Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

dynek.pl 15.07.2011 12:04

Zawsze dostajemy najsilniejsza mozliwa druzyna - te losowanie sa bezsensu, gdyby Genk byl w naszej grupie to oczywiscie gralibysmy z Belgami.

AYALA 15.07.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1127046)
Lech na tym etapie to miał chyba Dinamo Tiblisi, przegrywając ze Spartą mieli wstęp do LE

Lech wygrał z Interem Baku,potem przegrał ze Spartą Prage a następnie grał mecze z Dnipro o awans do LE

milosz 15.07.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1127016)
Ochłońcie - puki co to prezentujemy się o krztynę lepiej niż Skonto.

.

Pisząc o wzorcowej głupocie miałem na myśli właśnie takie teksty jak ten powyżej .

Wyjaśnijmy sobie, PÓKI CO jesteśmy lepsi od Skonto o kilka klas, a kolejny rywal jest na naszym poziomie.
Jakie to szczęście że to nie nasi niektórzy "kibice" grają w pucharach bo przed każdym meczem mieliby spodnie pełne ... wiadomo czego.

Tenzen 15.07.2011 12:08

Mogren - Litex 1:2 (el. LM)
Skład Litexu:
Petar Zanev
Džamal Berberović
Hristo Yanev
Wellington
Thiago Miracema (71' Momchil Tsvetanov - gole: 77' 79')
Célio Codó (64' Svetoslav Todorov)
Georgi Milanov (78' Robert Flores)
Plamen Nikolov
Neboysha Yelenkovich(Kap.)
Nikolay Bodurov




Wisła - Litex 2:1 (Sparing)
Skład Litexu:
Aleksandrov
Barthe
Berberovic
Nikolov
Jelenkovic
Milanov
Rumenov (55' Zdravchev)
Tsvetanov
Popov
Todorov
Dermanovic (55' Nene)


Skład Wisły:
Pareiko
Lamey
Jaliens
Jovanović (60' Bunoza)
Paljić
Sobolewski
Wilk (46' Nunez)
Melikson (46' Kirm)
Małecki
Genkov (67' Boguski)
Iliev (67' Garguła)

Z tego sparingu z Litexem 6 zawodników Litexu zagrało w pierwszym meczu eliminacyjnym. Wisła natomiast wyszła w sparingu na Litex podstawowym składem. Nie było wtedy tylko Chaveza.

Nie ma wątpliwości, że to będzie całkiem inny mecz.

TommyTSW 15.07.2011 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1127057)
Lech wygrał z Interem Baku,potem przegrał ze Spartą Prage a następnie grał mecze z Dnipro o awans do LE

no tak pomyliło mi się, nie moj:-pe wspomnienia
czyli bezpośredni awans do LE gwarantuje 4 runda, 3 eliminacje?

Mario Nh 15.07.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1127052)
Nie wiem jak Wy ,ale ja sie na tym skrócie doliczyłem 3-ech bramek... :P Ta ostatnia była ze spalonego ?

Ps.Zobaczciie sobie reakcje strzelca po pierwszej bramce na zawodnika z nr.8 i potem nastepnego na tą samą ósemke...

Te rzeczywiście. Atmosfera musi być dobra w zespole :D

wojteqs80 15.07.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1127055)
Zawsze dostajemy najsilniejsza mozliwa druzyna - te losowanie sa bezsensu, gdyby Genk byl w naszej grupie to oczywiscie gralibysmy z Belgami.

Zgadza sie jak jeszcze nie bylo podzialu na koszyki losowalismy Barce albo Real, choć jesli chce sie grac w LM to taki Litex trzeba pokonać!!!

leszekm_ 15.07.2011 12:10

Dwumecz bez faworyta.

Tomy 15.07.2011 12:10

W Bułgarii zadowoleni wynikiem losowania:

http://translate.googleusercontent.c...tfVHnSDIrsZFNQ

Mario Nh 15.07.2011 12:13

Oby pogrążył ich Bułgar.

PANDEM0NIUM 15.07.2011 12:14

Bardzo dobrze że tak myślą. Jesli chłopakom wyjdzie mecz i zagraja na 100% koncentracji to zaskoczymy Bułgarów.

A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego.

Karherop 15.07.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1127060)
Mogren - Litex 1:2 (el. LM)

Z tego sparingu z Litexem 6 zawodników Litexu zagrało w pierwszym meczu eliminacyjnym. Wisła natomiast wyszła w sparingu na Litex podstawowym składem. Nie było wtedy tylko Chaveza.

Nie ma wątpliwości, że to będzie całkiem inny mecz.


popieram , choc sam skład też nie jest miarodajny , bo nie wiemy czy przed ostatnim meczem drużyna litexu nie została osłabiona kontuzjami itp

choć będziemy nieznacznym faworytem , mecz eliminacji LM już nie będzie zwykłym sparingiem w czasie przygotowań .

Najgorsze co teraz możemy zrobić to być pewnym awansu do następnej rundy , Wisła powinna zapomnieć o wyniku sparingu .

milosz 15.07.2011 12:17

Z wyników osiąganych w pucharach widać że Litex to drużyna własnego boiska. Kluczowy będzie więc pierwszy mecz.
Co do naszego sparingu to o wyniku trzeba szybko zapomnieć mając świadomość że rywale jednak zagrali w połowie rezerwami. Decydujące będzie nastawienie mentalne i tu liczę na to że w naszym składzie jest ...mało Polaków. Takie czasy.

PS. Oczywista wpierw obowiązkowo trzeba przejść Skonto.

W-U 15.07.2011 12:17

Witam serdecznie. Jestem kolekcjonerem Biletów z Europejskich Pucharów. Zwracam się do Was z prośbą, czy posiadacie może zbędne bilety z meczu SKONTO - WISŁA który moglibyście podarować mi do mojej kolekcji? Podobnie też szukam biletów ze spotkań domowych które Wisła zagra w Lidze Mistrzów na własnym stadionie. Jeżeli mielibyście więcej sztuk to bardzo również by mi się przydały, gdyż dzieki temu mogę dokonywać wymian z kolekcjonerami z zagranicy zdobywając inne bilety do kolekcji. Jeżeli ktoś wyrazi chęć pomocy to proszę o kontakt, najlepiej na gg: 5824205 Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony www.warrior-ustron.com pozdrawiam

TommyTSW 15.07.2011 12:19

na ten dwumecz to przedewszystkim potrzeba dobrej formy Małego, Meliksona i Genkova.

Karherop 15.07.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1127076)
na ten dwumecz to przedewszystkim potrzeba dobrej formy Małego, Meliksona i Genkova.


ja bym się martwił o formę obrońców , bo w przodzie to nawet rywale sami sobie mogą strzelić . Podstawa to gra defensywna .

PANDEM0NIUM 15.07.2011 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1127078)
ja bym się martwił o formę obrońców , bo w przodzie to nawet rywale sami sobie mogą strzelić . Podstawa to gra defensywna .

Otóż to.Mam nadzieje że Diaz zagra za Paljica a Jova za Jaliensa i będzie dobrze!

Porównajcie sobie transfery Litexu do naszych. To jak niebo a ziemia.

Aimable 15.07.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1127059)
Pisząc o wzorcowej głupocie miałem na myśli właśnie takie teksty jak ten powyżej .

Wyjaśnijmy sobie, PÓKI CO jesteśmy lepsi od Skonto o kilka klas, a kolejny rywal jest na naszym poziomie.
Jakie to szczęście że to nie nasi niektórzy "kibice" grają w pucharach bo przed każdym meczem mieliby spodnie pełne ... wiadomo czego.

Wolę, żeby mieli pełne gacie niż zlekceważyli przeciwnika i zafundowali nam powtórkę z rozrywki...

Bronex 15.07.2011 12:28

INDYK MYŚLAŁ O NIEDZIELI A W SOBOTĘ MU ŁEB UCIĘLI.

LUDZIE PRZEJDŹMY NAJPIERW TO SKONTO!!! PÓKI CO TO WSZYSTKO TAKIE Z GÓRY USTALONE NIE JEST.
W rewanżu nasza defensywa puści jeden/dwa farfocle ze stałych fragmentów i będziemy mieli bardzo cieplutko. Przepis na Wisłę jest bardzo prosty. Wystarczy ,żeby Pahars obejrzał mecz Śląsk-Wisła Kraków ostatni i odpowiedź ma gotową.

blanco 15.07.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1127070)

A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego.

?

Obejrzyj skrót , a potem się wypowiadaj . Litex szturmował bramkę rywali raz po raz , widać było różnicę kilku klas między tymi zespołami , w przeciwieństwie końcówki meczu Skonto-Wisła.
w III rundzie pewnie zagramy ultra defensivo , co Maaskant potwierdził meczem z Łotyszami , gdzie wystawił Sobola i Czarka.
Jednak moim skromnym zdaniem powinniśmy wyjść wysokim pressingiem, jestem pewny,że Litex będzie miał wtedy problemy jak my z Rapidem, bo po prostu nie będzie do tego przyzwyczajony. Nawet w sparingu z nimi w relacji czytałem,że kiedy Wisła wychodziła wysoko, Bułgarzy gubili się. Tu już jednak pole do popisu dla Maaskanta , choć jego decyzja może być tylko jedna.

CHICK-en 15.07.2011 12:30

Jak już napisałem na Shoutboxie - jeśli mamy srać w gacie przed każdym przeciwnikiem pokroju Skonto czy też Litexu to lepiej rezygnujmy z praw do występów w europejskich pucharach - bo to i tak bez sensu.

TommyTSW 15.07.2011 12:32

Litex też jeszcze nie awansował :D
obrócili losy spotkania w końcówce przegrywając 1-0 ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1127086)
?

Obejrzyj skrót , a potem się wypowiadaj . Litex szturmował bramkę rywali raz po raz , widać było różnicę kilku klas między tymi zespołami , w przeciwieństwie końcówki meczu Skonto-Wisła.
w III rundzie pewnie zagramy ultra defensivo , co Maaskant potwierdził meczem z Łotyszami , gdzie wystawił Sobola i Czarka.
Jednak moim skromnym zdaniem powinniśmy wyjść wysokim pressingiem, jestem pewny,że Litex będzie miał wtedy problemy jak my z Rapidem, bo po prostu nie będzie do tego przyzwyczajony. Nawet w sparingu z nimi w relacji czytałem,że kiedy Wisła wychodziła wysoko, Bułgarzy gubili się. Tu już jednak pole do popisu dla Maaskanta , choć jego decyzja może być tylko jedna.

My z Levadią też :D

Jago 15.07.2011 12:33

By wygrać ze Skonto wystarczy, by Mały nie wykonywał rzutów rożnych,wolnych, karnych. Nie wiem czemu on jest wybrany do ich wykonywania ale nie potrafi tego robić, te piłki to tzw ''baloniki'' trochę w stylu Pablo Alvareza, niech robi to Melikson,Garguła, ktokolwiek byle nie on, bo w ostatnim meczu nie mogłem patrzeć na te wszystkie wrzutki. Powinniśmy sobie poradzić ze Skonto a z mistrzem Bułgarii wszystko będzie zależeć od piłkarzy czy będą grać na 100% i będziemy widzieć walkę o każdą piłkę czy też odpuszczą i przejdą koło meczu.

Grantar 15.07.2011 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1127070)
A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego.

Jeden ze skrótów meczu jest bardzo mylący.

W drugim skrócie widać że Litex miał jeszcze kilka okazji do strzelenia goli:

http://www.youtube.com/watch?v=4yfw3tZqPvU

CH. 15.07.2011 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1127070)
Bardzo dobrze że tak myślą. Jesli chłopakom wyjdzie mecz i zagraja na 100% koncentracji to zaskoczymy Bułgarów.

A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego.

Troszke się nagrzaliście jakby mówili że są faworytami..
Zresztą to nie jest głos całej drużyny i ludzi mieszkających w Bułgarii tylko jednego zawodnika,a ktoś juz puszcza farmazony że "W Bułgarii są zadowoleni z losowania" , to tak jakby koleś z Bułgarii wyciął jeden post z naszego forum i uwazał je za głos ogółu, za wszystkich kibiców, piłkarzy, sztab szkoleniowy i 40 mln kraj ..


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1127060)
Mogren - Litex 1:2 (el. LM)
Skład Litexu:
Petar Zanev
Džamal Berberović
Hristo Yanev
Wellington
Thiago Miracema (71' Momchil Tsvetanov - gole: 77' 79')
Célio Codó (64' Svetoslav Todorov)
Georgi Milanov (78' Robert Flores)
Plamen Nikolov
Neboysha Yelenkovich(Kap.)
Nikolay Bodurov




Wisła - Litex 2:1 (Sparing)
Skład Litexu:
Aleksandrov
Barthe
Berberovic
Nikolov
Jelenkovic
Milanov
Rumenov (55' Zdravchev)
Tsvetanov
Popov
Todorov
Dermanovic (55' Nene)


Skład Wisły:
Pareiko
Lamey
Jaliens
Jovanović (60' Bunoza)
Paljić
Sobolewski
Wilk (46' Nunez)
Melikson (46' Kirm)
Małecki
Genkov (67' Boguski)
Iliev (67' Garguła)

Z tego sparingu z Litexem 6 zawodników Litexu zagrało w pierwszym meczu eliminacyjnym. Wisła natomiast wyszła w sparingu na Litex podstawowym składem. Nie było wtedy tylko Chaveza.

Nie ma wątpliwości, że to będzie całkiem inny mecz.

Mimo wszystko trzeba odliczyc Lameya, Jovanovica, Nuneza i Ilieva, ledwo raczkowali w Wiśle wtedy. Jeszcze jest mecze ze Skonto i trochę czasu na przygotowania. I powinno to lepiej wyglądać.
Zresztą.. to sparing.

Poza tym poczekajmy może na wyniki meczów Wisły i Litexu z rywalami :D

CHICK-en 15.07.2011 12:37

Morgen powinien dostać jeszcze parę bramek, ale niezłą robotę wykonał ich bramkarz :)

tommasi 15.07.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CHICK-en (Post 1127088)
Jak już napisałem na Shoutboxie - jeśli mamy srać w gacie przed każdym przeciwnikiem pokroju Skonto czy też Litexu to lepiej rezygnujmy z praw do występów w europejskich pucharach - bo to i tak bez sensu.

1906% poparcia , gdyby nie reforma Platiniego to teraz gralibysmy np. z Benfica a pozniej z Lyonem - wiec naprawde nie przejmujmy sie Liteksem . Chcac cokolwiek znaczyc w Europie MUSIMY z takimi klubami wygrywac.

Jago 15.07.2011 12:43

My po prostu po Levadiach,Karabachu, Dinamo Tbilisi, Valerendze boimy się już wszystkiego w wykonaniu naszych piłkarzy :D

kriswisla 15.07.2011 12:44

panowie jak Slask dalej przejdie i levski sofia to mamy wspolny wyjazd do bułgarii w tym samym czasie

CHICK-en 15.07.2011 12:45

@ Matti1231- Naprawdę w to wierzysz ?
@ tommasi - Dziękuję, dziękuję :D

Edson 15.07.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1127100)
panowie jak Slask dalej przejdie i levski sofia to mamy wspolny wyjazd do bułgarii w tym samym czasie

Nie Levski tylko Lokomotiv.

milosz 15.07.2011 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matti1231 (Post 1127096)
A to Litex już przeszedł Mogrena Budve, że wszyscy myślą o grze z tym zespołem ?
Przecież może się okazać , że parą III rundy będzie Skonto-Morgen

Taa, a może od razu taki finał LM (zakładając inne losowanie).

Galonek 15.07.2011 12:47

Z taką grą jak ze Skonto, z Liteksem nie mamy czego szukać. Skupmy się jednak na razie na rewanżu z Łotyszami.

kriswisla 15.07.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1127103)
Nie Levski tylko Lokomotiv.

soryy faktycznie lokomotiv:-D:-D:-D

dobra_bestia 15.07.2011 12:52

Legia i Śląsk mają trochę więcej szczęścia, ominęli najmocniejszych. Legia gra z kimś z pary FK Mińsk/Gaziantepspor, a Śląsk z kimś z pary FK Metalurg Skopje/PFC Lokomotiv Sofia. Zakładając że Śląsk przejdzie.

Litex był nierozstawiony, a Lokomotiv rozstawiony, ciekawe

Jak wygląda sytuacja z meczami na R22? możemy rozgrywać jak leci czy tylko do fazy grupowej, a potem zagadka?

milosz 15.07.2011 12:53

Oj, płaczki płaczki. Nic tylko narzekać.
Mistrzostwo Polski, źle styl nie ten. Zwycięstwo w pucharach też źle bo styl nie ten. Żenada.
"Nie od razu Kraków zbudowano", budujemy drużynę kolejnymi etapami, mamy okres przygotowawczy, ślepy by to zobaczył, ale nasze płaczki nic tylko wieszczą koniec świata.

Teqcontroller 15.07.2011 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1127107)
Z taką grą jak ze Skonto, z Liteksem nie mamy czego szukać. Skupmy się jednak na razie na rewanżu z Łotyszami.

Dokładnie.

Jeśli w rewanżu zaprezentują się na dobrym poziomie to można wtedy liczyć szanse z Mistrzem Bułgarii.

19sebawro06 15.07.2011 12:55

WISŁA/skonto - liteks/mogren
ŚLĄSK WROCŁAW/ dundee- m skopje/l sofia
legia- minsk/gaziantepspor

Losowania w tym sezonie europejskich pucharów nam sprzyjają. Wszystkie polskie drużyny mogły trafić o wiele gorzej. Mam nadzieje że ten sezon będzie przełomem pod względem zdobyczy punktowych do rankingu krajowego (liczę na Śląska i Wisłe bo legia mnie nie obchodzi)

milosz 15.07.2011 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1127119)
Dokładnie.

Jeśli w rewanżu zaprezentują się na dobrym poziomie to można wtedy liczyć szanse z Mistrzem Bułgarii.

Eeeee tam będzie coraz gorzej, zadowolony ??????

Ileż można pisać takie żenujące teksty, cały długi sezon przed nami ale nasi facho(f)cy juz piszą że nie mamy czego szukać i to na podstawie jednego meczu. Ręce opadają.

Grantar 15.07.2011 13:01

Litex ma dobrą obronę.
W 30 meczach ligowych stracili 13 bramek.

Wybaczcie że piszę o Litexie i Wiśle w następnej rundzie.
Dla mnie prawa Marphyego typu " Jeżeli coś nie może się udać - nie uda się napewno." są tylko żartem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl