![]() |
No to szkoda że nie ma oddzielnego tematu na własną reklame też bym sie zareklamował. :D
|
http://sport.onet.pl/0,1248703,1916958,wiadomosc.html
kiedyś pisałem że Wisła go powinna brać...szkoda...dobry zawodnik był za małą kasę... |
a co myślicie na temat Piotra Dziuby z Floty Świnoujście? W 1 lidze strzelił przez pół roku 9 bramek, niewysoki i szybki.
|
Gdybym był Bednarzem to bym na nim grał , opowiedział bym o swej miłosci ktora przezylem sam.
Dzisaj maja rozmawiac z Dja Etiennem? tak? co do bramkarzy to mowili ze zalatwia do konca tygodnia wiec niech zalatwiaja. |
juz kiedys pisales, ze gralbys na Bednarzu, nie musisz powtarzac. Jezeli juz jestesmy przy bramkarzach, to jak wyglada sprawa tego Filipa Kurto? czy on tez dostanie 45 minut i zostanie odrzucony?
|
Robilem wczoraj male testy i wyszlo ze do bramki zmiesci sie tylko pieciu bramkarzy: Cebanu, Pawelek, Silanpaa, Hajduch i ten kangur, dla Kurto miejsca niestety brak. No chyba ze pogromcy mitow wykaza co innego...
|
Tak sobie dzsiaj po tym naszym sparingu pomyslalem ze moze to naprawde nie "wina" Mariusza tylko naszego trener bramkarzy?
Przeiciez jak Dolha byl u nas w klubie(Petrescu mial swojego trenera) i wszystko bylo super. Mario w Odrze tez, chyba mozna powiedziec ze, byl w lepszej formie. Nie bylo kiksow itp. Jak Dolha odszedl no Mario jakos nigdy nie byl bez kikosw. W zeszlym sezonie nie bylo tego tak widac bo wiadomo jak nasza druzyna grala... Ale w tym sezonie duzo zalezalo od naszego bramkarza a on niestety nie zawsze stawal na wysokosci zadania. Druga sprawa to Cebanu. Zostal sprowadzony niby jako wielki talent. Chlopak ma 22 lata a w lidzie (chyba) nie gral ani razu. Bardzo lubie Illie ale no przeciez nie dostal szansy od klubu zeby sie pokazac. Nie winie za to naszego trenera bo wiadomo ze on nie pracuje z bramkarzami ale nasz "trener" od bramkarzy nie robi nic innego...wiec zdaje mi sie ze nie ma znaczenia ktory z dwojki tych bramkarzy dojdzie do nas nie bedzie on w stanie pomoc druzynie bo podczas rundy i tak Mario bedzie numerem 1. Mam nadzieje ze bede sie mylil. |
Cytat:
Trzeba tylko poprosić UEFA o zgodę... Inaczej nie widzę naszej gry na pozycji bramkarza.... :P |
Myślę, że Koker ma rację. To Kazimierski jest problemem wśród bramkarzy
|
Cytat:
i tak nikogo konkretnego tam nie mamy, a nuż Ilie nas zbawi.. w lecie pole manewru się zwiększy bo będzie go można probować jeszcze na prawej obronie za Baszcza zakładam, że kogoś tam w końcu weźmiemy na tego drugiego bramkarza |
Cytat:
|
Holocher był rzeczywiście niezły, jakoś nie było problemów. Za czasów tego Rumuna (jeśli to nie był Rumun to pardon), była sytuacja gdy mieliśmy dwóch bramkarzy - Dolhe i Pawełka, i aż żal było patrzeć jak Pawełek się na ławce marnuje.
A teraz?... Pawełkowi od pól roku wmawia się że jest niepotrzebny. I jak tu grac. |
W Szamotułach na 100 % znajdzie się trener dla naszych bramkarzy. Myślę że Bednarz powinien o tym pomyśleć.
A Kazimierski nie musi wcale odchodzić, niech trenuje naszą młodzież. |
Cytat:
|
Może by tak zrobić jakiś apel, co by odsunąć Kazimierskiego od pracy z bramkarzami? Niech nie śmiga po dyskotekach
|
Cytat:
Z tego co słyszałem to wszystko zaczęło się od jakiejś informacji prasowej, czy internetowej... Ciekawe co by było gdyby chwalili Kazimierskiego i całą wine zwalili na kogo innego... Przypuszczam że wtedy nikt by się trenerem bramkarzy nawet nie zainteresował... Radze popracować nad wyrobieniem sobie własnych poglądów, które nie będą tak podatne na wszelkie nowości prasowe, bo dziennikarz bardzo swobodnie i zależnie od własnej woli może kształtować rzeczywistość, a każdy powinien mieć jakiś swój pogląd i nie lecieć jak kura za ziarnem kiedy tylko coś przeczyta nowego we wszechwiedzącej gazecie czy stronie www. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jacka Kazimierskiego nie lubię za wpieprzenie do kadry Macieja Nalepy - ze swoich Karpat Lwów w których pracował. Za to, że jego treningi nie odpowiadają bramkarzom (np Borucowi) bo opierają się tylko na sile i chwycie. |
jeśli od paru dobrych lat mówi się że Kazimierski jest w swoim fachu mierny to po co tę rzeczywistość zakrzywiać? żeby pojeździć po Mariuszu? to znowu się zacznie gadka że to nie wina Mariusza tylko Krystyny z gazowni albo kogoś jeszcze innego.
|
Cytat:
|
A jakbyś czytał moje inne posty to byś wiedział, że po Pawełku nie jadę tylko dziwię się, że nagle zrobił się taki zły według wszystkich.
|
Cytat:
|
Krótkie proste pytanie. Jakie zadanie ma trener bramkarzy ?
ODP. Min. doprowadzenie bramkarza(y) do jego maksymalnych możliwości i utrzymywanie równej dobrej formy przez większość sezonu. St@chu Weź proszę przyjdź na mecz lub chociaż oglądnij cały mecz w TV a nie tylko skróty. Ja za każdym razem na meczu w nerwowej sytuacji zastanawiam się Pawełek złapie piłkę czy znowu nerwowo ją gdzieś odbije... Jaki postęp przez ostatni rok zrobił Cebanu ??? ...nawet nie jest drugim bramkarzem... ubierz okulary chłopie Tu nie chodzi o znajomość fachu trenerskiego, ale o ocenę efektów pracy trenera Kazimierskiego w Wiśle. 100% poparcia dla Incognito2192 |
Cytat:
Co do Pawełka i jego wyjść to mam podobne uczucia, ale takie same nerwy towarzyszyły mi chociażby przy Majdanie, który także staczał się u nas po równi pochyłej, jednak wtedy nikt o trenerze bramkarzy nawet nie myślał... Zastanawiam się jak słaby musi być trner bramkarzy Lecha że Dolha z najlepszego bramkarza w lidze w pare miesięcy stał się cieniem samego siebie... Nie osądzam że Kazimierski jest dobry... Uważam tylko że trener bramkarzy to nie wszystko i nie ma podstaw do tego żeby obarczać go całą winą i jechać po nim z góry na dół. Ktoś zaczął, rzucił hasło że Kazimierski jest do dupy i teraz wszyscy wskakują do tej rzeki i napieprzają na niego ile wlezie bo tak najwygodniej... A ja uważam że sam trening nie jest w stanie tak zmienić bramkarza żeby nie umiał piłki dobrze wykopać z piątki. Moja diagnoza to przede wszystkim psychika i brak konkurencji dla Pawełka... |
Cóż, świetny pomysł na poprawienie Pawełkowi psychiki - Sprowadzenie setki leszczy i sprawdzanie czy na prawdę nie potrafią bronić.
Już lepiej byłoby sprowadzić Bodzia W. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie przychodził jako młodzian, a wiek niestety robi swoje i refleks pomału zabiera... stąd jego odejście. Co do Dolhy, przecież to nie wina trenera Lecha ale jego psycha....fatalna to jest najłagodniejsze słowo. Kazimierski jest w Wiśle jeszcze tylko dlatego, że o tym w dużym stopniu decyduje Skorża. Bo to jego człowiek. Gdyby decyzja zależała tylko od Bednarza albo RN już by go nie pewnie nie było. |
jak dla mnie Majdana i Pawełka można wrzucić do jednego worka zatytułowanego "Victor Valdes" czyli bramkarz który albo nie potrafi albo po prostu nie chce się skupić. brak koncentracji wychodzi przy dośrodkowaniach czy mocniejszych strzałach. nie jest to wina p.Kazimierskiego po prostu sa to bramkarze o słabej psychice.
|
gdybym był Bednarzem to jako scouta zatrudniłbym Adama Nawałke.To jakby nie patrzac On wyszukał dla Wisły Brożków gdzieś w małym klubiku pod Kielcami.Z odkryc Nawałki do seniorskiej piłki przebili sie też ,Kokoszka ,Kuzera,Strąk,Nawotczyński.
Teraz jak zanosi sie na zagraniczy transfer Brożka to jakoś jego następcy nie widze a na gotówkowe transfery nie ma kasy .Może wiec warto w tej trudnej sytuacji znowu zatrudnic Pana Nawałke ???? |
No czy Kokoszka jest odkryciem Nawałki to bym spekulował, bo podobno sam się zgłosił.
|
Cytat:
|
Był to bodajże jakiś Rumun, przywiózł go Petrescu. Nazwiska nie skojarzę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a w Lechu był Woźniak. Jest historyjka, że gdy pracował w Porto, to Vitor Baia po każdym treningu padał z nóg i łapał kontuzje za kontuzją. Ale nie wiem czy to prawda.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl