Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

ChG 29.07.2010 20:55

Rewanż wygramy 1:0 i będzie nerwówka w karnych czy coś. :)

Evil_ 29.07.2010 20:55

Brawo Wiślacy :*

brawo przede wszystkim za świetne transfery! :) dla Jovanicia juz szykują miejsce w kadrze Serbii, Bunoza, huuu..do zimy pogra i jakaś bundesliga..

wolfy 29.07.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 947354)
Jirsak to jest ****a a nie rozgrywający. I **** nikt mi nie wmówi ze to jest rozgrywajacy.

Oglądałeś mecz? Bo po tym co napisałeś jestem pewien, że nie.

czera84 29.07.2010 20:56

I kto teraz kupi nam Łobodzińskiego??Chyba tylko Turcy

bridgeburner 29.07.2010 20:56

Małecki jedyny piłkarz z ambicją...
No ale przynajmniej wiemy gdzie jesteśmy

kibicwisły1906 29.07.2010 20:56

Małecki jest jedynym zawodnikiem z driblingiem... w Wiśle ale czasy nastały...

BRTS39 29.07.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 947348)
Byłem zwolennikiem Kasperczaka, ale po dzisiejszej żenadzie już przestałem nim być. Swoje 3 grosze dorzucił także zarząd który perfekcyjnie rozmontował obronę. Napiszę to bo to się w głowie nie mieści i mogę za to bana dostać, ale ****A MAĆ już nas Azerowie przegonili jakich ja czasów dożyłem. Jednak 5 lat nieinwestowania w zespół nie da się nadrobić w ciągu miesiąca. Tutaj Cupiał jest tak samo winny jak Kasperczak. Ja jak ten IDIOTA nie nauczony doświadczeniem wierzyłem, że nasza przygoda zakończy się na czwartej rundzie. [dobrze chociaż , że w STS nigdy polskich drużyn nie obstawiam]

Tu wsyzscy sa tak bardzo przywiazani do wsyztkiego. Jirsak poda , kochaja go ..... Pawełek wpuści nienawidzą. Wisła przegra trener won, Wisła wygra trener GIT.

CelticusABG 29.07.2010 20:57

hmmm.... ja się zastanawiam tylko czemu Garguła nie wszedł w 2 połowie tylko bezproduktywny Łobo...

I plus dla Małeckiego za zmianę...

szczaq21 29.07.2010 20:57

Nigdy mi sie nie stało ze w ciągu meczu całą paczke fajek wypaliłem. ja przez nich zawału dostane. Ale trzeba wierzyc w rewanż

_ukoL 29.07.2010 20:57

A ludzie będą mnie wyzywać, że nie trawię Kasperczaka. Pseudo trener.

wiślak1906forever 29.07.2010 20:58

Jeb.... Huj..............BEZ ŻADNEJ AMBICJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAły szacun Sobol szacun i na tym kończymy !
Kur...przecież tej pierd.... KIRM i jeb... Łobodziński oraz pan NApoleon xdd to są jakieś porażki totalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek kocha ten klub to wezmą na sprowadzają takie kur.....

p1c2u 29.07.2010 20:58

"Skandal, wstyd, afera, hańba!" - jak co roku.A to tylko polski poziom.

PanPlamka 29.07.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CelticusABG (Post 947369)
hmmm.... ja się zastanawiam tylko czemu Garguła nie wszedł w 2 połowie tylko bezproduktywny Łobo...

I plus dla Małeckiego za zmianę...

Tez sie nad tym zastanawialem. Doznal jakiejs kontuzji, ma uczulenie na pot czy to zmylka taktyczna Kasperczaka?

someonewisp 29.07.2010 20:58

Może w rewanżu zniszczą tych bezczelnych brudnych arabów!

wwf 29.07.2010 20:59

Jak nie przejdą Azerów to ja na miejscu Cupiała bym obniżył wszystkim pensje o 2/3. Rok temu powinni obciąć o 1/2 nie zrobili tego. W tym roku obcięcie o 2/3 a jak nie pasuje to do rezerw.

masterlag 29.07.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 947322)
A co wy chcieliście. Obrona brak zgrania. Linia pomocy brak zgrania. Przecież, to musi potrwać nim się dotrą i będą grali jak należy.

Weź mnie nie wku***** dodatkowo takim gadaniem.
Skoro [teoretycznie] są to profesjonaliści to mają grać. Rany Boskie! To tylko "jakiś" Karabach z Azerbejdżanu! Patrząc na papier to powinniśmy sobie łatwo poradzić a tu co? "Odwalamy Lecha" ... :-/
Ż e n a d a !

Macie te swoje transfery... Tak się wielu podniecało i proszę. Nagle Palijć, Bunoza się muszą zgrać i nie są wcale tacy the best... Sorry, ale przyszedł Żuraw, Palijć, mamy uczestnika MŚ, grzecznego Boguskiego a na skrzydle to mi się najbardziej podobał Małecki.
W ogóle, to nie chce mi się gadać, bo chyba ten temat za tydzień będzie nieaktualny (temat na forum).

Mam nadzieję, że na lige będzie to lepiej wyglądać.

Wypada przeprosić nie tylko kibiców, ale i pana Bogusia.

EDIT: *wwf*- hahaha x). Wiem, chciałeś dobrze, ale obniżka o 1/2 to większa strata (dla zawodników w tym przypadku) niż o 1/3 . . .

MłodyFCB 29.07.2010 20:59

Wisła to My i tyle !

martinius028 29.07.2010 20:59

Ale Żuraw tego karnego wykonał, w środek bramki po prostu beznadziejnie pamiętam jak w Celticu w serii rzutów karnych ładował po górnych rogach i to było coś. ;(

koyoot 29.07.2010 20:59

Tak naprawde to gdyby nie Jovanic to bysmy przegrali wyzej. Ogolnie to widze ze ci nowi pilkarze zagrali tak slabo bo nie sa zgrani z reszta druzyny. troche czasu im trza dac a bedzie lepiej.

W Baku MUSI zagrac stary sklad. Wygrac nastepny mecz musimy innego wyjscia nie widze...

BRTS39 29.07.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 947364)
Oglądałeś mecz? Bo po tym co napisałeś jestem pewien, że nie.

Możemy sie spierać czy zagranie kilku piłek w strone bramki przeciwnika to juz bycie rozgrywającym czy nie. Dla mnei rozgrywajacym jest conajmniej Garguła.

Kamell 29.07.2010 20:59

No i co? Jedyny Małecki ciągnął gre jak zawsze;). Wy chcecie go sprzedać ludzie? Jedyny w każdym meczu walczy sercem i bardzo dobrze że ma twardy charakter a nie jest tym czymś co reszta na czele z Bogusiem

Kodipar1906 29.07.2010 20:59

Tyle w temacie .. http://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k

Donki 29.07.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 947343)
**** w dupe Żurawskiemu!

No bez przesady za to powinien byc BAN!

iq1000 29.07.2010 21:00

Wszyscy (oprócz Małeckiego) sięgnęli dzisiaj dna. Bramkarz, obrona, pomoc, atak i trener.

CH*JNIA

sportnh 29.07.2010 21:00

Nie oszukujmy sie.

Gdyby nie Jovanic (a juz w ogole w koncowce) byloby 0-3 i 0 jakichkolwiek szans. Tyle.

tomaso 29.07.2010 21:00

smieszni kopacze i tyle .Levadia 2

Kloszard 29.07.2010 21:00

Przy tym karnym jeszcze miałem nadzieje. Ale w ogóle bez zęba, bez ambicji zagrali - tak jakby ich ktoś na to boisko wypchał. Tylko Małecki szarpał tam, starał się grać - gość chce coś pokazać, reszta żenująco. Jestem optymistą, ale w awans nie wierze, chyba, że się mega sprężą.

Eustachy 29.07.2010 21:00

No przykro. Tak slabej Wisly chyba jeszcze nie widzialem.
Wprawdzie ruchow transferowych ostatnio sporo, ale nie nalezy ich mylic ze wzmocnieniami.
Sprzedanie dwoch podstawowych stoperow w jednym okienku oczywiscie wyszlo bokiem, bo i nie moglo byc inaczej.

dario.h 29.07.2010 21:00

...myślę, że ten temat można już zamknąć....zakończyliśmy występy w LE w sezonie 2010/2011...niestety....żenada..... :-(

Jaśmin 29.07.2010 21:00

Hasperczak go home!!!!!
Czemu nasz mości trener nie uznaje zasady że zwycięskiego składu się nie zmienia? Rozumiem że brakło Clebiego ale był Red Bunoza to można było zaograć po staremu a nie cudować! Ciekawe co się stało z Gułą... Czemu nasz jedyny rozgrywający nie grał ani minuty w dzisiejszym meczu?
****a bez jaj

Watts 29.07.2010 21:00

Woda na młyn radykałów z SKWK. Ogłaszam oficjalne polowanie z nagonką, charty z prześcieradłami rozpoczęły wyścig, czekamy na pierwszego kozła ofiarnego wg jedynych słusznych ćwierćbogów trybun.

For_FuN_ 29.07.2010 21:00

Niestety, polityka pana Basalaja doprowadzila do rozbicia druzyny. Mowilem, ze to pierwszy przypadek an swiecie, gdzie w jednym okienkut rozmontowuje sie cala obrone. Sprzedano 2 filary(Marcelo i Glowacki) i 1 solidnego pilkarza(Alvareza)...w zamian wiadomo kto przyszedl. Myslalem, ze dojdzie do kompromitacji w IV rundzie, ale jak widac pomylilem sie, bo przyszla ona wczesniej. Dobrze, ze w naszej lidze nie ma druzyn poziomem zblizonych do Azerow :D.

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 21:00

Tak to jest jak chłopaki urlopy maja za długie.... oni chyba muszą zmienić system grania na wiosna jesień a nie na taki jak do tej pory. Pozatym ostatnie nadzieje z kasperczakiem chyba ten mecz rozwiał . Trzeba Nowego trenera pokroju Petrescu który nauczy ich biegać i zapierdalać po boisku bo nawet wolniejsi od piłkarzy z Azerbejdżanu jesteśmy, nie mówiąc już o wyszkoleniu technicznym. Noi na sierpień wszystkie drużyny poza pucharami hahaha normalnie dno dna i 3 metry mułu

Evil_ 29.07.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 947376)
Może w rewanżu zniszczą tych bezczelnych brudnych arabów!

czemu bezczelnych? chłopaki zagrali mądrze i rozważnie

Greg 29.07.2010 21:01

Jak tak będą grać to nie mają szans:((((

dario.h 29.07.2010 21:01

:-(
 
...myślę, że ten temat można już zamknąć....zakończyliśmy występy w LE w sezonie 2010/2011...niestety....żenada..... :-(

volasTSW 29.07.2010 21:01

ja *******e..****a...WISLA GRAC, ****A MAC! musza wziasc dupe w troki i wygrac w Baku

szczepek19 29.07.2010 21:01

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce... trzymajmy się tego ;)

WislaOnly 29.07.2010 21:02

Kolejny wstyd, kolejna hańba... Jutro będą przepraszać, ale my im nie wierzmy, tam tylko kasa i kasa, 0 ambicji, 0 szacunku dla klubu, 0 niczego... Pękło serce moje!! :( :( :(

bridgeburner 29.07.2010 21:02

A takie pytanie jeszcze
Kto sie dowiedział że ...UJ mu na imie??
Bo kiepsko było słychać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl