![]() |
Tam kibic to będzie teraz tzw. elementem dojnym. Niektórzy strasznie zachwycali się legijnym menu. Ciekawe jak często przy tych cenach leczyliby głód ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co. P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi :) |
Ja nie w ten sposób.Po prostu jestem zszokowany Waszymi cenami.Z czystej ciekawości zapytam, piwo tam chociaż macie ;-).
Jeśli chodzi o wnętrze, to bardzo zazdroszczę.Mam nadziję, że nam też coś takiego zrobią, byle by bez takich cen hehe |
Cytat:
Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami |
Cytat:
|
Ale Tobie ocb? To była moja aluzja do użytkownika Gwaździsty na temat jego wpisów w temacie 'kibicowanie na polskich stadionach'. Nie ma nic wspólnego z ITI, które oczywiscie spierdalaj. Ale jestem na tyle powaznym czlowiekiem, ze nie bede sie zapluwał wbrew zdrowemu rozsadkowi, ze wszystko co oni to gówno, gówno, gowno !111111111!11111111!!!. Catering im wyszedl i tyla.
A stadion jest MIEJSKI. |
Cytat:
Niech przyjezzda jak najwiecej przynajmniej bedzie sie cos dzialo... |
Cytat:
|
W ogole sie tym nie interesowalem, teraz zerknalem w koncu bo ktos w innym temacie dal linka do malopolska.tv i powiem krotko:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...powoli-koncza/ Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow. |
Cytat:
A tak wracając to faktycznie słabiutko. |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie każdy klub daje tylko 5 % dla gości ... akurat Cracovia ma dawać coś koło 1000 ...
|
Na KSC akurat projektanci znają możliwości kibiców w paski i zrobili im sektor gości na 1100 miejsc. Przynajmniej im ktoś frekwencje podniesie ;) Oczywiście narod wybrany mocno niezadowolony, a już pewnie w okolicach derbów będą się domagali obcięcia wejściówek do minimalnego poziomu najlepiej - szlaban. Poza tym te ich 15 tysięcy to mocno dyskusyjne. Projekt wstępny zakładał 15tys. miejsc wszystkich - łącznie z VIPami, skyboxami, dziennikarzami itp. Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso :P) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców. I dogęścili ich jak w baraku ;>
|
Cytat:
|
Kluby mają obowiązek dania biletów przyjezdnym w ilości nie mnieszejj niż 5% pojemności stadionu, a jak dadzą więcej to ich sprawa.
Cytat:
|
Wymyslą zakaz handlu w niedzielę i tyle parchy pograją w niedzielę w swoim supermarkecie. Kurnik moze wizualnie niebrzydki, ale postawiony na trawie, malutki i generalnie jakby tymczasowy. Krzesełka lepsze sa w tramwajach, ale podobno maja wzmacniane sciany, bo jak powszechnie wiadomo żyd lubi dynią walić o scianę (płaczu) i sporo stolików do pisania donosów, a w tym ci z Kałuży sa najlepsi w Polsce, jesli nie na świecie.
|
Cytat:
http://www.wikipasy.pl/Stadion_Cracovii_a_wymogi_UEFA Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf |
http://legionisci.com/photos11j/11cracovia1H_f1.jpg
stadion Legii to taka większa Dialog Arena? W sensie, nie ma zaplecza? |
Przestrzeń pod górnym poziomem trybun jest niewykorzystana, poniżej tej promendy gdzie stoją kibice, są pomieszczenia klubowe, restauracja, sklep, parkingi
Wygląda to samo miejsce z poziomu ulicy mniej więcej tak: http://www.legionisci.com/zdjecia/10..._stadion_d.jpg Budowana trybuna według tego przekroju będzie w całości wykorzystana (to ta na pierwszym planie). http://bi.gazeta.pl/im/6/5875/m5875176.jpg |
Stadion Pasów wewnątrz faktycznie nie powala. Kolor krzesełek i ich ciasne mocowanie jakoś mnie przygnębiają.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...5_sierpien.jpg Gdańsk 5-08-2010 z lotu ptaka
|
i jeszcze coś od nas:
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...c65337e7_o.jpg hala Gdańsk/Sopot http://a.imageshack.us/img408/5203/c...1008181747.jpg i to samo podczas meczu Polska-Brazylia |
Piękny stadion powstaje w Gdańsku. Wysokie, strome trybuny, kapitalna widoczność będzie z nich. To chyba będzie najlepszy stadion w lidze (jeśli zaplecze trybun będzie takie jak wnętrze).
|
Porównując dzisiejszy stan budowy stadionów w Gdańsku i Wrocławiu, wydaje mi sie że cieżko bedzie ukonczyc wrocławianom stadion, tak aby na rok przed euro rozegrac oficjalny mecz..Wystarczy porownac zdjecie z Gdańska wyzej wklejone, z tym ponizej:
http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG Został im niecaly rok( w tym byc może cięzka zima) a tam stadion ledwo wykiełkował z ziemi.. |
Obejrzałem sobie stadion koszernych i jestem w szoku, jakie to jest szkaradne w środku! Dramat goni dramat.
Kolor czerwony to to jest w przybliżeniu takim dość sporym, no chyba że barwy to buraczkowo białe? Że drużyna buraczkowa to i kolor taki? http://www.wikipasy.pl/images/f/f9/2...ebudowa_39.jpg No i jeżeli ktoś narzeka na pleksi u nas to co można powiedzieć o czymś takim http://www.wikipasy.pl/images/d/d7/2...ebudowa_33.jpg Środek sektora, jedne z droższych biletów, u niech pewnie z 19,99 zł ale zawsze to miejsca premium. To kto chce siedzieć na środku? http://www.wikipasy.pl/images/c/c9/2...ebudowa_40.jpg A może na piętrze i na środku? Miejsca najwyżej, najbardziej na środku tanoi sprzedam!!! http://www.wikipasy.pl/images/4/4b/2...ebudowa_66.jpg No i na koniec ukryli wentylacje :D http://www.wikipasy.pl/images/8/8d/2...ebudowa_54.jpg Z zewnątrz jeszcze spoko, materiały, wykonanie. Wewnątrz jakiś dramat, małe to to, niezgrabne, po łebkach. A kto tą siatkę ogrodzeniową na środek sektora wpakował? Oddzielają swoich kibiców od siebie żeby się nie pobili :P Hahaha :) U nas w środku jest ok. Przynajmniej w miarę, a tam po tych dwóch latach propagandy że to turbo hiper super el stadio, jestem mocccno zdziwiony. |
Bo większość kibiców nie wiadomo czemu ekscytuje się wygladem elewacji zapominając, że tak naprawdę najważniejsze dla kibiców jest to co wewnątrz stadionu, a więc widoczność z trybun i ich wyglad, wyposażenie wewnętrzne, wygoda, czyli to z czego tak naprawdę korzystają a nie zewnętrzna powłoka czyli opakowanie. To też ważne ale na szarym końcu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl