![]() |
Cytat:
|
Co by nie było jest już drugi maszt oświetleniowy na górze
|
nie wiem czy zauważyliście ale chyba jakaś prezentacja zespołu sie odbywa na murawie pełno tam pilkarzy
|
właśnie pisalem o tym wyzej:) chyba sesja fotograficzna, trzeba obczajac na oficjalnej bo niebawem powinny sie foty pojawic:)
|
Tak, dziś o 9 jest sesja foto.
|
Idzcie prosze z fotorelacja druzyny do innego tematu, tutaj chcielibysmy poczytac o powazniejszych sprawach v
|
No, na zachodniej jakąś godzinkę temu zamontowali drugi słup oświetleniowy. Świetnie. W takim tempie to na pewno zdążą na play-off LE. Sezonu 2011/2012 :/ Tam powinien być już czwarty montowany, jak chcą się wyrobić nawet na 11.08 :/
|
dalszy ciąg medialnego zaintersowanie budową stadionu
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...l_na_EURO.html |
mam pytanie,może ktoś wie : czy te kratownice podtrzymujące dach,które już zamontowano wystarczą do zamontowania wszystkich pięciu masztów oświetleniowych?Porównuję położenie masztów z tym co jest na trybunie wschodniej i wychodzi mi że ostatniego masztu(licząc od pawilonu) nie da się zamontować bez dodania kratownic.
|
Nie wystarczą. Muszą być zamontowane wszystkie kratownice wzdłuż boiska.
|
maszty mogą zdążyć zrobić ale przypadkiem do meczu nie jest potrzebne to oświetlenie podwieszane pod dachem?
|
Nie zdążą z samymi masztami, a co dopiero z pomostami technicznymi. Naaaaawet gdyby zdążyli w ostatniej chwili zamontować wszystkie lampy, to i tak potrzeba czasu na rozruch i dopuszczenie do użytku.
|
Ja mam takie pytanko. Czy ta betonowa konstrukcja zewnętrzna naszego "pięknego" stadionu będzie w jakiś sposób pomalowana czy po prostu zostanie taka surowo betonowa.
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na serio to fajnie by było jakby był w barwach Wisełki. |
Cytat:
Cytat:
|
wiem ze to prozaiczne, ale czy tylko mnie przeszkadza ze na dwoóch trybunach drogi ewakuacyjne są ŻÓŁTE, a na pozostałych szare ??
poza tym, ilekroć ostatnio przejeżdżam obok stadionu to nie mogę się doczekać meczu na nim ! oby karnety były cenowo zbliżone bardziej do cracovii aniżeli do legii .... |
z dobrych wieści: drugi maszt oswietleniowy zamontowany... :) moze zdążą...
|
Cytat:
Tak z ciekaowości wszedłem sobie na oficjalną Legii i prosze... http://stadion.legia.com/ Odliczają sekundy. Profesjonalizm pełną gębą. A u nas cisza jakbyśmy mieli dopiero w przyszłym roku wejść na stadion. Nikt nic nie wie. |
Cytat:
Jak zostało 11 dni do meczu to co za problem odliczać. Jkaby odliczali już od 2 lat to byłbym pod wrażeniem a tak?:lol: Wczoraj byłem na stadionie i jak się tak patrze na to co robią robotnicy (albo czego raczej nie robią) to coraz bardziej powątpiewam w cokolwiek. Pracownicy wyglądają jakby nie wiedzieli za bardzo co mają robić. Straszny marazm, widać że Polimex żadnych kar się nie boi. Jeśli nie ma bata to jak mozna cokolwiek wymusić? :foch: |
Moze jam głupi ale wierze że zdążą. Panie Bogdanie jak bedzie trzeba to im nawet w******* ale skończyc muszą na czas.
|
Pan Bogdan nie może im wejść w *****, nie ma do tego żadnego prawa.
Jedynie ZIKIT może ich pogonić, ale im też się nie chce. |
Cytat:
Ale jak widać da się ? Da ? grać w h....a |
Nie ma opcji, że zdążą.
Można było by mieć jakąkolwiek nadzieję, gdyby faktycznie pracowali na 2 zmiany.A jak jest, możecie sami sobie zobaczyć na kamerce. Zastanawia mnie czego to może być wina.Brakujących prefabrykatów, kasy, złej pogody? Poza tym dlaczego jeszcze nie zrobiono testów głównego oświetlenia z masztów?A może coś mnie ominęło? Zostaje kwestia głównej kamery.Gdzie ona ma stać? Wiadomo coś? Gdzie stanowiska komentatorskie?Trzeba zrobić stanowiska dla mediów (a więc odpowiednie siedziska z łączami ), vipów, właściciela- przecież tego typu miejsc nie posiada trybuna wschodnia. Trzeba w jakiś sposób wyposażyć trybunę. Borek przecież nie będzie siedział na taborecie i relacjonował nasze widowisko a dziennikarze notowali rzeczy pisząc na kolanie.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję, że ten nowy pion niebawem poskutkuje i wdrąży kilka ciekawych pomysłów. |
Legia rozkręciła marketingową machinę, ponieważ otwierają część stadionu.Podejrzewam, że u nas też będą podobne atrakcję.Tylko najpierw niech będzie wiadomo, kiedy w końcu otworzą nam stadion.
|
W Warszawie wykonawca nie miał jak się wytłumaczyć.
Polimex dostał kompletny projekt wykonawczy, na bieżąco dokumentację warsztatową wykonywało JSK, dzień w dzień pilnując jakości wykonania - odesłano masę prefabrykatów trybun. Kary umowne były zapisane, a miasto współpracujące z klubem pilnowało budowy. Gdy Polimex chciał 2 miesiące dodatkowego czasu, prośbę odrzucono, a wykonawca dostał tylko miesiąc, z racji ciężkiej zimy. U nas nikt budowy nie pilnuje, ZIKIT przedłuża terminy Polimexowi ile ten tylko chce, zamiast zatrudnić rzeczoznawcę, który oszacowałby, ile opóźnień wynikło z zawirowań z projektem, a ile z winy wykonawcy. Do tego ile dodatkowej kasy wykonawca chciał, tyle dostał. Nawet nie ma czego porównywać, w Warszawie inwestycja prowadzona jest profesjonalnie, u nas amatorsko (chociaż to też zbyt dużo, bo amatorzy w internecie widzą co się dzieje, a ZIKIT nie). Jedyne wyjście to zatrudnić ludzi z wiedzą, którzy uporządkowaliby ten burdel. Przejrzeć dokumenty, projekt, ogłosić przetarg na dokończenie budowy, a obecnego wykonawcę ścisnąć za jaja. Nie wiem czy radni mają moc, aby zaproponować czy wywrzeć na prezydencie presję, do podjęcia takiego kroku. Nie trzeba wiele, a dużo by to rozwiązało. Jak w przetargach wygrał Polimex, to byłem zadowolony, bo widziałem, jak radzi sobie ze stadionem Legii. Niestety, teraz chętnie wyrzuciłbym ich z tej budowy, za ich ignorancję i granie na czas przy tak ważniej inwestycji. Najgorsze jest to, że Polimex-Mostostal będą głównie kojarzyć z budową stadionu Legii, a o tym, jak "cudownie" radzili sobie ze stadionem Wisły mało kto usłyszy. |
Wisła po zakończeniu prac związanych z oświetleniem ma mieć łącznie 2 000 lx a do zorganizowania meczu w IV rundzie potrzeba : 1400 lx więc spokojnie teraz już mamy dwa "słupy" oświetleniowe(na zachodzie) i cztery na wschodzie więc to już jest na pewno ponad 1400 lx.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl