![]() |
Kupię FIFE 08 na PC, w polskiej wersji, w b. dobrym stanie, tanio!
PRIV! |
Cytat:
lub jeszcze taniej http://www.3kropki.pl/product.php?id=4035 |
|
Sprzedam
do usuniecia
|
mam do sprzedania kurtke Diverse rozmiar XXL ,noszona pare razy ,sezon w szafie
http://img44.imageshack.us/i/sdc12192b.jpg/ poczyta mozna tutaj http://www.allegro.pl/item785566758_...xl_5000mm.html ,(to nie ta co w licytacji i nie sugerowac sie tamta cena) http://www.allegro.pl/item785566758_...xl_5000mm.html i ta koszulka nike dri fit rozmiar : M na 178cm http://img81.imageshack.us/i/sdc12189.jpg/ ofert i wiecej info na prv |
Sprzedam nowy telefon Nokia E51 z gwarancją, simlock Plus GSM.
Cena: 569zł link do aukcji http://www.allegro.pl/item784023274_..._plus_gsm.html Jeśli kupujący przeprowadził transakcję przez wcześniejszy kontakt z forum to dodaję drobny Wiślacki prezent :) Kontakt: priv lub gg: 4360077 |
Cytat:
Produkty UMBRO kurtki zimowe, czapki i rekawiczki EVERLAST Taniocha!!!!! |
|
Sprzedam łóżeczko dla dziecka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=791791811 |
sprzedam nowe korki-lanki puma esito xl romiar 43
|
Kupię koszulkę meczową Umbro (Bet-at-home lub Tele Fonika) rozmiar M lub L, plakaty z piłkarzami Wisły, autografy, proporczyki, itp. Kontakt [email protected]
|
Sprzedam ławeczkę treningową, z 4 stopniową regulacją oparcia.
A także gryf i mały gryfik, wraz z obciążeniem (4x5kg,4x2kg,2x7kg). Zdjecia: http://i38.tinypic.com/2yziuci.jpg http://i37.tinypic.com/2ewiooi.jpg http://i33.tinypic.com/vguf5w.jpg http://i36.tinypic.com/t65xlz.jpg http://i33.tinypic.com/9l94ex.jpg http://i38.tinypic.com/f3dvo5.jpg |
Sprzedam prezentacje maturalną z polskiego, temat: "Motyw małżeństwa w literaturach róznych epok" z konspektem i bibliografią.
cena do uzgodnienia priv |
|
|
Kupięę Kominiarke .
kupię Kominiarke Wisły . !
3 Kolorową . Pisac Na Gg 9246284. |
Kupie koszulke(koszykarską) Wisły Can Pack!!!
Pisać na PW lub gg nr. 2886620 Pisać nawet na niewidoku |
kupię !!
FELGI STALOWE 14stki, do Astry F, komplet ! kontakt: PW |
sprzedam
do usunięcia
|
Nokia e65, w dość dobrym stanie, sprzedam, pudełko papiery itd :) PW
Cena do ustalenia, zdjąłem simlocka. |
Sprzedam koszulkę "Towarzystwo Sportowe" rozmiar XXL. Cena 15zł. Ew. wymienię na jakąś Wiślacką lub Lechii "precz z komuną" rozmar M.
Powód: trochę z rozmiarem nie trafiłem ;) |
Kupię buty do biegania ADIDAS (typu Clima...), ASICS, NIKE... Rozm. 42/43
PRIV! |
Szaliki Zagraniczne:
http://allegro.pl/show_item.php?item=804398612 i dla kolekcjonerów posiadam medal zloty Orange Ekstraklasy za sezon 2007-2008 jakie mieli na sobie piłkarze....jak cos to priv...! http://img340.imageshack.us/i/pb020963.jpg/ http://img256.imageshack.us/img256/3503/pb020967.jpg |
|
http://allegro.pl/item804119068_base...a_spodnie.html
WYSTAWIONE PONOWNIE!! |
Sprzedam Citroena ZX '93
-instalacja lpg,aktualny przegląd i OC,tanio |
|
Łóżeczko dla dziecka (299 zł)
http://allegro.pl/show_item.php?item=805572372 |
|
|
sprzedam PILNIE !!!
wzmacniacz http://i16.photobucket.com/albums/b3.../792635087.jpg tuba http://i16.photobucket.com/albums/b3.../804367668.jpg cena do uzgodnienia ! ! ! SPRZEDAM OPONY ZIMOWE UŻYWANE 3 MIESIĄCE firestone 155/70/r13 model winterhawk KOMPLET 200 ZŁ !!! PRAWIE JAK NOWE Sprzedam alufelgi 5 x 110 [FONT='MS Shell Dlg 2']IRMSCHER RONAL 17 cali[/FONT] Przednie opony : Pirelli Pzero 205/50/R17 x2 Tylne opony : Fulda Exelero 215/45/R17 x2 na oponach przejechałem 12 000 km są prawie jak nowe :) CENA ZA KOMPLET DO NEGOCJACJI PRIV LUB 668 151 632 |
Kupie kopie zapasowe:) nastepujacych gier na PS2: Soul Calibur 3, Resident Evil 4, God of War II, Gran Turismo 4, GTA San Andreas, Devil May Cry 3, Shadow of the Colossus, Burnout 3: Takedown, Metal Gear Solid 3.
|
|
Trąbki fanfary kibicówki - gdzie kupić?
Elo! Jak w temacie- trąbki, fanfary czy tam kibicówki, każdy inaczej nazywa. Gdzie kupić takie gadżety w Krakowie? Potrzebne mi na jutro 10 sztuk. Ma ktoś pomysł? Mogę używki odkupić jak ktoś nie potrzebuje.
|
KUPIĘ FELGI STALOWE 14stki PILNIE !!!!
|
Sprzedam:
Super płaszczyk :) rozmiar M http://www.allegro.pl/item803377022_...m_zajrzyj.html Oraz coś firmowego dla dzieci ;) http://www.allegro.pl/item803383504_...8_polecam.html http://www.allegro.pl/item803381520_...80_18mies.html http://www.allegro.pl/item803380339_...8_polecam.html Polecam ;) |
Sprzedam Samsunga Solid B2100 (odporny na kurz i wodę!).
Telefon nowy (nieformatowana bateria), sim-lock na Plusa. W zestawie: telefon, pudełko, instrukcja, gwarancja (podbita 12.10.09), ładowarka i zestaw słuchawkowy. http://www.karciarz.pl/images/telefo...-b2100-big.jpg Dane techniczne telefonu: http://mobile.inspiracja.pl/Samsung,B2100,phone.php Cena jaka mnie interesuje to 370zł. |
888 61 51 21 - 20 PLN - Heyah
888 622 500 - 20 PLN - Heyah 886 385 408 - 5 PLN - Heyah 886 385 505 - 5 PLN - Heyah 662 49 49 41 - 20 PLN - Tak Tak 696 632 562 - 20 PLN - Tak Tak Posiadam takie o to starterki, przeczytaj na głos te cyfry, np ; osiem-osiem-osiem, sześć - dwa - dwa. pięćset . Według mnie nie które z nich są bardzo proste i tanie . Także jeśli masz jakieś pytania, propozycje, zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam serdecznie. |
Cytat:
|
Mnóstwo orginalnych perfum po 20 ml w pudełeczkach oferty na pw
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl