Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

someone_TSW 04.08.2008 23:10

Cytat:

mam pytanko
Dziś włączam komputer i ciemność.Komputer niby chodzi ale na monitorze czarno i miga tylko lampka od monitora.Czy wie ktoś co się moglo stać?System wogule nie uruchamia sie, mam podejrzenia że poszła płyta główna, jednak nie jestem pewien.
Z góry dzieki za pomoc
2 tyg temu mialem identyczna sytuacje i do wymiany poszla plytka glowna i zasilacz. caly koszt 250zl.

wislak_olkusz 05.08.2008 01:08

Czy mamy inne siatki w bramkach na Wiśle? ;|

BO mi się tak wyadaje, ale chce sie upewnić (jakąś fotkę można wrzucić)

gris 05.08.2008 02:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 579446)
Czy mamy inne siatki w bramkach na Wiśle? ;|

BO mi się tak wyadaje, ale chce sie upewnić (jakąś fotkę można wrzucić)

Nowe siatki nowe bramki bo coś ostatnio piłka nie chciała wpadać do nich i zmienili bo nikt nie wiedział jak odczarować je :)

Watts 05.08.2008 02:14

Ma ktoś może linka do całego meczu Wisła - Pogoń Szczecin (0:0) 10 września 2006? :)

markokrk 05.08.2008 10:46

Gdzie w internecie można znaleźć przejrzysty program Igrzysk??

Lupo 05.08.2008 11:01

Takie pytanie do zmotoryzowanych. Chociaż nie koniecznie. Czy jak zatrzymuję auto np. na światłach to sprzęgło muszę mieć wciśnięte?

maTyS. 05.08.2008 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 579497)
Takie pytanie do zmotoryzowanych. Chociaż nie koniecznie. Czy jak zatrzymuję auto np. na światłach to sprzęgło muszę mieć wciśnięte?

jeśli masz na biegu to tak żeby Ci nie zgasł,jeśli nie,wrzucasz na luz i nie musisz mieć sprzęgła.

jeśli się mylę proszę o poprawkę :]

pietras1234 05.08.2008 11:06

maTyS, zgadzam się. ;-)
Lupo, staraj się wrzucać na luz. Sprzęgło wieczne nie jest...

Lupo 05.08.2008 11:11

Dzięki wielkie za rady! Dopiero się uczę :-) Pozdrawiam!!

WiślakNH 05.08.2008 11:21

Czy komuś z Was na tej stronce https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx nie pisało o odbiorze prawka?
Jutro mija dwa tygodnie od zdania a nawet nie ma napisane,że mają moje papiery.

maTyS. 05.08.2008 11:21

ja mam pytanie ? czy do CV trzeba dołączać zdjęcie ?

<Crasch> 05.08.2008 11:30

Jak zrobić link tego: http://up.programosy.pl/view/sygna_10.jpg.html
żeby po kliknięciu na tą sygne przeniosło na strone internetową?

saklak1906 05.08.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 579497)
Takie pytanie do zmotoryzowanych. Chociaż nie koniecznie. Czy jak zatrzymuję auto np. na światłach to sprzęgło muszę mieć wciśnięte?


W celu zatrzymania pojazdu tak:D .
Jezeli szykuje ci sie dluzsze czekanie(poczatek swiatel) dajesz na luz i puszczasz sprzeglo, ile kierowcow tyle opini.Ja zawsze ma na luzie i reczny zaciagniety
Twoje auto twoje sprzeglo, chyba ze na egzamin sie wybierasz to sprawdz jak to sie ma w przepisach.Bo jak trafisz na ch..a to Cie moze oblac za trzymanie na sprzegle

WzT 05.08.2008 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 579511)
ja mam pytanie ? czy do CV trzeba dołączać zdjęcie ?

Nie trzeba, ale lepiej będzie jak to zrobisz...
Zresztą w zależności bo niektóre firmy po prostu życzą sobie żeby zdjęcie było dodane.

Etiop 05.08.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 579509)
Czy komuś z Was na tej stronce https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx nie pisało o odbiorze prawka?
Jutro mija dwa tygodnie od zdania a nawet nie ma napisane,że mają moje papiery.

Nie wiem czy przydatna jest ta strona w ogóle. Złożyłem wniosek 3 tygodnie temu o wydanie nowego prawa jazdy i dalej pojawia się ta sama informacja - "Przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne".

EDIT:

Sprawdź sobie tutaj
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=904...e&query=typ=pj

cristovao 05.08.2008 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 579509)
Czy komuś z Was na tej stronce https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx nie pisało o odbiorze prawka?
Jutro mija dwa tygodnie od zdania a nawet nie ma napisane,że mają moje papiery.

Dokładnie tak jak napisałeś. Egzamin zdałem 29.07.2008 a do dzisiaj cały czas wyświetla mi się komunikat, że nie otrzymali moich dokumentów. Wczoraj zadzwoniłem do urzędu i dowiedziałem się, że jest szansa że już dzisiaj będę mógł odebrać dokument. PWPW nie aktualizuje swojej bazy danych na tej stronie. Zadzwoń do urzędu w którym będziesz odbierał prawko i się dowiedz czy już do nich dotarło.

szprotson 05.08.2008 13:12

mieszka ktoś w rejonach Słomianej ?

PRIV

WiślakNH 05.08.2008 13:35

Wielkie dzięki Etiop :)
Napisane,że gotowe prawko :)

Bi@ły89 05.08.2008 16:23

O której godzinie w sobotę gramy z Polonią?
Gdzie najbliżej stadionu jest jakiś bankomat?
Są już repliki nowych koszulek w sprzedaży?

wislak_olkusz 05.08.2008 16:49

z PB gramy o 18:00
o bankomacie nie wiem
repliki są - w Fanatyku za 119 zł

filip_wislak 05.08.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 579653)
O której godzinie w sobotę gramy z Polonią?

Gramy w sobotę o 18:00


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 579653)
Są już repliki nowych koszulek w sprzedaży?

Byłem wczoraj w Fanatyku i były za 129 zł.

R33 05.08.2008 17:43

Mam taki problem:

Nie mogę wyłaczyc komputera
Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP

gris 05.08.2008 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 579693)
Mam taki problem:

Nie mogę wyłaczyc komputera
Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP

http://komputery.katalogi.pl/Reset_zamiast_shutdown%2E%2E%2E-t36887.html

albo tu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic989768.html

northrop 05.08.2008 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 579519)
Jak zrobić link tego: http://up.programosy.pl/view/sygna_10.jpg.html
żeby po kliknięciu na tą sygne przeniosło na strone internetową?

[url="tutaj wstawiasz adres strony"][img]http://up.programosy.pl/view/sygna_10.jpg.html[ /img][ /url]

bez spacji w [ /img] [ /url]

w praktyce:

http://img174.imageshack.us/img174/2595/sygna10yl9.jpg

dostuffca 05.08.2008 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 579511)
ja mam pytanie ? czy do CV trzeba dołączać zdjęcie ?

Trzeba nawet jeśli pracodawca tego nie zaznacza w ogłoszeniu to CV bez zdjęcia* z automatu są odrzucane - poprostu nie zatrzymują wzroku pracodawcy. Jeśli na to jedno stanowisko aplikuje 50 osób to wizualna strona aplikacji jest pierwszym elementem na który uwagę zwraca osoba przeprowadzająca rekrutację. Układ CV (zdjęcie, kategorie etc.) dużo też mówi o osobie aplikującej.

*nie załączonego na zasadzie wydruk/spinacz z czym też można się spotkać tylko tylko jpg wstawiony w dokumencie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 579653)
Gdzie najbliżej stadionu jest jakiś bankomat?

do wyboru do koloru >> tutaj

rafiABG 05.08.2008 19:19

Cytat z Interia.pl
Na starcie z Beitarem specjalnie szykują się kibice "Białej Gwiazdy". Ci ze Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków w specjalnym oświadczeniu zaapelowali do wszystkich fanów, by unikali w dopingu "rasistowskich i antysemickich okrzyków" .

To o klasę lepszy pomysł SKWK w porównaniu do tego z Jerozolimy, skąd wysłano do właściciela Cracovii prof. Janusza Filipiaka insygnia żydowskie.
Moje pytanie jest odnośnie wytłuszczonego fragmentu.Czy to prawda czy kolejna prowokacja ?

R33 05.08.2008 20:51

Korzystał ktoś z usług taksówek, aby dojechac w godzinach wieczornych(po 0:00) z Krakowa do Podkrakowskich miejscowosci (ok. 25km)... Jeśli tak to niech napisze w jakich to cenach się odbywa bo na internecie znalazłem http://www.waweltaxi.krakow.pl/index.html Tylko nie wiem czy ta firma akurat przewozi z Krakowa do podkrakowskiej miejscowosci czy tylko same obręby Krakowa.... PILNE - potrzebne na jutro ;)

dymek_nhs 05.08.2008 21:00

Jak jest dobra taryfa tzn firma taksówkarska to może cie zawieść nawet na księżyc o ile wypłacalny jesteś. Myślę ze jak zadzwonisz do jakiejś znanej korporacji typu np barbakan albo właśnie wawel taxi to cie zawiezie gdzie chcesz tylko pewnie trochę zabulisz sprawdź cennik na necie albo po prostu podzwoń i popytaj czy wiozą na takie odległości.

dj_ibutti 05.08.2008 21:06

Reksio - najlepiej dorwać Taksówkarza (nie TELE-taxi, tylko zwykłe) i się go zapytać, np. czy za 100 zl Cię zawiezie gdzieś tam. Ja kiedyś za 70 zł do Zakopanego pojechałem, ale to dawno było :D

dymek_nhs 05.08.2008 21:14

:D Najlepiej to się zapytaj czy za flaszkę pojedzie :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl