Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

legion18 28.07.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946047)
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie

Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?

Donki 28.07.2010 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 946083)
Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?

No własnie kosztuje wiecej, a ile rzeczy jest spier*****

wojtala8 28.07.2010 17:22

legion jak masz tak pier... to lepiej w ogóle się nie wysilaj.. Jak pasuje ci oglądać mecze na byle czym to po co na stadion Wisły przychodzisz?? idź na boisko szkolne tam rarytasów nie ma, bo po co ci one są, przecież szkoła finału LM nie ma zamiaru organizować. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, bo idiotyczne posty to każdy potrafi walnąć.

Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

mIcHaL666 28.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 946109)
Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

Dokładnie, news na głównej byłby spoko. Wraz z informacją, że są poszukiwani chętni do zbierania tych podpisów.

Arapaho 28.07.2010 17:35

Narazie nie ma chętnych na zbieranie podpisów .Jak się okaże że nie ma kilkunastu osób zainteresowanych budową i pomocą w walce o stadion proponuje zamknąć ten temat w cholerę bo to będzie znaczyło że nie zasługujemy nawet na taki stadion jaki powstaje. Koniec kropka

krkgiba 28.07.2010 17:52

Jeżeli jestescie kibicami Wisły - zgłaszajcie się do pomocy przy petycjach !!!!!!!!!

Ivory1906 28.07.2010 17:56

No niestety ja nie mogę bo jutro przylatuje do PL koło godziny 18 coś zjeść i na mecz ;/ Ludzie zgłoście się jeśli chcecie wrócić na R22 jak najszybciej !!

rav 28.07.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 946109)
Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.

VanBasten 28.07.2010 18:13

Stadion ..... ja to rozumiem jako całość . Czyli trybuny , murawa , telebimy , kioski , sale konferencyjne itp . Skoro miasto zobowiązało się do budowy stadionu to niech go wybuduje tak jak trzeba . Przeciez ten stadion bo wybudowaniu nie będzie darowany Wiśle i niech sobie robi co chce . Ten stadion będzie wynajmowany za ciężkie pieniądze , którw Wisła miastu będzie musiała płacić . Dlatego stadion powinien być taki jaki założono przy projektowaniu . Powinien spełniać wszystkie założone wymogi i posiadać wszystkie udogodnienia jakie obecny kibic potrzebuje i jakie mają zachęcić do przychodzenia nowych kibiców . Nawet jeśli operatorem kiosku spożywczego będzie jakaś firma z zewnątrz i ona sobie na nim zarobi to sam kiosk jako udogodnienie dla potencjalnych nowych kibiców jest rzeczą , która pomoże Wiśle ten satdion zapełnić a co za tym idzie zarobić sobie kase na płacenie wysokich kwot za wynajem obiektu . Idąc tokiem rozumowania legiona można było postawić trybuny w stanie surowym i niech sobie krzesełka i inne rzeczy montuje operator stadionu czyli Wisła . To nie ja wymyśliłem że stadion ma mieć 33 tys . To Majchrowski z innym dysydentami doszedł do takiego wniosku .....bardzo zresztą słusznego . Na Cracovii taki stadion nigdy by się nie zapełnił a na Wiśle jest taka szansa pod warunkiem że ten stadion będzie wyglądał tak jak powinien . NIe pisz mi że na nich miasto wydało 200 mln a na nasz 500 bo to nie ma nic do rzeczy . Cracovia stała się miejskim klubem i jest sponsorowana przez miasto od kilku lat z podatków krakowian mimo że np. mnie nikt się o zgodę nie pytał :) Chcąc nie chcą po części każdy z kibiców Wisły jest w jakieś części sponosrem klubu z drugiej strony błoń . Oczywiście mógł Machrowski budować stadion Cracovii z myślą o Euro 2012 ale doszedł do jedynie słusznego wniosku że to dopiero byłoby wyrzucanie pieniędzy w błoto bo po Euro ten stadion by się zwyczajnie marnował . Postanowiono wybudować taki stadion na Wiśle bo tu po mistrzostwach szansa na wykorzystanie w pełni takiej pojemności jest realna .Oczywiście Euro w Krakowie upadło , może też dzięki nieudolności krakowskich urzędników z Majchrem na czele . Ale to nie znaczy że teraz należy oszczędzać i wszystko robić : byle taniej ! Bo to zwykłe marnotrawstwo ! Jak już się wydało tyle kasy na stadion to niech go zrobią tak jak należy czyli z telebimami , kioskami itp . W innym wypadku powinien się tym zainteresować NIK .

VanBasten 28.07.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 946132)
Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.

Hahahahahah......no właśnie :) Ja tutaj oczekiwałbym że zgłoszą się te wszystkie płaczki i histerycy którzy tu napisali tysiące postów na tem złego odcienia krzesełek , brzydkich murków , nieładnych elewacji itp . Przeciez przez tyle stron starali się nam wszystkim udowodnić jak to dobro Wisły i stan tego stadionu leży im na sercu . Tak bardzo, że potrafili sie przyczepić do byle pierdólki i zrobić z tego trzy stronicową dyskusje :) Rozumiem że teraz wszyscy oni będą zbierać te podpisy !!!
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę :)
Smutne to ale już się przyzwyczaiłem :P

Karlos 28.07.2010 19:05

Bramki na R22 zamontowano! ;)

63.5 Kg 28.07.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 946156)
Bramki na R22 zamontowano! ;)

Bramki juz byly kilka dni temu tylko je sciagnieto i znowu zamontowano i to juz kiedys...

SlawekS 28.07.2010 19:28

Stadion miał być oddany w czerwcu. Od czerwca Wisła miała płacić grubą kasę za wynajem. Przez opóźnienia w budowie tej kasy nie płaci i miasto jest ewidentnie w plecy za kilka miesięcy czynszu. Czy nie można ścignąć odpowiedzialnych za opóźnienia urzędasów za straty finansowe poniesione przez miasto? Może to by poskutkowało?

vip2008 28.07.2010 19:52

ja mogę pomóc przy zbieraniu podpisów ale będę dopiero przy SS ok 19 bo jestem z Brzeska a o 17 kończę prace

krkgiba 28.07.2010 20:00

vip2008 - napisz PW do Dariusza Olszówki.

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=52116

vip2008 28.07.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 946184)
vip2008 - napisz PW do Dariusza Olszówki.

jasne że napisałem

thebo4 28.07.2010 20:31

ja też mógłbym pomóc tyle że będę na stadionie troche przed 19. wcześniej nie mam niestety jak bo ide do pracy..

thebo4 28.07.2010 20:35

A i szkoda, że np 2 dni temu nie pojawił się plik z tą tabelką.. wtedy paru znajomych bym odwiedził i były by podpisy. myślę że każdy pare podpisów by zebrał i w dniu meczu by je przekazał.

Kost 28.07.2010 20:36

czesc wszystkim.

sytuacja wyglada tak ze udzielam sie na forum bardzo rzadko choc czytam codziennie. wszystko co chcialbym napisac/powiedziec jest juz przez jednego czy drugiego napisane.. ale teraz jest inaczej!

nie wiem ilu z Was zgłosiło chęć pomocy w jutrzejszej akcji podpisowej...

to żenujące i podcinające skrzydła gdy czytam, że odzew jest smutnie mały. ja sie zgłosiłem i jak widzicie da się! a też muszę rezygnować z kilku innych spraw (na mecz jednak idę co oczywiste).

przepraszam ze uogólnie, ale tu na forum krzyczycie o tym jaka do dupy jest ta budowa, jaki do dupy jest prezydent, zikit, polimex i wszystko dookola ze stadionem. tu na forum piszecie ze cos z tym trzeba zrobic. i tu na forum czytam ze niemal nikt sie nie zglasza. nasuwa mi sie jeden wniosek: jestescie niemal tacy sami jak ta budowa, prezydent, zikit, polimex.

na stadionie bedzie ponad 5000 ludzi tak? to sie 10-15 nie znajdzie by przed meczem zbieralo podpisy???

licze na Wasza mobilizacje i skladam pelne uznanie dla kazdego kto sie zglosi. do roboty udowodnic ze nie tylko na forum potraficie byc "zaangazowani" w sprawy naszych Barw!

Jak sie nie uda z tymi podpisami to smialo mozemy przestac spiewac na meczach o tym ze w Krakowie najlepsi kibice w Polsce są.

ABG

krkgiba 28.07.2010 20:44

Ważna informacja !

Będzie możliwość złożenia podpisów pod petycją na Reymonta 22 - dla osób, które nie będą na meczu, a chcą wesprzeć akcję.
Jutro między godziną 15 a 19, adres: Reymonta 22. Dokładne miejsce podamy jutro (np. pod stadionem, pod wejściem do klubu lub gdzieś w tych okolicach).
GORĄCO ZACHĘCAM DO PRZYBYCIA I ZŁOŻENIA PODPISU POD PETYCJĄ !!!

Proud 28.07.2010 20:49

Może u Wiślaków?

WiślakMyślenice 28.07.2010 20:50

Cytat:

Ważna informacja !

Będzie możliwość złożenia podpisów pod petycją na Reymonta 22 - dla osób, które nie będą na meczu, a chcą wesprzeć akcję.
Jutro między godziną 15 a 19, adres: Reymonta 22. Dokładne miejsce podamy jutro (np. pod stadionem, pod wejściem do klubu lub gdzieś w tych okolicach).
GORĄCO ZACHĘCAM DO PRZYBYCIA I ZŁOŻENIA PODPISU POD PETYCJĄ !!!
Czyli udało się wszystko zorganizować? Dajcie na sektory 2 i 3 petycje :)

krkgiba 28.07.2010 20:51

Szczegółowych informacji oczekujcie jutro. Staramy się, aby udało się wszystko zorganizować.

Adam 28.07.2010 20:54

No i świetnie :) Ja sie napewno podpisze przed meczem :)
Tylko zeby bylo kilka stanowisk bo jak sie wczyscy zaczna tloczyc do jednego to kolejka moze byc bardzo dluga :)

anthony09 28.07.2010 20:56

Co potrzeba żeby móc złożyć podpis pod petycją ? Potrzeba Pesel ? Na Hutniku mnie nie będzie, nie jeżdzę na SS, nie wiem w ogóle gdzie to jest ... a co dopiero żebym tam dotarł. Na R22 oczywiście mogę złożyć podpis jeżeli dałoby się ok.15 :) Tylko trzeba wiedzieć, co i jak :) Najlepiej uruchomić media, Polsat w szczególności aby poświęcił trochę czasu owej sytuacji.

thebo4 28.07.2010 20:59

stanowiska swoją drogą, ale chyba wystarczy mieć taką podkładkę nie wiem jak to inaczej nazwac? pod te kartki i będzie ok.

krkgiba 28.07.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 946234)
Co potrzeba żeby móc złożyć podpis pod petycją ? Potrzeba Pesel ? Na Hutniku mnie nie będzie, nie jeżdzę na SS, nie wiem w ogóle gdzie to jest ... a co dopiero żebym tam dotarł. Na R22 oczywiście mogę złożyć podpis jeżeli dałoby się ok.15 :) Tylko trzeba wiedzieć, co i jak :) Najlepiej uruchomić media, Polsat w szczególności aby poświęcił trochę czasu owej sytuacji.

Złożenie ważnego podpisu wymaga podania tych informacji:

Imię, Nazwisko, Adres, PESEL, no i oczywiscie podpis.


Przyjedź jutro koło 15 na R22, złożysz podpis. Szczegółowe info o miejscu zbiórki podpisów na R22 jutro.

!!IRIVER!! 28.07.2010 21:50

Świetnie, że się zaangażowaliście. Chętnie bym poświęcił tych parę godzin, ale wyjazd urlopowy nagli, a wraz z nim pewne obowiązki.
Postaram się jednak zjawić pod stadionem Hutnika i złożyć podpis, prosiłbym aby te stoliki były ustawione PRZED wejściami na sektory, tak, aby każdy - bez względu czy idzie na mecz, czy nie - miał szansę się podpisać. :-)

Pozdrawiam tych, którzy weszli w tę inicjatywę i oczywiście Radnego Olszówkę :)

DarekW 28.07.2010 22:24

Goraco prosze was kibicow Wisly o wsparcie tej akcij. Pozdrawiam! Darek.

Adam 28.07.2010 22:51

Jak bedzie to dobrze zorganizowane tj wiecej niz 1 punkt/sektor to mysle ze akcja moze okazać sie sukcesem tymbardziej ze podpisy beda tez zbierane pod R22

Spokojnie kilkatysiecy zbierzemy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl