![]() |
Cytat:
pozdro. |
Gdzie to coś w Krakowie się znajduje? http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-0mkipd25.jpg
Edit: Działa, działa tylko trzeba odświeżyć. |
Link nie dziala
|
Cytat:
Zastanawiałem się nad jakimś karabinem ASG, ale z kolei się nie znam na tym za bardzo, może ktoś się zna i powie gdzie i w jakiej cenie można kupić coś niezłego? |
ma ktoś może doświadczenie ze zdobywaniem płyt nie do zdobycia ? potrzebuje kupić płytę mało znanego zespołu na tyle mało znanego że nawet nie idzie go nigdzie ściągnąć. Na iTunes jest ale w polskim iTunes nie ma muzyki, amazon nie sprzedaje do Polski, na ebayu jest ale nie wyśle mi nikt do polski w jakiejś rozsądnej cenie płyta kosztuje za oceanem 9dolców a wysyłka 30dolców więc odpada próbuje jeszcze przez kogoś znajomego w USA. Empik kiedyś zamawiał takie rodzynki ale nie mają tego w katalogu. Jak by sie ktoś bawił takie coś to proszę o jakieś wskazówki na priv
pozdro |
zainstalowałem właśnie system, i szukam jakiegos podstawowego antywirusa do domu
Najlepiej freeware jakis, co polecacie? |
Cytat:
|
avg wystarczy ;)
|
szprotson ja polecam COMODO, wejdz sobie na insalki.pl i przegladnij odpowiedni dział :)
|
Gdzie obejrzę dzisiaj porażkę Lecha w Pradze ? Nie mam polsatu cyfrowego tylko c+. Może gdzieś na necie albo na czeskich kanałach ?
z góry dzięki. EDIT : Mam nokię e72 z softem plusa. Chcę wgrać do niej normalne oprogramowanie bez ingerencji w nie plusa. Pobrałem program Nokia OVI Suite najnowszą wersję po angielsku do mojego telefonu ale nie wiem jak wywalić stare oprogramowanie plusa i wgrać nowe. Jak ktoś mi napisze albo znajdzie poradnik to przelewam mu na konto kasę na 2 piwa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Oprócz tego: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia http://www.rojadirecta.org/goto/www..../p/canal5.html http://www.rojadirecta.org/goto/www.streamestv-4.co.nr/ http://www.rojadirecta.org/goto/dire...livesport.html Na rojadirecta.com więcej linków pojawi się zapewne na kilkanaście minut przed samą transmisją. |
Mam pytanie istnieje możliwość zgrywania gier na kartę pamięci w PS2 ??
|
Poszukuje kogoś z Mszany Dolnej lub okolic. Priv
Dzięki pablo92TSW i marcinm |
Cytat:
Na karcie pamięci, mozesz tylko zrobić "przeróbkę" no i sejwy zapisywać z gry. ale cieżko skopiować 700 mega na 8 |
co do ogladania meczu w necie to podobno na sports.pl ma byc tylko nie wiem czy ,mecz czy tylko minuta po minucie... chyba mecz w pzregladzie pisali ze tak bd mozna napisac ...
|
sorki korekta istnieje możliwość zgrania gier na dysk twardy PS2(mam wersje PS2 Slim) bez użycia Network Adaptera ???
|
Cytat:
może to Ci pomoże |
harimata co do Amiki to patrz CT1 albo CT2 albo Nova czesi zawsze pokazują swoich w europejskich pucharach więc na 100% będzie można na którymś z tych kanałów obejrzeć porażke Amiki
|
ktoś mógłby w dużym skrócie wyjaśnić sprawę wyrabiania dowodu (gdzie, z czym i za ile?)...? trzeba czekać miesiąc od złożenia papierka?
|
Mam kilkadziesiąt teledysków, które sumarycznie zajmują około 4GB na twardym dysku, no i chciałbym z nich zrobić taką płytkę DVD, żeby wrzucić do auta, gdyż posiadam odtwarzacz DVD, powiedzcie mi, czym to zmontować? Jaki program najlepszy i najprostszy w obsłudze, a zarazem taki, który mi nie spierniczy jakości...
|
Cytat:
|
Cytat:
Zdecydowanie COMODO. Mialem avasta, NODa, Pandę. COMODO zdecydowanie najlepszy z tych darmowych programów. Nie zamula kompa, a radzi sobie bardzo dobrze. Polecam. moje pytanie: mam zamiar kupić sobie Power Balla. Ale nie znam się na nich zupełnie. Mógłby mi ktoś doradzić? Moze ktoś ma takie coś? Warto wydać tą stówę na niego? z gory thx. |
Orientuje się ktoś w jakim hotelu zatrzymał się Karabach?
MłodePokolenie: ... no ba, po trupach do celu :):) żart oczywiście:):):) |
Cytat:
Nie ma żadnego info na ten temat :) na oficjalniej napisali lakonicznie że udali się do hotelu :) |
potrzebuje adresu jakies sprawdzonej strony albo forum z domkami do wynajecia Zakopane okolice ,chyba ze macie jakies ciekawe namiary na takie domki (chodzi mi o pare dni wrzesnia i sylwester)
|
Czy zna ktoś może tytuł tego kawałka?
http://dw2.convertfiles.com/files/0200201001280267593/20100727%20200543.mp3 |
Gdzie w Krakowie można kupić winietę na Czechy? Wiecie ile to kosztuje? Jadę na 3 dni tylko
|
kupisz na granicy, na każdej stacji benzynowej przy granicy a koszt nie jest duży jak ja jechałęm to miałem roczną za 20 euro ale na 3 dni wystarczy tygodniowa
|
250 CZK - 10 dniowa.
|
jak wrzucam obraz img, który sie wyświetla na forum, czy on moze sie wyświetlać w wesji jakiejś zminimalizowanej?
jak tak, to jak? |
Cytat:
|
Szukam jakieś fajnej komedii na dzisiejszy wieczór ;)
może mi ktoś coś polecić ? |
Cytat:
- Fired Up! - College/Studenci |
orientuje sie ktos ktorego jest spotkanie organizacyjne dla studentow I roku na awfie?
|
http://liveonsat.com/footy_today.php
bazując na tej stronie, moglby mi ktos orientujący się, powiedziec który z tych dzisiejszych meczy jest dostępny na Cyfrze+ ? |
Jutro w gazecie krakowskiej będzie dodatek piłkarz , nie wiecie czy będzie plakat wisły na sezon 2010
|
Najpierw zacznij pisać Wisła z wielkiej litery a później może ci ktoś odpowie na pytanie.
EDIT: to pytanie do GK a nie u nas na forum. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl