![]() |
Ile pkt macie na TiR na AGH ?
|
756 :) czy jakoś tak :P
|
do usunięcia
|
Hm... ja mam 384 na kulturoznawstwo na AGH i jakoś nie liczę na to abym dostał się w drugiej... czy nawet w trzeciej rekrutacji :P
|
Ekonomiczny mnie olał :P na AGH się zastanawiam czy z 662 jeszcze próbowac :P jedynie Rolniczy zarządzanie mnie pokochał :D
|
Cytat:
|
to wez im napisz że zwalniasz tylko i wyłącznie dla mnie :D
|
Ja liczę, że się dostane na Geofizyke na AGH (621 pkt) z drugiego podejścia. Podali Wam w ogóle jakies info którzy jesteście na ławce? Trzeba się jakoś rejestrować na 2 etap czy robi się to automatycznie ?
|
Ola7 jak lubisz matematykę... ;] ja już z wielu opinii słyszałem, że na UEku turystyka to w znacznej mierze ekonomia... :/
Ja na kulturoznawstwo mam nieco ponad 420.. i też się zastanawiam czy czekać, czy już szukać czegoś wieczorowo-zaocznego..? |
Cytat:
|
Ano to jak tam uważasz ;)
Są już gdzieś jakieś progi pkt? :P Pasowałoby wiedzieć, czy jest sens się choćby łudzić o to, że się gdzieś dostanę... :P |
Ja sie wybieram na budownictwo zaoczne na PK. Wydział inżynierii Lądowej. Czekam jeszcze na wyniki z AGH-u.
|
Na UEK opłata semestralna za zaoczne/wieczorowe to 1900 zł. Wie ktoś ile na AGH?
|
Jest ktoś z zarządzania z UR ?
|
Konrad filozofia ?:P Ja też się właśnie ocieram o 155 :D
|
do usunięcia
|
Jak tam rekrutujecie się na AGH po raz 2.? :)
Ja wybieram teraz kilka innych kierunków. Między innymi Zarządzanie i Inżynierię Produkcji oraz Górnictwo i Geologię. :D Zna ktoś ludzi na tych kierunkach? Wie ktoś tak tam jest? :P http://www.ukr.agh.edu.pl/?pg_symb=faq#17 Tu progi na AGH. Przekopane. Jak tak popatrzeć na TiR - 730, AiR - 930, Informatykę - 910, Geodezję i Kartografię - 853 i kilka innych... to masakra :D |
Myślę że nie masz się co przejmować tą informacją że jesteś skreślony. Po tym jak złożysz papiery, pracownik UP musi ręcznie wprowadzić do systemu że złożyłeś dokumenty. Przypuszczam, że w pt. było tyle osób że po prostu osoba odpowiedzialna za to nie zdązyła wprowadzić twoich danych a system automatyczne wygenerował cytowaną przez Ciebie informację. Myślę że w poniedziałek na twoim koncie powinna być informacja że jesteś studentem. Ale najlepiej zadzwonić i zapytać o co chodzi.
P.S. a co będziesz studiował jeżeli to nie tajemnica? |
do usunięcia
|
A ja już po złożeniu papierków na AGH - Elektrotechnika. Teraz tylko czekać na rozpoczęcie 1 roku :)
|
Podanie na AGH które wyświetla się w przypadku studiów zaocznych trzeba dostarczyć wypełnione jeszcze przed ogłoszeniem listy przyjętych, czy dopiero po? Pytam, bo za dwa dni koniec rekrutacji i pasowałoby wobec tego... :P
|
ja mam pytanie dosyc ważne... jesli nie wyraziłem zgody (w Liceum) do udostępnienia moich danych z matury, ale w pierwszym terminie rekrutacji na studia stacjonarne złozyłem swiadectwo w WKR na AGH to teraz chcąc isć na zaoczne, to musze im dowieść te wyniki czy system mnie juz czai?
Ja mam nadzieje, ze to jest jeden system, i nie musze juz biegac po WKR... |
Kurde pisze mi że nie dostałem się na UP z listy rezerwowej... Można gdzieś jeszcze się zapisać na studia, czy już po wszystkich terminach?
|
Cytat:
|
Sorki za pytanie ale nie jestem z Krakowa i powiedzcie mi jak wygląda ten przelicznik na AGH bo nie wiem w ogóle o co w nim chodzi:/
Pozdrawiam :) |
Cytat:
|
Gdzie mogę kandydować z podstawowym anglikiem na 88% i geografią na 84?
Agh raczej odpada bo z majcą u mnie ciężko szło w liceum... A nie wiecie czy się coś płaci na WSE? |
http://www.wse.krakow.pl/pl/rekrutac...23,czesne.html
Gowin ładnie ciągnie... |
Przepraszam że tak nudzę, ale ile się płaci za rekrutację na AGH studia stacjonarne I stopnia turystyka i rekreacja?
Czy tam jeszcze jest rejestracja? |
mistel na stacjonarne już chyba rekrutacji jako takiej nie ma, tylko dla tych co się już zgłaszali do pierwszej rekrutacji.
na niestacjonarne 70 zł - możesz składać na 5 kierunków. Cytat:
Już się dowiedziałem. Niestety, ****a, trzeba zawieść przed wynikiem rekrutacji do 22 lipca włącznie. :[ |
Właśnie dzwoniłem do AGH i mogę się zarejestrować, ale ewentualne przyjęcie tylko w wypadku wolnych miejsc...
szlag... poszedłem do banku, wpłaciłem 70 na rekrutację na AGH, wracam do domu, wchodzę na UP jeszcze raz, i pojawiła się informacja żeby jeszcze jednak czekać, bo wyniki nie są ostateczne. |
Ile sie płaci za zaoczne na AGH? Na zaoczne na politechnice jeszcze się mozna zapisać?
|
1650zł zaoczne na AGH za semestr.
macie moze dostep do wydruku podania na Agh? |
Cytat:
|
Opisze ktos jak sie studjuje na kierunku Górnictwa i Geologii?? bo mam wrazenie ze jesst to wybitnie ciezki kierunek
|
do usunięcia
|
zależy na jakim wydziale zarządzanie i metalurgia. priv jak co
|
Cytat:
W - suma punktów G - matura z przedmiotu głównego (matematyka, fizyka, chemia - objasniam dla wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki w innych nie wiem jak jest) J - język nowożytny I teraz jak wyliczyć G i J: Jeżeli zdawałeś mature na poziomie podstawowym to G i J są równe sumie twojej matury. Czyli: G = liczba % z matury J = liczba % z matury Jeżeli zdawałeś mature na poziomie roszerzonym to G jest równe: G = liczba % z matury (jeżeli twój wynik wynosił 0%-30%) G = liczba % z matury + 2 * (liczba % z matury - 30) (jeżeli twój wynik wynosił 30%-80%) G = liczba % z matury + 100 (jeżeli wynik wynosił 80% - 100%) W przupadku matury z J sytuacja wyglada tak samo. Dla porządku :) J = liczba % z matury (jeżeli twój wynik wynosił 0%-30%) J = liczba % z matury + 2 * (liczba % z matury - 30) (jeżeli twój wynik wynosił 30%-80%) J = liczba % z matury + 100 (jeżeli wynik wynosił 80% - 100%) |
nikogog z zarządzania z UR ? O tym kierunku ostanio same negatywy słysze ze dla tych co papierek chcą mieć
|
ja mam pytanie czy wam tez podanie na zaoczne na agh "uciekło" ze strony? Miałem wczoraj patrze dzis i nie ma... co powinienem zrobić? do kiedy to trzeba zaniesc?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl