![]() |
Wywiad z Heńkiem wp.pl:
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,174...wiadomosc.html |
Przeniosłem całą dyskusję o Dudu i Kasperczaku(lub w odwrotnej kolejności)tu.
|
Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia
Jestem ciekaw za kim bedziecie:D Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :( |
Cytat:
|
To taki mecz z cyklu... Wybieranie żony w burdelu.
-Nigdy w żadnym meczu nie będę za Cracovią. -Więc teoretycznie wybór prosty, ale jak wygrywa Legia, to wygrywa ITI, i te sk****y się cieszą, dla dobra Legii kibicowskiej to lepiej, aby Ci kopacze grali maksymalna padakę. Z drugiej strony też jestem daleki od tego aby kibicować Legii, a więc najlepiej będzie, jak wyjdą obie drużyny w za długich koszulkach i mecz skończy się podwójnym walkowerem. A tak na serio mam ten mecz w d***e :D Najbardziej jestem ciekawy co będziemy w stanie pokazać w meczu z Jagiellonia, która Wisła wybiegnie ta która grała z Lechem czy ta która grała z Totenhamem. I oby Łobo zaczął na ławce. (bo z całym szacunkiem, ale to nie jego zasługa jest że ta piłka dotarła do Mauro). |
Cytat:
Remis 0-0 i po sprawie |
W meczu Cracovia Legia jestem za wynikiem 0:0 DOSTANA PO JEDNYM PUNKCIE I NIECH SIE SIESZA!
|
juz za 10 minut zaczyna sie studio na canal plus LIGA GRA..
a za godzinke mecz Cracovii z Legią Przyznam się, że będe w tym meczu cicho dopingował Cracovii. Legi musi tracić punkty nawet kosztem naszego odczucia niepoprawnosci wzgledem stosunkow z rywalem zza Błoń. Śląsk Pozdrawiamy !! 6. Kolejka 19-09-2008 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 20:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 20:00 20-09-2008 Odra Wodzisław - Polonia Bytom 15:15 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 17:30 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 19:45 21-09-2008 Lech Poznań - Piast Gliwice 17:15 Arka Gdynia - ŁKS Łódź 17:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 19:45 |
Czemu w Cracovii gra Cabaj ? Nie powinien pauzowac za czerwona kartke ? <- cos mi sie pochrzanilo :P
11 min i zaczeli swoj hymn :lol: |
Czy oni w każdym meczu muszą nas pozdrawiac ?
|
Cytat:
to jest ten kompleks :rotfl: to różni kibica Wisły od kibica cracovii, jeden Wisłę kocha drugi Wisły nienawidzi A najgorsze jest to, że ja im kibicuje :/ |
Cytat:
|
Cytat:
marcinarsenal: co do pozdrawiania nas, to pewnie tez bys tak "spiewal", jezeli caly Twoj repertuar to bylby: 1) Cracovia, Cracovia.... 2) Cracovia + Hej we wszystkich mozliwych kombinacjach :D Teraz padlem, sorry za napinke, ale musze:) A: "Kazdy to powie..." B: "....." i tak 4 razy :D "Prowadzcie doping, Cracovio prowadzcie doping" :lol: :lol: :lol: :lol: |
eee widzę że frekwencja dopisała na Cracovii :D
|
Po raz pierwszy od dawna oglądam mecz pasów w telewizji na żywo...Co za pyta na stadionie ! I to w meczu z Legią. Nie spodziewałem się, że na pasach jest takie dno.. Jestem w szoku, powaga :shock:
I jeszcze to "Każdy to powie.." na 2 strony :shock: Dno ! |
Cabaj! Cabaj! Cabaj!!! ... jak zwykle ;p ;p ;p
|
Legia prowadzi 1-0 ,strata punktow przez nas na Kaluzy to naprawde porazka...
|
Szkoda że Cabaj mial 'zniżke formy' akurat w derbach ...
|
Cytat:
Musiało ich zatrzymać coś ważnego ! Zresztą takich "światowych" i znający się na piłce kibiców byle Legia nie ściągnie na trybunę :) |
Pierwszy raz w historii kibicuje ickom a wyglada ze znow przerzna.Szkoda, bo wygrana to zawsze 3 pkt mniej dla Legii ,no i pewnosc ze 'doktor' zostanie ,a tak to cholera wi
|
54 minuta, Brzęczek wbija bramkę dla Górnika w meczu ze Śląskiem
edytka: 2-3 minuty i już 1-1, ufff... następne 5 minut i 1-2 :). |
Nie wypisujcie bzdur, że kibicujecie temu pomiotowi z kałuży ! Raczej zajmijmy się naszymi grajkami i zadajmy sobie pytanie dlaczego nie wygrali z takimi kołkami ? Dlaczego nie wygrali z Amicą ? Tu jest problem. Jak narazie to chyba 4 porażka pod rząd w derby (remis z nimi to porazka, chyba, że ktos myśli inaczej) w PE z Piastem, z Amicą i Totenhamem.
|
Śląsk już prowadzi 2-1 :)
|
Najlepszy jest tzw. "doping" na kałuży. Nie dość że siedzą pod kamerą to jeszcze słychać pojedyńcze zawodzące głosy :)
|
****a jak slysze te okrzyki przypominajace kwiczenie swin i zazynanych prosiat to nie wiem czy smiac sie czy plakac...:/ Brak slow do nich, sa naprawde strasznie zakompleksieni i zalosni... Najlepsze jak buczeli te swoje przyspiewki w rytm koledy..:/:/:D
|
Bo pasy mobilizują sie tylko na dwa mecze w sezonie. Z Wisłą i z Wisłą
|
A w Legii hormon biegania dziala coraz lepiej ,widac ze sie rozkrecili na tyle zeby taka Cracovie spokojnie pyknac
74' - Na trybunach kibice Cracovii wyrażają swoje niezadowolenie wobec trenera Cracovii śpiewając "Stefan, Auf Wiedersehen" buahahah |
Teksty np. ''Panie Januszu wyślij Stefana do buszu'' naprawde żenujące...
|
Włączyłem sobie meczyk na Sopcaście i co słysze? Najpierw pozdrowienia z dedykacją dla nas, a potem "Każdy to powie... Każdy to powie... Każdy to powie..." Tylko nie wiem kto miał odpowiadać. Telewidzowie? Ja w każdym razie odpowiadałem :kumple:
Śmiech na sali ten ich "doping" :D Śląsk zgrania 3 punkty! :-) Cytat:
|
Przy robieniu przewrotki kopnąć sobię piłką w głowę ... to tylko Radovic potrafi :lol: :lol: :lol:
|
Giza :rotfl:
Edit: W Radiu Kraków mówią, że mecz na Pasach ogląda Dusan Radolsky. A taką dobrą robotę Stefan odwalał :-/ |
no i juz 0-3 :)
|
Cytat:
co to Pasiaki znowu nie wymysla.. brawo dla Gizy to musiał być dla niego ciężki gol stał się katem swoich bylych kolegow. a kibice go jeszcze pozdrawiają. BRAWO ŚLĄSK WROCŁAW !!! |
Cytat:
|
Ja pie... Dlaczego Gizu, dlaczego? Zawsze nie trafia, to jak mogłem załapać trzy punkty w typerze to oczywiście trafił. Z takim to nigdy nie trafisz :/ .
Druga sprawa, jak ktoś myslał, że Kasperczak zrobi w Zabrzu odrazu wynik, to był mocno naiwny. Z drugiej strony, ja twierdzę, że na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje, a Górnik to bardzo pochyłe i garbate drzewo... |
W następnej kolejce Śląsk ich dobije i bedzie miło popatrzeć na dół tabeli :)
|
Żeby tylko Majewskiego nie wywalili, jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z szerokim uśmiechem obejrzałem całe 90 minut.
Druga strona odpowiada "Każdy to powie..." "..." :lol: |
Traumatyczny wieczor doktora Majewskiego. Az mi sie go troszke zal zrobilo. Msciwy pasiasty narod, nie po raz pierwszy sponiewieral Stefana, ale chyba pierwszy raz tak dotkliwie. Wyraz jego twarzy pod koniec meczu byl druzgocacy :)
|
Wlasnie skonczylem ogladac mecz Cracovii z Legia. Ludzie! Co za zenada... juz po 45 minutach Legia mogła prowadzic z 5:0, 6:0. Caly mecz skonczyl sie jednak na 3:0 dla Warszawy, ale to co pokazali z Kaluzy to przechodzi ludzkie pojecie. Tak zle grajacego zespolu nie widzialem dawno... Statystyki: Strzaly Legii 21, sytuacje 26 przy 6 strzalach Crx oraz 8 sytuacjach. Jestem tym bardziej zaskoczony, ze w meczu z Wisla Crx gryzla trawe i grala z nieprawdopodobna zawziętościa chocazby w I polowie. Potem juz kondycja się klaniala i stad dobra gra Wisly.
|
Cracovia powinna na kablu grać, prawie wypełniliby stadion po brzegi.
Śląsk zagrał bardzo dobrze i wg. mnie zasłużenie wygrał w Zabrzu. Górnik kompletnie rozbity, ciekawe co Heniu tam pokaże...... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl