![]() |
do kwietnia, ale roku 2012...
skandal! |
Ja mam nadzieję, że liga mistrzów będzie, to powinno trochę zmobilizować Wisłę o dopilnowanie terminów.
|
15 i 18 maja... Amica i pejsy.... jak na te mecze nie zdarza, to za jaja wszystkich !
|
Cytat:
A żeby nie było kompletnego of-topu, to kto myśli, że stadion będzie gotowy na 15 marca niech przesunie tę datę na jakieś 2-3 miesiące do przodu. |
Cytat:
|
Montaż telebimów wreszcie się rozpoczęła,, ponoć mają skończyć do końca tygodnia, zobaczymy,..
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ntaz_telebimu/ |
Cytat:
Moze do konca tygodnia skoncza MOZE :lol: |
Nie wiem czy dobry temat, ale ciekawe info:
Dodatkowo, CANAL+ planuje instalację kamery Spidercam do transmisji z dwóch szlagierowych meczów rundy wiosennej (Wisła Kraków-Lech Poznań i Legia Warszawa-Wisła Kraków). To specjalistyczna technika najnowszej generacji umożliwiająca podwieszenie kamery nad murawą boiska. Nie spodziewałem się nawet, że na naszym stadionie można wogóle zamontować takie coś. Link do całości: http://satkurier.pl/news/63652/ekstr...ow-motion.html |
Cytat:
|
A jaki miałby być powód tego, że nie da się tej kamery zamontować? :) Przecież boczne trybuny są wysokie, więc jest możliwość montażu. A ja mam takie pytanie odnośnie murawy, niedużo czasu zostało do pierwszego meczu i patrząc na to zdjęcie: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/telebim1.jpg
zastanawiam się czy trawa jest czymś przykryta, żeby zaczęła szybciej rosnąć? Wiem, że to nie nam trawa już rośnie :p ale sam śnieg to chyba nie jest? |
Jest to snieg :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Montaż paneli telebimów w tydzień się może skończy (to najprostsza część), pytanie kiedy wszystko okablują, podłączą i uruchomią. Telebimy same działać nie będą.
Terminie? Tym, który minął 15 lutego, czyli niemal tydzień temu? |
Mam nadzieję, że przynajmniej telebim na zachodniej będzie hulał na meczu z Podbeskidziem.
|
Cytat:
|
Jeśli wszystko jest uzbrojone, tj. podprowadzone są wszelkie łącza do telebimów i gotowe centrum sterowania na trybunie zachodniej, to po ukończeniu montażu samych paneli telebimów niemal natychmiast będzie można je odpalić (w jeden dzień da się je raczej skalibrować i ustawić), jeśli nie, to jeszcze sobie poczekamy.
|
Macie aktualny obraz na kamerze skierowanej na Wschodnią? Teraz odpaliłem, a tam grudzień 2010 :|
|
Kamerka zdechła na początku grudnia. Kamerka z widokiem na północną od kilku dni też nie reaguje.
|
A moje pytanie jest takie czy te telebimy nie zasłonią widoku z góry trybun? pytam bo nie byłem na tych trybunach więc nie wiem. o ile samego boiska nie zasłonią to czy kibice siedzący na samej górze będą widzieli drugi telebim, żeby sprawdzić np która minuta?
|
Cytat:
|
tak też myślałem, dziękuję nie mam więcej pytań.
|
Nie zasłonią, ale z górnych rzędów trybun za bramkami nie zobaczysz telebimów (zasłoni dach), podobnie z górnych rzędów środkowych części trybun wzdłużnych. tu telebim zasłonięty będzie przez... telebim ;D
P.S. Teraz widać, że po bokach telebimów przewidziano "miejsce na Twoją reklamę"... |
I teraz najważniejsze pytanie
czy telebim będzie obejmować całą ramę czy tylko środkową część = http://i54.tinypic.com/bhnghx.jpg Kiedyś bodaj na GK pisali że głupki najpierw położyli ramę, zamiast wpierw dopasować powierzchnię ramy do telebimów. Zapewne środkowa część i co będzie po bokach, po jednej stronie TF a po drugiej nowoczesny zegar? Żeby nie zostawili boków pustych bo dopiero będzie to komicznie wyglądać. Jakby cała rama była przeznaczona na telebim to robiłby wrażenie.. |
Cytat:
|
Cytat:
przetarg na telebimy był ogłoszony pod rozmiar ram . Oczywiście nie do co centymetra , ale jednak Tówj rysunek wygląda komicznie |
Cytat:
|
Cytat:
Zapewne po bokach umieszczą jakieś reklamy. Ale moim zdaniem można by umieścić tam np z jednej strony Herb Wisły, a z drugiej Herb Krakowa. Albo właśnie zegar. |
Zegar z całą pewnością będzie w wersji cyfrowej na Telebimie, więc po co drugi z boku?
|
Ciekawe czy trzeba będzie znowu odliczać dni od instalacji telebimów do ich uruchomienia w trakcie meczu :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby miał być na całej powierzchni kratownicy, to pewnie te pionowe belki (z czarnymi elementami) nie byłyby tylko w środkowej części konstrukcji... |
Cytat:
|
Przyznam się szczerze, że w te wakacje byłem akurat przez kilka dni w Pradze i zbiegło się to z meczem Amiko-Lecha ze Spartą ( na który się ostatecznie wybrałem) ale nie o to mi idzie. Mianowicie, na obiekcie Sparty na ich telebimach zauważyłem, że przed rozpoczęciem meczu jak ich speaker wywoływał zawodników, to wyświetlano duży herb klubu oraz zdjęcie piłkarza,imię, nazwisko czy numer koszulki i to tyczyło się zarówno gospodarzy jak i gości!. Poza tym, powtórek wszystkich sytuacji rzecz jasna nie było, ale np. sytuację bramkową jak najbardziej pokazano (chyba nawet 2-krotnie). U nas raczej nie ma za bardzo co liczyć na powtórki choćby akcji bramkowych (ja w Polsce jeszcze tego nie widziałem), ale chociaż prezentację zawodników to mogliby w ten sposób przeprowadzić. Uważam, że jeśli te telebimy mają służyć jedynie jako tablica wyświetlająca wynik i upływ czasu to równie dobrze mogłoby ich nie być, albo mogłyby być mniejsze...
|
^^
Oglądałem Lecha w PP i leciał mecz na żywo an telebimach, tak samo kilka razy zauważyłem na Legii. |
Mam takie laicie pytanie dawno nie byłem w Krakowie i w sumie nie wiem jak wygląda postęp całych prac wykończeniowych an naszym stadionie ?? Telebimy jak widze już są. Rozumiem że 100% oddanie obiektu nie nastąpi przed inauguracją rundy wiosennej.
Jesli tak to kiedy stadion będzie w 100% gotowy ? |
Jakie będzie to będzie. Byle nie takie samo jak na Lechu i Cracovii. Ta ichniejsza szata graficzna (identyczna dla obu klubów, tylko kolor inny) jest delikatnie mówiąc brzydka i mało efektowna. Mam nadzieję że jakoś inaczej to będzie wyglądało.
|
Cytat:
http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...muje,id,t.html |
A nic nie wiadomo czy na naszych telebimach będą wyświetlane powtórki z goli? Po drugiej stronie Błoń takiej funkcji nie ma , dlatego obawiam się że i u nas na takie coś się nie pokuszą :/
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl