Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

JoeyLG 09.03.2009 14:18

Dokładnie JohnnyH ma racje, najważniejsze aby osoby decydujące o tym który projekt bedzie "zastosowany", zachowały umiar i estetyke w wyborze i wtedy bedzie gites :D

buczo1985 09.03.2009 15:12

moze lepiej byloby pomysleć o koncepsji współgrajacej z przyszłą trybuną A i B? jakieś gustowne rozłożenie napisu?

PhantomRanger 09.03.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 689635)
Mogli by jakiś plan widowni udostępnić, bo później się może okazać ze to co ładnie wygląda na papierku, trudno będzie ułożyć z krzesełek

Co racja to racja. Sam chętnie był spróbował swoich sił. Mam już nawet pewną wizje tego, ale pewnie będe musiał ją zachować dla siebie :) Wracając jednąc na budowę to nawet sprawnie idzie im to układanie tego zbrojenia.

element 09.03.2009 15:58

proste Wisła (góra) Kraków (dół) i obok tego obowiązkowo rysy twarzy Henryka Reymana.

rafalek 09.03.2009 16:13

A czy aby na pewno zwycięska propozycja zostanie umieszczona na trybunie? Nie pisze tam o tym ani słowem. Może to jest po prostu taki konkurs jak ten na nowy stadion Wisły na www.stadiony.net ?

sayek89 09.03.2009 16:13

Pozwoliłem sobie na zrobienie wstępnego projektu jak by to wyglądało gdyby... Tak więc napis WISŁA umieścił bym na górze a napis KRAKÓW na dole. Tylko że jest mały szczegół który utrudnia wykonanie takiego szyku napisów. KRAKÓW ma 6 liter, a WISŁA 5. Na rysunku widać że ładniej było by gdyby te żółte schody nie przecinały na pół litery tak jak to ma miejsce na sektorze D z Białą Gwiazdą, tylko tak aby litery umieszczone były pomiędzy schodami. Niestety w takim przypadku napis KRAKÓW nie zmieści się na dole gdyż sektory są tak rozmieszczone ( co widać na rysunku) Wychodzi z tego że aby napis WISŁA KRAKÓW mógł powstać litery muszą być przecięte na pół przez żółte schody co wygląda mało elegancko.

http://img9.imageshack.us/img9/277/beznazwy1aou.jpg

Mam nadzieje że zrozumieliście moją intencje ;)

Ewentualnie można napis WISŁA dać na całą szerokość trybuny i to by było najlepsze.

dannato 09.03.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 689717)
A czy aby na pewno zwycięska propozycja zostanie umieszczona na trybunie? Nie pisze tam o tym ani słowem. Może to jest po prostu taki konkurs jak ten na nowy stadion Wisły na www.stadiony.net ?

wyraźnie jest w regulaminie napisane, że może wykorzysta może nie.

Suszanin 09.03.2009 16:26

Cytat:

Tylko do 6 kwietnia można zgłaszać propozycje w konkursie „Zostań pomysłodawcą wzoru tworzonego przez krzesełka na trybunie wschodniej Stadionu Miejskiego Wisła Kraków” ogłoszonym przez Biuro ds. Euro 2012 wspólnie z klubem sportowym Wisła Kraków S.A. Rywalizacja ma charakter ogólnopolski i jest skierowana do osób prywatnych.

Prace można nadsyłać w wersji elektronicznej (maksymalnie 5mb) na adres mailowy: [email protected] lub składać osobiście w siedzibie Biura ds. Euro 2012 przy ul. Grunwaldzkiej 8 w Krakowie.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.
Regulamin konkursowy dostępny jest na stronach: www.krakowgo.pl, www.wisla.krakow.pl

Ze strony SKWK !!!

element 09.03.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 689719)
Niestety w takim przypadku napis KRAKÓW nie zmieści się na dole gdyż sektory są tak rozmieszczone ( co widać na rysunku)

Wszystko się zmieści i praktycznie wszystko można ułożyć, tylko trzeba mieć łeb do tego, zajmować się tym, posiadać dobry program do grafiki i oczywiście znać jego obsługę perfekcyjnie.


Raczej im nie chodzi o tego typu projekty



to pewnie będą tego typu projekty co stadionu na stadiony.net
na bardzo wysokim poziomie, do którego Obłutowiczowi jest daleko.

dynek.pl 09.03.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 689719)
Pozwoliłem sobie na zrobienie wstępnego projektu jak by to wyglądało gdyby... Tak więc napis WISŁA umieścił bym na górze a napis KRAKÓW na dole. Tylko że jest mały szczegół który utrudnia wykonanie takiego szyku napisów. KRAKÓW ma 6 liter, a WISŁA 5. Na rysunku widać że ładniej było by gdyby te żółte schody nie przecinały na pół litery tak jak to ma miejsce na sektorze D z Białą Gwiazdą, tylko tak aby litery umieszczone były pomiędzy schodami. Niestety w takim przypadku napis KRAKÓW nie zmieści się na dole gdyż sektory są tak rozmieszczone ( co widać na rysunku) Wychodzi z tego że aby napis WISŁA KRAKÓW mógł powstać litery muszą być przecięte na pół przez żółte schody co wygląda mało elegancko.

http://img9.imageshack.us/img9/277/beznazwy1aou.jpg

Mam nadzieje że zrozumieliście moją intencje ;)

Ewentualnie można napis WISŁA dać na całą szerokość trybuny i to by było najlepsze.

Tlo pod "I" i "Ł" moglby byc niebieskie i wtedy bylby to wzor jak jednego z naszych szalikow.

Hudy 09.03.2009 18:15

jak dla mnie patrząc na krzesełka na D i E projekt mógłby wyglądać:
http://i44.tinypic.com/30s95ya.jpg
lub miazga:
http://i41.tinypic.com/35ingcn.jpg

oczywiście przedstawiam tylko swój pomysł:)))

Gwiaździsty 09.03.2009 18:45

Wydaje mi się, że ważniejszy od napisu na przyszłej C jest napis na trybunie, która powstanie w miejsce obecnych trybun A i B. A to dlatego,że TV umieszczona będzie na trybunie C i pokazywać będzie obraz przeciwległej trybuny (obecnych A i B). I tam przydałby sie fajny projekcik, tak żeby cały światy widział, gdy będzie łączenie np. trenującychprzygotowujacych sie do meczu piłkarzy.

picasso 09.03.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 689810)
Wydaje mi się, że ważniejszy od napisu na przyszłej C jest napis na trybunie, która powstanie w miejsce obecnych trybun A i B. A to dlatego,że TV umieszczona będzie na trybunie C i pokazywać będzie obraz przeciwległej trybuny (obecnych A i B). I tam przydałby sie fajny projekcik, tak żeby cały światy widział, gdy będzie łączenie np. trenującychprzygotowujacych sie do meczu piłkarzy.

a skąd wiesz gdzie będą kamery?miejsca dla VIP maja być na A B. nie spotkałem się chyba nigdzie aby kamery pokazywały trybunę z lożami.transmisje są raczej pokazywane od tamtej strony.

dannato 09.03.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 689810)
Wydaje mi się, że ważniejszy od napisu na przyszłej C jest napis na trybunie, która powstanie w miejsce obecnych trybun A i B. A to dlatego,że TV umieszczona będzie na trybunie C i pokazywać będzie obraz przeciwległej trybuny (obecnych A i B). I tam przydałby sie fajny projekcik, tak żeby cały światy widział, gdy będzie łączenie np. trenującychprzygotowujacych sie do meczu piłkarzy.

Totalna bzdura - Kamery będą na głównej trybunie - czyli dzisiejszym A/B.
Na tej trybunie - także w związku z tym, że znaczna jej część będzie zajęta stanowiskami prasowymi oraz sektorem VIP - nie planuje się żadnego napisu.

As 09.03.2009 19:05

nie nam sie na fotografii ale wydaje mi sie ze kamery musze byc ustawione tak jak to jest obecnie zeby ewentualnie zachodzace slonce nie swiecilo prosto w kamere.

Gucio25 09.03.2009 19:30

a tu pomysł mojego znajomego:

proponuje na dole napis PZPN, a u góry (bo dolna trybuna i tak bedzie pewnie zwykle pusta) ustawić kibiców w barwach Wisły w napis "JEBAĆ".
niby piękne ładne, wszyscy by nas pochwalili, że takie pokojowe i w ogóle...
...dopóki by kibice na góre nie weszli. :D
już widze jak Lato otwiera stadion, chwali ułożenie krzesełek, potem zdziwienie czemu wszyscy na góre sie pchają... a potem pokazówka i Lato sam by te krzesełka wydzierał, za zadyme go zamkną. :D

:lol:

sandbender 10.03.2009 00:11

Dannato
Ty wyglądasz na gościa co jest mocno (zawodowo?) związany z tematem budowy stadionu, więc może wiesz bo może się o obracasz w "kręgach".
Są jakieś plany dotyczące "wystroju wnętrz"? Będzie jakaś ogólno-stadionowa koncepcja, z jakimś leitmotivem np. w postaci białej gwiazdy, odpowiednio dobraną kolorystyką, oryginalnym liternictwem itp, czy raczej wszystko najtańszą farbą, na biało, i najtańsze samoprzylepne znaczki z napisem "Wyjście"?

A dwa to jeżeli chodzi o muzeum, to podobne: dwie gablotki i trzy zdjęcia na ścianie, czy też mozna się spodziewać jakiegoś nowoczesnego projektu ewewntualnie konkursu?

Wojtas 10.03.2009 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 689844)
a tu pomysł mojego znajomego:

proponuje na dole napis PZPN, a u góry (bo dolna trybuna i tak bedzie pewnie zwykle pusta) ustawić kibiców w barwach Wisły w napis "JEBAĆ".
niby piękne ładne, wszyscy by nas pochwalili, że takie pokojowe i w ogóle...
...dopóki by kibice na góre nie weszli. :D
już widze jak Lato otwiera stadion, chwali ułożenie krzesełek, potem zdziwienie czemu wszyscy na góre sie pchają... a potem pokazówka i Lato sam by te krzesełka wydzierał, za zadyme go zamkną. :D

:lol:





:lol: pomysł genialny :lol: pisze sie na niego.


Dorównywał by akcjii jak Legia Polonii kamienną przemalowała :lol: to tez była beka



P,S ktos pisal ze na nowym stadionie kamery maja byc na C.......to jakies pewne info???Bo jak to prawda to lipa,90 minut w trakcie transmisjii bedzie mecz z piknikami w tle....

andalemono 10.03.2009 00:39

Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)

Mako 10.03.2009 00:44

A Ty myślisz, ze na nowym C będzie tak żywiołowo jak dawniej? Kamery pewnie beda na nowym A,B ale, nie oszukujmy sie na nowym C bedzie zapewne standard zbliżony do A,B.

Kurt 10.03.2009 01:52

Cytat:

Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)
I tak i nie. Z jednej strony nie musieliby w ogóle robić wzorów. Biała Gwiazda na trybunie fanatycznej, a na reszcie stadionu normalne czerwone krzesełka, ja bym się nie obraził. Ewentualnie napis Wisła. Inną sprawą jest że jak już robią ten konkurs to nagrody to jakaś kpina. Chyba jak był konkurs na koncepcje stadionu Wisły na polskiestadiony.pl czy innej stronie, (na prywatnej stronie) dla zwycięzcy były przewidziane 3000 zł. Z czym do ludzi. Kpiną jest bilet na pojedeńczy mecz. Mogliby się postarać chociaż o karnet na mecze Wisły na jesień. Aż taka bida żę łaskawie dają jeden bilet... i zestaw Kraków GO, który przez cały okres gry Wisły w Eurolidze i PLKK można było wygrać, dzięki wrzuceniu piłki za 3 do kosza... i nie był to zestaw wybitnie atrakcyjny. Nawet potraktowałbym go jako zbędny balast do domu. Jednym słowem marketing w wydaniu naszych działaczy czy to klubowych czy miejskich...

dannato 10.03.2009 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 690116)
I tak i nie. Z jednej strony nie musieliby w ogóle robić wzorów. Biała Gwiazda na trybunie fanatycznej, a na reszcie stadionu normalne czerwone krzesełka, ja bym się nie obraził. Ewentualnie napis Wisła. Inną sprawą jest że jak już robią ten konkurs to nagrody to jakaś kpina. Chyba jak był konkurs na koncepcje stadionu Wisły na polskiestadiony.pl czy innej stronie, (na prywatnej stronie) dla zwycięzcy były przewidziane 3000 zł. Z czym do ludzi. Kpiną jest bilet na pojedeńczy mecz. Mogliby się postarać chociaż o karnet na mecze Wisły na jesień. Aż taka bida żę łaskawie dają jeden bilet... i zestaw Kraków GO, który przez cały okres gry Wisły w Eurolidze i PLKK można było wygrać, dzięki wrzuceniu piłki za 3 do kosza... i nie był to zestaw wybitnie atrakcyjny. Nawet potraktowałbym go jako zbędny balast do domu. Jednym słowem marketing w wydaniu naszych działaczy czy to klubowych czy miejskich...

1. Nie podoba się regulamin i nagrody - nie startuj - nikt nie każe.
2. Chcesz zorganizować konkurs i dać 3.000zł nagrodę - nikt Ci nie broni.

3. W konkursie chodzi raczej o zabawę i koncepcję, jakiś ciekawy pomysł - który może posłużyć później, przy wyborze krzesełek na trybunę. Nie ma tu mowy o zamówieniu żadnego profesjonalnego projektu graficznego. TO MA BYĆ ZABAWA, szczególnie liczę na młodszych kibiców.

4. Jakby chciano napisać WISŁA KRAKÓW to by nie ogłaszano konkursu. Choć i tak nie wiadomo, czy tak się nie skończy.

5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne.

6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że 'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.

Pozdrawiam,

Wrona 10.03.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 689826)
nie nam sie na fotografii ale wydaje mi sie ze kamery musze byc ustawione tak jak to jest obecnie zeby ewentualnie zachodzace slonce nie swiecilo prosto w kamere.


Masz rację. Tak jest właśnie ze względu na ruch słońca nad stadionem, i z tego wynika również przepis UEFA odnośnie umieszczenia kamer na stadionach, z czym problem ma np. Stadion Śląski. Ale zdaje się że rozwiązali to tam przy pomocy dachu (na razie projektu).
Główne kamery na pewno będą tam gdzie teraz.

leszekm 10.03.2009 09:26

Prezydent nie boi się komisarza ani wstrzymania inwestycji

"Ale mamy ogólnoświatowy kryzys. Czy trzeba będzie zrezygnować z budowy stadionów, dróg czy linii tramwajowych.

- Nie ma żadnego zagrożenia dla inwestycji. Podpisuję umowę na budowę trybuny zachodniej stadionu Wisły. W miniony piątek minął termin zgłaszania ofert na budowę stadionu Cracovii i zgłosiło się 17 wykonawców, spośród nich wybierzemy 5 do drugiego etapu. Na przełomie maja i czerwca zwycięzca przetargu rozpocznie budowę tego stadionu. Będą realizowane planowane inwestycje drogowe i komunikacyjne. Budżet skonstruowaliśmy bardzo ostrożnie, biorąc pod uwagę, jak pan to nazwał, ogólnoświatowy kryzys, co dla miasta oznacza ewentualne zmniejszenie planowanych dochodów. Jeżeli dostaniemy od rządu tyle środków, ile było obiecane, to nie powinno być problemów..."

http://www.krakow.pl/prasowka/?art_id=8911

andalemono 10.03.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 690128)
(...)
5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w

mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest

grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne.

6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą

zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że

'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.

Pozdrawiam,

Rozumiem, że to był apel do młodszej czesci forum, która może nie wiedzieć jak funkcjonują atrakcyjne gadżety w firmach.
Że idziesz do marketingu, Hi darling! mam wieczorem stype, rzuć mi brelok, kalendarzyk, podłokietnik i breloczek...
Ciekawe czy prywatnie naprawdę wierzysz w to co napisałeś. Jeśli tak to pozwól, że dorzucę się do waszego 'za.......u' i podwoję wartość nagród, dorzucając 200. Numer konta proszę na priw, a Wy dalej - w imię dobrej zabawy koncepcyjnej - róbcie z ludzi frajerów ;-)
Jesteśmy dumą tego miasta z ogólnopolskim konkursem, opatrzonym oszałamiającym regulaminem i budżetem 50ojro na ojro 2012.

Również pozdrawiam.

matt_21 10.03.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 690104)
Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)

To i tak jest duży postęp, bo logo na D zrobili na podstawie prac ludzi z forum, w tym moich, a podpisali ten projekt nazwiskiem jakiegoś kogoś od siebie, kto jeszcze pewnie wziął za to kasę. Nie żebym narzekał na Gwiazdę, ale mogli wtedy napisać, że: "na podstawie prac z http://wislakrakow.com/forum a nie Pan X, Biuro projektowe jakieśtam. Bo pomysł pochodził z tego tematu: http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=746. I jakoby nie chodzi tu o kasę a oto, że ktoś coś sobie przypisał czego nie wymyślił.

Co do aktualnego konkursu, to teraz zasady są jasne, chcesz kasę zajmij się czym innym, chcesz wchodząc na stadion widzieć trybunę zaprojektowaną przez ciebie, no to otwierasz program graficzny i działasz. Ja zapewne jak znajdę chwilkę to coś im podeślę.

dannato 10.03.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 690160)
Rozumiem, że to był apel do młodszej czesci forum, która może nie wiedzieć jak funkcjonują atrakcyjne gadżety w firmach.
Że idziesz do marketingu, Hi darling! mam wieczorem stype, rzuć mi brelok, kalendarzyk, podłokietnik i breloczek...
Ciekawe czy prywatnie naprawdę wierzysz w to co napisałeś. Jeśli tak to pozwól, że dorzucę się do waszego 'za.......u' i podwoję wartość nagród, dorzucając 200. Numer konta proszę na priw, a Wy dalej - w imię dobrej zabawy koncepcyjnej - róbcie z ludzi frajerów ;-)
Jesteśmy dumą tego miasta z ogólnopolskim konkursem, opatrzonym oszałamiającym regulaminem i budżetem 50ojro na ojro 2012.

Również pozdrawiam.

Nagrodą są dwa bilety na mecz z Legią oraz piłka z autografami piłkarzy.
Gadżety są dodatkiem, o czym chyba zapominasz.

Po drugię - tak jak mówię - nagrody są jakie są i tyle - nie podobają Ci się - nie startuj.

szorstki 10.03.2009 11:45

Ja mam pytanie bo nie mogę sie doszukać tego w tym co na necie pokazano.
Trybuna jest piętrowa. A ile rzędów krzesełek ma dolna trybuna a ile górna ? Ile jest krzesełek pomiędzy tymi oczodołami wejściowymi ?

radekogi 10.03.2009 13:37

rzędów jest 18 na dole i 24 na górze. W sumie 42 rzędy na całej trybunie, przydałoby sie aby klub udostępnił jakis plan sektora, bo nie wiadomo ile krzesełek jest wzdłuż

4fan_player 10.03.2009 14:10

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10530

emailowiec 10.03.2009 14:14

Czyli wychodzi na to, że prezydent podpisał mimo braku zgody Rady Miasta? Czegoś tu nie rozumiem... Żeby potem nie było "cyrków" i kolejnych opóźnień przez to.

To po derbach stopniowa rozbiórka :)

FraMat 10.03.2009 14:43

Nie.
Nie jest już wymagana zgoda radnych na podpis Majchra

leszekm 10.03.2009 16:14

Umowa na trybunę zachodnią Wisły podpisana


Prezydent Krakowa podpisał umowę na realizację ostatniego elementu przebudowy miejskiego stadionu Wisły Kraków. Planuje się, że arena przy Reymonta do lata 2010 roku będzie dysponować kompletnie przebudowanymi trybunami na około 33 tysięcy widzów.

Po pokonaniu przeszkód formalnych, możliwe stało się podpisanie umowy na przebudowę trybuny zachodniej miejskiego stadionu Wisły Kraków. Wykonawca, Polimex Mostostal S.A., za kwotę nieco ponad 153 mln złotych – 8 mln mniej niż pierwotnie zakładano – wybuduje nie tylko miejsca dla widzów, ale także place, parkingi i drogi dojazdowe do stadionu.

Kraków od 2004 roku prowadzi kompleksową modernizację miejskiego stadionu przy ul. Reymonta. W 2006 roku oddano do użytku trybunę południową. Rok później zakończono prace przy trybunie południowej. Następnie wykonano nowoczesny pawilon multimedialny. W tym roku rozpoczęły się prace przy realizacji trybuny wschodniej (od strony Parku Jordana) wraz z narożnikami. Planuje, że miejski stadion Wisły Kraków będzie dysponował kompletnie przebudowanymi trybunami na 33 tysiące miejsc do czerwca 2010 roku. (M).

http://www.krakow.pl/komunikaty/?MOD...ow&kom_id=8505

Strzala 10.03.2009 16:20

Wy tez macie na kamerce noc od dwóch dni?

element 10.03.2009 16:25

Tak

PS.
http://www.youtube.com/watch?v=G0eCV...e=channel_page

Bobic 10.03.2009 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Strzala (Post 690294)
Wy tez macie na kamerce noc od dwóch dni?

Tak
100000 znaków

runner 10.03.2009 17:44

Kamerka nie działa poprawnie ...
Kiedy będą zalewać płytę fundamentową ?
Znacie jakiś harmonogram ?

Maciuś 10.03.2009 17:52

Kamera nie dziala bo cement wynoszą ;)

Coach 10.03.2009 18:04

Panie i panowie, na trybunie pojawiają się części żurawia :D
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10532

dynek.pl 11.03.2009 09:11

CO jest w ogole z zapleczem pod D, bo zadnych postepow nie widac ?
Trybuna jest czynna juz z 1,5 roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl