Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Gwiaździsty 11.08.2010 18:18

Tam kibic to będzie teraz tzw. elementem dojnym. Niektórzy strasznie zachwycali się legijnym menu. Ciekawe jak często przy tych cenach leczyliby głód ?

medyk 11.08.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 958236)
http://www.lazienkowska3.com/index.php/menu

Zwróćcie uwagę na ceny. Mam nadzieję, ze u nas takich nie zrobią :shock:

no to teraz sie beda lansowac niektorzy.. obiadek a przy stoliku obok pączuś albo maciej 'fotka' rybus.. to tak jak nasi chodza na kazimierz w miejsca gdzie piwo po 20zł..

0 22 11.08.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 958291)
Tam kibic to będzie teraz tzw. elementem dojnym. Niektórzy strasznie zachwycali się legijnym menu. Ciekawe jak często przy tych cenach leczyliby głód ?

Zachywcali się cateringiem stadionowym w barach, bo wybór rzeczywiscie jak na polskie warunki jest duży (pięć rodzajów tematycznych barów: włoski, polski, amerykanski, grill, coffe), by nie powiedzieć mocniej. Natomiast tutaj mamy menu ze sports baru, czyli czegos w stylu restaruacji na terenie stadionu, gdzie mozna sobie obejrzec mecz w TV. Cos w stylu pubu Champions w centrum.

Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co.

P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi :)

Pablo84 11.08.2010 19:29

Ja nie w ten sposób.Po prostu jestem zszokowany Waszymi cenami.Z czystej ciekawości zapytam, piwo tam chociaż macie ;-).
Jeśli chodzi o wnętrze, to bardzo zazdroszczę.Mam nadziję, że nam też coś takiego zrobią, byle by bez takich cen hehe

PhantomRanger 11.08.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 955824)
no wlasnie, jak to w koncu jest.. na Legii 1300, na Cracovii.......100 czy 110 (stadion Cracovii prawie o polowe mniejszy) przykladowo na Wisle ma byc prawie 2 tys jak sie nie myle.. a w Poznaniu z tego co ktos tu pisal 2 tys lub ciut wiecej (pojemnosc w Poznaniu wieksza o 12 tys).. to jest ten 5% czy jak kto chce? bo wychodzi na to ze to drugie.. wychodziloby na to ze tylko Wisla udostepnia tak duzy sektor gosci (jesli porownac go do innych)


Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc
Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc
Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc
Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc
Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc


Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami

Svartis 11.08.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 958325)
Zachywcali się cateringiem stadionowym w barach, bo wybór rzeczywiscie jak na polskie warunki jest duży (pięć rodzajów tematycznych barów: włoski, polski, amerykanski, grill, coffe), by nie powiedzieć mocniej. Natomiast tutaj mamy menu ze sports baru, czyli czegos w stylu restaruacji na terenie stadionu, gdzie mozna sobie obejrzec mecz w TV. Cos w stylu pubu Champions w centrum.

Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co.

P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi :)

Jestem zszokowany jak w przeciagu dwóch tygodni wszystko sie odmieniło po wielkiej zgodzie z ITI. Stadion był fe ceny były fe wszystko było fe a teraz nagle wielkie lizanie dupy sobie nawzajem :lol:

0 22 11.08.2010 20:02

Ale Tobie ocb? To była moja aluzja do użytkownika Gwaździsty na temat jego wpisów w temacie 'kibicowanie na polskich stadionach'. Nie ma nic wspólnego z ITI, które oczywiscie spierdalaj. Ale jestem na tyle powaznym czlowiekiem, ze nie bede sie zapluwał wbrew zdrowemu rozsadkowi, ze wszystko co oni to gówno, gówno, gowno !111111111!11111111!!!. Catering im wyszedl i tyla.

A stadion jest MIEJSKI.

63.5 Kg 11.08.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 958339)
Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc
Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc
Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc
Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc
Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc


Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami

Dlaczego??

Niech przyjezzda jak najwiecej przynajmniej bedzie sie cos dzialo...

Buziek_LG 11.08.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 958339)
Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc
Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc
Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc
Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc
Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc


Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami

Pewnie, lepiej niech miejsca stoją puste niżby mieli goście na nich usiąść...

orzeu 12.08.2010 19:58

W ogole sie tym nie interesowalem, teraz zerknalem w koncu bo ktos w innym temacie dal linka do malopolska.tv i powiem krotko:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...powoli-koncza/

Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow.

tarantulaw2 12.08.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 959234)
W ogole sie tym nie interesowalem, teraz zerknalem w koncu bo ktos w innym temacie dal linka do malopolska.tv i powiem krotko:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...powoli-koncza/

Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow.

El Passo :lol::lol: Chyba Estadio Da Gruz :rotfl:

A tak wracając to faktycznie słabiutko.

Martinho 12.08.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 958339)
Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc
Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc
Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc
Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc
Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc


Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami

A nie coś ponad 1100??

tarantulaw2 12.08.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 959244)
A nie coś ponad 1100??

Dobrze napisał. Musiałby stadion mieć 22 200, żeby było 1100.

malolat90x 12.08.2010 20:23

nie każdy klub daje tylko 5 % dla gości ... akurat Cracovia ma dawać coś koło 1000 ...

szorstki 12.08.2010 20:48

Na KSC akurat projektanci znają możliwości kibiców w paski i zrobili im sektor gości na 1100 miejsc. Przynajmniej im ktoś frekwencje podniesie ;) Oczywiście narod wybrany mocno niezadowolony, a już pewnie w okolicach derbów będą się domagali obcięcia wejściówek do minimalnego poziomu najlepiej - szlaban. Poza tym te ich 15 tysięcy to mocno dyskusyjne. Projekt wstępny zakładał 15tys. miejsc wszystkich - łącznie z VIPami, skyboxami, dziennikarzami itp. Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso :P) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców. I dogęścili ich jak w baraku ;>

ToTylkoJa 12.08.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 959234)
Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow.

Mi od samego początu projekt i kolejne etapy budowy mówiły, że jest to słaby stadion. Wcale mi się nie podoba i nie wiem, co ludzie którzy go zachwalali w nim widzieli czy widzą.

Gwiaździsty 12.08.2010 21:19

Kluby mają obowiązek dania biletów przyjezdnym w ilości nie mnieszejj niż 5% pojemności stadionu, a jak dadzą więcej to ich sprawa.


Cytat:

Mi od samego początu projekt i kolejne etapy budowy mówiły, że jest to słaby stadion. Wcale mi się nie podoba i nie wiem, co ludzie którzy go zachwalali w nim widzieli czy widzą.
Ci co go zachwalali to powtarzali jak papugi tylko to co w gazecie przeczytali. A tam pismaki pisali sponsorowane artykuły wchodzące w 4 litery Majchrowskiemu jakie to piękne dzieło powstaje pod jego światłym przewodem a drugi towarzysz Filipiak też jest zainteresowany wrzawą wokół siebie i stadionu aby sciągnąć na niego rozproszoną i nieliczną diasporę. Dlatego powtarzają wokoło jakie to cudo powstaje wbrew temu co widać. A widać, że to mały, niski stadionik z 4 trybunami, z których jest każda inna. Wiadomo, że w porównaniu ze starym kurnikiem jest to skok cywilizacyjny ale w stosunku do innych budowanych obiektów ciasna pakamera.

gigant 12.08.2010 21:27

Wymyslą zakaz handlu w niedzielę i tyle parchy pograją w niedzielę w swoim supermarkecie. Kurnik moze wizualnie niebrzydki, ale postawiony na trawie, malutki i generalnie jakby tymczasowy. Krzesełka lepsze sa w tramwajach, ale podobno maja wzmacniane sciany, bo jak powszechnie wiadomo żyd lubi dynią walić o scianę (płaczu) i sporo stolików do pisania donosów, a w tym ci z Kałuży sa najlepsi w Polsce, jesli nie na świecie.

fortart 13.08.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 959304)
Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso :P) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców.

Czyżby?
http://www.wikipasy.pl/Stadion_Cracovii_a_wymogi_UEFA

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 955860)
Z tymże 30 001 miejsc musi mieć jeśli chcą go nazywać stadionem klasy Elite.

Nie ma już klasy Elite.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf

Q13SON 17.08.2010 14:54

http://legionisci.com/photos11j/11cracovia1H_f1.jpg
stadion Legii to taka większa Dialog Arena? W sensie, nie ma zaplecza?

spidey 17.08.2010 15:05

Przestrzeń pod górnym poziomem trybun jest niewykorzystana, poniżej tej promendy gdzie stoją kibice, są pomieszczenia klubowe, restauracja, sklep, parkingi
Wygląda to samo miejsce z poziomu ulicy mniej więcej tak: http://www.legionisci.com/zdjecia/10..._stadion_d.jpg
Budowana trybuna według tego przekroju będzie w całości wykorzystana (to ta na pierwszym planie).
http://bi.gazeta.pl/im/6/5875/m5875176.jpg

buczo1985 17.08.2010 16:41

Stadion Pasów wewnątrz faktycznie nie powala. Kolor krzesełek i ich ciasne mocowanie jakoś mnie przygnębiają.

Robert_wislak 17.08.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 958345)


A stadion jest MIEJSKI.

Jesteś w stanie mi powiedzieć jak to jest z tymi punktami gastronomicznymi i innymi stanowiskami komercyjnymi w dni nie-meczowe? I kto jest ich właścicielem, wyposaża je i komu płaci ew. czynsz?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez fortart (Post 959785)
Nie ma już klasy Elite.

A posiadasz wiedze jakie są nowe kryteria dla stadionu o najwyższym standardzie? Bo mi ten link od .pdf nie wchodzi.

Gwiaździsty 17.08.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 963269)
Stadion Pasów wewnątrz faktycznie nie powala. Kolor krzesełek i ich ciasne mocowanie jakoś mnie przygnębiają.

Na zewnątrz też nie powala. Wyglada jak supermarket a nie stadion.

Buziek_LG 18.08.2010 19:19

http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...5_sierpien.jpg Gdańsk 5-08-2010 z lotu ptaka

Buziek_LG 18.08.2010 19:46

i jeszcze coś od nas:
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...c65337e7_o.jpg hala Gdańsk/Sopot
http://a.imageshack.us/img408/5203/c...1008181747.jpg i to samo podczas meczu Polska-Brazylia

Gwiaździsty 18.08.2010 19:48

Piękny stadion powstaje w Gdańsku. Wysokie, strome trybuny, kapitalna widoczność będzie z nich. To chyba będzie najlepszy stadion w lidze (jeśli zaplecze trybun będzie takie jak wnętrze).

Belzebub 18.08.2010 23:01

Porównując dzisiejszy stan budowy stadionów w Gdańsku i Wrocławiu, wydaje mi sie że cieżko bedzie ukonczyc wrocławianom stadion, tak aby na rok przed euro rozegrac oficjalny mecz..Wystarczy porownac zdjecie z Gdańska wyzej wklejone, z tym ponizej:
http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG

Został im niecaly rok( w tym byc może cięzka zima) a tam stadion ledwo wykiełkował z ziemi..

MatMario 19.08.2010 00:48

Obejrzałem sobie stadion koszernych i jestem w szoku, jakie to jest szkaradne w środku! Dramat goni dramat.

Kolor czerwony to to jest w przybliżeniu takim dość sporym, no chyba że barwy to buraczkowo białe? Że drużyna buraczkowa to i kolor taki?

http://www.wikipasy.pl/images/f/f9/2...ebudowa_39.jpg

No i jeżeli ktoś narzeka na pleksi u nas to co można powiedzieć o czymś takim

http://www.wikipasy.pl/images/d/d7/2...ebudowa_33.jpg

Środek sektora, jedne z droższych biletów, u niech pewnie z 19,99 zł ale zawsze to miejsca premium. To kto chce siedzieć na środku?

http://www.wikipasy.pl/images/c/c9/2...ebudowa_40.jpg

A może na piętrze i na środku? Miejsca najwyżej, najbardziej na środku tanoi sprzedam!!!

http://www.wikipasy.pl/images/4/4b/2...ebudowa_66.jpg

No i na koniec ukryli wentylacje :D

http://www.wikipasy.pl/images/8/8d/2...ebudowa_54.jpg

Z zewnątrz jeszcze spoko, materiały, wykonanie. Wewnątrz jakiś dramat, małe to to, niezgrabne, po łebkach. A kto tą siatkę ogrodzeniową na środek sektora wpakował? Oddzielają swoich kibiców od siebie żeby się nie pobili :P Hahaha :)

U nas w środku jest ok. Przynajmniej w miarę, a tam po tych dwóch latach propagandy że to turbo hiper super el stadio, jestem mocccno zdziwiony.

Gwiaździsty 19.08.2010 06:39

Bo większość kibiców nie wiadomo czemu ekscytuje się wygladem elewacji zapominając, że tak naprawdę najważniejsze dla kibiców jest to co wewnątrz stadionu, a więc widoczność z trybun i ich wyglad, wyposażenie wewnętrzne, wygoda, czyli to z czego tak naprawdę korzystają a nie zewnętrzna powłoka czyli opakowanie. To też ważne ale na szarym końcu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl