![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
A czy po drugiej stronie blon nie ma przypadkiem masztów tylko na jednej trybunie??
|
Kara obowiązuje, gdy inwestor nic nie zawali.
W tym wypadku jeśli miasto nakaże zapłacić Polimexowi karę, to ten wykaże niedociągnięcia miasta i jego odpowiedzialność za opóźnienia. Problem więc nie w umowie, lecz w nierzetelności miasta w jej dotrzymywaniu. Cytat:
|
Czy był ktoś na stadionie po zamontowaniu słupków do monitoringu?. Pojawiła się informacja że zasłaniają widok dolnym rzędom trybun. Mam cichą nadzieję że to nieprawda ale przecież u nas wszystko możliwe
|
Cytat:
Ostatecznie, każdy weźmie ze sobą latarkę.Polak potrafi |
Dziwie się , bardzo się dziwie Majchrowskiemu że przed zbliżającymi się wyborami nie próbuje nawet zatuszować swojej kompromitacji.Jakby tylko chciał to by nacisnęli razem ZiKiT-em na Polimex- 2 dodatkowe żurawie powinny już od dawna ukladać dach od północy.Wtedy by nie było problemu-przynajmniej z oświetleniem.Może prezydent już się poddał i nie będzie startował?Inaczej trudno zrozumieć że nawet za 5 dwunasta nie przyspieszają a wręcz zwalniają. Wydaje mi się że położyli już lagę na tej budowie i czekają aż sprawa ucichnie
|
te dwa maszty na zachodniej to sa juz od dawna? ja jednak mam taka cicha nadzieje ze sie wyrobia na 4 runde:)
|
a co z trybuną ;d'?
|
Cytat:
Ja w ogóle na miejscu Wisły to bym zaczął sprzedawać karnety na Hutnika Puchary odpadają, Arka jak rozumiem odpada, zostaje 6 meczów, w tym jeden 'hitowy' i to dopiero w pod koniec listopada. Promocja jakakolwiek już odpada, będzie burdel z biletami/karnetami. Olać ich , niech dłubią do marca - potencjał tej rundy został i tak już całkowicie zmarnowany. |
Jestem pod wrażeniem Pańskiego wkładu w budowę naszego stadionu.Oby było więcej takich radnych jak Pan.
|
Cytat:
|
Jakoś nikomu się nie spieszy ...
Trzeba mieć nadzieję, że nowy prezio przy naszym udziale pogoni nierobów :-)
|
Cytat:
No tak jak sie popatrzy na to jaka zrobila sie "otoczka' wokol nowgo stadionu Legii to troche zazdrosc zżera my jak w koncu uopramy sie z tym wszytkim to tez mysle jakos nabierzemy 'medialnosci"w sprawie tego stadionu bo na razie to wyglada tak jakby wstyd byl ze tak wyglada jego budowa |
Dla porównania:
Trybuna wschodnia grudzień 2009 Trybuna zachodnia dzisiaj Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku. |
Cytat:
Gdyby mieli kary za opóźnienia to by się wyrobili nawet przed terminem. Ale w takiej sytuacji po co? Rzucą 1/3 siły roboczej na stadion, reszta pewnie na innych budowach i gitara gra. |
Cytat:
Dobrze ze mamy takiego Aniola Stroza w tym burdelu |
Cytat:
Ciągle dochodzi jeszcze problem trybuny północnej. Pytanie tylko, czy miasto zdecyduje dokończyć obiekt, jeśli tak, to w czerwcu 2011 można byłoby otworzyć z pełną pompą obiekt klasy Elite. Panie Darku, dziękuję za odpowiedź. Trzeba koniecznie zrobić tą petycję, może coś pomoże. |
nt5, PiotrG - stan z grudnia 2009 był o wiele bardziej zaawansowany niż obecnie, wtedy była mowa - Obietnica zakończenia prac na maj 2010 (chyba nie określano daty dokładnej, miało być wszystko łącznie z kioskami), później wmawiano 30 czerwca 2010 (już bez kiosków), a obecnie nawet nie określono dokładnej końcowej daty...na dniach
Jest już prawie sierpień i nie wierzcie że w 3 miesiące skończą wszystko na trybunie zachodniej , łączenie z drogami dojścia, parkingami itp. tak aby można było wpuścić kibiców. Nie realne !!!! Przecież wszystkie drogi dojazdowe i parkingi, gdyby miały być zbudowane do października, powinno się już dzisiaj zacząć wykonywać. A Zikit będzie przesuwać terminy teraz na październik, poźniej na grudzień, a później na marzec (bo przyjedzie zima). Zrobią tak, w marcu 2011 będą robić wykończeniówkę tak aby zdążyć na rundę wiosenną, a policja nie dopuści trybuny z uwagi na brak dróg ewakuacji i dojazdów. Gdzie kary umowne, oskarżyć można inwestora zastępczego o marnowanie publicznych środków budżetu miasta, przecież kary umowne sfinansować mogą telebimy !!! Pozostaje (śmiejąc się i płacząc) zrobić sondę, kiedy skończą trybunę zachodnią? a) 2010 (październik)_nierealne b) 2010 (grudzień) _mało prawdopodobne c) 2011 (marzec) _realniejsze d) 2011 (czerwiec)_prawdopodobne |
Cytat:
Na Legii jest przeciwnie - wszystko mają zaplanowane, a marketing mogą nakręcać wieloma elementami promując nowoczesność - telebimy, bandy LED, wspaniała iluminacja, pięknie wykończona przestrzeń przed trybunami, cywilizowane kołowroty, zachwalane kioski gastronomiczne. Do tego dzień w dzień fotorelacje, z widocznymi postępami, od pierwszego dnia budowy. A co u nas mieliby zachwalać? Wiszące kratownice pod telebimy? Że pikniki nie będą mogli kupić czegoś do zjedzenia czy picia, bo kiosków nie wybudowano? Brak zaplecza północnej, przez co ultrasi, czyli serce dopingu, będą musieli ganiać do toi-toi? Niewykończoną elewację? Morze asfaltu przed trybunami? Ogłoszenie otwarcia stadionu w listopadzie, z wielką drużyną europejską, a nagle się okazuje, że trzeba odłożyć mecz o 8 miesięcy, bo budowa nieskończona? Rozpoczęcie sprzedaży karnetów na nowy obiekt, a nagle okazuje się, że ciągle gramy na SS? Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu. |
Cytat:
|
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3223
No to już nie trzeba czekać na odpowiedź na interpelację, wiadomo kto płaci za telebimy dla Cracovii - miasto. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.
Cytat:
|
Czyli stadion Wisły budowany jako klasy Ellite ma nie mieć telebimów, a parchów klasy niższej, bodaj III bedzie miał ? Czyli samochód klasy S, tapicerka z materiału, bez klimy a samochód klasy standard skórzane fotele + klima. Takie cuda to tylko u duetu Majchrowski&Filipiak Company !
|
Do pełnoletnich - wszyscy głosować na największego rywala Majchrowskiego. Zrobić pospolite ruszenie :)
|
Cytat:
I co z tego ze wyposażenie było w specyfikacji trybuny i że można było wyczytac jak będą wyposażone kuchnie, skoro i tak za to już na pewno miasto nie zapłaci, a bić się trzeba o to o co jeszcze można |
Bić to się trzeba o wszystko, problem w tym, że miasto nie bardzo ma zamiar cokolwiek już robić...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl