Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Al_29 27.07.2010 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1986 (Post 944122)
Ktos oglądał festiwal muzyki rosyjskiej na TVP2 1cześć ??

Jak nazywał sie wystepujący na końcu zespoł (3 dziewczyny ) ??

Nie wiem czy jesszcze aktualne, ale zespół zwie sie Fabrika :)

pozdro.

Birsa 27.07.2010 10:44

Gdzie to coś w Krakowie się znajduje? http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-0mkipd25.jpg
Edit: Działa, działa tylko trzeba odświeżyć.

crazykaro 27.07.2010 10:47

Link nie dziala

kokrys 27.07.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 944909)
jakie masz zainteresowania? może wybierzesz sobie jakąś gre na kompa?

Gry odpadają, bo gram w jedną grę MMO, która jest darmowa... a reszta to wiadomo... TPB.org:P
Zastanawiałem się nad jakimś karabinem ASG, ale z kolei się nie znam na tym za bardzo, może ktoś się zna i powie gdzie i w jakiej cenie można kupić coś niezłego?

Marcinklon 27.07.2010 12:24

ma ktoś może doświadczenie ze zdobywaniem płyt nie do zdobycia ? potrzebuje kupić płytę mało znanego zespołu na tyle mało znanego że nawet nie idzie go nigdzie ściągnąć. Na iTunes jest ale w polskim iTunes nie ma muzyki, amazon nie sprzedaje do Polski, na ebayu jest ale nie wyśle mi nikt do polski w jakiejś rozsądnej cenie płyta kosztuje za oceanem 9dolców a wysyłka 30dolców więc odpada próbuje jeszcze przez kogoś znajomego w USA. Empik kiedyś zamawiał takie rodzynki ale nie mają tego w katalogu. Jak by sie ktoś bawił takie coś to proszę o jakieś wskazówki na priv

pozdro

szprotson 27.07.2010 13:00

zainstalowałem właśnie system, i szukam jakiegos podstawowego antywirusa do domu
Najlepiej freeware jakis, co polecacie?

eryk_cartman 27.07.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 945144)
zainstalowałem właśnie system, i szukam jakiegos podstawowego antywirusa do domu
Najlepiej freeware jakis, co polecacie?

Ja używam Avasta i jestem zadowolony.

Chorynatrzykolory 27.07.2010 13:03

avg wystarczy ;)

Dziadek 27.07.2010 13:43

szprotson ja polecam COMODO, wejdz sobie na insalki.pl i przegladnij odpowiedni dział :)

harimata 27.07.2010 14:05

Gdzie obejrzę dzisiaj porażkę Lecha w Pradze ? Nie mam polsatu cyfrowego tylko c+. Może gdzieś na necie albo na czeskich kanałach ?

z góry dzięki.

EDIT :

Mam nokię e72 z softem plusa. Chcę wgrać do niej normalne oprogramowanie bez ingerencji w nie plusa. Pobrałem program Nokia OVI Suite najnowszą wersję po angielsku do mojego telefonu ale nie wiem jak wywalić stare oprogramowanie plusa i wgrać nowe. Jak ktoś mi napisze albo znajdzie poradnik to przelewam mu na konto kasę na 2 piwa.

Skipper 27.07.2010 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 944625)
Czy wstęp na boisko do plażówki pod forum jest płatny?

Info z 2-giej ręki mi ostatnio mówiło że NIE, trzeba tylko jakiś dokument zostawić w ramach wypożyczenia piłki.

SzopAsR 27.07.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 945181)
Gdzie obejrzę dzisiaj porażkę Lecha w Pradze ? Nie mam polsatu cyfrowego tylko c+. Może gdzieś na necie albo na czeskich kanałach ?

z góry dzięki.

Na Ipla . Mozesz ten program zainstalowac razem z gadu :)

szprotson 27.07.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SzopAsR (Post 945213)
Na Ipla . Mozesz ten program zainstalowac razem z gadu :)

http://forum.wiaralecha.pl/index.php...pic=3805&st=60 :
Cytat:

Niestety meczu nie będzie na Ipla. Pisałem maila do nich w tej sprawie.
zmiana :

Cytat:

Od 19.30 transmisja z Pragi na ipli, tylko dla Polskich IP!

Watts 27.07.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 945181)
Gdzie obejrzę dzisiaj porażkę Lecha w Pradze ? Nie mam polsatu cyfrowego tylko c+. Może gdzieś na necie albo na czeskich kanałach ?

z góry dzięki.

Jeśli masz szybkie łącze (co najmniej 8 mbit) to polecam rejestrację na stronie tomciotv.com, pewne transmisje w znakomitej jakości. Niestety, mają bardzo restrykcyjną selekcję jeśli chodzi o prędkość łącza i jeśli nie będziesz miał określonych parametrów to nie pooglądasz.

Oprócz tego:

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
http://www.rojadirecta.org/goto/www..../p/canal5.html
http://www.rojadirecta.org/goto/www.streamestv-4.co.nr/
http://www.rojadirecta.org/goto/dire...livesport.html

Na rojadirecta.com więcej linków pojawi się zapewne na kilkanaście minut przed samą transmisją.

JOSE 841 27.07.2010 15:31

Mam pytanie istnieje możliwość zgrywania gier na kartę pamięci w PS2 ??

swirson 27.07.2010 15:34

Poszukuje kogoś z Mszany Dolnej lub okolic. Priv

Dzięki pablo92TSW i marcinm

szprotson 27.07.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 945223)
Mam pytanie istnieje możliwość zgrywania gier na kartę pamięci w PS2 ??

w sensie że jak? Karta pamięci ma tylko 8mega bajtów!
Na karcie pamięci, mozesz tylko zrobić "przeróbkę" no i sejwy zapisywać z gry. ale cieżko skopiować 700 mega na 8

Aniołek_Wisła 27.07.2010 15:46

co do ogladania meczu w necie to podobno na sports.pl ma byc tylko nie wiem czy ,mecz czy tylko minuta po minucie... chyba mecz w pzregladzie pisali ze tak bd mozna napisac ...

JOSE 841 27.07.2010 15:58

sorki korekta istnieje możliwość zgrania gier na dysk twardy PS2(mam wersje PS2 Slim) bez użycia Network Adaptera ???

szprotson 27.07.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 945246)
sorki korekta istnieje możliwość zgrania gier na dysk twardy PS2(mam wersje PS2 Slim) bez użycia Network Adaptera ???

http://peb.pl/sony-playstation-2/258...hd-loader.html

może to Ci pomoże

JOSE 841 27.07.2010 16:26

harimata co do Amiki to patrz CT1 albo CT2 albo Nova czesi zawsze pokazują swoich w europejskich pucharach więc na 100% będzie można na którymś z tych kanałów obejrzeć porażke Amiki

krzysiek92 27.07.2010 17:06

ktoś mógłby w dużym skrócie wyjaśnić sprawę wyrabiania dowodu (gdzie, z czym i za ile?)...? trzeba czekać miesiąc od złożenia papierka?

!!IRIVER!! 27.07.2010 18:20

Mam kilkadziesiąt teledysków, które sumarycznie zajmują około 4GB na twardym dysku, no i chciałbym z nich zrobić taką płytkę DVD, żeby wrzucić do auta, gdyż posiadam odtwarzacz DVD, powiedzcie mi, czym to zmontować? Jaki program najlepszy i najprostszy w obsłudze, a zarazem taki, który mi nie spierniczy jakości...

fifi1906 27.07.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 945279)
ktoś mógłby w dużym skrócie wyjaśnić sprawę wyrabiania dowodu (gdzie, z czym i za ile?)...? trzeba czekać miesiąc od złożenia papierka?

Bodajże 2 zdjęcia do urzedu gminy + skrócony akt urodzenia! teraz są darmowe chyba! Powiedzą Ci żebyś przyszedł za miesiąc ale ja miałem po 2 tygodniach!

Proud 27.07.2010 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 945144)
zainstalowałem właśnie system, i szukam jakiegos podstawowego antywirusa do domu
Najlepiej freeware jakis, co polecacie?


Zdecydowanie COMODO.

Mialem avasta, NODa, Pandę. COMODO zdecydowanie najlepszy z tych darmowych programów. Nie zamula kompa, a radzi sobie bardzo dobrze. Polecam.

moje pytanie:

mam zamiar kupić sobie Power Balla. Ale nie znam się na nich zupełnie. Mógłby mi ktoś doradzić? Moze ktoś ma takie coś? Warto wydać tą stówę na niego?

z gory thx.

bondTSW 27.07.2010 18:24

Orientuje się ktoś w jakim hotelu zatrzymał się Karabach?


MłodePokolenie:
... no ba, po trupach do celu :):)
żart oczywiście:):):)

MłodePokolenie 27.07.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 945329)
Orientuje się ktoś w jakim hotelu zatrzymał się Karabach?

A co jakiś zamach szykujesz? :lol:

Nie ma żadnego info na ten temat :) na oficjalniej napisali lakonicznie że udali się do hotelu :)

DominoForza 27.07.2010 22:53

potrzebuje adresu jakies sprawdzonej strony albo forum z domkami do wynajecia Zakopane okolice ,chyba ze macie jakies ciekawe namiary na takie domki (chodzi mi o pare dni wrzesnia i sylwester)

duce! 27.07.2010 23:24

Czy zna ktoś może tytuł tego kawałka?

http://dw2.convertfiles.com/files/0200201001280267593/20100727%20200543.mp3

QBAS 28.07.2010 09:42

Gdzie w Krakowie można kupić winietę na Czechy? Wiecie ile to kosztuje? Jadę na 3 dni tylko

ero. 28.07.2010 10:10

kupisz na granicy, na każdej stacji benzynowej przy granicy a koszt nie jest duży jak ja jechałęm to miałem roczną za 20 euro ale na 3 dni wystarczy tygodniowa

dj_ibutti 28.07.2010 10:34

250 CZK - 10 dniowa.

szprotson 28.07.2010 10:48

jak wrzucam obraz img, który sie wyświetla na forum, czy on moze sie wyświetlać w wesji jakiejś zminimalizowanej?
jak tak, to jak?

crazykaro 28.07.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 945828)
jak wrzucam obraz img, który sie wyświetla na forum, czy on moze sie wyświetlać w wesji jakiejś zminimalizowanej?
jak tak, to jak?

Normalnie to się chyba nie da chyba że wrzucasz jakiś obraz załadowany np. na imageshack. Tam obok każdego zdjęcia znajdują się linki do wersji normalnej obrazu oraz do miniaturki który wystarczy skopiowac i wkleic na forum

blanco 28.07.2010 11:15

Szukam jakieś fajnej komedii na dzisiejszy wieczór ;)
może mi ktoś coś polecić ?

w0lno. 28.07.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 945851)
Szukam jakieś fajnej komedii na dzisiejszy wieczór ;)
może mi ktoś coś polecić ?

- Kac Vegas
- Fired Up!
- College/Studenci


Kaszalot 28.07.2010 12:19

orientuje sie ktos ktorego jest spotkanie organizacyjne dla studentow I roku na awfie?

szprotson 28.07.2010 12:36

http://liveonsat.com/footy_today.php
bazując na tej stronie, moglby mi ktos orientujący się, powiedziec który z tych dzisiejszych meczy jest dostępny na Cyfrze+ ?

kamilo584 28.07.2010 13:00

Jutro w gazecie krakowskiej będzie dodatek piłkarz , nie wiecie czy będzie plakat wisły na sezon 2010

Jot 28.07.2010 13:06

Najpierw zacznij pisać Wisła z wielkiej litery a później może ci ktoś odpowie na pytanie.

EDIT: to pytanie do GK a nie u nas na forum.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl