Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

pirat.z.karaibow 29.08.2009 18:33

Matusiak strzela dla KSC.

AS82 29.08.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 786579)
Matusiak strzela dla KSC.

Moze go kupia znowu do Palermo ? :rotfl:

Lysy 29.08.2009 19:34

Koronki odrabiają 47' C.D.M.E. Andradina i 1:1 :-)

_ukoL 29.08.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 786579)
Matusiak strzela dla KSC.

Jak obecność trenera wpływa na zawodnika. Jednak psychika to klucz do dobrej gry. Matusiak przy Lenczyku zaczyna znowu grać w piłkę.

medyk 29.08.2009 20:28

AS82 i Wojtek_Lok jaki z tego wniosek? Lenczyk do Palermo ! :rotfl:

AS82 30.08.2009 06:47

Filipiak do spółki z Lewickiem zapewnili im utrzymanie i teraz beda udowadniac ze ida na majstra . Ci z was ktorzy jezdza Wielicka ,kolo Kabla,zobaczcie jaki sobie baner Ekstraklasa postawil Filipiak ,przy boisku bocznym ,w zeszlym sezonie go tam nie bylo ,wiem bo tamtedy jezdze(nie ma jak sie samemu dowartosciowac) . Co do samego meczu to Naród Wybrany gra 5 razy lepiej pod wodza "milicjanta Lenczyka" :lol:

!!IRIVER!! 30.08.2009 15:24

Widzę, że Franek Smuda chyba nie zdziała cuda. :P Zanosi się na piątą, żenującą porażkę Zagłębia.


Edit: Faktycznie. Sorki.
Ale to i tak nie zmienia faktu, że są na dnie absolutnym.

arth_ur 30.08.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 786912)
Widzę, że Franek Smuda chyba nie zdziała cuda. :P Zanosi się na piątą, żenującą porażkę Zagłębia.

Smuda o ile się nie mylę Zagłębię Lubin obejmie w wtorek.

Jaroo1 30.08.2009 15:46

Jakas masakra z tym Zagłebiem. Domniemalismy ze szkopul twkil w tym ze graja na zwolnienie trenera (no chyba ze jeszcze dzis specjalnie rpzegrali zeby dopiero ze Smuda wygrywac i pokazac ze tamten trener był ble) ale mi sie wydaje ze oni po prostu nie maja obrony. Meczu dziesiejszego z Arka nie ogladałem ale u siebie przegrac i dostac 2 bramy od jednego ze slabszych zespolow Ekstraklasy... tak jak u nas po zejsciu Głowy i wejsciu Jopa zaraz padła bramka bo obrona sie ze sob nie rozumiała to tam wlasnie problem tkwi w tej formacji. Nie umieja ze soba grac, na dodatek poziom Ekstraklasy przekracza ich mozliwosci, ten koles np co z Legia samobuja zdobyl to wtedy debiutowal w Ekstraklasie- no to to nie jest gosc na Ekstraklasowe pojedynki na szczycie skoro to jego 1 mecz, ten lewy obronca czarnoskory co go juz teraz sadzaja na lawe to tez jakis nieokrzesany. Po prostu tam nie ma obrony i kazdym im strzela ile chce bramek. Jakby u nas wprowadzic do obrony takich leszczy jak tam to pewnie byloby tak smao wiec dla mnie sprawa jasna- nie grali na zwolnienie trenera tylko po prostu sa tacy słabi. Teraz przyjdzie nowa miotła i to jaka :P wiec moze i wygraja cos na poczatek bo beda na maxa zmobilizowani, pozniej moze z nich cos ten Franek Smuda co czyni cuda wykrzesac i jakos ich gra bedzie wygladała ale jak dla mnie to po prostu Lesiak slabym trenerem jest i obrona Zagłebia jest slaba :)

mr_kwolf 30.08.2009 15:54

Dobrze mi się słyszy że najlepsi kibice w Polsce się obrazili i postanowili nie dopingować swoich?

swirson 30.08.2009 15:55

Dlaczego słowiki nie śpiewają?

andalemono 30.08.2009 15:59

Foch pierwsza klasa.

studio2 30.08.2009 16:02

Oczywiście Wiślaków trzeba jak zawsze doinformować, prowadzony jest protest przeciwko zasadom PZPN odnośnie flag, dlatego brak flag i dopingu aby pokazać jak może być atrakcyjny produkt pod marką "Ekstraklasa".

pirat.z.karaibow 30.08.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 786932)
Oczywiście Wiślaków trzeba jak zawsze doinformować, prowadzony jest protest przeciwko zasadom PZPN odnośnie flag, dlatego brak flag i dopingu aby pokazać jak może być atrakcyjny produkt pod marką "Ekstraklasa".

:lol:

Mooooc.

Jaroo1 30.08.2009 16:09

Cytat:

Oczywiście Wiślaków trzeba jak zawsze doinformować, prowadzony jest protest przeciwko zasadom PZPN odnośnie flag, dlatego brak flag i dopingu aby pokazać jak może być atrakcyjny produkt pod marką "Ekstraklasa".
teraz foch na pzpn wczesniej na Lecha meczu z Polonia ;/

LAB 30.08.2009 16:25

oo Lech zaczyna swoj marsz po mistrza(przegrywa wlasnie 1:0)
jak oni to robia ze co sezon są tacy wspaniali? :D

podszywacz 30.08.2009 16:33

"Skoro tak chcecie, dopingu mieć nie będziecie", "PZPN, PZPN,..." Słowiki ryknęły.

AS82 30.08.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 786952)
"Skoro tak chcecie, dopingu mieć nie będziecie", "PZPN, PZPN,..." Słowiki ryknęły.

pozdrawiaja pasiastych (Lewickiego ) ? :lol:

tommiyacht 30.08.2009 16:37

spokojnie, napewno cos ustrzelą. Pge ma farta ze nic nie dostali narazie, a amikorz ciśnie

For_FuN_ 30.08.2009 16:41

Mowilem po meczu z Brugge, ze zwyciestwo Belchatowa mozna obstawiac w ciemno. Zostalo jeszcze 45 minut, ale jestem dobrej mysli ;).

Jaroo1 30.08.2009 16:42

hmmm ani komentatorzy, ani pilkarze nie wiedza nic o zadnym fochu na PZPN, za to wszyscy mowia ze jest to foch na pilkarzy... hmmm

Żuczek 30.08.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 786958)
spokojnie, napewno cos ustrzelą. Pge ma farta ze nic nie dostali narazie, a amikorz ciśnie

Po tym strzelonym golu to właśnie GKS zaczął cisnąć. Szkoda że jeszcze jednej bramy nie udało się im strzelić.

Mareq 30.08.2009 16:47

Cytat:

hmmm ani komentatorzy, ani pilkarze nie wiedza nic o zadnym fochu na PZPN, za to wszyscy mowia ze jest to foch na pilkarzy... hmmm
Piłkarze i komentatorzy C+ , to bardzo wiarygodne źródło jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie ;)
Co nie zmienia faktu , że zabawne jest iż drużyna nie została poinformowana(chyba , że Gancarczyk jest rodzynkiem) jaki jest cel protestu . Po tej grze , którą ostatnio prezentowali oczywistym jest , że mogli pomyśleć iż protest jest wymierzony w ich strone , co raczej nie działa mobilizująco.
Jednak to nie moja piaskownica , więc absolutnie mi nie przeszkadza że piłkarze Lecha mogą być dzisiaj nieco skonfundowani :P

Jaroo1 30.08.2009 16:48

kurde no czzbym znowu rzegral u bukow przez Lcha ;/
Lech wlasnie cisnie :P tylko nie potrafia w bramke trafic :) Powiem tak, cisna tak jak my z Jaga, maja duzo akcji ale juz nie potrafia tak jak my ograniczyc rywala, bo Bechatow rowniez oddał 6 strzałow (Lech 13, oboje po 3 celne), wiec jak widac Lech cisnie ale i Bełchatow potrafi sie odgryzc wiec w kazdej chwili moze strzelic Lech jak i GKS wyjdzie z kontra czy akcja i pograzy najlepszy zespol w Polsce :)

EDIT
Ja po prostu mysle ze pilkarze Lecha nie sa tacy głupi i skoro nie ma dopingu to i oni nie beda zwyiezac!!
Skoro dopingu nie organizujecie to zwyciestw miec nie bedziecie!!

Jazon 30.08.2009 16:48

Z onetowskiej relacji:

Cytat:

Po 45. minutach zdecydowanie lepsze wrażenie zostawił po sobie GKS Bełchatów. Lech prezentował się korzystnie jedynie na początku pojedynku, po golu straconym ze stałego fragmentu gry, coś się w drużynie "Kolejorza" zacięło. Kibice Lecha przez 40 minut nie dopingowali swojego zespołu, a później zakrzyczeli "skoro tak chcecie, dopingu mieć nie będziecie" - to chyba wystarcza za komentarz. Jacek Zieliński przed spotkaniem twierdził, że po meczu z Club Brugge odbył męską rozmowę w szatni z piłkarzami - chyba jednak nie wszystko zostało jeszcze wyjaśnione.
Podobać się może za to gra GKS-u, wreszcie zawodnicy gości grają tak, jak wymaga od nich Ulatowski - ambitnie, agresywnie w odbiorze (przy czym aż 12 razy nieprzepisowo atakowali rywali) i szybko. Zdołali pokazać też kilka ciekawych zagrań, zwłaszcza dobrych prostopadłych podań, które łatwo omijały defensywę Lecha.
Tekst wyśpiewany we Wronkach ewidentnie w stronę PZPNu, bo w takiego focha na piłkarzy jakoś nie wierzę, to byłoby mega-żałosne;) Dziennikarz prowadzący relację jednak tak to właśnie zinterpretował;) Jego też trzeba doszkolić poznaniaki:)

Aimable 30.08.2009 16:53

Kuchenki pobijają rekordy nieskuteczności - trzeba przyznać, że w zeszłym sezonie, szczególnie wiosną, było podobnie. Wtedy jednak szczęście im sprzyjało i zwykle w końcówkach coś wcisnęli. Ciężko jednak uwierzyć, że ich morale i chęć walki jest tak niska za Zielińskiego, by już po 5 kolejkach mieli fundnąć sobie 9 punktów straty do nas... Zobaczymy jak się to skończy, jednak w razie porażki lub remisu ich "wiemy jak budować klub na poziomie europejskim" Zarząd powinien chyba pomyśleć o zatrudnieniu poważniejszego trenera.
Ha, ha desperacki rajd Arboledy kończy się raczej tragicznie dla Amici...

WislakWiDoK 30.08.2009 16:58

No i 0-2...

KosaPS 30.08.2009 17:00

ciekawe czy po tym meczu dalej będą twierdzić że zdobędą Majstra

AS82 30.08.2009 17:01

Jacek Zielinski to jednak cienki bolek jako trener. Ciekawe kogo Amica wezmie ,ze znanych nazwisk sa np. Bobo Kaczmarek czy Kasperczak :-D

emj10 30.08.2009 17:03

Przyłączam się do malkontentów. Nasza liga jest z roku na rok gorsza. Z kim Wisła będzie walczyła o mistrza, z Ruchem? Będzie prawdziwa kompromitacja w pucharach. Czas odpaść z kimś gorszym od Estonii.

Joaquin 30.08.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 786978)
ciekawe czy po tym meczu dalej będą twierdzić że zdobędą Majstra

Pomału to dopiero 5 kolejka... co nie zmienia faktu, że cieszy mnie postawa (raczej leżąca:) Amici w lidze :D

Jaroo1 30.08.2009 17:03

o ku.. uhahah, ale ich jada heeee
Nie no wlansym oczom nie wierze. Tacy byli wielcy a teraz ich jadzie zepsol ktory w tym sezonie tez nie blyszczał skutecznoscia!

Co do rptestu to kilka moich uwag
-a co to ocbhdzo PZPN czy bedzie doping czy nie, kogo bardziej skrzywdza niedopingujac? Pilkarzy, zespol czy PZPN?
-w takiej chwili w jakies akcje sie bawic, gdy zespol spada na dno to az sie wierzyc nie chce ze protest w strone PZPNu skierowany a nie pilkarzy ktorzy mieli gwarantowac wieeelkie sukcesy nie tylko w Polsce ale i za granica
-zamiast wesprzec pilkarzy w ciezkich mometnach to znowu ich w dupie maja i nie pomoga tylkos ie ajkimis PZPNami zjamuja, nalezy tylko wspolczoc pilkarzom ze maja takich kibicow i juz

EDIT
Jeszcze oczywiscie na mała uszczypliwosc sie skusze :D
Dziwnie sie sklada bo Reissa oskarzyli o korupcje= zawieszenia w klubie- przed meczem z Udinie z tego co pamietam, jakos tydzien przed- pamietam bo wtedy bylem zdegustowanym tym ze jedyny polski zespol walczy w Eurpie a oczywiscie madrzy Polacy teraz musza najwazniejsza postac w klubie zawieszac i burzyc morale zespolu, no a wlasnie jak Reissa zabrakło to jakos w lidze mecze zaczeli przegrywac, nie ma kto kupowac? :P hihi

kibic sukcesu 2007 30.08.2009 17:05

Amica wyczerpała limit szczęścia i tyle. Wrócili do normy, czyli do ciągłych, niezrealizowanych marzeń o mistrzostwie. W zeszłym sezonie wszyscy ich okrzyknęli galacticos, a oni w to uwierzyli i myślą, ze będą wygrywać na stojąco. Teraz grają dokładnie to samo, co na wiosnę

ZwrABG 30.08.2009 17:09

1-2 Lewandowski

masterlag 30.08.2009 17:18

Dokładnie, lepiej z osądami poczekać do końca ligi.
Mimo to myślę, że tuż tuż zbliża się zwolnienie trenera Zielińskiego. Nawet gdyby wygrał teraz z Bełchatowem, to jego praca raczej nie zachwyca działaczy Lecha. Potencjalny następca? Oby nie Bobo Kaczmarek, bo to bardzo dobry fachowiec i fajny człowiek ;) [po mojemu: szkoda go :P].
Cytat:

Amica wyczerpała limit szczęścia i tyle
no nie wiem... Zobaczymy to choćby dziś ;)
.. póki co wracam do oglądania meczu, bo nie mogę się skupić, na tym co chce napisać ;D

Skipper 30.08.2009 17:24

2-2...od razu widac jak weszli Rengifo i Stilic to GKS nie może wyjśc z własnej połowy, pewnie jeszcze na 3-2 wcisną bo teraz leci sytuacja za sytuację

kibic sukcesu 2007 30.08.2009 17:28

Taka ciekawostka:
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,69...Zaglebiem.html

Jaroo1 30.08.2009 17:30

Cytat:

2-2 niestety ;/
eeee, daj im Boze niech wygrywaja co mecz. My nie mamy liczyc na innych tylko sami musimy zapier...c. Nie dosc ze liga ogorkowa to jeszcze liczymy ze inni nam sprezentuja mistrzostwo, a wlasnie lepiej by bylo i dla nas i dla dobra polskiej pilki zeby w lidze było nawet wiecej niz 2 kluby ktore co rok by sie scigaly do konca o triumf w lidze. Jakby dalej rywale grali tak jak graja to Wisła za 5 kolejek by juz mogła sobie pozwalac na wpadki i porazki bo i tak nikt jej by nie przescignał a wlasnie niech graja w napieciu i co mecz sie staraja :)

flamengista 30.08.2009 17:50

No proszę. Wielka Amika w 5 meczach zgromadziła całe 7 punktów. W ostatnich meczach 3 porażki - teraz remis u siebie z będącym w kryzysie Bełchatowie. To już nie jest przypadek. Są w dołku.

Może Zieliński potrzebuje więcej czasu, by zespół dopasował się do nowej taktyki. Ale straty mogą już być zbyt duże.

Owszem, to początek sezonu ale już 8 pkt do nas to sporo. Jasne, my też nie będziemy wszystkiego wygrywać - ale im też raczej nie trafi się taka runda wiosenna jak Legii za Wdowczyka.

Zatrzymanie Nicińskiego to już niezła szopka. Mam tylko nadzieję, że chodzi wyłącznie o sprawy Arki. Paradoksalnie dla Gdynian może być to korzystne, bo mają pretekst do rozwiązania wysokiego kontraktu z jednym z weteranów, którzy mało wnoszą do gry. A Niciński ma chyba jeszcze 2 lata umowy.

Jaroo1 30.08.2009 17:52

Cytat:

Tjaa, a potem jak nas wyprzedzą w tabeli (co hipotetycznie jest możliwe), to dalej będziesz pisał, żeby Bóg im dał jak najwięcej wygranych?
oczywiscie ze nie :D
Ale taka jest prawda ze nie mozemy patrzec na kogos i sie modlic oby tylko pkt tracili, jak straca to dobrze jak nie to nic sie nie stało bo my mistrza zdobywamy za swoje mecze a nie za porazki innych.


prawda ale moze jakby co roku walcyzła o Mistrza Wisła, Lech, Legia i druzyny te nie partaczyłyby swoich meczow, tylko grały dobrze caly sezon i biły sie o majstrato moze ten poziom ligi by sie podnosil. A tak to mamy co mamy, wygrac lige to nie problem, tu sie pilkarze walki nie naucza, a pozniej przychodiz jakas Levadia czy inna Bruggia i nas kondycyjnie niszczy albo nas niszczy tym ze myslimy ze bedzie latwo bo co to nie my, jestesmy MP a to jakis zepsol z Estonni pokroju Odrwy W ktora ogramy z palcem w dupie, i jest jak jest


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl