![]() |
Kto w takim przypadku decyduje o jego losie, tzn. o rozpatrzeniu dymisji? Rada?
|
No to pozamiatane, nie wierzę że go zostawią. W Polsce nie znajdziemy lepszego trenera niż Smuda a on przegrał lepszym składem mistrza ze Skorżą. Obcokrajowiec nie wchodzi w grę bo Petrescu był dobrym trenerem tylko że trzeba było ostro pracować a tego piłkarze nie chcieli. Był idealnym trenerem i miał tyle sukcesów... Jeszcze tego pożałujemy... Może przeciwnicy Skorży (m.in Pysio) mogliby podać nazwisko ewentualnego, według ich dobrego następcy? Bo ja takiego nie widzę i nie pieprzcie o Smudzie bo on wiele razy już w Wiśle pracował a sukcesy mieli inni. Po za tym do tradycji przeszło już to ze "zajeżdża" swoje drużyny na zgrupowaniach czego efektem są liczne kontuzje w trakcie sezonu. Możliwe że właśnie przez to Lech nie zdobył mistrza w zeszłym sezonie.
|
Dobrze że podał sie do dymisji . Ona wcale nie musi być przyjęta a jest bardzo Honorowa...
pozdrawiam |
Wielka szkoda.
Pan Maciek ma wielki potencjał. |
o cholera. Do rozpoczacie ligi zostal tydzien, my zaczniemy szukac trenera, znajdziemy w polowie sezonu, a w miedzyczasie zmienimy go jeszcze 4 razy. Oby nie skonczylo sie jak 3 sezony temu.....kur*wa [ oby boss nie przyjal]
|
To bylo do przewidzenia ze tak zrobi- to jest chlowiek honorowy i w dupe ma pieniadze ktore by dostal po zwolnieniu. Teraz trzeba tylko liczyc ze ta dymisja nie zostanie przyjeta.
To sie k..a weekend zacza, niech jeszcze jutro dadza dupy to juz calkiem s....rniczony |
Podała się osoba do dymisji która , ja osobiście najmniej chciałem żeby to zrobiła. Maciek wziął na siebie winę i zrobił wg siebie słuszną decyzję ale to nie on powinien zostać bez pracy tylko panowie J.Bednarz i pan Wilczek. Oni byli odpowiedzialni wraz z RN za transfery które wzmocnią drużynę przed sezonem i żeby było wszystko zapięta na ostatni guzik przed pierwszym meczem pucharowym. A że polityka jaka była każdy widział , to i tak cud że Maciek z takim składaem obronił Mistrza Polski , ale niestety na Europe to za mało nawet te zaściankową i pół amatorską jaką jest Estonia
|
Jutro nie dadza dupy, my na trybunach nie damy dupy i miejmy nadzieje ze zostanie na stanowisku.
Trzeba wierzyć |
to się narobiło...
wziął winę na siebie...ma swój honor... coś czuje ze jutrzejszy mecz będzie cieżki...do pilkarzy już doszło ze zlożyl dymisje...to jeszcze gorzej podziala...od meczu w Talinie nie prowadzil z nimi zadnego treningu... ehhh narobilo sie... |
Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?
Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas. Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji? |
On ma swój honor, a Ci dwaj panowie ze stanowiska dyrektora i prezesa będą się trzymać rękami i nogami, żeby utrzymać swoją ciepłą posadkę...
|
jeszcze nigdzie nie ma zadnej wiadomosci ze podal sie do dymisji
wiec spokojnie oficjalna nie potwierdzila jeszcze |
Podał się to źle, nie podał by się to też źle bo leci na kasę jak Kasperczak...
Sygnał może być wyraźny od Cupiała, jesteś trenerem zbieraj dupę w troki i walcz. To ty jesteś szefem i zrób tak aby było dobrze. Jak przyjmie to będzie lipa mega i degrengolady ciąg dalszy. |
Oby tylko jej nie przyjeli ...
|
Kolejny cios prosto w serce ;(
|
Nie przyjmować!
|
Nie Skorża tylko Rafał Janas powinien wylecieć z hukiem z klubu. sierota jest odpowiedzialna za rozeznanie przeciwnika, a pojechał do Estoni kompletnie nie rozeznał siły przeciwnika, spojrzał chyba tylko na nazwe drużyny i rok założenia, po czym stwierdził że to ogórki. W wyniku czego Skorża inaczej rozłozył przygotowania zespołu i forma miała przyjść na IV runde kwalifikacji.
Pozatym Wilczek nie umie liczyć, i za to powinien też wylecieć, a w raz z nimi Kazimierski miernota trenerska bramkarzy. Czas Bednarza też dobiega końca, za to że prawego obrońce nie sciagnal przez Levadią, wiedząc pół roku temu że Baszczyński odchodzi, i że dwa lata szuka bramkarza przysyłajac jakieś darmowych amatorów.! Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy Bednarz jest Figurantem czy Dyrektorem Sportowym. Znajac życie Zarzad przyjmie Dymisje Skorży, a sam zachowa stołki. |
Dobrze ze sie podal do dymisji i tyle, kopanie pilki do przodu nawet ja moge pilkarzy nauczyc, z Tottenhamem tez Skorza zawalil taka jest przykra prawda !!!
A to ze ma honor to nikt nie zaprzecza i za to go szanuje ze wie ze popelnil blad, a nawet jak zarzad nie przyjmie dymisji, to na takim etapie trudno mu bedzie jeszcze pracowac z zespolem, trzeba zmian niech to bedzie pierwsza !!! |
Cytat:
A u nas jak sie ich przycisnie to jest foch dwa mecze przegrane i do widzenia trerze my tu rzadzimy chyba pan o tym zapomnial. Poleca na skarge do prezesa ze maja zakwasy po treningu i juz sie zbieraja czarne chmury nad trenerem- bo tyran jak tak mozna gwiazdki traktowac. To jest Polska wlasnie i dlatego dalej jestesmy tu gdzie jestesmy |
Cóż, już oglądając wypowiedź Skorży tuż po meczu można się było spodziewać takiej decyzji. Rozsądnie byłoby jednak nie przyjmować tej decyzji bo nie mamy godnego następcy, a bez trenera 'od zaraz' mamy szansę stracić ligę.
|
Nie! Maciek musi zostać :/ nie ma póki co kandydata w jego miejsce! nie ma w Polsce lepszego trenera młodego pokolenia niż Skorża ... To co się dzieje teraz w klubie jest tym, czego sie obawiałem po odpadnięciu Wisły z Pucharów :( totalny chaos i nieporządek ... Jestem w 100% przekonany, że żaden polski czy zagraniczny trener nie zrobi z igieł wideł ... mamy skład taki jaki mamy, a że z transferami wiemy jak było to trzeba się z tym pogodzić ... Brożek odejdzie - to raczej pewne, ale Maciek musi zostać!!!
|
skąd redakcja ma takie informacje?nigdzie oprócz naszej strony nie pisze o dymisji
|
NIE PRZYJMOWAC!!
Piłkarze teraz powinni za nim stanąć, bo to oni spier*, a i tak wielki sukces, że z nimi zdobył 2x MP |
To, że ktoś podał się do dymisji nie oznacza, że na pewno odchodzi. Trener Skorża jest mądrym człowiekiem i jak widać honorowym. Teraz nikt mu nie zarzuci, ze liczy się dla niego posada. Myślę, że dymisja zostanie odrzucona, a Skorża dzięki takiemu manewrowi wyjdzie z całej sytuacji z twarzą.
Dla mnie nic się nie zmieniło: MACIEJ SKORŻA 1906% POPARCIA! |
Panie Macieju, jest pan najlepszym szkoleniowcem w tym kraju. Pan MUSI zostać!
|
szkoda:/ najlepszy polski trener.. teraz zacznie się szukanie nowego.. jego aklimatyzacja w klubie, poznawanie zawodników. to tylko odbije się na wynikach wisły
może jednak nie pozwolą mu odejsc.. |
Boje się, że rozpatrzą to pozytywnie : /
Tylko nie Smuda... Jak już to ktoś zza granicy. Wie ktoś może czy utytułowani trenerzy jacyś bardziej znani i doświadczeni są aktualnie na bezrobociu? |
Powiem tak: liczyłem, że to się stanie, ale po zastanowieniu się chyba dałbym mu jeszcze jedną szansę..
|
Skorża udowodnił, że potrafi przyznać się do błędu i jest Człowiekiem Honoru. Jestem przekonany, że potrafi także ten błąd przeanalizować i na swych błędach się uczyć, dlatego też mam nadzieję, że ta dymisja nie zostanie przyjęta. Na trenera lepszego od Skorży nie mamy w tej chwili żadnych szans.
|
Skorża 1906% Szacunku musi zostac!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl