![]() |
Wczoraj usłyszałem mit, który wydaje się bzdurny. Carlitos w innych ligach by nie zagrał bo... nie przeszedłby testów medycznych :)
|
Kolejne wynurzenie Tomka Hajty po dwóch kielichach?
|
Cytat:
|
Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?
|
Cytat:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ayment/6hpj8dw |
http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D |
Lyon odrzucil juz oferte 18 milionow funtow za niego...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....
... FOTOMONTAZ. Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m. |
Cytat:
|
Przygotowałem fotomontaż, będzie się teraz Lopez gęsto tłumaczył
https://pics.tinypic.pl/i/00968/gdw0ndgogqvv.jpg |
Po prostu zakochał się w Legii. :lol:
Ci wszyscy zakochańce średnio kończą. |
Marcelo na celowniku WHU. Kwota około 20 mln funtów.
Jakby transfer doszedł do skutku to dostalibyśmy około 900 tysięcy złotych. http://www.sport.pl/mundial/7,154361...i-marcelo.html |
nie dość że świetny piłkarz to jeszcze świetny człowiek. Kto wie, może i jeszcze razem z Błaszczykowskim u nas będą kończyć kariery ;)
Tak w sumie zastanawiałem się, czemu nigdy nie przebił się do reprezentacji. Oczywiście rozumiem, że Brazylia ma tabuny piłkarzy grających w najlepszych klubach, ale on nawet nie dostał szansy, poza U-20. |
Co pieniądze robią człowiekiem. Pokazują jego małość. Panie Carlitos wstydziłbyś się Pan.
Szkoda swoją drogą, że brakło komunikacji i wspólnej woli do zrobienia dobrego biznesu. Carlitos w ramach podziękowania za wypromowanie powinien dogadać się z naszym zarządem (o ile to w ogóle możliwe) i skoro Legia od dawna już go chciała podbić trochę cenę. Tyle, że jak on już był taki zakochany to być może za obietnicę wysokiej gaży zadeklarował, że będzie kładł się swoim menago kłody pod nogi Wiśle. Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o kulisach tego transferu. |
Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie
|
Cytat:
|
Kto wie, czy tych lepszych, co ma obok siebie, szybko nie zirytuje swoją egoistyczną postawą - ciężko mi uwierzyć, że zacznie grać zespołowo.
|
Jeśli będzie grać tam na 9-tce to nie wyobrażam sobie, że nagle przestanie strzelać - jest po prostu za dobry techniczne na polskich drwali, a w Legii ma dodatkowo paru zawodników wokół siebie, którzy odciągną w jakiś sposób uwagę obrońców.
@serek.c2 Jeśli będzie grał samolubnie, a przy tym będzie marnować dogodne sytuacje strzeleckie, to wyląduje na ławce. Tam cały czas do promowania i sprzedania na zachód za grube miliony czeka Niezgoda, u nas nie było żadnej alternatywy :P |
Ciekawe czy powtórzy wyczyn z tego roku. Jeśli walnie +20 bramek przy założeniu, że L powalczy coś w pucharach to pewnie pokocha inny klub i miasto :D
|
Cytat:
|
Przypadkiem e7ki nie pokazywał też po strzeleniu bramki ?
|
Ivan Gonzalez zawodnikiem Recreativo Huelva. Tak bardzo chcial u nas zostac, ciekawe czy w obecnej sytuacji robilby wszystko zeby sie wyrwac z Wisly
|
Heh przeciez ponoc nie nadawał si do gry to jak badania przeszedł? :/
|
i mamy pierwszy gol Carlitosa dla Legii w el. Ligi Mistrzów
|
Chyba takiego egzotyka to my nie mieili:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ington-phoenix |
|
I pomyśleć że wypromowaliśmy te kanalię..
|
W Warszawie braklo juz wazeliny ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl