![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ale jak sobie wyobrażasz przelew na nr cudzego konta z Twoim imieniem i nazwiskiem jako posiadacza konta? Bo to jest tak, że wpisujesz tylko numer konta, a nazwisko właściciela masz jakby narzucone, bo domyślnie jest takie same jak nazwisko właściciela konta u buka. Jeśli coś będzie nie tak, to Ci zawieszą konto u buka i będziesz miał po kasie i ewentualnych wygranych. |
Cytat:
Centrostal wygrał 3-1 |
1986 DziĘki Wielki Pozdro
|
467 Gyoer-Kecskemet 2:0 1 1,70938 Carmarthen-Rhyl 1:2 2 1,851143 Furth-Oberhausen 3:1 1 1,63263 Horsens-Odense 2:1 2 0,00638 Mattersburg-Rapid W. 0:3 2 1,75
684 Panserraikos-AEK Ateny 1:5 2 1,95259 V.Zizkov-Sparta 1:2 2 1,85 tu jedno pudło i : Legia-Odra 1 Furth-Oberhausen 1 Zizkov-Sparta 2 Napoli-Lazio 1 River Plate-Sarandi 1 tu to samo:/ mogłby dać ktoś na jutro typy kurs ok 10 żeby był |
Slovan-Martin(5m.) 1
Aarhus-Vejle 1 Slavia-Ostrava 1 Angers-Lens 2 Kurs ogólny: 10.66 wiadomo trudno teraz trafic bo sa takie niespodzianki ze huhhuuu ale zobaczymy :) najardziej sie wlasnie boje o to podkreslone :P |
No a ja wygrałem :) kurs był mały ale przy postawieniu większej kasy było można zgarnac
Naval-Benfica 1,55 - 2 River Plate-Arsenal de Sarandi 1,90 -1 a inne kupony Fiorentina-Palermo 1 Sevilla-Almeria 1 Lech-Jaga 1 Legia-Odra 1 Bayer L 04-Bochum 1 River P-Arsenal 1 |
Cytat:
Ciekawy kupon ale mecz Slavia- Ostava to mecz na szczycie a takie lubią rozczarować a po za tym w meczu Angres- Lens pachnie remisem :) ale to tylko moje spostrzeżenia :) |
Mac.Tel Aviv-Hap.Tel Aviv 1 A
Setubal-N.Funchal 0 B Angers-Lens 0 C Duisburg-Nurnberg 0 D Wil-Lausanne 0 E Avellino-Mantova 0 F systemem 2 z 6 za 30 zł |
934167 Aarhus GF - Vejle BK (Typ) X 3,20 09-03-09 19:00
936100 SK Slavia Praha - Banik Ostrava (Typ) 1 1,60 09-03-09 17:15 937283 SCO Angers - RC Lens (Typ) 2 2,65 09-03-09 20:30 2z3, suma: 9zł do wygrania max. 53zł |
Cracovia - Tychy 1
Podhale - Stocznia 1 |
obstawiacie coś z LM??
bo ja się tak właśnie zastanawiam nad czymś... założyłem sobie konto w betclicku gdzie jest cashback w przypadku przegranej do 55 zł. i już wpłaciłem to 55 zł. tylko co obstawiać... myślałem nad: barca liv manU za 55zł. 296 do wygrania :] ewentualnie jeszcze się zastanawiałem czy nie dodać do tego jeszcze man city i wtedy do wygrania by było 390 :] jak myślicie... kali się czy czekać na ligę?? |
ja bym zagral wygrane Barcelona Bayern i awanse Panathinaikos i Porto ,a z UEFA Werder PSG i MC na mecze :)
|
Victoria S-Nacional X2
Slavia P-Banik O 1 Angers-Lens X2 Maccabi Tel Aviv-Haopel Tel Aviv 1X Co myliscie o tym kuponie na dzis?? Kurs ogolny 4,13 |
a cos na juro ciekawego polecacie?
|
jutro może Austria Wiedeń 1 Swansea 1 Millwall 1 Wrexham 1
|
Cytat:
a co do LM....Barca powinna sobie poradzić, reszty Ci nikt nie zagwarantuje - ja osobiście chyba na ManU się zdecyduje ,bo gra Interu mimo znakomitych wyników w lidze, mnie nie przekonuje jakoś.\ Są tacy co w ogóle odpuszczają LM w wyższych fazach ,ale to może być też tak - postawisz, wtopisz - w****isz się - nie postawisz, okaże się że byś wygrał - jeszcze bardziej się w****isz:) - ogólnie w doradzanie co obstawiać się nie bawię bo nie chcę byc choć w minimalnym stopniu odpowiedzialny za czyjąś potencjalną stratę pieniędzy.Oczywiście co innego wrzucić po prostu swoje typy. ps wczoraj to prawie czegom sie nie tknąl to wtopa:) Fiorentina wtopa, Aalborg - wtopa, Leverkusen - wtopa ,Unirea - wtopa , jedynie hokej i Sevilla uratowała w dużej mierze dzien |
Liverpool - Real X
Juve - Chelsea X a na środę: Barca 1 MANU 1 i zabawa na live... ;) |
Na dzisiaj taki sobie:
Liteks - Slavia 1 @ 1,35 Angers - Lens (ILG 2.5) 1 @ 1,55 Avellino - Mantova (ILG 2.5) 1 @ 1,57 Slavia P. - Ostrava 1 @ 1,62 Arsenal(r) - West Ham(r) 1 @ 1,70 AKO: 9,05 i taki europejski:P Barcelona - Lyon 1 @ 1,45 PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70 CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85 Man Utd - Inter 1 @ 1,75 Man City - Aalborg 1 @ 1,50 AKO: 11,97 |
Manch.City-Aalborg 1
Bayern M.-Sporting L. 1 Barcelona-Lyon 1 PSG-Braga 1 Mechelen-Anderlecht 2 wklad 10zl Do wygrania 93zl jutro cos takiego chyba skoluje sobie :P co o tym myslicie :) z gory thx za opinie :D o Anderlecht sie nie boje a ladny kursik jest polecam :P jak cos wygralo u siebie 7:1 |
a może daj mecz Chivas-Caracas 1 w nocy ze środy na czwartek bodajże
|
HC Örebro 90 - Enköping SK HK
postawiłem ten mecz i za cholere nigdzie nie moge sprawdzac tego wyniku jako live bo własnie....trwa pomocy z góry THX |
Mac.Tel Aviv-Hap.Tel Aviv 1 A -
Setubal-N.Funchal 0 B - Angers-Lens 0 C V Duisburg-Nurnberg 0 D V Wil-Lausanne 0 E - Avellino-Mantova 0 F V systemem 2 z 6 za 30 zł zawsze jakaś kasa jest:) |
|
Cytat:
Skoro trafiłeś 3 to ile wygrałeś? :P NA DZISIAJ: http://i41.tinypic.com/rte1ra.jpg |
Mozecie mi napisac bo niepamietam, jak sie oblicza przewidywana wygrana ?? ??
EDIT: Dzięki Panie Dudi. Troche juz nie grałem, i wyleciało mi to z głowy. Pozdrawiam |
Nie pamiętasz? Czyli wcześniej pamiętałeś i zapomniałeś? :D
W każdym razie- mnożysz przez siebie kursy poszczególnych zdarzeń i to wszystko razy postawione pieniądze. |
Cytat:
np. 2 zl = 1,8 10 zl - 9 Czyli poprostu kursy X 90% stawki ;) |
Podatek 10% jest odliczany po prostu, ustalony na poziomie 10% :P
Dzisiaj musi wejść kupon! |
A jakiż to kupon musi dzisiaj wejść? ;>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl