Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Tomy 30.07.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 946814)
Poleciłby ktoś z Was jakiś klub,dyskotekę żeby się bezpiecznie i w miarę tanio pobawić przez weekend?

Senso w Mielnie
:)

WiślakMyślenice 30.07.2010 11:49

Mam pytanie - ile zebrano na zbiórce dot. ugoszczenia dzieci z Lechii oraz na flagę Nowej Huty w trakcie meczu?

Tuman 30.07.2010 12:01

Czy na ps3 jest nałożona blokada? I jak jest czy da sie ją ściągnąć i ile to kosztuje?

Bartosz 30.07.2010 12:03

PS3 nie ma możliwości przystosowania do piratów. Na razie.

Chorynatrzykolory 30.07.2010 12:06

Cytat:

Jak zrobić numer zastrzeżony?:>
http://wislakrakow.com/forum/blank.gif

#31#

10 znaków

TSWalos 30.07.2010 12:28

Wie ktoś jakie wymiary ma dekoder UPC mediabox hd bez nagrywarki ?

Watts 30.07.2010 12:58

Polećcie, proszę, jakieś dobre słuchaweczki do komputera tak do 50 zł, maks do 70. ;)

LuKaS TSW 30.07.2010 13:49

Sprecyzuje pytanie,chodzi mi o Kraków:) co do muzyki to w sumie w miarę obojętne,może niezbyt mocne brzmienia w stylu hardstylu,jakby było np z lekkim disco lat 90 i obecnych to by już było ekstra:)

tomo 30.07.2010 14:02

Może trochę inne klimaty ale polecam The Legends na Franciszkańskiej

Nowohucianin^^ 30.07.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 946646)
prosze bardzo: Aby włączyć blokadę dla swojego numeru należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 530. Aby wyłączyć blokadę należy wysłać SMS-a o treści DEAKT pod numer 530. Koszt obu SMS-ów to 20 groszy. Usługę można także włączyć poprzez stronę internetową operatora.

:)

"Usługa nie jest dostępna w Twojej ofercie."

ale dzięki za chęci :D

harimata 30.07.2010 19:24

Da się pobrać mobilne gg i zainstalowac na telefonie ale płacić tylko za transmisję danych bez haraczu za sam program ?

Ploughmanson 30.07.2010 21:18

Jak wygląda sprawa, jeżeli chciałbym się sam ubezpieczyć? Tzn dajmy na to pracuję ale nie na umowę i nie jestem ubezpieczony. Co jakie firmy oferują, co jest w pakiecie itd. No i czy u "Króla Zusa" można coś takiego załatwić i za ile. Może ktoś jest w podobnej sytuacji... Kogo i jak polecacie?
Z góry dzięki :)

LanceTS 30.07.2010 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 944675)
Jaką długość mniej więcej ma ścieżka rowerowa z pod plazy do flisackiej?

Pozwole sobie podbić.

crazykaro 30.07.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 948975)
Jak wygląda sprawa, jeżeli chciałbym się sam ubezpieczyć? Tzn dajmy na to pracuję ale nie na umowę i nie jestem ubezpieczony. Co jakie firmy oferują, co jest w pakiecie itd. No i czy u "Króla Zusa" można coś takiego załatwić i za ile. Może ktoś jest w podobnej sytuacji... Kogo i jak polecacie?
Z góry dzięki :)

Nie wiem czy o to chodziło ale tutaj cos jest

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?...r=1&artnr=1443

Wojtas 31.07.2010 01:38

Moze mi ktos objasnic czy np 30 mm desczu jak podaja te szczególwe mapki na roznych serwisach np miedzy godizna 6-14 to duzo ,srednio??

bo szukam jakis skal i opisów ale nie ma wyjasnien co do ilioscii podawanych tych liczb opadów

ma ktos jakies linki co do objasnien (takich szczegówych )

z góry dziekuje :)

StelmiOriginal 31.07.2010 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 948128)
Witam, mam pytanie. Znajoma wyjeżdża na tydzień do Londynu. Sprawa jest taka, ze chciałaby tam na miejscu kupić jakiś starter do komórki prepaid, zeby dzwonic do Polski. Teraz pytanie do obeznanych, z jakiej sieci wziąć starter i w ktorej sieci sa najtanzsze polaczenia do Polski? Chodzi o jak najtańższy starter.

Podbijam, ważne!!

LanceTS 31.07.2010 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 949116)
Moze mi ktos objasnic czy np 30 mm desczu jak podaja te szczególwe mapki na roznych serwisach np miedzy godizna 6-14 to duzo ,srednio??

bo szukam jakis skal i opisów ale nie ma wyjasnien co do ilioscii podawanych tych liczb opadów

ma ktos jakies linki co do objasnien (takich szczegówych )

z góry dziekuje :)

Pewny nie jestem, ale 30mm to 3 cm, więc jeśli deszcz spadałby na np beton to warstwa wody powinna mieć do 3 cm. Sam sobie odpowiedz czy to duzo czy nie, każdy ma swoje zdanie.

a np. jak podają150 litrów deszczu na metr kwadratowy - 150l to 150dm^3, a metr kwadratowy to 10dmx10dm czyli 100dm^2.
150/100 daje nam wysokośc wody na poziomie 1,5dm czyli 15cm.

To z matematycznego punktu widzenia.

ostach1906aka 31.07.2010 13:39

czy mozna gdzies sciagnac mecz Wisła - karabach?

kamilll1906 31.07.2010 13:57

jak wyglada sprawa kontroli na lotnisku, gdy ktoś ma wszczepione, w tym wypadku pod mostek, płytki tytanowe. Trzeba miec jakies zaświadczenie od lekarza, żeby straż nie zaprosiła na rewizje osobistą?
z góry dzieki za odp, bo na lotnisko sie nie idzie dzisiaj dodzwonic

Proud 31.07.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 945328)

moje pytanie:

mam zamiar kupić sobie Power Balla. Ale nie znam się na nich zupełnie. Mógłby mi ktoś doradzić? Moze ktoś ma takie coś? Warto wydać tą stówę na niego?

z gory thx.

podbijam :p

crazykaro 31.07.2010 15:53

Co tu dużo pisać o Power Ballu. Fajna zabawka ale na chwile, chyba ze ktoś zamierza trenować. Szybko się nudzi. Nie mówie że jest zły bo wkońcu przez NASA wynaleziony, ale jeśli ktoś chce się trochę pobawić to 100 zł wydawac nie warto. Jeśli chodzi o tereningi to nie wiem bo aż tak długo mi się tym kręcić nie chciało:p

Żmijka 31.07.2010 16:29

Czy Emirets Cup jest gdzies w PL Tv ? W sport clubie np?

Łukasz1987 31.07.2010 16:29

Planuje wybrać się na 1 dzień do Pragi i mam pytanie czy są do zakupu winiety 1dniowe?? Czy tylko 10dniowe?

Tylko_Wisła! 31.07.2010 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 949453)
Czy Emirets Cup jest gdzies w PL Tv ? W sport clubie np?

polsat futbol ...

simone 31.07.2010 18:49

Jest sprawa. Kojarzy ktoś napewno kawałek B. Bennasiego "Satfaction", a konkretniej teledysk do niego...; z laskami w strojach kąpielowych, Które reklamują elktronarzędzia. Szukam linku do niego, tyle że do przerobionej wersji +18 xxx.

eryk_cartman 31.07.2010 19:00

Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??

eryk_cartman 31.07.2010 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 949247)
Podbijam, ważne!!

Mi każdy polecał o2. Ciapaty w sklepie nawet zaladował mi odrazu darmówki do polski. Ale to było chwilke temu wiec moze cos ciekawszego sie pojawiło.

Młyniu_Miechów 31.07.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 949584)
Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??

http://www.tomciotv.com/news.php

trzeba sie zarejestrować i spełnić wymagania z regulaminu

eryk_cartman 31.07.2010 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 949584)
Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??


Dzięki Młyniu, gdyby ktoś był zainteresowany tutaj wiecej linków ;) udało mi sie znalesc.

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport

hrabia 31.07.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 947075)
czy ktos sie orientuje gdzie najblizej Olszy jest jakis punkt skupu makulatury ?

ponawiam

....

seba 31.07.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 948503)
Może trochę inne klimaty ale polecam The Legends na Franciszkańskiej


chyba na Szczepanskiej ? heh

ale takze polecam.. daje rade hehe

LanceTS 01.08.2010 00:31

Co grozi nieletnimu jesli za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym? (To ze kurator to wiem, bardziej mi chodzi czy można dostać mandat - jak tak to ile?) A i jesli złapią, to ile czasu tak około może minąć od dnia złapania do czasu nadzoru kuratora?

Arkas 01.08.2010 14:13

Powoli zaczynam przymierzam się do zakupu netbooka na studia. Jaki byście polecili tak do 1200 zł. Kupi się coś w miarę porządnego za te pieniądze?

UW&I 01.08.2010 14:15

Witam wie ktoś co robiły te smoluchy na koniec kabaretów na tvp2? Oni tam jakieś skecze w ich murzyńskim języku dawali, czy wyszli sobie pośpiewać? Był koncert muzyki rosyjskiej teraz murzyńskiej? O co chodziło? Mówili coś po programie, bo na 2 ich "piosence" nerwy mi nie wytrzymały i wyłączyłem. Rozumiem dać ich na jakimś koncercie muzycznym, ale na kabaretach? Zemsta za nie płacenie abonamentu?

WiślakMyślenice 01.08.2010 14:28

Cytat:

Da się pobrać mobilne gg i zainstalowac na telefonie ale płacić tylko za transmisję danych bez haraczu za sam program ?
Polecam mobiDeska.

węgorz2 01.08.2010 14:49

mam prosbe ,proszę o info na temat wracajacych do zdrowia kibiców WISŁY ,czy wyszli ze szpitala itp...
byłem na wakacjach i nie miałem dostepu do forum ,nie moge również odnależ tego tematu

Awe 01.08.2010 14:58

Jak zrobić screena całego programu? To znaczy mam jakieś program, a w nim pasek przewijania, tak, ze nie widać w oknie całej zawartości. A chciałbym mieć jeden długi obrazek z całą zawartością. Nie chodzi o przeglądarkę internetową. Jest w ogóle taka możliwość czy pozostaje robić screena po fragmencie i sklejać w całość?

LanceTS 01.08.2010 15:39

Robisz screena, wkeljasz do painta, robisz nastepnego i wklejasz nizej itd

brylant17 01.08.2010 15:41

Do kiedy Polsat ma wykupione prawa do pokazywania F1? z góry thx

MłodePokolenie 01.08.2010 17:52

http://www.formula1.pl/F1_news-1424-...smisje_F1.html

Cytat:

Dzisiaj Polsat potwierdził informację, na którą czekało wielu fanów F1 w Polsce. Od przyszłego sezonu wyścigi Formuły 1 będą na żywo dalej transmitowane w TV4, a treningi i kwalifikacje będą pokazywane na żywo w telewizji Polsat Sport.



Polsat wykupił prawa do transmisji F1 na następne trzy sezony. Nie wiadomo ile zapłacono za ten kąsek medialny. Nieoficjalnie mówi się o początkowej kwocie licytacji wynoszącej 12 milionów euro.

Do przetargu stanęły trzy stacje telewizyjne: TVP1, TVN oraz Polsat.
No to jeśli dobrze liczę to chyba do tego sezonu i zostanie ogłoszony przetarg? News z 30 listopada 2006 roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl