Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

szym_ek 13.09.2019 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1543049)
Klub jak chce zarobić to niech rusza że sprzedażą gadżetów i ciuchów na Derby. Muszą coś wymyśleć. Bo mecz dopiero 29 września, dziś mamy dopiero 13 września i w zasadzie już nie ma biletow. Ale kibice są mega nakręceni i to jest dobry moment na zaoferowanie im fajnych rzeczy do kupienia

O to to. Ciśnienie jest naprawde wysokie i klub musi to "wykorzystać".

Coś mi mignęło na tt o szaliku na derby (?), koszule retro (?) - dobry kierunek ale oby było tego więcej.

Wehrmacht 13.09.2019 22:38

I myslicie, ze w 16 dni bedzie wymyslony, zaprojektowany, wyprodukowany i wprowadzony do sprzedazy jakikolwiek nowy asortyment? Gdyby w tym czasie zdolali zrobic “zapalki Wisly Krakow” to otarloby sie to cud albo wrecz boska interwencje.

brylant17 15.09.2019 15:24

Małe derby dla nas ;) 3:2 dla Wisełki

Książę Palownik 15.09.2019 15:36

Kumah ładnie się pokazał. Mam nadzieję, że dostanie szansę w Eklapie niebawem. Może w Płocku?

Karherop 15.06.2021 10:23

Wygrzebany temat z śmietnika.

W razie remisu w sobotę AP Pogoni z AP Zagłębia Lubin, wygrywając ostatni mecz Escola zostajemy mistrzem Polski CLJ U18.

Szansę niby nie są duże, bo nie jest to w naszych rękach, ale z racji że i Pogoń i Zagłębie będą grać o wszystko, to wynik będzie oscylował w granicach remisu.

Byłaby to fajna sprawa, głównie przez możliwość gry w młodzieżowej lidze mistrzów U18.

Szneka 15.06.2021 20:10

Szkoda remisu w Gdyni i porażki u siebie ze Śląskiem. Może ktoś bardziej obeznany w temacie CLJ napisz kto z chłopaków jeszcze za rok pogra w CLJ a kto będzie za stary?

Karherop 15.06.2021 20:29

Rocznik 2002 wylatuje w całości Ćwik, Chmiel, Zima. Watpie że kogoś zostawia, może Chmiela.
Z rocznika 2003 może zostać max 3-4 zawodników, reszta rozstanie się z zespołem lub pójdzie na wypożyczenie. Tu graczy jest zbyt dużo by typować jakie będą ich losy. Taki Żyłka potrzebuje wypożyczenia jak nic, ale Madembo bym zostawił aby się odbudował po kontuzji.
W kolejnym sezonie rocznik 2004 będzie dominujący.

Szneka 15.06.2021 20:38

Mamy kogoś mocnego z 2004? Duda Szywacz?

Karherop 15.06.2021 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1568514)
Mamy kogoś mocnego z 2004? Duda Szywacz?

Duda 2004
Starzyński 2004
Głogowski 2004
Chelmecki 2004
Zszywacz 2002

A z tych którzy nie grali za wiele w CLJ dobre opinie zbiera Kacper Tokarczyk

dziki 16.06.2021 09:05

Przydałaby się jakaś.dobra strona lub kanał, żeby.śledzić trochę dogłębniej mecze akademików. Ot taki streaming na YT by wszedł jak złoto ;-)

Szneka 16.06.2021 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dziki (Post 1568537)
Przydałaby się jakaś.dobra strona lub kanał, żeby.śledzić trochę dogłębniej mecze akademików. Ot taki streaming na YT by wszedł jak złoto ;-)

Strona głowna klubu leży. Nic nie idzie się o młodych dowiedzieć.

Karherop 16.06.2021 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1568603)
Strona głowna klubu leży. Nic nie idzie się o młodych dowiedzieć.

Najwięcej informacji o zawodnikach znajdziesz na historiawisly.pl

Na oficjalne nie ma co zaglądać. Czasem może tylko dla kadry, jeśli jest akurat zaktualizowana.

maciekkk 17.06.2021 08:59

Jest całkiem aktualna strona akademii:

http://www.akademia.wisla.krakow.pl/

Karherop 28.04.2023 18:51

Można oficjalnie reaktywować temat. Rezerwy zaczynają sezon 23/24 od IV ligi

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2023 20:52

:alleluja:

wolfy 29.04.2023 21:58

Mogą się przydać chociażby żeby utrzymać piłkarzy z drugiego i trzeciego szeregu w rytmie meczowym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl