Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

kieu 24.07.2009 14:05

Kto w takim przypadku decyduje o jego losie, tzn. o rozpatrzeniu dymisji? Rada?

Wiślak178 24.07.2009 14:06

No to pozamiatane, nie wierzę że go zostawią. W Polsce nie znajdziemy lepszego trenera niż Smuda a on przegrał lepszym składem mistrza ze Skorżą. Obcokrajowiec nie wchodzi w grę bo Petrescu był dobrym trenerem tylko że trzeba było ostro pracować a tego piłkarze nie chcieli. Był idealnym trenerem i miał tyle sukcesów... Jeszcze tego pożałujemy... Może przeciwnicy Skorży (m.in Pysio) mogliby podać nazwisko ewentualnego, według ich dobrego następcy? Bo ja takiego nie widzę i nie pieprzcie o Smudzie bo on wiele razy już w Wiśle pracował a sukcesy mieli inni. Po za tym do tradycji przeszło już to ze "zajeżdża" swoje drużyny na zgrupowaniach czego efektem są liczne kontuzje w trakcie sezonu. Możliwe że właśnie przez to Lech nie zdobył mistrza w zeszłym sezonie.

TSWojtas 24.07.2009 14:06

Dobrze że podał sie do dymisji . Ona wcale nie musi być przyjęta a jest bardzo Honorowa...

pozdrawiam

antoshka1985 24.07.2009 14:07

Wielka szkoda.
Pan Maciek ma wielki potencjał.

tylko_na_kilka_dni 24.07.2009 14:08

o cholera. Do rozpoczacie ligi zostal tydzien, my zaczniemy szukac trenera, znajdziemy w polowie sezonu, a w miedzyczasie zmienimy go jeszcze 4 razy. Oby nie skonczylo sie jak 3 sezony temu.....kur*wa [ oby boss nie przyjal]

saklak1906 24.07.2009 14:08

To bylo do przewidzenia ze tak zrobi- to jest chlowiek honorowy i w dupe ma pieniadze ktore by dostal po zwolnieniu. Teraz trzeba tylko liczyc ze ta dymisja nie zostanie przyjeta.
To sie k..a weekend zacza, niech jeszcze jutro dadza dupy to juz calkiem s....rniczony

SĘDZIA ZGRED 24.07.2009 14:08

Podała się osoba do dymisji która , ja osobiście najmniej chciałem żeby to zrobiła. Maciek wziął na siebie winę i zrobił wg siebie słuszną decyzję ale to nie on powinien zostać bez pracy tylko panowie J.Bednarz i pan Wilczek. Oni byli odpowiedzialni wraz z RN za transfery które wzmocnią drużynę przed sezonem i żeby było wszystko zapięta na ostatni guzik przed pierwszym meczem pucharowym. A że polityka jaka była każdy widział , to i tak cud że Maciek z takim składaem obronił Mistrza Polski , ale niestety na Europe to za mało nawet te zaściankową i pół amatorską jaką jest Estonia

Bati_NS_TSW 24.07.2009 14:10

Jutro nie dadza dupy, my na trybunach nie damy dupy i miejmy nadzieje ze zostanie na stanowisku.
Trzeba wierzyć

qchar90 24.07.2009 14:11

to się narobiło...
wziął winę na siebie...ma swój honor...
coś czuje ze jutrzejszy mecz będzie cieżki...do pilkarzy już doszło ze zlożyl dymisje...to jeszcze gorzej podziala...od meczu w Talinie nie prowadzil z nimi zadnego treningu...
ehhh narobilo sie...

wislacki 24.07.2009 14:12

Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?

Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas.

Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji?

Thomé 24.07.2009 14:13

On ma swój honor, a Ci dwaj panowie ze stanowiska dyrektora i prezesa będą się trzymać rękami i nogami, żeby utrzymać swoją ciepłą posadkę...

qchar90 24.07.2009 14:13

jeszcze nigdzie nie ma zadnej wiadomosci ze podal sie do dymisji
wiec spokojnie
oficjalna nie potwierdzila jeszcze

MatMario 24.07.2009 14:13

Podał się to źle, nie podał by się to też źle bo leci na kasę jak Kasperczak...

Sygnał może być wyraźny od Cupiała, jesteś trenerem zbieraj dupę w troki i walcz. To ty jesteś szefem i zrób tak aby było dobrze. Jak przyjmie to będzie lipa mega i degrengolady ciąg dalszy.

Kondipr 24.07.2009 14:14

Oby tylko jej nie przyjeli ...

Wizard 24.07.2009 14:15

Kolejny cios prosto w serce ;(

Kamson 24.07.2009 14:15

Nie przyjmować!

grosz 24.07.2009 14:16

Nie Skorża tylko Rafał Janas powinien wylecieć z hukiem z klubu. sierota jest odpowiedzialna za rozeznanie przeciwnika, a pojechał do Estoni kompletnie nie rozeznał siły przeciwnika, spojrzał chyba tylko na nazwe drużyny i rok założenia, po czym stwierdził że to ogórki. W wyniku czego Skorża inaczej rozłozył przygotowania zespołu i forma miała przyjść na IV runde kwalifikacji.

Pozatym Wilczek nie umie liczyć, i za to powinien też wylecieć, a w raz z nimi Kazimierski miernota trenerska bramkarzy. Czas Bednarza też dobiega końca, za to że prawego obrońce nie sciagnal przez Levadią, wiedząc pół roku temu że Baszczyński odchodzi, i że dwa lata szuka bramkarza przysyłajac jakieś darmowych amatorów.!
Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy Bednarz jest Figurantem czy Dyrektorem Sportowym.

Znajac życie Zarzad przyjmie Dymisje Skorży, a sam zachowa stołki.

doncorleone2010 24.07.2009 14:18

Dobrze ze sie podal do dymisji i tyle, kopanie pilki do przodu nawet ja moge pilkarzy nauczyc, z Tottenhamem tez Skorza zawalil taka jest przykra prawda !!!

A to ze ma honor to nikt nie zaprzecza i za to go szanuje ze wie ze popelnil blad, a nawet jak zarzad nie przyjmie dymisji, to na takim etapie trudno mu bedzie jeszcze pracowac z zespolem, trzeba zmian niech to bedzie pierwsza !!!

saklak1906 24.07.2009 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 767507)
Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?

Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas.

Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji?

Bo tam sie ufa trenerom, jak zawodnicy maja jakies ale to laduja w rezerwach i z nich nie wylaza do poki nie zmadrzeja.
A u nas jak sie ich przycisnie to jest foch dwa mecze przegrane i do widzenia trerze my tu rzadzimy chyba pan o tym zapomnial. Poleca na skarge do prezesa ze maja zakwasy po treningu i juz sie zbieraja czarne chmury nad trenerem- bo tyran jak tak mozna gwiazdki traktowac.

To jest Polska wlasnie i dlatego dalej jestesmy tu gdzie jestesmy

fond 24.07.2009 14:19

Cóż, już oglądając wypowiedź Skorży tuż po meczu można się było spodziewać takiej decyzji. Rozsądnie byłoby jednak nie przyjmować tej decyzji bo nie mamy godnego następcy, a bez trenera 'od zaraz' mamy szansę stracić ligę.

djpavelas 24.07.2009 14:19

Nie! Maciek musi zostać :/ nie ma póki co kandydata w jego miejsce! nie ma w Polsce lepszego trenera młodego pokolenia niż Skorża ... To co się dzieje teraz w klubie jest tym, czego sie obawiałem po odpadnięciu Wisły z Pucharów :( totalny chaos i nieporządek ... Jestem w 100% przekonany, że żaden polski czy zagraniczny trener nie zrobi z igieł wideł ... mamy skład taki jaki mamy, a że z transferami wiemy jak było to trzeba się z tym pogodzić ... Brożek odejdzie - to raczej pewne, ale Maciek musi zostać!!!

qchar90 24.07.2009 14:20

skąd redakcja ma takie informacje?nigdzie oprócz naszej strony nie pisze o dymisji

toomeq 24.07.2009 14:21

NIE PRZYJMOWAC!!

Piłkarze teraz powinni za nim stanąć, bo to oni spier*, a i tak wielki sukces, że z nimi zdobył 2x MP

Pawel.Busko 24.07.2009 14:21

To, że ktoś podał się do dymisji nie oznacza, że na pewno odchodzi. Trener Skorża jest mądrym człowiekiem i jak widać honorowym. Teraz nikt mu nie zarzuci, ze liczy się dla niego posada. Myślę, że dymisja zostanie odrzucona, a Skorża dzięki takiemu manewrowi wyjdzie z całej sytuacji z twarzą.

Dla mnie nic się nie zmieniło: MACIEJ SKORŻA 1906% POPARCIA!

leyzer87 24.07.2009 14:21

Panie Macieju, jest pan najlepszym szkoleniowcem w tym kraju. Pan MUSI zostać!

the_blues 24.07.2009 14:21

szkoda:/ najlepszy polski trener.. teraz zacznie się szukanie nowego.. jego aklimatyzacja w klubie, poznawanie zawodników. to tylko odbije się na wynikach wisły
może jednak nie pozwolą mu odejsc..

eMTe 24.07.2009 14:22

Boje się, że rozpatrzą to pozytywnie : /

Tylko nie Smuda... Jak już to ktoś zza granicy. Wie ktoś może czy utytułowani trenerzy jacyś bardziej znani i doświadczeni są aktualnie na bezrobociu?

ciacho 24.07.2009 14:23

Powiem tak: liczyłem, że to się stanie, ale po zastanowieniu się chyba dałbym mu jeszcze jedną szansę..

JEDREK76 24.07.2009 14:23

Skorża udowodnił, że potrafi przyznać się do błędu i jest Człowiekiem Honoru. Jestem przekonany, że potrafi także ten błąd przeanalizować i na swych błędach się uczyć, dlatego też mam nadzieję, że ta dymisja nie zostanie przyjęta. Na trenera lepszego od Skorży nie mamy w tej chwili żadnych szans.

WALDI TSW 24.07.2009 14:23

Skorża 1906% Szacunku musi zostac!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl