![]() |
Dokładnie JohnnyH ma racje, najważniejsze aby osoby decydujące o tym który projekt bedzie "zastosowany", zachowały umiar i estetyke w wyborze i wtedy bedzie gites :D
|
moze lepiej byloby pomysleć o koncepsji współgrajacej z przyszłą trybuną A i B? jakieś gustowne rozłożenie napisu?
|
Cytat:
|
proste Wisła (góra) Kraków (dół) i obok tego obowiązkowo rysy twarzy Henryka Reymana.
|
A czy aby na pewno zwycięska propozycja zostanie umieszczona na trybunie? Nie pisze tam o tym ani słowem. Może to jest po prostu taki konkurs jak ten na nowy stadion Wisły na www.stadiony.net ?
|
Pozwoliłem sobie na zrobienie wstępnego projektu jak by to wyglądało gdyby... Tak więc napis WISŁA umieścił bym na górze a napis KRAKÓW na dole. Tylko że jest mały szczegół który utrudnia wykonanie takiego szyku napisów. KRAKÓW ma 6 liter, a WISŁA 5. Na rysunku widać że ładniej było by gdyby te żółte schody nie przecinały na pół litery tak jak to ma miejsce na sektorze D z Białą Gwiazdą, tylko tak aby litery umieszczone były pomiędzy schodami. Niestety w takim przypadku napis KRAKÓW nie zmieści się na dole gdyż sektory są tak rozmieszczone ( co widać na rysunku) Wychodzi z tego że aby napis WISŁA KRAKÓW mógł powstać litery muszą być przecięte na pół przez żółte schody co wygląda mało elegancko.
http://img9.imageshack.us/img9/277/beznazwy1aou.jpg Mam nadzieje że zrozumieliście moją intencje ;) Ewentualnie można napis WISŁA dać na całą szerokość trybuny i to by było najlepsze. |
Cytat:
|
Cytat:
Ze strony SKWK !!! |
Cytat:
Raczej im nie chodzi o tego typu projekty to pewnie będą tego typu projekty co stadionu na stadiony.net na bardzo wysokim poziomie, do którego Obłutowiczowi jest daleko. |
Cytat:
|
jak dla mnie patrząc na krzesełka na D i E projekt mógłby wyglądać:
http://i44.tinypic.com/30s95ya.jpg lub miazga: http://i41.tinypic.com/35ingcn.jpg oczywiście przedstawiam tylko swój pomysł:))) |
Wydaje mi się, że ważniejszy od napisu na przyszłej C jest napis na trybunie, która powstanie w miejsce obecnych trybun A i B. A to dlatego,że TV umieszczona będzie na trybunie C i pokazywać będzie obraz przeciwległej trybuny (obecnych A i B). I tam przydałby sie fajny projekcik, tak żeby cały światy widział, gdy będzie łączenie np. trenującychprzygotowujacych sie do meczu piłkarzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Na tej trybunie - także w związku z tym, że znaczna jej część będzie zajęta stanowiskami prasowymi oraz sektorem VIP - nie planuje się żadnego napisu. |
nie nam sie na fotografii ale wydaje mi sie ze kamery musze byc ustawione tak jak to jest obecnie zeby ewentualnie zachodzace slonce nie swiecilo prosto w kamere.
|
a tu pomysł mojego znajomego:
proponuje na dole napis PZPN, a u góry (bo dolna trybuna i tak bedzie pewnie zwykle pusta) ustawić kibiców w barwach Wisły w napis "JEBAĆ". niby piękne ładne, wszyscy by nas pochwalili, że takie pokojowe i w ogóle... ...dopóki by kibice na góre nie weszli. :D już widze jak Lato otwiera stadion, chwali ułożenie krzesełek, potem zdziwienie czemu wszyscy na góre sie pchają... a potem pokazówka i Lato sam by te krzesełka wydzierał, za zadyme go zamkną. :D :lol: |
Dannato
Ty wyglądasz na gościa co jest mocno (zawodowo?) związany z tematem budowy stadionu, więc może wiesz bo może się o obracasz w "kręgach". Są jakieś plany dotyczące "wystroju wnętrz"? Będzie jakaś ogólno-stadionowa koncepcja, z jakimś leitmotivem np. w postaci białej gwiazdy, odpowiednio dobraną kolorystyką, oryginalnym liternictwem itp, czy raczej wszystko najtańszą farbą, na biało, i najtańsze samoprzylepne znaczki z napisem "Wyjście"? A dwa to jeżeli chodzi o muzeum, to podobne: dwie gablotki i trzy zdjęcia na ścianie, czy też mozna się spodziewać jakiegoś nowoczesnego projektu ewewntualnie konkursu? |
Cytat:
:lol: pomysł genialny :lol: pisze sie na niego. Dorównywał by akcjii jak Legia Polonii kamienną przemalowała :lol: to tez była beka P,S ktos pisal ze na nowym stadionie kamery maja byc na C.......to jakies pewne info???Bo jak to prawda to lipa,90 minut w trakcie transmisjii bedzie mecz z piknikami w tle.... |
Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców. Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle. Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-) |
A Ty myślisz, ze na nowym C będzie tak żywiołowo jak dawniej? Kamery pewnie beda na nowym A,B ale, nie oszukujmy sie na nowym C bedzie zapewne standard zbliżony do A,B.
|
Cytat:
|
Cytat:
2. Chcesz zorganizować konkurs i dać 3.000zł nagrodę - nikt Ci nie broni. 3. W konkursie chodzi raczej o zabawę i koncepcję, jakiś ciekawy pomysł - który może posłużyć później, przy wyborze krzesełek na trybunę. Nie ma tu mowy o zamówieniu żadnego profesjonalnego projektu graficznego. TO MA BYĆ ZABAWA, szczególnie liczę na młodszych kibiców. 4. Jakby chciano napisać WISŁA KRAKÓW to by nie ogłaszano konkursu. Choć i tak nie wiadomo, czy tak się nie skończy. 5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne. 6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że 'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie. Pozdrawiam, |
Cytat:
Masz rację. Tak jest właśnie ze względu na ruch słońca nad stadionem, i z tego wynika również przepis UEFA odnośnie umieszczenia kamer na stadionach, z czym problem ma np. Stadion Śląski. Ale zdaje się że rozwiązali to tam przy pomocy dachu (na razie projektu). Główne kamery na pewno będą tam gdzie teraz. |
Prezydent nie boi się komisarza ani wstrzymania inwestycji
"Ale mamy ogólnoświatowy kryzys. Czy trzeba będzie zrezygnować z budowy stadionów, dróg czy linii tramwajowych. - Nie ma żadnego zagrożenia dla inwestycji. Podpisuję umowę na budowę trybuny zachodniej stadionu Wisły. W miniony piątek minął termin zgłaszania ofert na budowę stadionu Cracovii i zgłosiło się 17 wykonawców, spośród nich wybierzemy 5 do drugiego etapu. Na przełomie maja i czerwca zwycięzca przetargu rozpocznie budowę tego stadionu. Będą realizowane planowane inwestycje drogowe i komunikacyjne. Budżet skonstruowaliśmy bardzo ostrożnie, biorąc pod uwagę, jak pan to nazwał, ogólnoświatowy kryzys, co dla miasta oznacza ewentualne zmniejszenie planowanych dochodów. Jeżeli dostaniemy od rządu tyle środków, ile było obiecane, to nie powinno być problemów..." http://www.krakow.pl/prasowka/?art_id=8911 |
Cytat:
Że idziesz do marketingu, Hi darling! mam wieczorem stype, rzuć mi brelok, kalendarzyk, podłokietnik i breloczek... Ciekawe czy prywatnie naprawdę wierzysz w to co napisałeś. Jeśli tak to pozwól, że dorzucę się do waszego 'za.......u' i podwoję wartość nagród, dorzucając 200. Numer konta proszę na priw, a Wy dalej - w imię dobrej zabawy koncepcyjnej - róbcie z ludzi frajerów ;-) Jesteśmy dumą tego miasta z ogólnopolskim konkursem, opatrzonym oszałamiającym regulaminem i budżetem 50ojro na ojro 2012. Również pozdrawiam. |
Cytat:
Co do aktualnego konkursu, to teraz zasady są jasne, chcesz kasę zajmij się czym innym, chcesz wchodząc na stadion widzieć trybunę zaprojektowaną przez ciebie, no to otwierasz program graficzny i działasz. Ja zapewne jak znajdę chwilkę to coś im podeślę. |
Cytat:
Gadżety są dodatkiem, o czym chyba zapominasz. Po drugię - tak jak mówię - nagrody są jakie są i tyle - nie podobają Ci się - nie startuj. |
Ja mam pytanie bo nie mogę sie doszukać tego w tym co na necie pokazano.
Trybuna jest piętrowa. A ile rzędów krzesełek ma dolna trybuna a ile górna ? Ile jest krzesełek pomiędzy tymi oczodołami wejściowymi ? |
rzędów jest 18 na dole i 24 na górze. W sumie 42 rzędy na całej trybunie, przydałoby sie aby klub udostępnił jakis plan sektora, bo nie wiadomo ile krzesełek jest wzdłuż
|
|
Czyli wychodzi na to, że prezydent podpisał mimo braku zgody Rady Miasta? Czegoś tu nie rozumiem... Żeby potem nie było "cyrków" i kolejnych opóźnień przez to.
To po derbach stopniowa rozbiórka :) |
Nie.
Nie jest już wymagana zgoda radnych na podpis Majchra |
Umowa na trybunę zachodnią Wisły podpisana
Prezydent Krakowa podpisał umowę na realizację ostatniego elementu przebudowy miejskiego stadionu Wisły Kraków. Planuje się, że arena przy Reymonta do lata 2010 roku będzie dysponować kompletnie przebudowanymi trybunami na około 33 tysięcy widzów. Po pokonaniu przeszkód formalnych, możliwe stało się podpisanie umowy na przebudowę trybuny zachodniej miejskiego stadionu Wisły Kraków. Wykonawca, Polimex Mostostal S.A., za kwotę nieco ponad 153 mln złotych – 8 mln mniej niż pierwotnie zakładano – wybuduje nie tylko miejsca dla widzów, ale także place, parkingi i drogi dojazdowe do stadionu. Kraków od 2004 roku prowadzi kompleksową modernizację miejskiego stadionu przy ul. Reymonta. W 2006 roku oddano do użytku trybunę południową. Rok później zakończono prace przy trybunie południowej. Następnie wykonano nowoczesny pawilon multimedialny. W tym roku rozpoczęły się prace przy realizacji trybuny wschodniej (od strony Parku Jordana) wraz z narożnikami. Planuje, że miejski stadion Wisły Kraków będzie dysponował kompletnie przebudowanymi trybunami na 33 tysiące miejsc do czerwca 2010 roku. (M). http://www.krakow.pl/komunikaty/?MOD...ow&kom_id=8505 |
Wy tez macie na kamerce noc od dwóch dni?
|
|
Cytat:
100000 znaków |
Kamerka nie działa poprawnie ...
Kiedy będą zalewać płytę fundamentową ? Znacie jakiś harmonogram ? |
Kamera nie dziala bo cement wynoszą ;)
|
Panie i panowie, na trybunie pojawiają się części żurawia :D
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10532 |
CO jest w ogole z zapleczem pod D, bo zadnych postepow nie widac ?
Trybuna jest czynna juz z 1,5 roku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl