Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Tom'ash 20.10.2009 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 805959)
Jakaś Unirea powozi Rangersów. Koniec świata :shock:

Każdy ma swoją Levadię.

z 4 goli jak na razie, tylko jeden nie samobójczy :D

Proud 20.10.2009 21:07

Dan Petrescu. Hard work.

I tyle w temacie.

_ukoL 20.10.2009 21:12

My kiedyś też Schalke pokonaliśmy na wyjeździe 1-4...

For_FuN_ 20.10.2009 21:13

Trener Rangersow pewnie poleci po meczu, bo to co sie tam dzieje, to jakas katastrofa.

pysio 20.10.2009 21:14

Maciej Skorża = lenistwo, sielanka i zabawa na zgrupowaniach i treningach -> Levadia
Dan Petrescu = hard work -> LM

tyle w temacie.

pirat.z.karaibow 20.10.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 805964)
Dan Petrescu. Hard work.

I tyle w temacie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 805973)
Maciej Skorża = lenistwo, sielanka i zabawa na zgrupowaniach i treningach -> Levadia
Dan Petrescu = hard work -> LM

tyle w temacie.

:lol:

My też mieliśmy swoje Schalke, Parmę.

BARCELONĘ!

Nie bądźcie śmieszni.

Mateuusz 20.10.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 805973)
Maciej Skorża = lenistwo, sielanka i zabawa na zgrupowaniach i treningach -> Levadia
Dan Petrescu = hard work -> LM

tyle w temacie.

czy moglbys zamilknac na wielki i nie siec fermentu na forum?? bo kazda Twoja wypowiedz jest w takim samym tonie i jak sie na to patrzy to az sie rzygac chce.
bez odbioru!!

BRTS39 20.10.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 805973)
Maciej Skorża = lenistwo, sielanka i zabawa na zgrupowaniach i treningach -> Levadia
Dan Petrescu = hard work -> LM

tyle w temacie.

A ty k**** bywasz na zgrupowaniach i wszystko wiesz co i jak?? ze możesz sobie tak oskarzac trenera?
Drażnisz mnie człowieku

LuKiTS89 20.10.2009 21:17

To jakiś śmiech na sali jest w meczu Rangers-Unirea jak na razie 5 goli w tym 3!! samobóje co w tej piłce się dzieje;d

Wiślak-1990 20.10.2009 21:17

Barcelona daje rade:rotfl:

rafalek 20.10.2009 21:19

Barcelona - Rubin 1:2!!

No ja jestem zaszokowany!

Proud 20.10.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 805974)
:lol:

My też mieliśmy swoje Schalke, Parmę.

BARCELONĘ!

Nie bądźcie śmieszni.

a nie wydaje Ci się że dojście beniaminkiem do LM i przyzwoita gra w niej to nie jest przypadek?

Schalke i Parma to inna historia, ale Barca to jeden, nic nie znaczący mecz (dla Barcy oczywiście). Zapewniam Cię że gdyby ten mecz miał o czymś decydować skończyło by się 1:5. Zresztą gdyby nie poprzeczki i Pawełek tak by się skończyło. Ale nie chodzi o to żeby umniejszać zwycięstwa na Barceloną, bo to dla Wisły ogromny sukces.
Zresztą widać jak Barca gra bez ambicji to i Rubin im daje rade :)
ps: odcinam się od zdania Pysia...bo tylko z częscią o Danie się zgodzę. Skorża jest dobrym trenerem dla naszych piłkarzy. Osiągnął wszystko na co stać naszych piłkarzyków. Po prostu Petrescu nie pasuje do naszych grajków, a raczej do ich mentalności.

barteqTS 20.10.2009 21:22

Ja się z Pysiem akurat (niestety) trochę zgadzam, przypomnę też że my w LM nie byliśmy:/ A Petrescu zaczyna mieć powoli wyniki (MR, LM).

Mam jeszcze pytanie: Czy będzie dziś na jakimś kanale magazyn LM? (Poza N)

Kamson 20.10.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 805973)
Maciej Skorża = lenistwo, sielanka i zabawa na zgrupowaniach i treningach -> Levadia
Dan Petrescu = hard work -> LM

tyle w temacie.

Ale ty składałeś deklaracje, że od forum będziesz sie trzymał z daleka :(

Barca przegrywa z Rubinem :shock:

LuKiTS89 20.10.2009 21:25

Ale kolejka perfekcyjna!!
25 goli jak na razie i sensacje;d

tofik 20.10.2009 21:33

Do Petrescu się na trening przychodziło zapieprzać i walczyć o miejsce w składzie.
Chyba normalne, że jak się ciężko pracuje, to efekty się pojawią.

Pan Jotka 20.10.2009 21:42

Jestem dupkiem żołędnym! Zbawiłem sie w typowanie w Fortunie. Obstawilem Inter 1 , Barca 1, Olympiakos 1. Skreślilem z kratki Seville 2, Uniree 2 i Lyon 2, gdyz uznałem ze po tylu latach bez bukmacherki obstawie pewniaki...No to sobie postawilem pewniaki :/

3rider 20.10.2009 21:45

UNIREA, RUBIN, DYNAMO - dzieli nas od nich totalna przepasc. Precz z PZPN.

JacaTS 20.10.2009 21:49

Ogladal ktos Barce? Dobre zawody zagral Murawski?

SZYMEK_TSW 20.10.2009 22:01

Ale jaja :D
ma ktoś jakiś odnośnik do bramek/ skrótów ?

Pan Jotka 20.10.2009 22:10

http://www.justin.tv/pub_polski Skróty.
PS. Świat futbolu nam spieprza niczym Struś Pędziwiatr

PS. 4 zespól Serie A i Mistrz Wegier graja jak równy z równym. Gol lepszy pod gola.

wisl@k_TS 20.10.2009 22:12

No nieźle, w ostatniej chwili powstrzymałem się od stawiania LM...i chyba dobrze :)

Przyłączam się, ma ktoś skróty?

sergio 20.10.2009 22:14

Murawski podobno grał od 43 minuty ma ktoś skrót meczu?

Niestety kupony uwaliły ale jeszcze jade na wygranych w eliminacjach

flamengista 20.10.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 805978)
A ty k**** bywasz na zgrupowaniach i wszystko wiesz co i jak?? ze możesz sobie tak oskarzac trenera?
Drażnisz mnie człowieku

A mnie drażni, że wyrzucono z klubu dobrego trenera, który teraz gra z drużyną o podobnym budżecie w LM. I to z sukcesami.

A my zaliczyliśmy wtopy z Tottenhamem i, co gorsza - z Levadią.

Tu nie ma co oskarżać trenera. Wyniki mówią za siebie.

Kyno 20.10.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 806017)
Przyłączam się, ma ktoś skróty?

meczyki.pl - tutaj będą

Krissu 20.10.2009 23:56

Liverpool 1:2 Lyon
Rangers 1:4 Dan Petrescu


Jednym słowem...


...****A MAĆ

p.s:
Jak to szlo na dwie strony?

Daaaan

Petrescu!

Arturo Qr2nów 21.10.2009 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 806021)
A mnie drażni, że wyrzucono z klubu dobrego trenera, który teraz gra z drużyną o podobnym budżecie w LM. I to z sukcesami.

Podobnym...? Ponoć budżet Unirei, to coś około 1mln. euro, a Wisły 35-45mln. zł. czyli +/- 10x większy... :P Do tego Unirea, to beniaminek grający na stadioniku mogącym pomieścić 6tys. widzów... :-)

Po prostu trzeba chcieć grać, a nie w wieku 17 lat będąc Leszczakiem myśleć, że jest się gwiazdą, chlać i robić dzieci lub Sebusiem Janikiem, którego tatuś kiedyś tam grał w Wiśle... Nie mówiąc już o innych czepiących po 50 tys. za miecha!

prober 21.10.2009 03:18

No i co z tego, że Petrescu odnosi sukcesy? I tak całe tłumy twierdzą, że mamy na ławce najlepszego trenera w Polsce.
A Rumun trzy lata temu się nie sprawdził, więc dalej konsekwentnie stawiajmy na polską myśl szkoleniową. Bo przecież kolejne mistrzostwa Polski i incydentalne honorowe porażki w Europie z supersilnymi rywalami są dla Wisły celem nadrzędnym...

Mario Nh 21.10.2009 08:23

Jedna zasadnicza sprawa. Dan był trenerem który aby osiągnąć sukces potrzebował całkowitego zaufania i czasu na realizacje swoich założeń. Wystarczy tylko napisać że Petrescu pozostawił w klubie tylko jednego piłkarzy ze starej kadry! A więc wszystkich zawodników sprowadził na własną odpowiedzialność. Sprowadził piłkarzy którzy wiedzieli na co się piszą. Na ciężką pracę. Czy wyobrażacie sobie że taka sytuacja ma miejsce w jakimkolwiek polskim klubie? Już widzę te tytuły w prasie "Tuż to szaleniec!".
Jeszcze taki mały cytat z relacji wczorajszego meczu.

Cytat:

Po szybkiej stracie gola podopieczni Dana Petrescu przejęli inicjatywę na boisku, a Rangersi cofnęli się do defensywy. Ataki Unirei długo nie przynosiły efektów, dopiero w 32. minucie Marius Bilasco doprowadził do remisu.

Marszałek 21.10.2009 10:05

Już nie podniecajcie się Danem aż tak. Co tego,że trener z niego solidny skoro my piłkarzy solidnych nie mamy.
On nic by tu nie zdziałał. Połowa by połapała kontuzje, 1/4 by olewała treningi, żeby nie było Hard Work a 1/4 nie nadawałby się do niczego vide Łobodziński. Tak więc aby nie spotkać się z taką konkluzją i oceną naszego stanu posiadania proponuje status quo. My się umawiamy,że kopacze są zajebiści, a trener magiczny i tylko niekorzystny zbieg okoliczności sprawia,że nie gramy w LE o LM nie wspominając. Póki co to żyjmy arcy trudnym spotkaniem z Piastem Gliwice, to poziom w naszym zasięgu a nie róbmy sobie nadziei,że przyjdzie Dan i będzie LM. Trzymać kciuki w sobotę, bo różnie może być. Jeszcze Piast zagra otwartą piłkę i nas puknie, ku zdziwieniu kopaczy i trenera.

Barcelona ewidentnie ma jakiś kryzys formy. Może i następny mecz też różnie się potoczy,niemniej nie robiłbym z tego wielkiego halo. Na tyle co wygrali w tamtym sezonie i na to jak grali, kryzys jest rzeczą normalną, pewnie Guardiola odetchną z ulgą,ze teraz przyszła zadyszka, a nie później. Zresztą w zasadzie oni przerwy nie mieli w rozgrywkach żadnej .Mniejsze bądź większe mecze grają w zasadzie non stop. To nie liga polska.

Dziś będą kosmiczne jaja. Upadłe Anioły z Milanu spotkają się z cyrkiem objazdowym zwanym Realem. Jedyne co mnie ciekawi to to, czy Leonardo po tym meczu w końcu poleci.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl