Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 02.04.2009 07:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 701794)
na jutro coś takiego:
Brazylia-Peru 1 (handicap 0-1)
Węgry-Malta 1 (handicap 0-1)
Dania-Albania 1
Francja-Litwa 1
Walia-Niemcy 2-2
Bułgaria-Cypr 1-1

kurs 4,05



no i trafione:)

na dziś:
Bryan/Bryan-Fisher/Huss 1
Philadelphia-Milwaukee [zwyciezca] 1
Bydgoszcz-Bielsko Biala 3.s. [mecz] 2
Szwecja-Szwajcaria 2.s. [zwyciezca] 1
Kazachstan-Bulgaria [podwojna szansa] 2-2
Fredericia-Nykobing [mecz] 1

kurs 3,94

Zwierze 02.04.2009 13:27

No i Włosi zabrali mi 50zł ale kto się spodziewał że będą grać cały mecz w 10:/

BRTS39 02.04.2009 13:47

Na wekend
Wolfsburg - Bayern 2
Newcastle - Chelsea 2
Udinese Inter 2
Reacreativo - Sevilla 2

Co myślicie?

rocco_1906 02.04.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 702548)
Wolfsburg - Bayern 2
Co myślicie?

tego meczu bym nie ruszał.to jest mecz drugiej w tabeli druzyny z trzecią.w dodatku Wolfsburg gra fenomalnie na własnym stadionie(11zwyciestw,1remis,0porażek).bayern jest drużyną wybitnie chimeryczną i potrafią stracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie,a na dodatek w przyszlym tygodniu czeka ich w LM hit z Barcą więc moze byc tak ze w lidze będą odstawiać nogi.
a i pytanie do znawców:jak wygląda sprawa z Tonim i Klose?? nadają się do gry czy jeszcze długo nie?

edit:Toni wznowił treningi i byc moze zagra,ale w jakiej jest dyspozycji po kilku tyg przerwy?

jaro1985r 02.04.2009 14:29

Kotwica-Czarni Slupsk 2 1,5 (Kotwica w wielkich kłopotach finansowych i z tego powodu przed play-offami z klubu uciekło 3 amerykanów!)
Tau Ceramica - Barcelona po 1poł. 1 1,5
Real Madryt-Olympiakos 1 1,5

Kibic_1906 02.04.2009 14:55

Piast - Górnik 2
Fulham - L'pool 2
Lech - Wisła1/2 0
Cracovia - Ruch 1
Podbeskidzie - Zagłębie 1
West Ham - Sunderland 1

WiślakNH 02.04.2009 15:28

zastanawiam sie na czymś na jutro ...

Montpellier - Clermont 1
Bielefeld - Schalke X2
Unirea - Otopeni 1
Empoli - Frosinone 1


Wie ktoś ile drużyn w Serie B wchodzi do Serie A?

Co myślicie o Federer R. - Djokovic N. 1

LuKaS TSW 02.04.2009 20:18

co do serie B to wydaje mi się że wchodzą 3 najlepsze drużyny

to przepraszam mój błąd ale patrzyłem na tabelę gdzie były podkreślone miejsca awansu i były pierwsze trzy

WISŁAZWE 02.04.2009 20:22

Do WiślakNH do Seria A awansuje bezpośrednio 2 zespoły, natomiast zespoły z miejsc od 3 do 6 walczą w barażu o 3cie premiowane awansem miejsce :)

WiślakNH 02.04.2009 22:16

Dzięki za odpowiedzi


Montpellier - Clermont 1
Bielefeld - Schalke X2
Empoli - Frosinone 1
Federer R. - Djokovic N. 1
Kurs ; 4,75

BęczarkaTS 02.04.2009 22:53

taki szalony kupon
Piast-Górnik 2
Hertha-Dortmund 1
Malaga-Real 2
Sigma-Slavia P 2
kurs 17,71

marco94 03.04.2009 20:01

Mam pytanie, co oznacza rozpis np. 2z3?

Bobic 03.04.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marco94 (Post 703066)
Mam pytanie, co oznacza rozpis np. 2z3?

To oznacza że jesli wejdą Ci dwa mecze to już coś wygrywasz:-p
Tak w skrócie.

Martinho 03.04.2009 20:12

ze grasz wszystkie wariacje bez powtorzen(?) 2 elementowe zbioru 3 elementowego :)

BRTS39 03.04.2009 20:12

tzw. System żeby dostac jakieś pieniadze musisz trafic przynajmniej 2 spotkania z 3 a jak trafisz 3 to masz calą pule

Jak cos żle mowie to mnie poprawcie ale nie wydaje mi sie

d.j 03.04.2009 21:10

System rozpisz (2 z 3)
Grasz albo 3 zdarzenia na kuponie lub 3 bloki
Wygrywasz już gdy wchodzą Ci 2 zdarzenia lub 2 bloki
Na kuponie tworzą Ci się 3 kombinacje czyli przy stawce 1 koszt kuponu wynosi 3

Mam nadzieje ze wystarczy:)

BRTS39 03.04.2009 21:49

Ej widzice ja tlumacze a sam do konca nie wiem . jak to bloki???? jak to mozna stworzyc?

d.j 03.04.2009 22:01

Najprościej kolego:)
Wiec:
Blok 1
Drużyna A- Drużyna B 1
Drużyna C- Drużyna D X
Blok 2
Drużyna E- Drużyna F 1
Drużyna G- Drużyna H 1
Drużyna I- Drużyna J 2
Blok 3
Drużyna K- Drużyna L 1
I przykładowo gramy to w systemie 2z3
Czyli wchodzą Ci 2 bloki i juz wygrywasz(blok wchodzi tylko wtedy gdy wszystkie pozycje w nim zawarte wejdą:))

BRTS39 03.04.2009 22:03

a czyli wiem o co chodzi , myslalem ze jakos mozna laczyc te kupony czy cos. Dzieki za tlumaczenie o tej porze . Pozdrawiam

d.j 03.04.2009 22:07

Możesz oczywiście łączyć 3 systemy na jednym kuponie, a co za tym idzie w każdym systemie możesz mieć bloki;)

maciek777 04.04.2009 01:36

Typy na weekend :
Valladoid-Barcelona 2 1.50
S:100
w:135
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 1.67
S:100
W:150,30

pzdr.

pzdr:)

Lechista69 04.04.2009 08:25

Moj kupon na weekend :))

Odra W. - Lechia 2
Arka - Legia 2
Alkmaar - Den Haag ILG 2.5 2
Valladolid - Barcelona ILG 2.5 2
Lech - Wisla 2
Manch.Utd. - Aston Villa 1 - rejczel missclick :D!

Kurs: 83.96 Zakładana wygrana: 755.70 zł
Stawka: 10 zł

Oczywiscie w Stsach ;)

WiślakNH 04.04.2009 08:40

Ja sie zastanawiam jeszcze nad takimi typami :
Valladolid - Barcelona 2
Malaga - Real Madryt 2
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2

Robin 04.04.2009 14:01

moj kupon na dziś:

Besiktas - Kayseri 1
Oldham - Peterborough 2
Hamburger - Hoffenheim 1
West Ham - Sunderland 1
Heracles - Heerenveen 2
Petrzalka - Presov 1
San Jose - Anaheim 1

kurs: 67,33

bula1010 04.04.2009 14:18

siemka na weekend 3 kuponiki :P :
everton-wigan 1
Manchester-aston villa 1
paris-nice -1
wereder-hanover-1
arka-legia 10
guimares-porto 2
za 2 zl 29 .90

drugi kupon to system 2z3
grupa a :
udinese-inter 2
cracovia-ruch 1
tomsk-zenit 2
grupa b :
kerkrade-ajax 2
odra-LECHIA 2
panthraikos-aek 2
grupa c :
valenciennes-auxerre 2
wolfsburg-bayern 1
lech-WISŁA 2

trzeci kupon
tez 2z3
grupa a:
arsenal-city-1
fulham-liverpool 2
newcastle-chelsea 2
grupa b:
lokeren-anderlecht 2
malaga-real 2
valadoid-barca 2
grupa c :
bordeaux-nancy 1
roma-bolonga 1
hamburg-hoffenheim 1
tyle może coś wejdzie jutro jazda z kuchenkorzem 0:3 i TSW pozdro typerzy i powodzenia :]

bula1010 04.04.2009 14:18

te 2 kupony 2z3 za 3 zl kazdy

PrawdziwośćDlaGry 04.04.2009 17:29

ja dopiero dziś zauważyłem że na BAHu mogę wpłacić coś przez przelewy24.
więc czas wreszcie złożyć depozyt u sponsora i coś ich ogolić :D

grzesiek632 04.04.2009 19:48

je"""ne monaco.... tyle powiem... jestem prawie bankrutem.. ostatnio mi sie wcale nie wiedzie

maciek777 04.04.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703154)
Typy na weekend :
Valladoid-Barcelona 2 1.50
S:100
w:135
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 1.67
S:100
W:150,30

pzdr.

pzdr:)

Noo udalo sie :)

wislabielany 04.04.2009 21:06

Gratki Maciek.

Ja postawiłem tak:

Fulham - Liverpool 2
Valladoid - Barca 2
Club Brugge - Charleroi 1
Alkmaar - Den Haag 1
Roma - Bologna 1


I nawet bym tego tu nie pisał gdyby nie totalny fart. Najpierw Liverpool w doliczonym czasie strzela gola na 0:1. Potem patrze, Brugge prowadzi 1:0 - ok. Barca też, a tu Alkmaar 0:1... po kursie 1.18. No to myśle - po kuponie. Ale znowu cud i Alkmaar miażdży Den Haag 4:1. Wszystko ok, a tu nagle klops i Brugge 1:1. 90 minuta i 1:1. u mnie już 21:55 była a oni grają. Nagle patrze na livesports.pl - 2:1 dla Brugge. Tyle farta w jednym dniu to musi być siła wyższa... Zobaczymy jutro jak Roma wyjdzie ;)

rydzo6 04.04.2009 21:17

jagiellonia -łks 1
roma-Bologna 1
Palermo-Torino 1

to sa moje propozycje na jutro
chetnych zapraszam na moje forum bukmacherskie www.strefabukmachera.pl

maciek777 04.04.2009 22:14

Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze

Rapid W. - Austria K. 1 1.43
Brondby IF-Esbjerg 1.50
Ako: 1,93
SL:100
W:193

pzdr:)

grzesiek632 04.04.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703435)
Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze

Juventus-Chievo 1 1.36
Brondby IF-Esbjerg 1.50
Ako: 1,83
SL:100
W:183

pzdr:)


ja bym Ci odradzal grac na Juve.... przeanalizuj sobie dobrze ten mecz... ja nad nim spedziłem troche czasu i doszedlem do wnisku ze nie warto grac... wejdz sobie na polska stronke juve i poczytaj tamtejsze forum...


to tylko moja rada..

maciek777 04.04.2009 22:33

Czytalem Grzesiek to ich forum juz wczesniej:)No faktycznie Chievo ma ost. bardzo dobra serie,do tego Juventus wroci z repry,takze nie wiadomo jak sie zaprezentuja.Zaklad jednak zostawie,Juve gra u siebie,nie zapominajmy o tabeli.Licze,ze chlopaki sie zmotywuja i wygraja u siebie:)

grzesiek632 04.04.2009 22:49

Chievo rowniez nie gra o pietruszke.. ale zycze powodzenia;) i wysokiej wygranej;)

maciek777 04.04.2009 23:25

Zmienilem jednak Juve na Rapid,po faktycznie jeszcze dokladniejszym przeanalizowaniu tego meczu :)Widze,ze w Polsce sami sceptycy to i ja sie nie bede wybijal z hurraoptymizmem za wlasne pieniadze :)

WiślakNH 04.04.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 703180)
Ja sie zastanawiam jeszcze nad takimi typami :
Valladolid - Barcelona 2
Malaga - Real Madryt 2
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2


Wygrana :-)
Teraz ide zobaczyć coś na jutro,jak znajde to podam

maciek777 04.04.2009 23:33

Gratulacje wislak,mam nadzieje ze za dobra stawke :)pzdr

kadziolek1906 05.04.2009 06:51

Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2
Le Mans-Lyon 2
Valladolid-Barcelona 2
Alkmaar-Den Haag 1
Besiktas-Kayserispor 1
Malaga-Real M. 2
Fulham-Liverpool 2

Wygrana:205,45
Przyfarciłem nieźle:)

mac251_251 05.04.2009 08:10

WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry

Te poniżej za mniejszą stawkę :)
Drugi kupon : WISŁA X2
Panatinaikos 1

Trzeci kupon :
Ajax 2
Milan 1

CO SĄDZICIE ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl