Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Natkan 16.07.2009 08:59

Ile pkt macie na TiR na AGH ?

Ola7 16.07.2009 09:06

756 :) czy jakoś tak :P

Zola 16.07.2009 09:07

do usunięcia

Lupo 16.07.2009 09:12

Hm... ja mam 384 na kulturoznawstwo na AGH i jakoś nie liczę na to abym dostał się w drugiej... czy nawet w trzeciej rekrutacji :P

Natkan 16.07.2009 09:19

Ekonomiczny mnie olał :P na AGH się zastanawiam czy z 662 jeszcze próbowac :P jedynie Rolniczy zarządzanie mnie pokochał :D

Ola7 16.07.2009 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 762782)
Ekonomiczny mnie olał :P na AGH się zastanawiam czy z 662 jeszcze próbowac :P jedynie Rolniczy zarządzanie mnie pokochał :D

Ja bym próbowała :) bo np. ja składam raczej na ekonomiczny, więc już 1 miejsce wolne się robi :D

Natkan 16.07.2009 14:03

to wez im napisz że zwalniasz tylko i wyłącznie dla mnie :D

piter116 16.07.2009 14:28

Ja liczę, że się dostane na Geofizyke na AGH (621 pkt) z drugiego podejścia. Podali Wam w ogóle jakies info którzy jesteście na ławce? Trzeba się jakoś rejestrować na 2 etap czy robi się to automatycznie ?

!!IRIVER!! 16.07.2009 15:16

Ola7 jak lubisz matematykę... ;] ja już z wielu opinii słyszałem, że na UEku turystyka to w znacznej mierze ekonomia... :/
Ja na kulturoznawstwo mam nieco ponad 420.. i też się zastanawiam czy czekać, czy już szukać czegoś wieczorowo-zaocznego..?

Ola7 16.07.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 763020)
Ola7 jak lubisz matematykę... ;] ja już z wielu opinii słyszałem, że na UEku turystyka to w znacznej mierze ekonomia... :/
Ja na kulturoznawstwo mam nieco ponad 420.. i też się zastanawiam czy czekać, czy już szukać czegoś wieczorowo-zaocznego..?

Matme nawet lubie, ale prawda jest taka, że nie wiem jak bedzie na AGHu z turystyką, bo dopiero pierwszy rok bedzie.

!!IRIVER!! 16.07.2009 15:36

Ano to jak tam uważasz ;)
Są już gdzieś jakieś progi pkt? :P Pasowałoby wiedzieć, czy jest sens się choćby łudzić o to, że się gdzieś dostanę... :P

Vitaliss 16.07.2009 15:50

Ja sie wybieram na budownictwo zaoczne na PK. Wydział inżynierii Lądowej. Czekam jeszcze na wyniki z AGH-u.

!!IRIVER!! 16.07.2009 16:42

Na UEK opłata semestralna za zaoczne/wieczorowe to 1900 zł. Wie ktoś ile na AGH?

Natkan 18.07.2009 15:34

Jest ktoś z zarządzania z UR ?

Wiślak ASR 18.07.2009 15:55

Konrad filozofia ?:P Ja też się właśnie ocieram o 155 :D

Zola 19.07.2009 20:01

do usunięcia

!!IRIVER!! 19.07.2009 20:23

Jak tam rekrutujecie się na AGH po raz 2.? :)
Ja wybieram teraz kilka innych kierunków. Między innymi Zarządzanie i Inżynierię Produkcji oraz Górnictwo i Geologię. :D Zna ktoś ludzi na tych kierunkach? Wie ktoś tak tam jest? :P

http://www.ukr.agh.edu.pl/?pg_symb=faq#17

Tu progi na AGH.
Przekopane. Jak tak popatrzeć na TiR - 730, AiR - 930, Informatykę - 910, Geodezję i Kartografię - 853 i kilka innych... to masakra :D

dnader 19.07.2009 20:25

Myślę że nie masz się co przejmować tą informacją że jesteś skreślony. Po tym jak złożysz papiery, pracownik UP musi ręcznie wprowadzić do systemu że złożyłeś dokumenty. Przypuszczam, że w pt. było tyle osób że po prostu osoba odpowiedzialna za to nie zdązyła wprowadzić twoich danych a system automatyczne wygenerował cytowaną przez Ciebie informację. Myślę że w poniedziałek na twoim koncie powinna być informacja że jesteś studentem. Ale najlepiej zadzwonić i zapytać o co chodzi.

P.S. a co będziesz studiował jeżeli to nie tajemnica?

Zola 19.07.2009 20:35

do usunięcia

WislakNaZawsze 19.07.2009 21:46

A ja już po złożeniu papierków na AGH - Elektrotechnika. Teraz tylko czekać na rozpoczęcie 1 roku :)

!!IRIVER!! 20.07.2009 10:33

Podanie na AGH które wyświetla się w przypadku studiów zaocznych trzeba dostarczyć wypełnione jeszcze przed ogłoszeniem listy przyjętych, czy dopiero po? Pytam, bo za dwa dni koniec rekrutacji i pasowałoby wobec tego... :P

palikot 20.07.2009 10:50

ja mam pytanie dosyc ważne... jesli nie wyraziłem zgody (w Liceum) do udostępnienia moich danych z matury, ale w pierwszym terminie rekrutacji na studia stacjonarne złozyłem swiadectwo w WKR na AGH to teraz chcąc isć na zaoczne, to musze im dowieść te wyniki czy system mnie juz czai?
Ja mam nadzieje, ze to jest jeden system, i nie musze juz biegac po WKR...

Mistel 20.07.2009 11:18

Kurde pisze mi że nie dostałem się na UP z listy rezerwowej... Można gdzieś jeszcze się zapisać na studia, czy już po wszystkich terminach?

piter116 20.07.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 764677)
Kurde pisze mi że nie dostałem się na UP z listy rezerwowej... Można gdzieś jeszcze się zapisać na studia, czy już po wszystkich terminach?

Na AGH masz rejestracje bodajże do 24 lipca.

LuKiTS89 20.07.2009 11:24

Sorki za pytanie ale nie jestem z Krakowa i powiedzcie mi jak wygląda ten przelicznik na AGH bo nie wiem w ogóle o co w nim chodzi:/
Pozdrawiam :)

KamAr 20.07.2009 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 764677)
Kurde pisze mi że nie dostałem się na UP z listy rezerwowej... Można gdzieś jeszcze się zapisać na studia, czy już po wszystkich terminach?

heh, niczym ja;> w ogole nie przyjmowali z listy rezerwowej na administracje :/ Ja myśe teraz nad KSW...albo WSB w Nowym Sączu..

Mistel 20.07.2009 11:41

Gdzie mogę kandydować z podstawowym anglikiem na 88% i geografią na 84?


Agh raczej odpada bo z majcą u mnie ciężko szło w liceum...

A nie wiecie czy się coś płaci na WSE?

P.e.c.h 20.07.2009 11:51

http://www.wse.krakow.pl/pl/rekrutac...23,czesne.html
Gowin ładnie ciągnie...

Mistel 20.07.2009 12:02

Przepraszam że tak nudzę, ale ile się płaci za rekrutację na AGH studia stacjonarne I stopnia turystyka i rekreacja?

Czy tam jeszcze jest rejestracja?

!!IRIVER!! 20.07.2009 12:08

mistel na stacjonarne już chyba rekrutacji jako takiej nie ma, tylko dla tych co się już zgłaszali do pierwszej rekrutacji.
na niestacjonarne 70 zł - możesz składać na 5 kierunków.

Cytat:

Podanie na AGH które wyświetla się w przypadku studiów zaocznych trzeba dostarczyć wypełnione jeszcze przed ogłoszeniem listy przyjętych, czy dopiero po? Pytam, bo za dwa dni koniec rekrutacji i pasowałoby wobec tego... :P
podbijam :D

Już się dowiedziałem. Niestety, ****a, trzeba zawieść przed wynikiem rekrutacji do 22 lipca włącznie. :[

Mistel 20.07.2009 12:14

Właśnie dzwoniłem do AGH i mogę się zarejestrować, ale ewentualne przyjęcie tylko w wypadku wolnych miejsc...

szlag...

poszedłem do banku, wpłaciłem 70 na rekrutację na AGH, wracam do domu, wchodzę na UP jeszcze raz, i pojawiła się informacja żeby jeszcze jednak czekać, bo wyniki nie są ostateczne.

wredny.bardzo 21.07.2009 09:05

Ile sie płaci za zaoczne na AGH? Na zaoczne na politechnice jeszcze się mozna zapisać?

!!IRIVER!! 21.07.2009 10:27

1650zł zaoczne na AGH za semestr.

macie moze dostep do wydruku podania na Agh?

Soltys 21.07.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 764682)
Ja myśe teraz nad KSW...albo WSB w Nowym Sączu..

Nie masz nad czym myśleć idź do Nowego Sącza. Sam się tam wybieram, a z opini moich znajomych jest świetnie.

kriz69 21.07.2009 11:39

Opisze ktos jak sie studjuje na kierunku Górnictwa i Geologii?? bo mam wrazenie ze jesst to wybitnie ciezki kierunek

Zola 21.07.2009 12:18

do usunięcia

rzep 21.07.2009 16:47

zależy na jakim wydziale zarządzanie i metalurgia. priv jak co

R33 21.07.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 764679)
Sorki za pytanie ale nie jestem z Krakowa i powiedzcie mi jak wygląda ten przelicznik na AGH bo nie wiem w ogóle o co w nim chodzi:/
Pozdrawiam :)

W = 4 * G + J

W - suma punktów
G - matura z przedmiotu głównego (matematyka, fizyka, chemia - objasniam dla wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki w innych nie wiem jak jest)
J - język nowożytny

I teraz jak wyliczyć G i J:
Jeżeli zdawałeś mature na poziomie podstawowym to G i J są równe sumie twojej matury. Czyli:
G = liczba % z matury
J = liczba % z matury

Jeżeli zdawałeś mature na poziomie roszerzonym to G jest równe:
G = liczba % z matury (jeżeli twój wynik wynosił 0%-30%)
G = liczba % z matury + 2 * (liczba % z matury - 30) (jeżeli twój wynik wynosił 30%-80%)
G = liczba % z matury + 100 (jeżeli wynik wynosił 80% - 100%)

W przupadku matury z J sytuacja wyglada tak samo. Dla porządku :)
J = liczba % z matury (jeżeli twój wynik wynosił 0%-30%)
J = liczba % z matury + 2 * (liczba % z matury - 30) (jeżeli twój wynik wynosił 30%-80%)
J = liczba % z matury + 100 (jeżeli wynik wynosił 80% - 100%)

Natkan 21.07.2009 20:05

nikogog z zarządzania z UR ? O tym kierunku ostanio same negatywy słysze ze dla tych co papierek chcą mieć

palikot 21.07.2009 20:08

ja mam pytanie czy wam tez podanie na zaoczne na agh "uciekło" ze strony? Miałem wczoraj patrze dzis i nie ma... co powinienem zrobić? do kiedy to trzeba zaniesc?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl