Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ni_Ma 26.12.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647831)
Oczywiście :) Na kilka podejść :D


własnie odpaliłam auto, bede za jakiś czas!!!!..:lol:

śledz czekać nie może! :lol:
a to własnej roboty?
Bo ja miałam od mamy - mama jak zrobi śledzia w śmietanie to nie ma ch..a we wsi :)

Gucio25 26.12.2008 21:08

eee a ja w ogóle śledzików nie miałem..
pio, wyślij co w paczce

Ni_Ma 26.12.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647832)
A karpik się znajdzie?:P


ja mam jeszcze karpia. Zostawie otwarte drzwi to sie rozgośc - bo ja do pio na sledzia pędzę :)

tylko galarety nie ruszaj - bo zabije!:lol:

Barthez 26.12.2008 21:11

mmm galaretka hehe :D wiesz co, weź karpia do pio i zrobimy u niego melanż :D ja wezmę browary :D

Ni_Ma 26.12.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647839)
mmm galaretka hehe :D wiesz co, weź karpia do pio i zrobimy u niego melanż :D ja wezmę browary :D


oko :) no to galarete tez wezmę, bo sie skubana gapi na mnie ....:-D

a sobie kwiatka wmontowałam :)

Barthez 26.12.2008 21:23

zauważyłem właśnie kwiatka :) to ja wezmę bro i żołądkową :p

Ni_Ma 26.12.2008 21:25

o tak tak żołądkową!! ja lubie bardzo :):)

i jak się kwieciście zrobiło :) no ślicznie :)

a pio poszedł do stołu nakrywać....

Barthez 26.12.2008 21:28

mehehehe ;) a pio coś się nie odzywa chyba trunki szykuje albo się karpia przestraszył :lol:

Ni_Ma 26.12.2008 21:30

kurde śledzie szybko wyjada żeby dla nas mniej zostało! :)

pio 26.12.2008 21:55

Czekam
Musiałem kielonki przemyć, śledzie oczywiście roboty mojej mamy :)
Ile jeszcze he? Sam mam jeść? Żołądkową sam mam pić?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma
Bo ja miałam od mamy - mama jak zrobi śledzia w śmietanie to nie ma ch..a we wsi

W rewanżu będziesz musiała mówić kiedy Twoja mama zrobi śledzie, to z chłopakami wpadniemy, skoro wtedy żadnego chłopa Ni Ma we wsi :D

Barthez 26.12.2008 21:59

ja już wyjeżdżam. ;) tylko jedna żołądkowa to trochę malutko :D Ni_Ma co u Cię odbiór?:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:02

e no chłopaki na nartach dziś byłam musze się do porządku doprowadzić :) nosek przypudrować i takie tam :) zaraz będe gotowa

ja wezmę 2 żoładkową, pio mówi że też ma - o matko nie widzę się jutro ;)

pio 26.12.2008 22:02

Ni_Ma zaaferowana za kólkiem zlizuje jeszcze galaretę z karpia, steruj w prawo, bardziej w prawo :)

Barthez 26.12.2008 22:04

hahaha :) Zarzuciliśmy temat o melanżu u pioczka i tylko my się udzielamy :D hmm zarzucę do wszystkich :P co robicie w Sylwka?:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647861)
Ni_Ma zaaferowana za kólkiem zlizuje jeszcze galaretę z karpia, steruj w prawo, bardziej w prawo :)

a w która strone to "w prawo"? :lol:

pio 26.12.2008 22:07

W sylwestra zabawa z umiarem, dwa piwa i koniec :lol::rotfl:
Na bieżanów się kieruj, na bieżanów

Barthez 26.12.2008 22:08

yhy, taa, już Ci wierzę:rotfl: ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce.:lol: albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka:lol:

pio 26.12.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647866)
yhy, taa, już Ci wierzę:rotfl: ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce.:lol: albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka:lol:

Przecież generalnie jestem abstynentem - popytaj osób, które mnie znają, to potwierdzą moje słowa :lol:

Też po Dodce planuję zakończyć witanie nowego roku i do spania, chyba że Rysiu Rynkowski będzie gdzieś w tv biesiadował

Ni_Ma 26.12.2008 22:11

ja też spokojnie w sylwestra bo z reguły nie piję dużo, jednego najwyżej dwa, ale to góra! :rotfl:

biezanów, biezanów.... szukam, szukam :lol:

Barthez 26.12.2008 22:12

nie przeczę :D a Doda ma naturalne piersi ble ble ble :D

Ni_Ma 26.12.2008 22:13

a się wybieram na Rynek bo ma byc - uwaga - modern talking! ale numer :)

Gucio25 26.12.2008 22:14

Rysiu Rynkowski dziś fajnie kolęde zaspiewał w RMFie, więc proszę mi się od niego kulturalnie od.......ić. :D

pio 26.12.2008 22:14

To jak bym zmienił plany i poszedł na rynek, to mógłbym z Tobą jedno więcej wypić ;)
Ja się nawet do Rysia nie przypierdalałem :D

Barthez 26.12.2008 22:16

I uwaga uwaga Będzie Elaaaa Elaaaa w wykonaniu Kejt Rajan! :D

Gucio25 26.12.2008 22:20

wolałbym już, żeby zaśpiewał Michał Wiśniewski & Family.. :)

dj_ibutti 26.12.2008 22:26

Słyszeliście tą "kolędę" Feel'a? :> Wigilia jest.... Choinka jeeest... itd.?

Aaaaaaaaaaaleeee chała :D

pio 26.12.2008 22:27

Właśnie wczoraj kumpel mi o tym mówił i ku*ewsko pożałowałem, że nie słucham radia i nie oglądam muzycznych tv :foch:

Uran235 26.12.2008 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 647873)
Rysiu Rynkowski dziś fajnie kolęde zaspiewał w RMFie, więc proszę mi się od niego kulturalnie od.......ić. :D

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaary... Dary looooosu... cośtam cośtam, zwykłe nic...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaary...

Albo:

Dziewczyny lubią brązzzz, a Słońce o tym wieeee, Księżyc sprawdza co no-oc, cośtam cośtam

Ale mój ulubiony hicior to oczywiście:

Życie, życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć, wczoraj biały, biały welon, jutro białe, białe włosy.

Życie bez Rysia Rynkowskiego byłoby co najmniej równie ubogie, co życie bez Rysia z Klanu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647866)
poczekam na koncert Dody z Wrocka:lol:

To kto mnie powita chlebem i solą we Wrocku, bo ja przecież nie mogę przegapić występu mojej ulubionej artystki. Chyba już muszę się zbierać, żeby sobie zarezerwować miejsce pod sceną.

Barthez 26.12.2008 22:29

:lol:http://pl.youtube.com/watch?v=dY6sODk03FA
Pioczku dla chcącego nic trudnego :D

Ni_Ma 26.12.2008 22:32

"Gdy Wigilia jest,
Gdy choinka jest,
Żadnych smutków,
Tylko wszędzie śnieg,
Żadnych smutków tylko wszędzie śnieg..."

leci to ciągle....
Feel a gdzie ten "wszędzie śnieg" ja się pytam? :)

Barthez 26.12.2008 22:34

Pewnie jakąś nową reklamę Millenium kręcą ze śniegiem:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 647883)


To kto mnie powita chlebem i solą we Wrocku, bo ja przecież nie mogę przegapić występu mojej ulubionej artystki. Chyba już muszę się zbierać, żeby sobie zarezerwować miejsce pod sceną.

dobra biorę to na siebie... ale za to miejsce przy scenie dla mnie też zajmij.. :)

Ni_Ma 26.12.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647886)
Pewnie jakąś nową reklamę Millenium kręcą ze śniegiem:D


taaa... "zima w kredytach hipotecznych"... :lol:

Uran235 26.12.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647884)
:lol:http://pl.youtube.com/watch?v=dY6sODk03FA
Pioczku dla chcącego nic trudnego :D

Powinieneś dostać bana za wstawianie takich treści!

Cholera, muszę sobie uszy odkazić.

pio 26.12.2008 22:37

Przesłuchałem raz i wystarczy :lol:
Ni_Ma, śniegiem się nie przejmuj, ja ze śledziami czekam i z vodeczką :)

Uranie, wymieniłeś świetne przeboje Rysia, ale zapomniałeś o "dziś są Twoje urodziny" i o "czego może chcieć od życia..." :D

Gucio25 26.12.2008 22:39

drogi Uranie, nie mówię o jego cudownych piosneczkach, tylko o przecudownej aranżacji kolędy. :-)
:lol:

Barthez 26.12.2008 22:39

Wyborowa,Sobieski, Pan Tadeusz?:D

SZYMEK_TSW 26.12.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647885)
"Gdy Wigilia jest,
Gdy choinka jest,
Żadnych smutków,
Tylko wszędzie śnieg,
Żadnych smutków tylko wszędzie śnieg..."

leci to ciągle....
Feel a gdzie ten "wszędzie śnieg" ja się pytam? :)

Jeba* Feela PEDOFILA !!

Ni_Ma 26.12.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647892)
Wyborowa,Sobieski, Pan Tadeusz?:D

o proszę chłopak na poezji się zna :):)

Uran235 26.12.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647892)
Wyborowa,Sobieski, Pan Tadeusz?:D

Czy to propozycje środków odkażających uszy? Ostatni raz jak sobie uszy alkoholem odkaziłem, to mnie na intensywną terapię przewieźli. Na szczęście mam wodogłowie, to mi się ten spirytus po drodze trochę rozcieńczył.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl