![]() |
Cytat:
|
Klub powinien pójść po rozum do głowy, bo wprowadzenie koszulek z Gwiazdą zamiast logo sprawiłoby, że koszulki sprzedawałyby się lepiej niż po transferze Kaki. Każdy wzór przez Was zaproponowany wygląda najlepiej z Gwiazdą. Przerobiony przez Wonskiego krój Realu (niebieska) wydaje się wręcz stworzony żeby dać w miejscu loga Białą Gwiazdę. Logo na spodenki, bo tam się sprawdza, a na koszulki koniecznie powrót Białej Gwiazdy.
Co do innych propozycji Wonskiego, to biała w pierwszej chwili wydawała mi się przekombinowana, ale teraz mi się podoba. Czerwona bardzo klasyczna, efektowniej wyglądał krój zaproponowany przez kogoś innego, z konturem gwiazdy na całej koszulce, ale byłby chyba niepraktyczny - za dużo białego i co zrobić z plecami. Gdyby koszulki na nowy sezon wyglądały tak jak zaproponował Wonski, to byłbym więcej niż zadowolony. |
Dla mnie wzory wonskiego pierwsza klasa. Kupiłbym na 100% taką domową koszulkę, pod warunkiem że byłaby Biała Gwiazda albo z herbem TS-u która też się ładnie prezentuje. Tylko szkoda że to nierealne, koszulki pewnie są i tak już zaklepane.
|
nasz drużyna piłkarska nie jest sekcją TS Wisła więc jakim prawem mogłaby przywłaszczyć sobie herb TS-u,
realnie myśleć można tylko o herbie SA lub białej gwieździe na koszulkach |
Też bym kupił 3 takie koszulki ;)
Tak jak napisał MRW, nie ma co liczyć na herb TS'u na koszulce. Biała Gwiazda jest jak najbardziej realna, ale... no właśnie musi być zawsze jakieś ale. Klub musiałby zastrzec BG (tak jak pisał dj_butti) jako znak towarowy. Z tym, że nie można zastrzec samej białej gwiazdy (to tak jak by zastrzec swobodnego używania kółka, czy kwadratu), tylko musi być np. BG z podpisem (czymś co będzie wyróżniało znak i było jego nieodłączną częścią), tak jak ja zaproponowałem. Teoretycznie umieszczenie samej BG bez zastrzeżenia o znaku towarowym czy jak to by się nazywało to jest pikuś, bo na koszulce może być jakaś część loga klubowego. W naszym wypadku będzie to BG. Tyle tylko, że klub nie miał by nic do powiedzenia w przypadku podróbek, które legalnie miały by na piersi BG. Więc BG z podpisem i jest znak zastrzeżony, kibice szczęśliwi, klub zarobiony. Dobrze by było gdyby ktoś dobrze znający się na prawie odniósł się do tego pomysłu. Jest jeszcze jedna rzecz, która odróżnia Wisłę od europejskich klubów. Koszulki meczowe dla kobiet! W większości klubów można kupić koszulkę meczową w fasonie wykonanym dla kobiet. W Wiśle dotąd takiego czegoś nie było i jeszcze nie ma. Także mam nadzieję, że klub pomyśli tym razem o naszych paniach i będzie można kupić koszulkę meczową w trzech wariantach. (men/women/junior) :] |
Cytat:
No, ale dobra. Nie będę jeszcze narzekać. :) Poczekam na premierę. 2. I to jest właśnie to! O ile przy rozmiarówce Adidasa spokojnie można kupić męski trykot, o tyle przy Umbro było gorzej. Niemniej- bodaj w żadnym klubie w Polsce nie ma koszulek dla pań czy też dla juniorów, a na zachodzie (pewnie i na wschodzie też co raz więcej) jest to standard. Do tego jest wybór długi czy krótki rękaw, numery i nazwiska (no tego to się akurat doczekaliśmy) czy też te emblematy LM/LE/PL- chodzi mi o te na ramieniu (nie kojarzę w tym momencie czy to czasem nie jest tylko "moda" z Premier League). Pozostałego wyposażenia sklepów kibica w Polsce i na zachodzie nie będę porównywać. |
wonski_eNHa moglbys zrobic dla mnie fantasy kit third wisla xD
kolor koszulki złoty z czerwonymi paskami i napisami adidasa,z BG ,z gory dzieki (tutaj wrzucic) |
^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.
Pod koniec czerwca ma być zaprezentowany sponsor naszej kopanej ekstraklasy T-Mobile. Ciekawe kiedy my się doczekamy głównego sponsora. Może jednak uda się kogoś zastraszyć, żeby został naszym źródełkiem gotówki. |
Cytat:
|
Czyli, że jutro wrzucę jakiś projekcik. Nacieszymy się wyglądem trykotów, które kupił by każdy Wiślak. A za prawdopodobnie 3-4 tygodnie się rozczarujemy nowym designem strojów na sezon 2011/2012.
W telegraficznym skrócie: Napatrzymy się na projekty, które tutaj osoby wrzucały i będziemy żyli z nadzieją, że klub tym razem pomyśli o kibicach (czyt. rzuci BG zamiast loga Wisła Kraków S.A -> nie S.S.A.!). A potem będziemy, jak to Polacy psioczyli na zarząd, że znowu nie ma BG na koszulce, a wyjątkowość strojów stanowi dodatkowy szew pod pachami. Jednak cały czas mam nadzieję, że oficjalna prezentacja strojów nas nie rozczaruje i wreszcie doczekamy się tego czego chcemy się doczekać, a nie doczekaliśmy się tego w minionym sezonie. :P I sponsora się też, w końcu doczekamy, po tym długim czekaniu. Pozostaje nam więc tylko czekać, a może się doczekamy! :] //Maratonczyk - Hmm... to by była marketingowa porażka. |
Hmm, jesli beda takie koszulki jakie mialo dziecko naszego GK to ja to p......e.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/ |
...super dedykowany strój...
jeżeli to prawda, to adidas nas zlał totalnie.. Oby nie. |
Cytat:
Ogarnijcie się, ludzie... |
a co Wy myśleliście?
cudów nie ma się co spodziewać :P |
Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest ?? o.O
http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :( |
na jak dlugo w ogole Wisla podpisala umowe z Adidasem? ktos wie?
P.S. Neo, widac ze to przeszywane itp ;) |
chyba jak zawsze, na 4 lata podpisywała... ale mogę się mylić... no i mylę... bo na 3 :P
|
@Neo1221, to jest jakaś koszulka, bodaj rugby drużyny (reprezentacji) Nowej Zelandii z 2005 roku.
Cwaniak nakleił herb SSA i jeszcze myśli, że ktoś to łyknie. To zapewne ta sama koszulka, co ta z linku: http://xarchiwum.pl/adidas-zurich-ol...350669735.html Mam nadzieję, że administracja allegro usunie tak żenującą próbę naciągnięcia nieświadomych potencjalnych kupujących. |
Neo1221 ktoś po prostu doszył herb Wisły do jakieś koszulki i szuka naiwniaka :D
|
To że ktoś to doszył to ja wiem... :P koszuleczki meczowe to ja z daleka rozpoznam :))) Tylko taki przykład podałem :) Bo jak rozmowa na temat koszulek to musiałem zapodać stronę gdzie herb i barwy "psują" ;/
|
Cytat:
Mi ta aukcja humor poprawiła. //Martin_6: a myślisz, że kto ma testować oficjalne stroje Wisły przed prezentacją? Oczywiście, że wybór pada na dzieci piłkarzy. :p |
BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(
http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/ |
Cytat:
|
Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/ myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.
|
Yogul ja nie twierdze, ze nie, ale ile mozna zyc marzeniami ;) i np. taka:
http://www.chelseamegastore.com/stor...selectorid=280 bym juz kupil ;) ( ofc w barwach Wiselki ) |
Cytat:
Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą:> ? |
Św. Mikołaj raczej te "pasiaki" adidasa sprawdziłyby sie w Cracovii niż Wiśle
|
Chodzi jemu raczej o te czarne stroje, które są całkiem w porządku. Prawdopodobnie nasi będą biegać w takich strojach tyle, że w odpowiednich kolorach.
|
Mówiłem oczywiście o ich wyjazdowych.. lol :D
|
chociaż jakby te pasiaki był w kolorach Wisły zbliżonych do barw Barcy czyli czerwono niebieskie z żótym kołnierzykiem i białą gwiazdą na piersi a co do wyjazdowych jestem uparty na to by były z białą gwiazdą na piersi i ze smokiem po prawej lub lewej stronie czyli ikoną Krakowa aczkolwiek ten trykot(poniżej)tylko że z logiem adidasa w miejscu Nike i oczywiście z białą gwiazdą na piersi na czerwonym tle i ze smokiem na błękitnym tle(ewentualnie bez smoka) z logiem tefonik izamist unicefu po środku też byłby niezły ciekawe tylko jakby to wyglądało??
http://centersport.kuptanio.pl/img/n...bce34081_3.jpg |
Ale dowaliles z tym smokiem :D:D:D
|
tak, smoka na prawą stronę, Barbakan na plecach i kościół Mariacki na brzuchu zamiast Telefoniki i wtedy nawet Eskimos będzie wiedział że gra drużyna z Krakowa :D JOSE 841 zapomniałem o czymś??
|
a gdzie Wawel, jeszcze trzeba było jakieś zdjęcie stadionu zmieścić.
;)) |
Równie dobrze możemy mieć podobny krój jak Rapid, niewykluczone..http://farm3.static.flickr.com/2736/...839491cb_b.jpg
tu trochę lepiej wyglądaja: http://farm6.static.flickr.com/5064/...94041083_b.jpg |
Co jak co, ale te ich koszulki są wyjątkowo ohydne. :-D
|
Nie możemy mieć takich , bo ekstraklasa ma zarezerwowane miejsce (tam gdzie jest Adidas)
|
1. @Jose841- znasz może pojęcie "znaków przestankowych"? Jeśli tak- wciel je w swoje pisanie, jeśli nie- pora poznać.
Acha! No i jeszcze ten smok... No offence, ale chyba se kpisz :shock: 2. @Neo1221- to akurat nie problem- Adidas by się sam przesunął na prawą stronę i do środka poszłaby Eklasa. Więc niestety to nie wyklucza takich trykotów. 3. Ta czarna koszulka Partizana nawet wygląda (jak to mówią: szału nie ma, ale daje rade). Tylko wiecie co, skojarzyła mi się z tą co miał dzieciak Pareiko :) Efekt jest jednak zadowalający, ponieważ jest wykończona, dopasowana, akcenty ma ładnie rozłożone. Ot cała filozofia. Mi także się nie podobają te stroje Rapidu. Kołnierzyk owszem, fajna sprawa, ale nie takiej roboty. To wygląda jakby ten kołnierzyk był przyszywany przez babcię, bo wnuczek chciał... :/ A jak tak przy strojach jesteśmy- Lechia będzie miała dalej to samo co w sezonie ostatnim, czy przyszykują im coś nowego? Szkoda, że nie mają już koszulek z biało-zielonymi pasami (te Jako [bodajże] były ładniejsze). Ale to tak btw. EDIT: Dziękuję Św. Mikołaju :D Miło by było... Zobaczymy co nam powymyślają pracownicy Adaśka |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl