej polityce. Wybrani przedstawiciele a z drugiego siedzenia rządy.
|
niech ten spektakl durnych oświadczeń, zapowiedzi, odwołań się skończy bo jest mi przykro jak widzę to co się dzieje z klubem o 110letniej tradycji
|
....a... "Beavis and Butthead do a Football Club"
|
Cytat:
|
Byłem na początku pełen nadziei. Z każdym dniem moja nadzieja malała. Kolejne informacje o JM tylko to potęgowały.
Moja nadzieja całkiem zgasła po przeczytaniu informacji że domniemani sponsorzy to znajomi JM. Jak ja to widzę. Podpisują umowę sponsorską dajmy na 2 mln zł. Gościu wpłaca na wejście jakieś 100-200 tys po czym żadna kolejna wpłata nie wpływa. JM dzwoni do koleżków z pytaniem dlaczego nic nie wpływa? "Wiesz Kuba my teraz mamy swoje problemy, swoje wydatki wiec jak coś nam więcej skapnie to Wam puścimy" i taka sytuacja co miesiąc.... Teraz odwołanie konfy dolało czary mojej goryczy.... Szczerze to źle to wygląda... |
Cytat:
Jak już wcześniej ktoś wspominał do całej tej układanki podejrzanych osób, ziomali JM nie pasuje Citko... |
Cytat:
Jednak sprawa zrobiła się zbyt głośna i pora na plan B. Muszą go jeszcze tylko wymyślić. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Generalnie wydaje mi się to co napisał wolfy więcej niż prawdopodobne.
|
Cytat:
|
Na koniec ktoś taki jak JW czy AP odkupi klub i okaze sie zbawicielem . hahaha Uwielbiam takie rozgrywki.
|
Cytat:
Konferencja pewnie odwołana bo nowi właściciele chcą wreszcie czymś błysnąć (sponsorzy, transfery?), a na dzień dzisiejszy pewnie nic nie zostało podpisane. Bez tego konferencja byłaby pewnie w 90% poświęcona przepytywaniu Meresińskiego o mature i wyłudzanie VAT-u co jest zupełnie kontr produktywne w obecnej sytuacji. |
Stało sie to co podejrzewałem, konferencja odwołana. Nie ma ani obiecanych transferów ani sponsora. Panowie M i C są z każdym dniem coraz mniej wiarygodni. Zaskakujące jest też milczenie SKWK i samego Dunina, który powinien wiedzieć co nieco, bo oprócz zagadkowego "quo vadis Wisło" nic wiecej nie ujawnił.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl