Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Sensej 22.02.2011 00:04

Powtórki z uznanych bramek mogą iść, cały mecz live może iść. Nie mogą być np. puszczane powtórki spalonych.

mgła 22.02.2011 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michelangelo10 (Post 1054252)

A jaki to ma związek z tematem?
Do tego jest inny wątek,

tomaso 22.02.2011 11:28

z tego co da sie wyczytac na interii nie mamy najdrozszego stadionu w polsce słowiki zaplacily jeszcze wiecej:)

Proud 22.02.2011 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 1054255)
z tego co da sie wyczytac na interii nie mamy najdrozszego stadionu w polsce słowiki zaplacily jeszcze wiecej:)

Pewnie, że nie.

Stadiony w Gdańsku czy Wrocławiu też są droższe.

Licząc całkowity koszt, jak i przeliczając na jedno krzesełko.

Angmir 22.02.2011 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1054139)
Mam takie laicie pytanie dawno nie byłem w Krakowie i w sumie nie wiem jak wygląda postęp całych prac wykończeniowych an naszym stadionie ?? Telebimy jak widze już są. Rozumiem że 100% oddanie obiektu nie nastąpi przed inauguracją rundy wiosennej.
Jesli tak to kiedy stadion będzie w 100% gotowy ?


Ponawiam pytanie

joshi 22.02.2011 12:25

poczytaj temat, każdy chciałaby to wiedzieć, ale termin oddania stadionu to wielka niewiadoma!

Arapaho 22.02.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1054264)
Ponawiam pytanie

Wejdź sobie na gówna stronę - masz tam zdjęcia i odpowiedź jaki jest stan prac.
O terminy lepiej nie pytaj

PiotrG 22.02.2011 13:26

CBA wkroczyło do POSIRu w Poznaniu. Tak samo mogliby zawitać do ZIKITu w Krakowie, aby przejrzeć ten cały burdel związany z budową stadionu.

zim zum 22.02.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1054179)
Powtórki z uznanych bramek mogą iść, cały mecz live może iść. Nie mogą być np. puszczane powtórki spalonych.

Wydaje mi się, że w ogóle nie są puszczane powtórki. Tylko przebieg meczu, tak jest przynajmniej we Wrocławiu.

joshi 22.02.2011 14:01

Piotr, oby CBA nie wkroczyło w trakcie trwania prac. Tego by tylko brakowało, żeby wstrzymano budowę. A to, że dojdzie do kontroli jest niemal pewne ( sugerując się argumentacją dotyczącą Lecha)

PiotrG 22.02.2011 15:41

Nie no, w trakcie prac nikt tam nie wkroczy, jednak po ukończeniu prac mogliby tam zawitać i sprawdzić co nieco.

SkMk 22.02.2011 19:34

Majchrowski i Niedziałkowska już się zaczynają bać. Nie martwcie się "zatroskani mieszkańcy" na pewno życzliwie poproszą o jakąś kontrolę. Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczę we wszystkich mediach, jak smutni panowie w kominiarkach wyprowadzają w kajdankach miłościwie nam panujących.

wanol 22.02.2011 20:01

A powie mi ktoś dlaczego oni zaczęli ten montaż telebimów akurat od tej trybuny?? Zaraz się okaże że nie zdążą z popodpinaniem wszystkiego na tej drugiej i oczywiście zdecydowana większość kibiców będzie mogła podziwiać tylko tył telebimu :/

saklak1906 22.02.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1054369)
Nie no, w trakcie prac nikt tam nie wkroczy, jednak po ukończeniu prac mogliby tam zawitać i sprawdzić co nieco.

No to juz wiemy dlaczego nie chca ukonczyc tego stadionu

madenn 22.02.2011 20:13

Jak wygląda sprawa budowy boisk treningowych ? Wiadomo gdzie one mogą powstać bo mam watpliwości co do terenów w okolicah Reymonta .Basałaj w wywiadzie dla Dziennika Polskiego mówił że decyzję zapadną w tym roku.

PiotrG 22.02.2011 20:31

Na razie nijak wygląda.
Jak decyzje (i ewentualny projekt i finansowanie) zostaną ustalone w tym roku, to będzie dobrze i budowa może w następnym. Wykonanie boiska czy dwóch to jest miesiąc, góra dwa (oczywiście nie w zimie, a na wiosnę/lato/jasień), nawet z podgrzewaną murawą.

Arapaho 22.02.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1053986)
I teraz najważniejsze pytanie
czy telebim będzie obejmować całą ramę czy tylko środkową część = http://i54.tinypic.com/bhnghx.jpg
Kiedyś bodaj na GK pisali że głupki najpierw położyli ramę, zamiast wpierw dopasować powierzchnię ramy do telebimów.
Zapewne środkowa część i co będzie po bokach, po jednej stronie TF a po drugiej nowoczesny zegar? Żeby nie zostawili boków pustych bo dopiero będzie to komicznie wyglądać. Jakby cała rama była przeznaczona na telebim to robiłby wrażenie..

Na tą chwilę wygląda na to ze boki zostaja puste, nie montują tam żadnych uchwytów pod cokolwiek , chyba że będą tam po bokach zwykle plansze reklamowe.

tomaslfc14 23.02.2011 12:24

Ja mam pytanie na trochę inny temat. A mianowicie, wiadomo już coś z przetargiem na sponsora tytularnego stadionu ??

Arapaho 23.02.2011 14:14

Wszystkie pytania z gatunku czy coś wiadomo- mają taką sama odpowiedź podaną tu po tysiąckroć

pzkwr 23.02.2011 14:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.

szprotson 23.02.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.

z wiekszego przyblizenia by się przydało.

Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku.
Chyba ze ten telebim będzie do tego służył...

radek2323 23.02.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.



nie przesadzaj z tym " strasznie" po bokach jakies reklamy i bedzie ok

Mario Nh 23.02.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.

Pewnie jakąś reklamę.

radek2323 23.02.2011 15:15

1 Załącznik(ów)
wydaje mi sie ze moze byc podobnie z reklamami jak na stadionie tottenhamu

Grzadq 23.02.2011 15:32

Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

Arapaho 23.02.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1054690)
z wiekszego przyblizenia by się przydało.

Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku.
Chyba ze ten telebim będzie do tego służył...

Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być

LUKAS77 23.02.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1054712)
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

ja bym z ta tragedia sie wstrzymal... dla kazdego jet chyba oczywiste ze jak tylko znajdzie sie chetny by zaplacic za reklame w tym miejscu to szybko te pola sie wypelnia. w ostatecznosci moge sie zalozyc wyladuje tam logo Telefoniki

GAMBOS 23.02.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1054712)
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

wsadza tam pewnie jakies logo ekstraklasy i adidasa i bedzie po problemie :)

Pero 23.02.2011 16:34

2 czarne reklamy Adasia po bokach i będzie ok

saklak1906 23.02.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1054739)
2 czarne reklamy Adasia po bokach i będzie ok

Cokolwiek co bedzie dawalo kase, i mysle ze problemu z chetnymi miec nie bedziemy

herkules 23.02.2011 16:48

miejsce dla operatora stadionu
bo pewnie czeka nas zmiana nazwy naszej Areny

szprotson 23.02.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1054713)
Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być

czyli wynik i czas gry będzie tam gdzie jest, na E w takiej formie jak jest ?

W takim razie kibic z nowej trybuny (chodzi o stare A i B) jesli bedzie chciał spojrzec która minuta meczu, gdzie ma tego szukac?
Ten telebim bedzie sluzył do wystwietlania meczu ,czy moze tylko do wyniku i czasu?

herkules 23.02.2011 17:17

cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury

Sinoos 23.02.2011 17:48

herkules, wszystko pięknie ładnie, ale pamiętaj o kibicach przyjezdnych. Jak przyjadą goście zza błoń albo inne pospolite ruszenie, to wnet polecą zapalniczki i inne rzeczy w telebim. W końcu ktoś by uszkodził.
Swoją drogą, nie pamiętam na jakim meczu (chyba reprezentacji), ale po stracie gola kibic się wkurzył i rzucił swoją komórką w przestrzeń. W taki telebim pewnie też niejedna by poleciała :)

wiertar 23.02.2011 18:05

nie przesadzajcie... te wolne miejsca po bokach telebimów to jedne z najlepszych miejsc reklamowych.. więc na bank znajdzie się ktoś kto zapłaci za to niezłą kaske.

Adj 23.02.2011 18:08

a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?

jackieboy 23.02.2011 18:16

Po bokach na konstrukcji telebimu maja być piłki złożone z gwiazdek - takie z Ligi Mistrzów. Jako pierwszy etap przygotowania do serialu Wisła Liga Mistrzów 2011/12

domin_czyzyny 23.02.2011 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adj (Post 1054788)
a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?

będzie od jutra montowany. Pisali o tym na oficjalnej. Czyli analogicznie powinno im to zając także 3 dni.

warto czytac

Mistel 23.02.2011 18:19

Rewelacja jest to że telebim zawieszony został na sektorze E, czyli nad głowami tych kibiców, którzy by z niego faktycznie korzystali. A tak skorzysta ekipa wykańczająca A i B.

picasso 23.02.2011 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1054771)
cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury

to jeszcze zastanów się co widzieliby siedzący na dawnym A i B,czyli najdroższych miejscach na stadionie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl