Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

palikot 28.07.2011 20:04

:shock: !!!!!!!!

Ltuboja :lol:

Edit: Nie radovic... ten lamaga

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:05

Goooooool!

http://livemecz.com/transmisja.php

polski komentarz :D z "małym" opóźnieniem :D

Nehiar 28.07.2011 20:05

Hoho no to już Legia wygrywa :P

rafal777 28.07.2011 20:05

A nie mówiłe. Nie grają zle.

-ja123- 28.07.2011 20:05

1:0 Radovic

Bronex 28.07.2011 20:05

Oho Zaczyna się . 0-1 Radović

emj10 28.07.2011 20:05

Podanie pierwsza klasa.

krowczax 28.07.2011 20:05

MATKO BOSKO CZENSTOCHOSKO, JEZUSIE BRODATY

tego się chyba nikt nie spodziewał :U

iiYama 28.07.2011 20:05

Ale jajca :)

Wit.Ek. 28.07.2011 20:05

Ale jaja Gol...

Kolumbus 28.07.2011 20:05

no to som jaja

dawidTS 28.07.2011 20:05

Legia prowadzi,ale jaja.

filemon 28.07.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -ja123- (Post 1135671)
1:0 Radovic

Jaja jak berety :D
Brawo Legia. muszę powiedzieć. Teraz pewnie jeszcze większa obrona Częstochowy :D

qqq_b 28.07.2011 20:05

jeeeeeeeeeeeeeeeest !! mamy 1:0! Brawa. utrzymac to.

delukas96 28.07.2011 20:06

Legia prowadzi xd Przynajmniej rankingi podskoczą ^^

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:07

http://livemecz.com/transmisja.php

polski komentarz z "małym" opóźnieniem :D

speedfashion 28.07.2011 20:07

Turcy teraz zdziczeją i Legia pewnie jeszcze podwyższy.

zidanemarcin 28.07.2011 20:07

moze utrzymaja, awansuja i maciek zostanie :D

FajQ 28.07.2011 20:07

Jak Legia dowiezie do końca ten wynik to będą mieli więcej szczęścia niż my.Oni naprawdę NIC nie grają...

KOALIK 28.07.2011 20:09

Z trzech drużyn, Śląsk powinien tylko wygrać, a jako jedyny może nie wygrać... To się nazywa nieprzewidywalność.

jurukuru 28.07.2011 20:09

Jak to wpadło bo mi tnie :)?

Bronex 28.07.2011 20:09

W sumie niech wygrają Legioniści. Jak odpadną to Miklas wywali Skorżę i sprowadzą jeszcze trenera na jego miejsce.

flamengista 28.07.2011 20:09

Nie jest dobrze. Turki wyszły ospałe na II połowę, a teraz już zeszło z nich powietrze.

arti 28.07.2011 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1135649)
Sląsk grał dobrą piłkę. Odnosze wrażenie,że jakby trafili to później poszłoby jak z płatka. No ale tak to już jest, dobrze grasz i brakuje tego ostatniego. Z drugiej strony wypada zadać pytanie, ile to Sląskowi szczęście nie dopisywało a ile w przerwie zrobili działacze Sląska, aby ściągnąć porządnego napastnika, i podobnych chwil nie przeżywać. Bo to,że Cwielong będzie pudłował jest jasne jak słońce, więc ciężko rozeznać na co liczono wpuszczając go na murawę.

W przeciwieństwie po meczach z Dundee, teraz z optymizmem wyczekuje na mecze z Lokomotywą w Sofii. W sumie goście pod presingiem grać nie potrafią a dwa, Śląsk raczej coś ukłuje,bo nieźle mu się gra układa.

Różnie tam może być (moim zdaniem). Ch.j wie co ci Bułgarzy grają u siebie ponadto może być 30 stopni, może być lewy sędzia... Niezbyt widzę w Śląsku szybkiego napastnika na kontrę. Voskamp wiadomo że nie, a czy Diaz to pędziwiatr???
0-0 to najlepszy wynik z ch.jowych, ale oczywiscie w tej sytuacji trzeba strzelić coś w Sofii. Kto?Jak?

KrasnalFN 28.07.2011 20:09

Niekryty był Radović, dostał podanie może na 16 metr i sam na sam strzelił (bramkarz jeszcze dotknął piłkę, ale nie na tyle mocno, żeby wybić ją poza bramkę)

krsk 28.07.2011 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1135657)
Wiecie co mnie dziwi? Turcy rozpoczynaja sezon w połowie WRZEŚNIA a juz graja calkiem dobra pilke. Legia zaczyna w weekend i gra kompletną padake.

To niech Cię nie dziwi, bo o tym, że sezon zaczną w połowie września, to się dowiedzieli niecały tydzień temu :]

Birsa 28.07.2011 20:11

Niezłe jaja...
Na sopcastcie hula aż miło, trochę słąbsza jakość ale bez żadnego zacięcia :D

Antystenes 28.07.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1135694)
Nie jest dobrze. Turki wyszły ospałe na II połowę, a teraz już zeszło z nich powietrze.

masz racje..nie jest dobrze, jest zajebiście:-)

Voin 28.07.2011 20:14

http://www.ustream.tv/channel/tenis142
Tu sie nie scina w ogóle.

ItaloPolak 28.07.2011 20:15

Troche tam turecki znam i co do wymawiania nazwisk, dla turka takie nazwiska jak Rzezniczak, Wawrzyniak, czy Vrdoljak to piekło :D tak samo jak dla nas np. Belözoglu, Gümüsdal, Kelepircioglu czy Büyükkasik ;)

Antystenes 28.07.2011 20:15

ten czarny łysy murzyn na obronie w Gaziencie - jak jego godność? Dobry jest..

flamengista 28.07.2011 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1135681)
jeeeeeeeeeeeeeeeest !! mamy 1:0! Brawa. utrzymac to.

:shock:

Co "mamy"? Jak jesteś kibicem Legii, to wyraźniej to zaznacz. Choćby w podpisie.

jcts 28.07.2011 20:17

Ci Turcy wcale tacy silni nie są, przypominają mi trochę taką lepszą wersje Karabachu, biegają i biegają ale głównie bez celu. Litex o co najmniej klasę lepszy jest. No ale trzeba to umieć wykorzystać, na razie Legia gra to co Maciek chce, obrona+dzidy na 'Lutoboje' ;] No i prowadzą

palikot 28.07.2011 20:17

Manu to jest Boułtlin :lol:
.......ne masakra :lol:

filemon 28.07.2011 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1135704)
ten czarny łysy murzyn na obronie w Gaziencie - jak jego godność? Dobry jest..

http://www.transfermarkt.de/de/dany-...er_113938.html
ten? :)

WiślakMyślenice 28.07.2011 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1135704)
ten czarny łysy murzyn na obronie w Gaziencie - jak jego godność? Dobry jest..

Widziałeś kiedyś białego murzyna? :)

Voin 28.07.2011 20:19

Vrdoljak jeszcze by samobója strzelił :D

Birsa 28.07.2011 20:19

@qqq_b: Jeżeli jesteś za Wisłą to powiedz mi jedną rzecz. Kibicujesz Legii, której kibice śpiewają na nas "WTSK"? To tak jakbyś był za Craxą. Rozumiem, że można kibicować polskim klubom w pucharach, ale bez przesady...

szczepek19 28.07.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1135710)
Widziałeś kiedyś białego murzyna? :)

taki mały off ale ok... tak widziałem... Michael Jackson :D

power1928 28.07.2011 20:19

Turasy też nic nie grają Legia to samo. Ja legi nie kibicuje ale jakieś tam punkty dl Polski zdobędą. Jak dla mnie remis sprawiedliwszy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl