Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Zbychu 16.09.2008 19:46

Wywiad z Heńkiem wp.pl:
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,174...wiadomosc.html

wolfy 17.09.2008 19:50

Przeniosłem całą dyskusję o Dudu i Kasperczaku(lub w odwrotnej kolejności)tu.

LAB 19.09.2008 12:49

Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia

Jestem ciekaw za kim bedziecie:D
Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :(

thomasson 19.09.2008 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 605162)
Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia

Jestem ciekaw za kim bedziecie:D
Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :(

Istnieje coś takiego jak obustronny walkower:)

Kurt 19.09.2008 13:03

To taki mecz z cyklu... Wybieranie żony w burdelu.

-Nigdy w żadnym meczu nie będę za Cracovią.
-Więc teoretycznie wybór prosty, ale jak wygrywa Legia, to wygrywa ITI, i te sk****y się cieszą, dla dobra Legii kibicowskiej to lepiej, aby Ci kopacze grali maksymalna padakę. Z drugiej strony też jestem daleki od tego aby kibicować Legii, a więc najlepiej będzie, jak wyjdą obie drużyny w za długich koszulkach i mecz skończy się podwójnym walkowerem.
A tak na serio mam ten mecz w d***e :D

Najbardziej jestem ciekawy co będziemy w stanie pokazać w meczu z Jagiellonia, która Wisła wybiegnie ta która grała z Lechem czy ta która grała z Totenhamem. I oby Łobo zaczął na ławce. (bo z całym szacunkiem, ale to nie jego zasługa jest że ta piłka dotarła do Mauro).

saklak1906 19.09.2008 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 605162)
Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia

Jestem ciekaw za kim bedziecie:D
Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :(


Remis 0-0 i po sprawie

Ave 19.09.2008 13:49

W meczu Cracovia Legia jestem za wynikiem 0:0 DOSTANA PO JEDNYM PUNKCIE I NIECH SIE SIESZA!

Wredny 19.09.2008 17:55

juz za 10 minut zaczyna sie studio na canal plus LIGA GRA..
a za godzinke mecz Cracovii z Legią
Przyznam się, że będe w tym meczu cicho dopingował Cracovii. Legi musi tracić punkty nawet kosztem naszego odczucia niepoprawnosci wzgledem stosunkow z rywalem zza Błoń.

Śląsk Pozdrawiamy !!


6. Kolejka

19-09-2008

Cracovia Kraków - Legia Warszawa 20:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 20:00

20-09-2008

Odra Wodzisław - Polonia Bytom 15:15
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 17:30
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 19:45

21-09-2008

Lech Poznań - Piast Gliwice 17:15
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 17:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 19:45

mic 19.09.2008 19:06

Czemu w Cracovii gra Cabaj ? Nie powinien pauzowac za czerwona kartke ? <- cos mi sie pochrzanilo :P

11 min i zaczeli swoj hymn :lol:

piter116 19.09.2008 19:20

Czy oni w każdym meczu muszą nas pozdrawiac ?

marcinarsenal 19.09.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 605390)
Czy oni w każdym meczu muszą nas pozdrawiac ?


to jest ten kompleks :rotfl:
to różni kibica Wisły od kibica cracovii, jeden Wisłę kocha drugi Wisły nienawidzi

A najgorsze jest to, że ja im kibicuje :/

Paweł 19.09.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 605388)
Czemu w Cracovii gra Cabaj ? Nie powinien pauzowac za czerwona kartke ?

11 min i zaczeli swoj hymn :lol:

Jaką kartkę? Cabaj w ostatnim meczu z Ruchem zdecydował się na inną swoją specjalność - tym razem nie czerwona kartka, a podanie do napastnika rywali.

mic 19.09.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 605393)
Jaką kartkę? Cabaj w ostatnim meczu z Ruchem zdecydował się na inną swoją specjalność - tym razem nie czerwona kartka, a podanie do napastnika rywali.

wlasnie cos mi sie popieprzylo :foch:


marcinarsenal: co do pozdrawiania nas, to pewnie tez bys tak "spiewal", jezeli caly Twoj repertuar to bylby: 1) Cracovia, Cracovia.... 2) Cracovia + Hej we wszystkich mozliwych kombinacjach :D

Teraz padlem, sorry za napinke, ale musze:)
A: "Kazdy to powie..."
B: "....."

i tak 4 razy :D

"Prowadzcie doping, Cracovio prowadzcie doping" :lol: :lol: :lol: :lol:

South 19.09.2008 19:37

eee widzę że frekwencja dopisała na Cracovii :D

SkMk 19.09.2008 19:38

Po raz pierwszy od dawna oglądam mecz pasów w telewizji na żywo...Co za pyta na stadionie ! I to w meczu z Legią. Nie spodziewałem się, że na pasach jest takie dno.. Jestem w szoku, powaga :shock:

I jeszcze to "Każdy to powie.." na 2 strony :shock:

Dno !

marcinarsenal 19.09.2008 19:54

Cabaj! Cabaj! Cabaj!!! ... jak zwykle ;p ;p ;p

hoho 19.09.2008 19:54

Legia prowadzi 1-0 ,strata punktow przez nas na Kaluzy to naprawde porazka...

jasnyGwint 19.09.2008 19:55

Szkoda że Cabaj mial 'zniżke formy' akurat w derbach ...

Gwiaździsty 19.09.2008 20:00

Cytat:

eee widzę że frekwencja dopisała na Cracovii :D
Eeeee chyba nie chcecie powiedzeć, że najwierniejsi z wiernych kibiców polskiej ligi nie przyszli na stadion dopingować swoja uuuukkkkoooochaną druzyne tylko dlatego, ze siąpi deszczyk ?

Musiało ich zatrzymać coś ważnego ! Zresztą takich "światowych" i znający się na piłce kibiców byle Legia nie ściągnie na trybunę :)

1q2 19.09.2008 20:08

Pierwszy raz w historii kibicuje ickom a wyglada ze znow przerzna.Szkoda, bo wygrana to zawsze 3 pkt mniej dla Legii ,no i pewnosc ze 'doktor' zostanie ,a tak to cholera wi

harthausen 19.09.2008 20:11

54 minuta, Brzęczek wbija bramkę dla Górnika w meczu ze Śląskiem

edytka: 2-3 minuty i już 1-1, ufff...

następne 5 minut i 1-2 :).

Gwiaździsty 19.09.2008 20:16

Nie wypisujcie bzdur, że kibicujecie temu pomiotowi z kałuży ! Raczej zajmijmy się naszymi grajkami i zadajmy sobie pytanie dlaczego nie wygrali z takimi kołkami ? Dlaczego nie wygrali z Amicą ? Tu jest problem. Jak narazie to chyba 4 porażka pod rząd w derby (remis z nimi to porazka, chyba, że ktos myśli inaczej) w PE z Piastem, z Amicą i Totenhamem.

piter116 19.09.2008 20:19

Śląsk już prowadzi 2-1 :)

Gwiaździsty 19.09.2008 20:28

Najlepszy jest tzw. "doping" na kałuży. Nie dość że siedzą pod kamerą to jeszcze słychać pojedyńcze zawodzące głosy :)

Wiślacka Kalwaria 19.09.2008 20:36

****a jak slysze te okrzyki przypominajace kwiczenie swin i zazynanych prosiat to nie wiem czy smiac sie czy plakac...:/ Brak slow do nich, sa naprawde strasznie zakompleksieni i zalosni... Najlepsze jak buczeli te swoje przyspiewki w rytm koledy..:/:/:D

tommiyacht 19.09.2008 20:36

Bo pasy mobilizują sie tylko na dwa mecze w sezonie. Z Wisłą i z Wisłą

hoho 19.09.2008 20:41

A w Legii hormon biegania dziala coraz lepiej ,widac ze sie rozkrecili na tyle zeby taka Cracovie spokojnie pyknac

74' - Na trybunach kibice Cracovii wyrażają swoje niezadowolenie wobec trenera Cracovii śpiewając "Stefan, Auf Wiedersehen" buahahah

WislakWiDoK 19.09.2008 20:50

Teksty np. ''Panie Januszu wyślij Stefana do buszu'' naprawde żenujące...

Kamson 19.09.2008 20:52

Włączyłem sobie meczyk na Sopcaście i co słysze? Najpierw pozdrowienia z dedykacją dla nas, a potem "Każdy to powie... Każdy to powie... Każdy to powie..." Tylko nie wiem kto miał odpowiadać. Telewidzowie? Ja w każdym razie odpowiadałem :kumple:

Śmiech na sali ten ich "doping" :D

Śląsk zgrania 3 punkty! :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 605430)
Bo pasy mobilizują sie tylko na dwa mecze w sezonie. Z Wisłą i z Wisłą

Ich "wyjazdy" na R22 z nóg nie powalają. Nie pamiętam żeby sie jakoś specjalnie u nas dopingiem zaistnieli.

Paweł 19.09.2008 20:55

Przy robieniu przewrotki kopnąć sobię piłką w głowę ... to tylko Radovic potrafi :lol: :lol: :lol:

Krissu 19.09.2008 20:58

Giza :rotfl:

Edit:
W Radiu Kraków mówią, że mecz na Pasach ogląda Dusan Radolsky.
A taką dobrą robotę Stefan odwalał :-/

WISŁAZWE 19.09.2008 20:59

no i juz 0-3 :)

kiju.ts 19.09.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 605434)
Teksty np. ''Panie Januszu wyślij Stefana do buszu'' naprawde żenujące...

wlasnie o to chcialem pytac
co to Pasiaki znowu nie wymysla..

brawo dla Gizy to musiał być dla niego ciężki gol
stał się katem swoich bylych kolegow.

a kibice go jeszcze pozdrawiają.

BRAWO ŚLĄSK WROCŁAW !!!

tommiyacht 19.09.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 605435)


Ich "wyjazdy" na R22 z nóg nie powalają. Nie pamiętam żeby sie jakoś specjalnie u nas dopingiem zaistnieli.

chodzilo mi bardziej o kopaczy

Uran235 19.09.2008 21:04

Ja pie... Dlaczego Gizu, dlaczego? Zawsze nie trafia, to jak mogłem załapać trzy punkty w typerze to oczywiście trafił. Z takim to nigdy nie trafisz :/ .
Druga sprawa, jak ktoś myslał, że Kasperczak zrobi w Zabrzu odrazu wynik, to był mocno naiwny. Z drugiej strony, ja twierdzę, że na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje, a Górnik to bardzo pochyłe i garbate drzewo...

Gwiaździsty 19.09.2008 21:05

W następnej kolejce Śląsk ich dobije i bedzie miło popatrzeć na dół tabeli :)

SkMk 19.09.2008 21:09

Żeby tylko Majewskiego nie wywalili, jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z szerokim uśmiechem obejrzałem całe 90 minut.

Druga strona odpowiada

"Każdy to powie..."
"..."

:lol:

Eustachy 19.09.2008 21:12

Traumatyczny wieczor doktora Majewskiego. Az mi sie go troszke zal zrobilo. Msciwy pasiasty narod, nie po raz pierwszy sponiewieral Stefana, ale chyba pierwszy raz tak dotkliwie. Wyraz jego twarzy pod koniec meczu byl druzgocacy :)

AZS_Lublin 19.09.2008 21:13

Wlasnie skonczylem ogladac mecz Cracovii z Legia. Ludzie! Co za zenada... juz po 45 minutach Legia mogła prowadzic z 5:0, 6:0. Caly mecz skonczyl sie jednak na 3:0 dla Warszawy, ale to co pokazali z Kaluzy to przechodzi ludzkie pojecie. Tak zle grajacego zespolu nie widzialem dawno... Statystyki: Strzaly Legii 21, sytuacje 26 przy 6 strzalach Crx oraz 8 sytuacjach. Jestem tym bardziej zaskoczony, ze w meczu z Wisla Crx gryzla trawe i grala z nieprawdopodobna zawziętościa chocazby w I polowie. Potem juz kondycja się klaniala i stad dobra gra Wisly.

zim zum 19.09.2008 21:14

Cracovia powinna na kablu grać, prawie wypełniliby stadion po brzegi.

Śląsk zagrał bardzo dobrze i wg. mnie zasłużenie wygrał w Zabrzu. Górnik kompletnie rozbity, ciekawe co Heniu tam pokaże......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl