Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

LucjuszWielki 15.07.2018 10:26

Wczoraj usłyszałem mit, który wydaje się bzdurny. Carlitos w innych ligach by nie zagrał bo... nie przeszedłby testów medycznych :)

Patryko 15.07.2018 10:41

Kolejne wynurzenie Tomka Hajty po dwóch kielichach?

_gilardino_ 15.07.2018 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bkl1988 (Post 1509269)
Dajcie spokój Carlitos to nie Wislak a najmnik i miał prawo pójść gdzie lepiej płacą, z perspektywa gry w LM czy LE pamiętajcie obokrajowcy rzadko przywiązuje się do barw klubowych. PO DRUGIE PRZYKLDOW zarabiasz 2000 zł dostajesz ofertę za 10000 zł i co zostajesz w pracy z miłości do pracodawcy gdzie za wykonanie u nowego pracodawcy planu dodatkowego to jest LM dostajesz premię. Jedyne co zawalił zarząd to sprzedaż go za grosze po 450 tys euro to śmieszna kwota jak za czołowego strzelca. Dobrze chociaż ze wpisali bonusy .500 tys euro za LM a 150 tys za LE i 30 procent od transferu wiec może cudem del nie wyjdzie źle.

Szanse na awans Legii do LM nie sa wieksze niz 15% a 30% od transferu to bujda jesli wierzyc janekx89

CrazyBoy96 15.07.2018 14:16

Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?

kacpaw91 15.07.2018 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CrazyBoy96 (Post 1509297)
Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?

Wyłącznie solidarity payment, ale z tym różnie bywa

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ayment/6hpj8dw

bob85 15.07.2018 15:19

http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D

wiesniak842 15.07.2018 16:29

Lyon odrzucil juz oferte 18 milionow funtow za niego...

kacpaw91 15.07.2018 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob85 (Post 1509301)
http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D

Zaraz okaże się, że na solidarity payment zarobimy więcej niż na Car(L)itosie.

Konkretny 15.07.2018 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1509201)
Dobrze równie mógłby odejść za darmo, jakby manager postawił na swoim,że umowa z Carlitosem była przedłużona niezgodnie z prawem byłby płacz i lament na forum

To by oznaczało, że zarząd zawarłby śmieciową umowę, jeśli automatyczne przedłużenie można by podważyć. Co prawda w Polandii wszystko możliwe, ale takimi rzeczami to zawiaduje UEFA itd.

7 kotów 16.07.2018 09:42

Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....

...

FOTOMONTAZ.

Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m.

mitmichael 16.07.2018 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1509348)
Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....

...

FOTOMONTAZ.

Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m.

Najpierw odjebalo Maczynskiemu teraz Carlitosowi, Cierzniak tez po transferze gwiazdorzyl z tego co pamietam. Wszyscy klamia tylko oni prawde mowia

Guzik 16.07.2018 12:22

Przygotowałem fotomontaż, będzie się teraz Lopez gęsto tłumaczył
https://pics.tinypic.pl/i/00968/gdw0ndgogqvv.jpg

!!IRIVER!! 16.07.2018 12:39

Po prostu zakochał się w Legii. :lol:
Ci wszyscy zakochańce średnio kończą.

mr_kwolf 16.07.2018 17:17

Marcelo na celowniku WHU. Kwota około 20 mln funtów.

Jakby transfer doszedł do skutku to dostalibyśmy około 900 tysięcy złotych.

http://www.sport.pl/mundial/7,154361...i-marcelo.html

Elendil 16.07.2018 21:52

nie dość że świetny piłkarz to jeszcze świetny człowiek. Kto wie, może i jeszcze razem z Błaszczykowskim u nas będą kończyć kariery ;)

Tak w sumie zastanawiałem się, czemu nigdy nie przebił się do reprezentacji. Oczywiście rozumiem, że Brazylia ma tabuny piłkarzy grających w najlepszych klubach, ale on nawet nie dostał szansy, poza U-20.

buczo1985 17.07.2018 13:53

Co pieniądze robią człowiekiem. Pokazują jego małość. Panie Carlitos wstydziłbyś się Pan.



Szkoda swoją drogą, że brakło komunikacji i wspólnej woli do zrobienia dobrego biznesu. Carlitos w ramach podziękowania za wypromowanie powinien dogadać się z naszym zarządem (o ile to w ogóle możliwe) i skoro Legia od dawna już go chciała podbić trochę cenę.



Tyle, że jak on już był taki zakochany to być może za obietnicę wysokiej gaży zadeklarował, że będzie kładł się swoim menago kłody pod nogi Wiśle. Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o kulisach tego transferu.

funkykoval 17.07.2018 14:15

Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie

!!IRIVER!! 17.07.2018 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1509461)
Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie

Kto wie czy nie będzie łatwiej. Tu Carlitos ma kilku lepszych obok siebie niż miał w Wiśle.

serek.c2 17.07.2018 15:04

Kto wie, czy tych lepszych, co ma obok siebie, szybko nie zirytuje swoją egoistyczną postawą - ciężko mi uwierzyć, że zacznie grać zespołowo.

Patryko 17.07.2018 15:13

Jeśli będzie grać tam na 9-tce to nie wyobrażam sobie, że nagle przestanie strzelać - jest po prostu za dobry techniczne na polskich drwali, a w Legii ma dodatkowo paru zawodników wokół siebie, którzy odciągną w jakiś sposób uwagę obrońców.

@serek.c2

Jeśli będzie grał samolubnie, a przy tym będzie marnować dogodne sytuacje strzeleckie, to wyląduje na ławce. Tam cały czas do promowania i sprzedania na zachód za grube miliony czeka Niezgoda, u nas nie było żadnej alternatywy :P

buczo1985 17.07.2018 16:28

Ciekawe czy powtórzy wyczyn z tego roku. Jeśli walnie +20 bramek przy założeniu, że L powalczy coś w pucharach to pewnie pokocha inny klub i miasto :D

brylant17 17.07.2018 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1509471)
Ciekawe czy powtórzy wyczyn z tego roku. Jeśli walnie +20 bramek przy założeniu, że L powalczy coś w pucharach to pewnie pokocha inny klub i miasto :D

Poznań* :lol: ?

master17 17.07.2018 18:23

Przypadkiem e7ki nie pokazywał też po strzeleniu bramki ?

mitmichael 17.07.2018 21:21

Ivan Gonzalez zawodnikiem Recreativo Huelva. Tak bardzo chcial u nas zostac, ciekawe czy w obecnej sytuacji robilby wszystko zeby sie wyrwac z Wisly

LucjuszWielki 17.07.2018 22:00

Heh przeciez ponoc nie nadawał si do gry to jak badania przeszedł? :/

Arkadiusz.Czerepach 17.07.2018 22:03

i mamy pierwszy gol Carlitosa dla Legii w el. Ligi Mistrzów

Szneka 18.07.2018 07:37

Chyba takiego egzotyka to my nie mieili:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ington-phoenix

S z c z e p a N 18.07.2018 07:39

Carlitos o miłości do Legii i Malarza... ;)



https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/7d5v72m

Maine_Coon 18.07.2018 07:50

I pomyśleć że wypromowaliśmy te kanalię..

ReMix 18.07.2018 07:52

W Warszawie braklo juz wazeliny ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl