Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

kubus20 29.06.2009 20:17

Sprawdzic o polnocy a potem nie spac do rana...heh

PauL 29.06.2009 20:21

Cytat:

Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...
Cytat:

z kąd masz takie info że przerwa trwa do 19??
(nie było pytania:p juz wiem z kąd:)
Bez komentarza.

pchelcok 29.06.2009 21:54

a czy wyniki ze szkoły muszę jutro odbierać czy kiedy chce? wie ktoś jak to jest?

!!IRIVER!! 29.06.2009 21:58

U mnie jest tylko jutro i w środę... ;)

też wam wyświetla takie coś jak załączacie stronkę OKE:
Cytat:

Przerwane połączenie
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.
??

kubus20 29.06.2009 22:07

Dalej koserwuja nasze wyniki....heh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:07

kubus20 mozesz wogóle wejść na strone? ja mam białe tło o 10 min

anika 29.06.2009 22:08

nie... jest normalnie, tylko wciąż pojawia się komunikat o 'pracach technicznych'

DrewniaQ 29.06.2009 22:08

Komunikat wyświetla się nadal o przewie do 23, strona wchodzi bardzo powoli, błędy wyskakują.
Czekamy...!

bartek89TS 29.06.2009 22:09

Ja mogę wejść, ale dalej pisze że trwają prace techniczne do 23..a już mamy 23:10...

kubus20 29.06.2009 22:09

Bardzo powoli ale dalem rade...mimo radiówki heh

TSW_PDW 29.06.2009 22:10

ja weszłem na obieg dane wpisałe i przekroczono limit ;/

i pokazało sie trwa konserwacja....

P.S -- JESTEM TERAZ NA WAKACJACH MOŻE KUMPEL MI WYNIKI ODEBRAĆ ;D , NIE ZDAŁE USTNEGO JEDNEGO JAK TO JEST ;D

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:13

hehe coś mi się wydaje,że tak będzie do rana.

Natkan 29.06.2009 22:14

teraz to mi nawet oke nie wchodzi

Majkel1906 29.06.2009 22:15

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)

!!IRIVER!! 29.06.2009 22:15

Najprędzej to się w szkole dowiemy... :P Ale na rany boskie.. do 13.00 i tak muszę czekać :/

mercury 29.06.2009 22:15

mi weszło więc się z Wami podzielę wiślaccy bracia ;)

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)


nie wiem jak Wy ale czekam do 1..

TSW_PDW 29.06.2009 22:16

Mi Pisze Teraz Ze BĘdĄ DostĘpne W Dniu Jutrzejszym Tylko Od 00 Czy Od 8 Rano ;d



Jednym zdaniem JEBAĆ OKE bo w innych wojewódzctwach wyniki już mają ;/

bartek89TS 29.06.2009 22:16

- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)

Mało Słodyczy 29.06.2009 22:16

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)


brawo ;/

DrewniaQ 29.06.2009 22:18

Cytat:

Jutro to dziś, tyle że jutro
Tak cytując..

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:18

no i przecież po 0:00 już jest 30.06 :)...

wonski_eNHa 29.06.2009 22:19

panowie i panie, spokojnie... najpierw ja. Wszyscy na raz nie damy rady. :]

tak na poważnie to powinno być od 0:00 ale to polska, więc prawdopodobne jest, że zdążycie wrócić ze szkoły ze świadectwem przed zalogowaniem.

Kamil 29.06.2009 22:24

i po co wam to sprawdzać, tylko zasnąć potem nie będziecie mogli :D
ja na przyklad nie znam hasła i jest mi z tym fantastycznie :D

ChomikNH 29.06.2009 22:25

TSW_PDW ma racje. Inne województwa już mają wyniki, a Krakowskie OKE sie posypalo strasznie. Jednym slowem JEBAĆ OKE

wonski_eNHa 29.06.2009 22:26

Za dużo ludzi, za słabe serwery:/

mocny serwer ma kraków,

W chwili obecnej przekroczony został limit 0 użytkowników w systemie. Proszę spróbować później.
Przepraszamy za utrudnienia.

wojtek90059 29.06.2009 22:34

To powiedzcie mi, które oke niby wyniki?

mercury 29.06.2009 22:43

zalogowałem się.. "brak wyniku" omg..

TSW_PDW 29.06.2009 22:46

Tak jak mercury po zalogowaniu brak wyniku ;/


Haha ja jadę na wakacjach na blueconnecie i mnie loguje czyli nie taki zły ten internet :D

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:46

zalogowałeś sie,ciekawe :)

Mało Słodyczy 29.06.2009 22:49

no ktoś musiał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl