![]() |
Pytanie - czy wpis na oficjalnej że kolejny telebim czeka w kolejce oznacza że trochę to potrwa zanim zaczną się nad nim prace czy już od jutra zacznie się montaż ? Bo to trochę dwuznacznie brzmi.
Edit : Jaki jest ustalony aktualnie termin oddania CAŁEGO STADIONU - czytaj : w którym dniu do "użytku" wedle planów oddane zostaną wszystkie trybuny ? Jaka jest szansa na dotrzymanie tego terminu ? Który mecz powinien być pierwszym meczem na który w sprzedaży będą bilety na każde krzesełko na Reymonta ? Te 3 pytania mnie nurtują a nie śledzę na bieżąco tego tematu, bo szkoda nerwów, a już nie mogę się doczekać jakiegoś meczu przy naprawdę pełnych trybunach. |
1 - diabli wiedzą
2 - 15 marca 2011r 3 - żadna 4 - diabli wiedzą |
Może ktoś wie, czy po zamontowaniu telebimów będzie można z nich od razu korzystać, czy też może trzeba będzie czekać z tym na jakieś specjalne podpięcia IT lub tym podobne, czyli np. na oddanie do użytku trybuny zachodniej?
|
oczywiscie ze po zakończeniu wszystkich prac telebimy beda dostepne
|
Po zamontowaniu samych paneli muszą one zostać podłączone, skonfigurowane i skalibrowane.
Jeśli okablowanie jest już gotowe (a wykonawca telebimów oprócz samych paneli ma przeprowadzić kable i wyposażyć pomieszczenie na trybunie zachodniej do ich obsługi) to zostaną uruchomione w ciągu max kilku dni. Jeśli kabli nie ma, to sobie jeszcze poczekamy na ich włączenie i użytkowanie. Montaż paneli to najprostsza i najłatwiejsza do załatwienia sprawa. |
http://galeria.wislakrakow.com/20110223/nikol/01.jpg
Ktoś mówił o braku funkcjonalności okrąglaka ? Jak znalazł na garaż :cheers: |
juz nei srojcie, bd cos zapewne w stylu takim jak jest na Barsie :):)
http://stadiony.net/pictures/esp/cam...camp_nou09.jpg miejsca na reklame mega atrakcyjne wiec na pewno ktos sie po nie zglosi |
najlepsze jest to że z góry narożników D i F te telebimy w ogóle nie są widoczne..:d
|
wczoraj na oficjalnej stronce podali info:)
Tuż pod dachem trybuny zachodniej natomiast rozpoczął się montaż drugiego telebimu.:) |
Cytat:
|
byłem dziś po karnet - 40% 2 go telebimu jest zrobione. Dostałem też info od pracownika klubu że na 99% żadna nowa trybuna nie będzie w tej rundzie otwarta- prawdopodobne otwarcie obu będzie meczem pucharowym w wakacje (jak się zakwalifikujemy) . Nie widzialem też żeby sie pojawiły nowe ławki rezerwowych więc pewnie kolejna runda będzie z tymi starymi
|
Nie mogą zdarzyć z dwoma trybunami, połową stadionu, to i na detale dają sobie czas...
|
Cytat:
Będzie sukces jak podłączą telebimy i może zamówią ławki rezerwowych. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...niowka//44667/
w tym narożniku na 3 pietrze miały byc podobno biura Wisły. To miała być lokalizacja wskazana przez Wisłe a pierwotnie to miało być miejsce na biurka dla dziennikarzy. Morze Piotr G. coś wie więcej w tej materii. |
Mam pytanie.Wiadomo juz kiedy uruchomia telebimy??Jeśli montaz idzie im tak szybko mozna sie spodziewac inauguracji wiosny przy działajacych juz telebimach??
|
było napisane juz ze wszystko zalezy od tego czy sa tam juz jakies kable itd bo samo zamontowanie telebimu to najprostsza rzecz
|
Cytat:
Powodów może być wiele, ale dla nas wiadomo, że liczy się to aby linie te zatrzymywały się jak najbliżej stadionu. Być może niewielkim kosztem zyskamy dwie linie autobusowe na Reymonta. |
Cytat:
|
Też nie rozumiem po co nam autobusy na Reymonta, jak ktoś chce to przejdzie te 50 m. z Czarnowiejskiej. A w trakcie meczu i tak nie będą tędy jeździć bo jest korek jak 150. Przed i po meczu to samo.
|
niech wszystkie tramwaje jeżdzą na Cichy Kącik ;-)
|
Cytat:
|
Nikt nie obniżał kosztów, a idiotycznie zaprojektowano konstrukcję.
Gdyby tam na całości miał być drugi telebim, to format całości byłby 32:9 co jest bardziej panoramiczne niż kino panoramiczne :lol: Będzie miejsce na reklamy, ale w chwili obecnej fatalnie to wygląda. |
Cytat:
- niby 50 czy 100 metrów, ale zawsze to łatwiejszy dostęp do obiektów na Reymonta nie tylko w czasie meczów, ale w tygodniu na halę i inne obiekty Myśle przede wszystkim interesem Wisły nie miasta w tym wypadku. |
Myślę, że pomoże to też studentom AGH, bo często trzeba przejść z Czarnowiejskiej do okolic budynku Odlewnictwa (na przeciwko hali) w krótkim czasie
|
W przypadku 173 nie przejdzie bez przebudowy Reymonta z Piastowską. Żaden długi autobus nie skręci tam w prawo bez kolizji ze stojącymi na Piastowskiej na lewoskręcie w stronę Reymonta.
|
Pero przebudowa jest planowana ... być może w najbliższych latach do niej dojść, bo rozbudowę Czarnowiejskiej narazie blokują mieszkańcy.
|
Ankieta wypełniona. Fajnie, że ktoś o tym pomyślał. Mam nadzieję, że faktycznie jakoś to sensownie poukładają. A puszczenie 173 i 159 Reymonta byłoby dobrym pomysłem. Raz, że dojazd pod sam stadion, a dwa, że by tę Czarnowiejską nieszczęsną choć trochę odciążyło - bo faktycznie jest zapchana często.
|
|
Zatem, podsumowując sytuację w dniu startu rundy wiosennej:
Czego na chwilę obecną brakuje na obu trybunach (zachodniej i północnej), aby mogły zostać oddane do użytkowania? Oczywiście, nie mówię o "odbiorach". :-) |
Cytat:
|
Co do telebimów to zna ktoś wymiary naszych i tych z drugiej strony błoń? Takie same są?
|
Markus, przede wszystkim ukończenia wnętrz tych trybun i wszelkich instalacji IT.
|
Osobiście wolałbym, żeby wszystko było zrobione przemyślanie i z dużym szumem. Lepiej już żeby cały stadion otworzyli na czerwiec niż mieliby oddać niedopracowany np. poprzez systemy IT itp. I tak pewnie więcej niż 18 tys. na mecze chodzić nie będzie jak na razie ;/ Na mecze topowe może będzie full ale na zwykłe raczej nie ;/ A jak zrobimy odpowiednią promocję na przyszły sezon, zdobędziemy Mistrza, i zorganizujemy turniej, w którym zagrają np. 3 drużyny (przykładowo Wisła, Borussia, Fiorentina to już automatycznie koniunktura na Wisłe rośnie ;)
|
Cytat:
|
A co z naszymi ulubiencami-pleksami????
Ile mozna prosc ich zeby to zdjeli bo tak potrzebne tam jak rybie recznik. |
Cytat:
|
Cytat:
Na północnej do skończenia łazienki, częściowo malowanie ścian i docieplanie niektórych słupów . NIe ma sufitów podwieszanych. Nie są podłączone centrale wentylacyjne (znaczy wogóle ich narazie nie ma) i nie ma zakończeń wentylacji na elewacjach, nie ma ogrodzenia i kołowrotów i oczywiście IT do systemów biletowych i tv przemysłowej . Grzejników też nie dostrzegłem na zdjęciach więc pewnie ogrzewanie nie działa. |
Cytat:
"...Urzędnicy podają, że telebimy będą miały wymiary 19,8 na 6,95 metrów. Nie wiadomo jednak, ile z tego będzie faktycznie stanowił ekran, a ile reszta konstrukcji, np. plansze pod reklamy. Specjaliści z firmy Digital Outdoor, która od 1999 roku zajmuje się montażem telebimów przyjrzeli się przygotowanym miejscom pod ekrany na Wiśle. - Wygląda na to, że ekran będzie zajmował tylko środkową część konstrukcji. To oznacza, że jego powierzchnia to ok. 81 mkw. - mówi Marcin Śliwa, dyrektor techniczny z Digital Outdoor. Ekran powinien mieć wymiary 14,08 na 5,76 metra..." /Bardzo dziwne proporcje, w rzeczywistości zapewne jest inaczej/ Na Legii 5,4 x 9,4m Lech 8,1 x 14,4m Cracovia, powierzchnia 24,58m2 |
niech ktośs napisze albo zadzwoni do tej firmy .napewno podadzą co i jak. choćby jako reklama:)
|
Nasze telebimy mają wymiary 10,56 x 5,76m co daje 60,8256m2 powierzchni każdy.
Format obrazu 16:9, rozdzielczość fizyczna 528x288px. Rozmiar pixela 25mm |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl